NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Czarny marsz, W stalowce
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

nie unosze sie i nie po spowiedzi nie jestem zwoleniczka opowiadania swojego zycia facetowi w kiecce takiemu samemu smiertelnikowi jak ja ,a ty jak lubisz to prsze bardzo
Nie czepiaj sie szczegołow to nie matura tylko forum,jak sie nie ma aggumentów to szuka sie smaku w ....


A może coś po polsku? Tego nie da się czytać.

Wega - jak nie przeszkadza ci uproszczony polski, bez polskich znaków - to twoja sprawa. Mi ten analfabetyzm przeszkadza.ok Niezależnie od głoszonych poglądów.


Ż A Ł O S N Y jesteś umiech
Co wytykasz żonie jak nie masz argumentów ? ze jest kobieta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 15:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 16:28  
Cytuj
CYTAT (b.l.u.e.)
Religia nie powinna miec wplywu na żadne decyzje polityczne, tylko logika i nastroje społeczne.


A jeżeli nastroje społeczne będą takie, żeby można było dokonać aborcji na dziecku kilkumiesięcznym już po urodzeniu bo jest chore?
Logiczna wg Was choroba jest.
Nastrój społeczny będzie.
I co wtedy???

Tak czy Nie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 425
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (b.l.u.e.)
Religia nie powinna miec wplywu na żadne decyzje polityczne, tylko logika i nastroje społeczne.


A jeżeli nastroje społeczne będą takie, żeby można było dokonać aborcji na dziecku kilkumiesięcznym już po urodzeniu bo jest chore?
Logiczna wg Was choroba jest.
Nastrój społeczny będzie.
I co wtedy???

Tak czy Nie?


Dodam tez ,ze historia juz pokazala takie nastroje spoleczne i ideologiczne w czasach Hitlera i Stalina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 16:52  
Cytuj
Ja uważam ze KK mówi to, co powiedziałby Jezus. I ludzie sami myślą tak samo.

Dzień w którym KK zacznie mówić innym językiem (na przykład protestanci którym wsio rybka) doprowadzi do podziału doktryny i ludzi. Na Zachodzie już dawno podział jest utrwalony, ze wskazaniem na katolików, którzy otwarcie trzymają linie nauki Chrystusa. U nas dla odmiany mamy ofiary pokoleniowej komuny pozostawionej samopas bez Kompasu Duchowego, którzy gorączkowo od czasów spontanicznej transformacji ustrojowej poszukują i błądzą w odmętach liberalizmu totalniackiego cool girl



Obrazek



Gdyby wszyscy na głos przyznawali się że wiedzą co jest złem, zaraz by było garkotłuków na ulicach, medialnego potępienia i zakablowania do PE o podejrzenie popełnienia przestępstwa prawdo-myśli w formie expressis verbis z następującym wyrokiem: "My tu widzimy odradzającą się demokracje totalitarną". Demokracji totalitarnej nie ma wtedy, gdy terroryzuje zdegenerowana polityczna poprawność, sumienie w takiej postępowej demokracji jest wykluczone jako że Unijny Trybunał Obowiązkowej Szczęśliwości ustanowił nowa świecką tradycje, że to prywatna sprawa i niech się bron Boże rozum tego nie ima.
Końcem końców jak nauczają uczeni doświadczeniem nasi starsi działacze, należy ostrożnie i samodzielnie przemyśleć zespołowo doręczone wytyczne.

Obrazek
nie wszystko złoto co się świeci



Zdecydowana większość wystarczy, nawet 1/3 Aniołów zbuntowała się przeciwko rozumowi ze znanym i ciągle trwającym skutkiem. Ale już wiedzą skąd wyrastają im nogi. Samo życie na marginesie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
,,Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. ‘’
Ronald Reagan


A ja zauważyłem, że żaden z obrońców życia poczętego nie adoptował niepełnosprawnego dziecka.

Ja

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (b.l.u.e.)
Religia nie powinna miec wplywu na żadne decyzje polityczne, tylko logika i nastroje społeczne.


A jeżeli nastroje społeczne będą takie, żeby można było dokonać aborcji na dziecku kilkumiesięcznym już po urodzeniu bo jest chore?
Logiczna wg Was choroba jest.
Nastrój społeczny będzie.
I co wtedy???

Tak czy Nie?


Dodam tez ,ze historia juz pokazala takie nastroje spoleczne i ideologiczne w czasach Hitlera i Stalina


a moze tak dawka ciekawej lektury ,a potem wymadrzanie sie na forum

http://buzz.(...)=FB_Buzz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 17:50  
Cytuj
Zauważyłem, że tylko nasi forumowi agitatorzy zabierają głos w sprawie całkowitego zakazu aborcji.

Najlepsze, że Miruś zwraca uwagę na pisownię ale tylko osobom o innym zdaniu. Jeśli ktoś popiera jego idee to może kaleczyć język Polski umiech Taki wybiórczy patriotyzm. Jeśli popierasz jego wersję możesz być nawet analfabetą. smiech2

A na poważnie. Najpierw niech rząd zadba o chore dzieci, niech zacznie wspierać takie rodziny. Potem można rozważać inne opcje. Jeśli dziś rodzice zostają sami i nie mają znikąd wsparcia to nie wolno ich zmuszać do narodzin. To ich sumienie a biskupom i fanatykom religijnym wara od tego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:05  
Cytuj
Tyle zlej karmy Andrzejku w paru stylistycznie gładkich zdaniach . Rząd zawsze płacił na domy dziecka, sierot i rodziny zastępcze.

Płacimy nawet na schroniska dla psów ku powszechnej radości niesienia pomocy ponad uśpienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam ze KK mówi to, co powiedziałby Jezus. I ludzie sami myślą tak samo.


A ja uważam, że nie, bo Jezus mówił, że królestwo jego jest nie z tego świata i nigdy nie lobbował na dworach świeckich, aby wprowadzić swoje nauki do kodeksów karnych. A mógłby to uczynić bez trudu robiąc kilka pożytecznych cudów na dworze cesarza rzymskiego lub na polach bitew rzymskich legionów.
Dał ludziom wolna wolę bo tak chciał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Tyle zlej karmy Andrzejku w paru stylistycznie gładkich zdaniach . Rząd zawsze płacił na domy dziecka, sierot i rodziny zastępcze.

Płacimy nawet na schroniska dla psów ku powszechnej radości niesienia pomocy ponad uśpienie.


A tu nie chodzi o zabrane czy porzucone dzieci tylko pomoc dla rodziny z niepełnosprawnością. Niby taka ogarnięta a ....


A domy dziecka utrzymują gminy, nie rząd. Odwiedź choć jeden dom dziecka i dowiedz się kto ich utrzymuje. Dowiedz się skąd biorą pieniądze.

ferbi246 fanatycy zawsze interpretują na swój użytek umiech Bóg chciał wystawnych świątyń? Jezus chciał tak bogatych biskupów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:29  
Cytuj
CYTAT


Ż A Ł O S N Y jesteś umiech
Co wytykasz żonie jak nie masz argumentów ? ze jest kobieta?


Wooooow potluczonyTa wypowiedź to dopiero brak argumentów. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
,,Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. ‘’
Ronald Reagan


A ja zauważyłem, że żaden z obrońców życia poczętego nie adoptował niepełnosprawnego dziecka.

Ja


aha czyli nikt kto nie uratował Żyda za okupacji nie ma prawa oceniać gestapowców?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
,,Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. ‘’
Ronald Reagan


A ja zauważyłem, że żaden z obrońców życia poczętego nie adoptował niepełnosprawnego dziecka.

Ja


aha czyli nikt kto nie uratował Żyda za okupacji nie ma prawa oceniać gestapowców?


Ha HA, niezła argumentacja. No ale czego można się spodziewać do anty-lewaka, popierającego lewacką partię umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 18:53  
Cytuj
Trzeba trochę powietrza z tego balonika upuścić, bo niektórzy mogą w końcu pęknąć. potluczony

Obrazek

To jest lepsze:

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:03  
Cytuj
Jędruś ty detalisto cool girl My płacimy i nie mamy z tym problemu.

Wciągamy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Awantura wokół projektu całkowicie zakazującego aborcji i Czarny Protest, w którym wzięły udział tysiące kobiet pokazał, jak ważny społecznie jest temat przerywania ciąży. Projekt upadł, ale obowiązujący tzw. kompromis aborcyjny wciąż zabrania Polkom legalnie usuwać ciążę na życzenie. Co roku 150 tys. z nich wciąż jednak poddaje się temu zabiegowi. Okazuje się, że aborcję można wykonać całkowicie bezpiecznie, w komfortowych warunkach. Wystarczy umówić się na wizytę w klinice za granicą. Tam przerywanie ciąży jest legalne, a zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych lekarzy. Jedną z takich klinik jest szpital powiatowy w Prenzlau 50 kilometrów od Szczecina

Zakaz uderzy przede wszystkim w biedne kobiety.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Awantura wokół projektu całkowicie zakazującego aborcji i Czarny Protest, w którym wzięły udział tysiące kobiet pokazał, jak ważny społecznie jest temat przerywania ciąży. Projekt upadł, ale obowiązujący tzw. kompromis aborcyjny wciąż zabrania Polkom legalnie usuwać ciążę na życzenie. Co roku 150 tys. z nich wciąż jednak poddaje się temu zabiegowi. Okazuje się, że aborcję można wykonać całkowicie bezpiecznie, w komfortowych warunkach. Wystarczy umówić się na wizytę w klinice za granicą. Tam przerywanie ciąży jest legalne, a zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych lekarzy. Jedną z takich klinik jest szpital powiatowy w Prenzlau 50 kilometrów od Szczecina

Zakaz uderzy przede wszystkim w biedne kobiety.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Do Berlina po aborcję. „Żaden zakaz tego nie zmieni"
Projekty zaostrzające ustawę aborcyjną ciągle wpływają do Sejmu. Tymczasem coraz więcej Polek decyduje się na zabieg za granicą, gdzie aborcja jest legalna, m. in. w Niemczech.

CYTAT
– Tu „Ciocia Basia”. Jak mogę pomóc? – drobna blondynka podnosi słuchawkę. Dziś przy telefonie siedzi Zosia. Właściwie wie od początku, jakiej pomocy szuka kobieta po drugiej stronie. Słyszała, mówi tamta, że "Ciocia Basia" wie, gdzie i jak można TO zrobić w Berlinie. Że ona musi, że jest zdecydowana, że nie ma już dużo czasu. Dobrze, mówi Zosia i cierpliwie odpracowuje listę informacji, które musi przekazać zdesperowanej Polce. Prawa, wymogi, procedury. I najważniejsze: "Tak, aborcja w Niemczech jest legalna".

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:16  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
3. Usunięcie ciąży w znieczuleniu ogólnym. Cena 390 euro.(1800 zł ) (metoda próżniowa)

W Czechach i na Słowacji aborcja jest całkowicie legalna tylko do dwunastego tygodnia ciąży !! Nie podaje się żadnych powodów ani informacji..

– Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży.
– Polskie prawo karne nie przewiduje możliwości karania osób, które dokonały aborcji na terenie państwa dopuszczającego legalność tego zabiegu.
– W przeciwieństwie do klinik w Niemczech czy Holandii nie odczekuje się ustawowego czasu kilku dni. Pacjentka ma prawo na każdym etapie zrezygnować bez podawania jakichkolwiek powodów. Jest to normalne przy tego typu zabiegu i nie budzi jakiegokolwiek zdziwienia.
– Najwcześniej można wykonać taki zabieg po sześciu tygodniach od dnia ostatniej miesiączki.
– Nie jest wymagana wizyta u ginekologa przed przyjazdem do naszej kliniki.
Badania do aborcji: grupa krwi, morfologia, czas protrombinowy + INR

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Awantura wokół projektu całkowicie zakazującego aborcji i Czarny Protest, w którym wzięły udział tysiące kobiet pokazał, jak ważny społecznie jest temat przerywania ciąży. Projekt upadł, ale obowiązujący tzw. kompromis aborcyjny wciąż zabrania Polkom legalnie usuwać ciążę na życzenie. Co roku 150 tys. z nich wciąż jednak poddaje się temu zabiegowi. Okazuje się, że aborcję można wykonać całkowicie bezpiecznie, w komfortowych warunkach. Wystarczy umówić się na wizytę w klinice za granicą. Tam przerywanie ciąży jest legalne, a zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych lekarzy. Jedną z takich klinik jest szpital powiatowy w Prenzlau 50 kilometrów od Szczecina

Zakaz uderzy przede wszystkim w biedne kobiety.


nie, uderzy w niewinne dzieci!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
,,Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. ‘’
Ronald Reagan


A ja zauważyłem, że żaden z obrońców życia poczętego nie adoptował niepełnosprawnego dziecka.

Ja


aha czyli nikt kto nie uratował Żyda za okupacji nie ma prawa oceniać gestapowców?


Ha HA, niezła argumentacja. No ale czego można się spodziewać do anty-lewaka, popierającego lewacką partię umiech


w sprawie marszu też idziesz po linii PO i Nowoczesnej

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 20:09  
Cytuj
Czy nikt nie zauważył billboardu na ul. KEN jak się jedzie od strony Tarnobrzegu przed wiaduktem z wielkim napisem "Polki żądają prawa do aborcji" (taki piękny różowy). Tak, są jeszcze kobiety w Stalowej Woli ,które to obchodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 20:20  
Cytuj
Nie chce mi się zniżać do poziomu propagandy pro livu bo mogę powrzucać zdjęcia uszkodzonych płodów zdeformowanych dzieci itp itd.Moje cytaty nie są po to żeby namawiać jakakolwiek kobietę do aborcji.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca


Niestety nie mas wiedzy na ten temat.
Ostatnio to zaledwie kilka aborcji na rok. Od 0 do ok 4.
I na razie nie ma żadnych ustaw by to zmienić.

Czyli popierasz w marszu coś, czego wcale nie znasz?


To w czym problem skoro tych aborcji dokonuje się od 0 do 4? Po co zakazywać?


Jędrek i Ferbi, to znaczy że to nie jest argument.
Feminazistki chcą aborcji dla siebie na życzenie, cała reszta to tylko rozmiękczający pożytecznych wolno-ciupciających kit i stek przejaskrawionych przypadków, które chore głowy traktują jako tłumaczenie.

Feminizm wyjątkowo źle potraktował kobiety, gdyby było tak jak przed rewolucją seksualną, to każdy facet wiedział że ciąża kończy się małżeństwem, albo opinią lokalnego dupka. To działało doskonale. Kobiety są zainteresowany małżeństwem i rodziną, nie skrobankami. Aktyw Feminazistek jest zainteresowany celami światopoglądowymi a nie rodziną która w tej ideologii jest opresyjna. Feminazistki żywią się własnie przytaczanymi przypadkami, które są przypadkami, a nie żadną regułą pod której relatywizującą ochroną "można robić co się chce" ale dla zupełnie innych celów niż dobro i szczęście kobiety w rodzinie. Poziom zdurnienia tego środowiska wywala moje receptory :-) wszędzie wyją tak samo i chcą tego samego dla destrukcji społeczeństwa.

Obrazek

Nie można robić co się chce (nawet jeżeli Owsiak ci ten kompromis objawił) bez ponoszenia odpowiedzialności za własne czyny. Nie możemy z tego powodu dawać wszystkim wolnej reki do zabijania na podstawie specyficznych i uzasadnionych przypadków, dlatego ze ktoś usiłuje to przełożyć na slogan bo kobieta ma "prawo" do własnego brzucha.

Nad prawem to stoją tylko polscy i afrykańscy sędziowie ;-)


Można troszczyć się o kobiety umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »