NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca u Pyzary , Warto tam podjąć pracę
Posty: 13
Dołączył: 2 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 16:30  
Cytuj
Witam chciałam spytac jest tyle ogłoszeń do pracy u Pyzary pracował ktos warto pytac płaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 16:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 18:33  
Cytuj
moja kobieta pracowała,płacą jak kazdy w miescie,ale problemem jest z dostaniem urlopu,długie godziny otwarcia do 20 kiedy od 18 płaca za prad wiecej jak zarobia w groszkach jeszcze dluzej.
No a inny kwiatek to jak juz wyzebrasz urlop to nie dostaniesz socjalnego,papirek podpiszesz i tyle kase widzisz.
A w groszku wolne dni łata sie twoim urlopem,tak ze jak masz dizeci to zapomnij o normalnych wakacjach.
Jeden plus jaki miała to kasa na czas i Zus oplacony.Teraz u konkurencji i jest ok,socjalne po urlopie,wolne dni po swietach i kasa lepsza o jakies 2 stowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
nom
nom
nom
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
moja kobieta pracowała,płacą jak kazdy w miescie,ale problemem jest z dostaniem urlopu,długie godziny otwarcia do 20 kiedy od 18 płaca za prad wiecej jak zarobia w groszkach jeszcze dluzej.
No a inny kwiatek to jak juz wyzebrasz urlop to nie dostaniesz socjalnego,papirek podpiszesz i tyle kase widzisz.
A w groszku wolne dni łata sie twoim urlopem,tak ze jak masz dizeci to zapomnij o normalnych wakacjach.
Jeden plus jaki miała to kasa na czas i Zus oplacony.Teraz u konkurencji i jest ok,socjalne po urlopie,wolne dni po swietach i kasa lepsza o jakies 2 stowy.


A na naukę składni słowa do przeora na górkę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 00:14  
Cytuj
CYTAT
moja kobieta pracowała,płacą jak kazdy w miescie,ale problemem jest z dostaniem urlopu,długie godziny otwarcia do 20 kiedy od 18 płaca za prad wiecej jak zarobia w groszkach jeszcze dluzej.
No a inny kwiatek to jak juz wyzebrasz urlop to nie dostaniesz socjalnego,papirek podpiszesz i tyle kase widzisz.
A w groszku wolne dni łata sie twoim urlopem,tak ze jak masz dizeci to zapomnij o normalnych wakacjach.
Jeden plus jaki miała to kasa na czas i Zus oplacony.Teraz u konkurencji i jest ok,socjalne po urlopie,wolne dni po swietach i kasa lepsza o jakies 2 stowy.


Ale że qrwa co? Bo nic z tego bełkotu nie zrozumiałem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 06:47  
Cytuj
Jak śmiesz nie rozumieć Hrabiowskiego jezyka*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 08:53  
Cytuj
Odpowiedz na pytanie o prace u Pyzary jest,ja tam wszystko zrozumiałam.
Czepiacie sie jakby to była matura,a nie forum nie kazdy ma "pisane" ale sedno sprawy przedstawił umiech kto chce to zrozumie.
Jak nie macie nic do wniesienia w temacie darujcie sobie swoje uwagi niczemu/nikomu to nie służy,a juz napewno nie pytajacej o prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 13:27  
Cytuj
Jak mozna tak prostego tekstu nie zrozumiec . A wiem, trzeba nie chcieć, albo byc od Pyzary i potwierdzić starą zasadę obowiązującą na tym forum: nie mam argumentów? To się przyczepie do pisowni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 16:07  
Cytuj
Blue i Hybryda mają racje. Tekst ktory da sie zrozumieć trzeba wytykać jak na polskim w szkole. Czasem sam dluzszą wypowiedz dyktuje do smartfona i automat zamienia to mi na tekst i wczoraj mirek777 nie mial argumentow i od razu doczepil sie pisowni ktorą ja dyktowalem jak teraz wlasnie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:53  
Cytuj
Widzę, że macie straszny problem.potluczony
Po prostu nauczcie się pisać po polsku, zamiast wypisywać niezrozumiałe bzdury. Wtedy te bzdury będą przynajmniej zrozumiałe.
good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 18:02  
Cytuj
Mirek a ty sie naucz zyc swiecko w swieckim kraju bo te twoje k^#&$&"&# bzdury są smieszne jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 06:31  
Cytuj
mlotekmlotek[cytat]Widzę, że macie straszny problem.potluczony
Po prostu nauczcie się pisać po polsku, zamiast wypisywać niezrozumiałe bzdury. Wtedy te bzdury będą przynaj

Twoich bzdur nikt nie rozumie.
Nigdy nie przeczytałam sensownego komentarza w twoim wykonaniu.mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 06:42  
Cytuj
Ten wpis Hrabiego jest chyba czytelny i zrozumiały dla wtajemniczonych.
A Ty paradoks naucz sie żyć w katolickim kraju i nie ucz innych świeckiego zachowania.Na początek proponuje się wyspowiadać no i przestać chodzić na parady innych opcji.Kraj nasz na razie jest katolicki i piski mniejszości nic nie znaczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 07:29  
Cytuj
Czyli wg ciebie mniejszość mozna olac? To bie sa ludzie ? tylko dlatego ze maja inne poglady i chca zyc po swojemu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
Mirek a ty sie naucz zyc swiecko w swieckim kraju bo te twoje k^#&$&"&# bzdury są smieszne jezyk


Wróć do dyskusji na temat.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Czyli wg ciebie mniejszość mozna olac? To bie sa ludzie ? tylko dlatego ze maja inne poglady i chca zyc po swojemu?



Nikt ich nie olewa,ale nie mogą uczyć większości jak żyć.
Robak całe życie siedzi w gó.nie a jak sie go z gó.na wyciąga to protestuje,bo mu tam najlepiej.
Tematem jest Pyzara i wpis Hrabicza więc nie szukaj dziury w d pie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 09:46  
Cytuj
KRZYSIU za drobne ,co łaska.dychę od słowa/pańskiego/podejmuje się przetłumaczyć tekst Hrabiaea dla mistrzów intelektu.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 09:57  
Cytuj
Zapomniałeś się przelogować i piszesz sam do siebie good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 09:58  
Cytuj
Odjeżdżać od temetu ty zaczęłaś i to jest szukanie dziury w twoim poście. A w dupie to ty masz ludzi którzy mysla inaczej niz ty, a to swiadczy tylko o twoim "chrześcijańskim" podejściu i szacunku do i drugiego czlowieka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 10:01  
Cytuj
Na temat proszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałeś się przelogować i piszesz sam do siebie good
dla mistrzów intelektu.nie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »