NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
W całym mieście śmierdzi spalonym ebonitem,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
Ludzie wy sie sami trujecie
Palenie papierosow
Picie alkoholu
Spaliny samochodowe
Jedzenie które jest faszerowane wszystkim
Palenie w kominkach wszystkim czym się da
Itp itd
Więc naprawde skończcie sie sprzeczac bo my sami jesteśmy sobie winni a nie zakłady które dają chleb miastu i okolicznym wioskom
Jakoś w innych miastach ludziom to nie przeszkadza np taki KRK smog jak nic a ludzie tam chodza żyją i nawet z dziećmi wychodzą na spacerki a tutaj bo smierdzi normalna rzecz


Czyli można zatruwać środowisko, bo sami palimy papierosy i nie powinniśmy narzekać.

Proponuję wizytę u jakiegoś specjalisty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 08:40  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 08:53  
Cytuj
"Marcinkowski13" wdychali to nasi dziadkowie ale HSJ leje teraz głównie stal gatunkową z różnymi dodatkami. No i za naszych dziadkow lali jeden wytop na zamianę a teraz? Przy obecnej technologii i COS pewnie leją co 1-2 godz. Wczoraj jak jechałem wieczorem z Niska z tamtych rejonów widać było kłeby dymu. Albo HSJ, UNIWHEELS. To oni smrodzą za przyzwoleniem władz. Wystarczy tylko zobaczyć na stan produkcji, o ile się zwiększyła. Teraz jeszcze dojdzie Cellfast, bo na dawnej HSW budują hale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 10:45  
Cytuj
Mi nie jest potrzebna żadna wizyta u specjalisty moze wlasnie wam jest potrzebna bo wszystko wam przeszkadza! No i oczywiście juz zapewne jestescie chorzy wiec idźcie sami! Wychowałam się w tym mieście i nigdy nie narzekalam ze cos smierdzi ze halasuje itp ale widocznie burzuazji ktora tu przyszła ze wsi wszystko przeszkadza! Bo tak szczerze ilu jest tutaj ludzi urodzonych i wychowanych w stalowej? Zapewne garstka i ta garstka sie nie wypowiada!
Madras sam jestes durniem wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Mi nie jest potrzebna żadna wizyta u specjalisty moze wlasnie wam jest potrzebna bo wszystko wam przeszkadza! No i oczywiście juz zapewne jestescie chorzy wiec idźcie sami! Wychowałam się w tym mieście i nigdy nie narzekalam ze cos smierdzi ze halasuje itp ale widocznie burzuazji ktora tu przyszła ze wsi wszystko przeszkadza! Bo tak szczerze ilu jest tutaj ludzi urodzonych i wychowanych w stalowej? Zapewne garstka i ta garstka sie nie wypowiada!
Madras sam jestes durniem wazne


Zaskoczę Cię. Ja się urodziłem i wychowałem w Stalowej Woli, a moi rodzice przyjechali tu z miasta. Gdy przyjechali, Stalowa Wola była osiedlem a w centrum pasły sie konie i krowy.

To nie jest tak, że wszystko mi przeszkadza. Przeszkadza mi łamanie prawa. Dlatego dziwię się gdy piszesz takie głupoty. Są normy dotyczące jakości powietrza i natężenia hałasu. Te normy dotyczą również miast przemysłowych. Normy powodują, że możemy czuć sie bezpiecznie.

W Czarnobylu jeden z inżynierów miał gdzieś normy i testował sobie wytrzymałość reaktora. Skutki są widoczne do dziś.

Jeśli Ty przestrzeganie prawa i norm masz daleko gdzieś to nie dziw się, że proponuję Ci wizytę u specjalisty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 13:08  
Cytuj
Andrzej 2.0
Łamią prawo wszędzie gdzie się nie ruszysz więc idz wyżej jak jesteś wyszkolony i jak Ci bardzo to przeszkadza to weź sie za to a nie będziesz kazał mi isc do specjalisty
Widać mądrość tutaj nie zna granic a w szczególności wtedy jak wskaźnik pojdzie do gorywazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0
Łamią prawo wszędzie gdzie się nie ruszysz więc idz wyżej jak jesteś wyszkolony i jak Ci bardzo to przeszkadza to weź sie za to a nie będziesz kazał mi isc do specjalisty
Widać mądrość tutaj nie zna granic a w szczególności wtedy jak wskaźnik pojdzie do gorywazne


Wyżej to już jest dach. Co tam załatwię?

Liczę, że Prezydent sie wywiąże z obietnicy. A jeśli nie to ludzie go rozliczą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:59  
Cytuj
A byleś z tym problemem u prezydenta czy tylko na forum piszesz? Jak jesteś taki gieroj to możesz mu to w oczy powiedzieć bo na forum raczej tylko można pogderać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
A byleś z tym problemem u prezydenta czy tylko na forum piszesz? Jak jesteś taki gieroj to możesz mu to w oczy powiedzieć bo na forum raczej tylko można pogderać.


Prezydent jest zajęty kampanią wyborczą i już nie przyjmuje interesantów...

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:05  
Cytuj
Jędrek jest spontaniczny i samodzielnie myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:06  
Cytuj
Przyjmuje, dwa tygodnie temu byłem w swojej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:14  
Cytuj
Byliście tez na gospodarskiej wizycie Bodnara, jestem dobrej myśli. To obrońca obywateli. Inicjatywa rządu daje dofinansowanie na wymianę starych smrodzących pieców. To też pomoże w walce ze smogiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:25  
Cytuj
Andrzej 2.0 widac nie umiesz czytać ze zrozumieniem a wysyłasz mnie do specjalisty!
To już Ci wytłumaczę o co mi chodziło
" idz wyżej TY na stolek jak masz wykształcenie i sie tym zajmij " skoro tak Ci to przeszkadza!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0 widac nie umiesz czytać ze zrozumieniem a wysyłasz mnie do specjalisty!
To już Ci wytłumaczę o co mi chodziło
" idz wyżej TY na stolek jak masz wykształcenie i sie tym zajmij " skoro tak Ci to przeszkadza!


Widzisz, zakpiłem z ciebie a ty tego nie zauważyłaś.
Prezydent o sprawie zanieczyszczenia i hałasu wie. Dlaczego nic z tym nie robi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 22:55  
Cytuj
Andrzej 2.0
Teraz piszesz na mnie bo ktoś wytkal Ci pustosc po innych forach widac jaki mądry jestes sciana tylko to ci pozostaje !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:02  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0
Teraz piszesz na mnie bo ktoś wytkal Ci pustosc po innych forach widac jaki mądry jestes sciana tylko to ci pozostaje !



Skomentowałem twoje mądrości. Masz z tym problem? Bawisz się w psychologa bo zabrakło argumentów?

Sprawa jest bardzo prosta. Są normy i trzeba ich przestrzegać. Prezydent wie o sytuacji w mieście i nic w temacie nie robi. Dostał w łapę? Czy jest za mały do poważnych spraw?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:59  
Cytuj
a dzisiaj od rana na wolności wycinka już wcześniej okaleczonych drzew. Wycinają w PIEŃ nie patrząc co robią. za niedługo zamiast liści będą felgi. miasto z zielonego robi się betonowe. Panie Lucku proszę coś z tym zrobić bo to nagminne pozbywanie się zieleni staje się problemem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 15:20  
Cytuj
a więc dalej w to brną:(((,trzeba było żądać zaprzestania!ludzie nie pozwólcie na to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 15:32  
Cytuj
Platyanka jakąś dziwną jesteś.
Nigdy tak nie smierdzialp ebonitem czy czymś takim. Też mieszkam tu od kilkudziesięciu lat Ale tak jak od około 2 lub 3 lat daje to masakra....
Ktoś jest bardzo bezkarny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 17:32  
Cytuj
Jak widzę na mieście co chwilę pniaki po wyciętym zdrowym drzewie,to aż coś mi się robi...dzisiaj właśnie ogalacali drzewa, znowu... I to o tej porze roku gdzie drzewo już puszcza soki ... A pod szkołą muzyczna znowu wycieli piękne, stare sosny, a po co? Po to żeby czasem nie zaslanialy solar na dachu szkoły... :/pustynia nie miasto powoli się robi... Zamiast nasadzac coraz więcej, żeby oczyszczaly to syfiaste powietrze, które nam funduja nasze okoliczne wspaniałe fabryki,to tną na potęgę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 18:57  
Cytuj
Obywatelska inicjatywa nasadzenia jednego drzewa wymaga kontynuacji. Zjednoczeni nasadzicie 1000 a z pieniędzmi Sorosa to nawet 10,000.
Na co czekacie, płakać i skomleć po obywatelsku czy na kawę w Starbucksie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 19:03  
Cytuj
Chyba coś przedawkowałaś. Serio..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 20:03  
Cytuj
Ja nie, ale dobrze odczytałeś sugestie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 20:14  
Cytuj
Klasa wyższa, klasa Panów nie zamartwia się takimi pierdołami jak hałas i jakość powietrza. Tyle drzew wokół Stalowej Woli. Te w mieście można wyciąć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 21:55  
Cytuj
Andrzej 2.0
Ja nie muszę się bawić w psychologa!
Jak chcesz mogę Ciebie dopisać na wizyty!
No to Ci napisałam skoro prezydent wie a nic nie robi to idz na jego miejsce i sie tym zajmij proste skoro nie rozumiesz zdań które ktos do ciebie pisze!

Moni
A ty najpierw naucz się dziecko pisac!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 22:20  
Cytuj
CYTAT (ART2DECO)
Obywatelska inicjatywa nasadzenia jednego drzewa wymaga kontynuacji. Zjednoczeni nasadzicie 1000 a z pieniędzmi Sorosa to nawet 10,000.
Na co czekacie, płakać i skomleć po obywatelsku czy na kawę w Starbucksie?


Tlumaczę na Polski:

W tym temacie nie mam za co pochwalić PIS więc wyśmiewam ironizuję konkurencyjne partie.


Ogłupiam wątek pokazuje ze jest super.

Ze ktoś kto pisze w slusznej sprawie jest czepialski.

Nie znam nikogo kto mieszka w stalowej woli i kocha PIS doslownie kocha i ma prawo do tego. Ale jest wkurzony z tego tematu i nie chcial by go uciszac bo w tym zyje.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »