NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
PiS przeciwko rodzinie,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 12:46  
Cytuj
Cześć, mam pytanie. Wczoraj wróciłem z dalekiej podróży, dziś podkarpacie przywitało mnie piękną pogodą. Dzieciaki chcą koniecznie spędzić wspólnie, rodzinnie czas grillując z tatą i zajadając kiełbaski. Problem w tym, że konus pozamykał nam sklepy, a ja nie posiadam zamrożonej kiełbasy. Dzieci powiedziały, że bez kiełbasek nigdzie nie idą i tak fajną rodzinną niedzielę z powodu fanaberii władzy szlag mi trafia. Teraz pytanie, gdzie w stw kupię dziś jakąś kiełbasę, karczek, skrzydełka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 12:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 13:22  
Cytuj
pewnie w małych sklepach typu żabka

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 14:41  
Cytuj
szopen, ja wcześniej planuję i robię zakupy, drzewiej w niedzielę sklepy były pozamykane a ten zwyczaj wprowadzili pazerni na każdą złotówkę polskiego obywatela właściciele zachodnich sieci handlowych, a teraz musisz się przestawić że sklepy będą w każde święto zamknięte. Chwała konusowi że to zrobił i nie było to przeciwko rodzinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Cześć, mam pytanie. Wczoraj wróciłem z dalekiej podróży, dziś podkarpacie przywitało mnie piękną pogodą. Dzieciaki chcą koniecznie spędzić wspólnie, rodzinnie czas grillując z tatą i zajadając kiełbaski. Problem w tym, że konus pozamykał nam sklepy, a ja nie posiadam zamrożonej kiełbasy. Dzieci powiedziały, że bez kiełbasek nigdzie nie idą i tak fajną rodzinną niedzielę z powodu fanaberii władzy szlag mi trafia. Teraz pytanie, gdzie w stw kupię dziś jakąś kiełbasę, karczek, skrzydełka?

Tragedia ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:42  
Cytuj
Jasne, wszyscy planujecie wcześniej spontaniczny pomysł dzieci, że chcą iść na grilla... W moim wypadku jest to przeciw rodzinie i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Jasne, wszyscy planujecie wcześniej spontaniczny pomysł dzieci, że chcą iść na grilla... W moim wypadku jest to przeciw rodzinie i tyle.


No minusem zakazu handlu jest wlasnie brak spontaniczności. Wyrywkowego wypadu na grila nieda sie zaplanować.

Trafileś tą kiełbachę dziś gdzieś?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 17:00  
Cytuj
Spróbuj w sklepie Alf Red w pawilonach przy ul. Poniatowskiego. ok. 13.30 był jeszcze otwarty, nie wiemj jednak czy jest tam kiełbaska na grilla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Jasne, wszyscy planujecie wcześniej spontaniczny pomysł dzieci, że chcą iść na grilla... W moim wypadku jest to przeciw rodzinie i tyle.
Dramat- moze zorganizujemy dla Ciebie zbiorke zywnosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:14  
Cytuj
Podejrzewam, ze oprocz zbiorki puszek po smietnikach nic wiecej nie potrafilbys zorganizowac. Jak masz jeszcze cos glupiego do napisania to dawaj, przynajmniej spedasz produktywnie wolna niedziele... chyba, ze Ty z tych, co to 7 dni w tyg. wolne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:35  
Cytuj
Następnym razem wytłumacz dzieciom że jest niedziela i kiełbasy, i kurczaka nie kupisz od ręki. Na pewno zrozumieją, jeśli nie to dużo pracy przed Tobą nad swoimi pociechami..

Ewentualnie jak dzieciaki zrobią bardzo dużą awanturę i nie będziesz mógł ich uspokoić zostaje grill ..w fastfoodzie 😉 albo grilowany kebab.

To nie koniec świata ze sklepy nieczynne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:43  
Cytuj
Dobre, gdybyś napisał że szukasz otwartego sklepu pewnie nie zwrocilbym uwagi, ale..

CYTAT
Dzieci powiedziały, że bez kiełbasek nigdzie nie idą i tak fajną rodzinną niedzielę z powodu fanaberii władzy szlag mi trafia.


..tak fajną niedziele tez mozna spędzić miło, bez grila, i szlak jej nie trafi. 🙂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:58  
Cytuj
Widzsz baranie (sugeruje się twoim awatarem)Jak te Twoje dzieciaki też tak planowałeś jak tego grila to nie mam pytań.
Wracając do chorego tematu jest pewnie że dzieki tej wolnej niedzieli bardzo dużo osób które spędziły by kolejna niedzielę na kasie spędziły ja na grillu ale jak to mówią nie dla psa kiełbasa.hehe😁

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Widzsz baranie (sugeruje się twoim awatarem)Jak te Twoje dzieciaki też tak planowałeś jak tego grila to nie mam pytań.

Tym się nie interesuj, bo to nie Twoja sprawa.

CYTAT
Dobre, gdybyś napisał że szukasz otwartego sklepu pewnie nie zwrocilbym uwagi, ale..

...ale, generalnie dziękuję kolegom za pomoc w znalezieniu sklepu, udało się wszystko zorganizować.
Dla tych pyskatych mniej kumatych wyjaśnienie, że całe moje ale sprowadza się do zwrócenia uwagi na pewien problem, o którym już tu była mowa, że wszelkie zakazy i nakazy działają jak broń obosieczna i jeżeli komuś robią dobrze, to stanowią problem dla kogoś innego. Rzuciłem prosty przykład, ja się bez kiełbasy nie zesram.

CYTAT
zostaje grill ..w fastfoodzie 😉 albo grilowany kebab.

Nie mam sumienia wykorzystywać biednych zmuszanych do pracy sprzedawców kebabów i fastfoodów, by kosztem wolnej niedzieli obsługiwali mnie i moją rodzinę. To bezduszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 07:41  
Cytuj
Szopen tego nie rozumie... przeżyj siebie jeszcze raz.

https://www.youtube.com/watch?v=5oQeJGP4bJM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 08:19  
Cytuj
Nie umie myśleć do przodu a obwinia za to PiS. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
Nie umie myśleć do przodu a obwinia za to PiS. zaklopotany

Hehe, widzisz, żeby uniknąć Twojego debilnego, pustego nabijania postów, wspomniałem, że nie było mnie kilka dni i do domu wróciłem w niedzielę nad ranem i cóż... może ja nie umiem myśleć do przodu, ale komuś kto w ogóle z myśleniem ma problem, nie ma nawet sensu czegokolwiek tłumaczyć umiech Nie zapomnij odpisać jakimś pojedynczym mało istotnym zdaniem, zawsze to Ci wskoczy post więcej, będziesz miał powód do dumy mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:04  
Cytuj
Chcesz z 5000 moich wpisów? Może chcesz wszystkie? Poczujesz się lepiej?
Dla mnie ta cyfra jest bez znaczenia. Bierz. Pisz do moda, żeby mi zabrał a tobie dał. Zgadzam się.ok

Narzekasz na cokolwiek, bez namysłu, byleby uzewnętrznić swoje żale.
Temat o zakazie handlu był. Po co zakładałeś nowy? Mogłeś się tam wypłakać.potluczony

Nabijaczu tematów.... chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:27  
Cytuj
Interesowały mnie czynne sklepy w okolicy, tego też nie wyłowiłeś z tematu? Jest na końcu pytanie. Wstęp może był długi, byłem też trochę ciekaw, czy zaczniecie toczyć pianę, albo dawać mi złote rady co powinienem robić w niedzielę, gdzie iść, z kim... a z narzekaniem na wszystko, to się rozpędziłeś. Nie ja tu mam problem ze wszystkim, a głównie z tym co robią inni, jak myślą i jak postępują.

Twoich postów nie chcę... trochę by mi zaniżyły poziom smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:32  
Cytuj
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
Szopen tego nie rozumie... przeżyj siebie jeszcze raz.

https://www.youtube.com/watch?v=5oQeJGP4bJM



A Jarosław pocałował w rękę mezczyzne jezyk
Tez są filmiki o tym

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:16  
Cytuj
Klemens - to jednak nieco inny kaliber wpadki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2

Właśnie w tej doopie mam Twój stan licznika. On tylko odzwierciedla wartość merytoryczną Twoich wypowiedzi. Im więcej, tym mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:20  
Cytuj
To po co płaczesz, że nabijam posty?
Nie przeczytałeś nawet 5% z nich - ale masz już swoje zdanie "zuch" chłopak.good
Zaprzeczasz biedny sam sobie.mlotek

Klemens pamiętasz jak Kopacz wymówiła "Dolce&Gabbana" - zapewniając, że nie będzie kupować niczego tej marki (powiedzieli kilka słów prawdy o środowisku homosiów...).

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:22  
Cytuj
ja tylko tak dla źartów : ) Panowie sam chciałbym wiedzieć gdzie jakiś sklep w razie przypadku jest czynny w niedziele.
O dolce gabana nie slyszalem.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:34  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »