NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 08:10  
Cytuj
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 08:20  
Cytuj
Jak zwolnia ludzi z okolic co napisałeś to będziesz się musiał za robotę wziąć bo na razie to nic nie robisz i pierdoły wypisujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.
Jak by nie wiesniaki to nie miałbyś co żreć i co do gara włożyć więc pomyśl zamiast coś napiszesz a z drugiej strony z tym laniem masz rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 09:11  
Cytuj
Dzien dobry wszystkim.Teraz ja napisze i powiedzcie co sadzicie o tym.Moim zdaniem nagrody rocznej czy premi za zyski powinno byc 3tys. Wtedy ludzie pracowaliby przykladaliby sie caly rok oraz w większości by nie chorowali gdyz byloby o.powalczyć wiadomo jak choroba to.ona nie wybiera ale to.juz nie istotne napewno by ludziom zalezalo to tyle w temacie a ta nasza premia to.co podadetek wezma.i
wielka kupa.Bony ok sa spoko kazdy sobie.cos.kupi socjal tez ok nie jest.zly ale premie roczne padaka jak na ta firme w hucie sa po kilka tys dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 09:23  
Cytuj
On/rst wielu ludziom sie to nie podoba mówie tez o zasadach przyznawania bo jesli zabieraja tym co chorowali to chyba powinno byc wiecej dla innych ? Znam kilka osób które nie wezma oni groszazaklopotanya a akurat nie sa jakimiś tam kombinatorami.Z drugiej strony jest to tylko dobra wola włascicieli nie musza nic dawac póki maja obsade w ludziach wszystko jest dla nich ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 20 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.
Jak by nie wiesniaki to nie miałbyś co żreć i co do gara włożyć więc pomyśl zamiast coś napiszesz a z drugiej strony z tym laniem masz rację.


Jest różnica między wieśniakiem (czyt. - burakiem), a człowiekiem ze wsi. Tutaj koledze ewidentnie chodzi o tego pierwszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 20 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
On/rst wielu ludziom sie to nie podoba mówie tez o zasadach przyznawania bo jesli zabieraja tym co chorowali to chyba powinno byc wiecej dla innych ? Znam kilka osób które nie wezma oni groszazaklopotanya a akurat nie sa jakimiś tam kombinatorami.Z drugiej strony jest to tylko dobra wola włascicieli nie musza nic dawac póki maja obsade w ludziach wszystko jest dla nich ok


A mają obsadę? umiech setka goni setkę. Braki w ludziach wszędzie, podań brak, wiadomo dlaczego... 4ro bryg za takie pieniądze - śmiech na sali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 14:09  
Cytuj
On/rst ludzie zarabiali po 2500zl dostali podwyzki i dzis zarabiają 3400zl a ich praca nie wyglada lepiej , tam ludzie wszystko maja w dupie nic im sie nie chce tam jest jedna zasada 8 godzin i na piwo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 14:36  
Cytuj
Prawda jest taka że ile ludzie by nie zarąbali to i tak będą narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
On/rst ludzie zarabiali po 2500zl dostali podwyzki i dzis zarabiają 3400zl a ich praca nie wyglada lepiej , tam ludzie wszystko maja w dupie nic im sie nie chce tam jest jedna zasada 8 godzin i na piwo .
kto zarabia 3400??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 23:53  
Cytuj
Słuchajcie Juny spod Gorzyc Grębowa Wrzaw Bojanowo czy Przyszowa. Większość z was to stare kawalery co to im się nie chciało rodziny zakładać i całe życie u mamusi pod cyckiem. Na co wam niby większa kasa z tych premii jak wy większość tej kasy to przepalacie i przepijacie bo to jest szczyt waszych celów życiowych. Stoicie jak te kiepy i co chwilę tylko wychodzicie na te wiaty przystankowe. W lecie niektórzy to sporą część czasu tam spędzają. Aż tak jak np na L3 trzeba było wam częściowo ten kurnik rozwalić pod groźbą całkowitej likwidacji za syf który tak zostawiliście. Tak więc szkoda tej kasy na Was bo i tak poszłaby z dymem albo na przelew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 06:11  
Cytuj
Nie wszystkich wrzucaj do jednego worka.Naciskasz na to okolice Stalowej że same brudasy robią? Wielu 'panow z miasta' , jest gorzej wychowanych i nie mają za grosz kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 07:02  
Cytuj
Wszystko sie okaze wiecznie kół brakuje nanlakiernie po co.4 brygady jeżeli wrocilby system 3 zmian byloby dobrze kazdy by wiedzial ze ma ten weekend wolny a jeŚli by chciał to przyjdzie dorobic poprostu mamy bezzmozgow u gory,zawsze jakby byla potrzeba dodatkowej zmiany na weekend.obsada by byla po co tojak.contydzien lakiernia staje na zeby troszk kolek dowiezli chodz na 1 zmiane zeby bylo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 07:02  
Cytuj
Wszystko sie okaze wiecznie kół brakuje nanlakiernie po co.4 brygady jeżeli wrocilby system 3 zmian byloby dobrze kazdy by wiedzial ze ma ten weekend wolny a jeŚli by chciał to przyjdzie dorobic poprostu mamy bezzmozgow u gory,zawsze jakby byla potrzeba dodatkowej zmiany na weekend.obsada by byla po co tojak.contydzien lakiernia staje na zeby troszk kolek dowiezli chodz na 1 zmiane zeby bylo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
Nie wszystkich wrzucaj do jednego worka.Naciskasz na to okolice Stalowej że same brudasy robią? Wielu 'panow z miasta' , jest gorzej wychowanych i nie mają za grosz kultury.
Zgadzam sie raz weszłem po takim jednym gosciu ze stalowej i nie był to przyjemny widok,kultura osobista czy jej brak nie jest wyznacznikiem tego czy pochodzisz ze wsi ale tego co wyniosłes z domu rodzinnego
On/rst mi 4 brygadówka nie przeszkadza i pewno tez duzo ludzi mysli tak jak ja po co mi to wolne w niedziele jak moge miec to samo na tygodniu?kwestia upodobania wiadomo ze młodym to wadzi bo piątek piątunio piąteczek nie mogą napisac na fecebookusmiech2 no i koledzy sie bawią o oni na nocke do felgsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wszystkich wrzucaj do jednego worka.Naciskasz na to okolice Stalowej że same brudasy robią? Wielu 'panow z miasta' , jest gorzej wychowanych i nie mają za grosz kultury.
Zgadzam sie raz weszłem po takim jednym gosciu ze stalowej i nie był to przyjemny widok,kultura osobista czy jej brak nie jest wyznacznikiem tego czy pochodzisz ze wsi ale tego co wyniosłes z domu rodzinnego
On/rst mi 4 brygadówka nie przeszkadza i pewno tez duzo ludzi mysli tak jak ja po co mi to wolne w niedziele jak moge miec to samo na tygodniu?kwestia upodobania wiadomo ze młodym to wadzi bo piątek piątunio piąteczek nie mogą napisac na fecebookusmiech2 no i koledzy sie bawią o oni na nocke do felg:d
Zgadza się w 100 %. Bo najpierw narzekają że ludzie na nadgodziny chodzą a teraz proponują żeby na weekend przychodzili jak by było 3 zmiany. Żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 10:33  
Cytuj
Jestem tutaj nowy. Napiszcie jak jest z wypłatą. Czy jest na czas i czy przychodzi w całości? W mojej ostatniej pracy była straszna lipa z kasą. Praktycznie nigdy nie była płacona w terminie, a jeżeli już coś było to maks połowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Jestem tutaj nowy. Napiszcie jak jest z wypłatą. Czy jest na czas i czy przychodzi w całości? W mojej ostatniej pracy była straszna lipa z kasą. Praktycznie nigdy nie była płacona w terminie, a jeżeli już coś było to maks połowa.
kasa zawsze jest na czas i pracuj rzetelnie uczciwie nie daj sobie na głowę wejść nie podpierda... I bądź twardy opanowany i jesli trzeba drzyj jape do pseudo kierowników zmianowych ustawiaczy ślusarzy i całej tej miernoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.

Nie wiem jakich rodziców trzeba mieć, żeby coś takiego napisać. Jak widać nieudolnych wychowawczo. Wychować nie potrafili. Biedni ludzie.
Dopisze jeszcze do @starego odlewnika - WESZŁEŚ i co? Może ktoś zostawił dla Ciebie słownik? Nie znalazłeś? Przykre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.

Nie wiem jakich rodziców trzeba mieć, żeby coś takiego napisać. Jak widać nieudolnych wychowawczo. Wychować nie potrafili. Biedni ludzie.
Dopisze jeszcze do @starego odlewnika - WESZŁEŚ i co? Może ktoś zostawił dla Ciebie słownik? Nie znalazłeś? Przykre.
Chyba człowieku nie wiesz o czym piszesz a może już wybrałeś parę groszy z bankomatu i po jednym piwku i skręcie jebie ci się w bani. Przykre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wieśniaki z okolicznych Grębowów, Gorzyc i innych Wrzow. Nauczcie się wreszcie celować do kibla, a nie lejecie po desce, bo ktoś inny też chciałby skorzystać. Wiem, ze u was kibel to coś nowego i przed wejściem do unii zanim nie było dotacji na ugory, których się wam nie chce uprawiać i odlewacie przez to koła to chodziliście za stodołę, ale teraz są muszle klozetowe i leje się do muszli. A jak nie potrafisz sobie celnąć jeden z drugim, to podnieś deskę albo lej w pory!

A po drugie, mam nadzieję że zaczną z wami robić porządek, bo przesadzacie z tym wynoszeniem gąsek. W najbliższym czasie zaczną się porządne kontrole na bramie i mam nadzieję, że wszystkich pijaków i złodziei pozwalniają z tej firmy, a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej i będzie normalnie. Powinni wam przetrzepać stodoły i obciążyć za wszystko co wynieśliście z zakładu.

Nie wiem jakich rodziców trzeba mieć, żeby coś takiego napisać. Jak widać nieudolnych wychowawczo. Wychować nie potrafili. Biedni ludzie.
Dopisze jeszcze do @starego odlewnika - WESZŁEŚ i co? Może ktoś zostawił dla Ciebie słownik? Nie znalazłeś? Przykre.
Chyba człowieku nie wiesz o czym piszesz a może już wybrałeś parę groszy z bankomatu i po jednym piwku i skręcie jebie ci się w bani. Przykre

Dokładnie tak. Parę groszy z bankomatu. Jakim chamem trzeba być, żeby tak pisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
On/rst mi 4 brygadówka nie przeszkadza i pewno tez duzo ludzi mysli tak jak ja po co mi to wolne w niedziele jak moge miec to samo na tygodniu?kwestia upodobania wiadomo ze młodym to wadzi bo piątek piątunio piąteczek nie mogą napisac na fecebookusmiech2 no i koledzy sie bawią o oni na nocke do felgsmiech2


Widzisz, wszystkim nie dogodzisz. Po Twoim wpisie wnioskuję że zakończyłeś pewien etap w życiu a jeszcze nie zacząłeś drugiego.
W sobotę i niedzielę wolne by się przydało żeby z dziećmi gdzieś się wybrać. Na tygodniu ciężej bo szkoła, przedszkole inne zajęcia.
Tyle że to też jest w istocie egoistyczne myślenie, bo ktoś gdzieś będzie musiał Cie obsłużyć. Czy to na stacji paliw, w kinie, zoo czy restauracji.
Polecam więc wszystkim mniej egoistycznego myślenia i marnowania energii na narzekanie i obserwacje jak to inni mają lepiej.
Polecam za to wziąć zdecydowanie sprawy w swoje ręce i racjonalnie organizować sobie czas. Patrząc na to co chce się robić a nie robić to co wszyscy wkoło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2018r. 00:22  
Cytuj
Nawet w 4 brygadówce co któras sobota i niedziala sa wolnesmiech2 ale dobrze napisałes odpowiednia organizacja czasu i dasz rade zadowolic i dzieci i zone i kolegów.Fakt faktem ze 3 brygadówke mozna by wprowadzic co co najwyżej na pakowni i lakierni na innych wydziałach było by to nie opłacalne a nawet nie mozliwe jesli ktos zna chociaz troche cały proces produkcji wie jak to wygladasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 11:10  
Cytuj
Widzę, że niektórych zabolało kilka słów prawdy chytry Tak tak, jesteście obszczykiblami bez perspektyw i tak jak pisał(a) stalowaOmega dobrze wychodzi wam tylko jaranie na przystanku i picie wódki na 2 i 3 zmianie. No i łupanie gąsek - to są wasze cele życiowe. Złodzieje pijaki i obszczykiblewykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 20:10  
Cytuj
Jak drodzy pracownicy nastroje po wyplatach ?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »