NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
PiS przeciwko rodzinie,
Posty: 5
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2


Mireczku do Szopena to ci lat świetlnych brakuje. Nabijasz te posty tylko dla samej ich ilości, bo merytorycznie nie wnosisz absolutnie nic.
Nie wiem czy istnieje temat na stalowym, w którym byś się nie wypowiadał. Żebyś jeszcze miał coś wartościowego do przekazania, ale nie nawet nie próbujesz wysilić mózgu tylko zasypujesz każdy temat nic nie wartymi tekstami, okraszonymi emotkami.

Wracając d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 11:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2


Mireczku do Szopena to ci lat świetlnych brakuje. Nabijasz te posty tylko dla samej ich ilości, bo merytorycznie nie wnosisz absolutnie nic.
Nie wiem czy istnieje temat na stalowym, w którym byś się nie wypowiadał. Żebyś jeszcze miał coś wartościowego do przekazania, ale nie nawet nie próbujesz wysilić mózgu tylko zasypujesz każdy temat nic nie wartymi tekstami, okraszonymi emotkami.

Wracając d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2


Mireczku do Szopena to ci lat świetlnych brakuje. Nabijasz te posty tylko dla samej ich ilości, bo merytorycznie nie wnosisz absolutnie nic.
Nie wiem czy istnieje temat na stalowym, w którym byś się nie wypowiadał. Żebyś jeszcze miał coś wartościowego do przekazania, ale nie nawet nie próbujesz wysilić mózgu tylko zasypujesz każdy temat nic nie wartymi tekstami, okraszonymi emotkami.

Wracając do tematu Szopena.
Też bym polecał Alf Reda, tylko w wolne niedziele krócej jest otwarty.

Jak ktoś wie jak usunąć powtarzające się posty to poproszę o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 11:41  
Cytuj
Ktoś tu się chyba przelogował, żeby poprzeć samego siebie.goodgoodgood

Trzy posty pod rząd o jednakowej treści, twierdzące, że to ja nabijam posty.zaklopotany "Kapnął się" przy trzecim...ok

Nie widzisz merytorycznej treści człowieku o wielu kontach? Widać to nie twój poziom dyskusji. ok
Cieszę się, że do Szopena brakuje mi lat świetlnych. Nie chciałbym reprezentować nawet zbliżonego poziomu, jak on, krzysiu, andrzejek i i kilku innych.....

Ale ubaw.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:16  
Cytuj
CYTAT

Ale ubaw.good

Głupi jesteś to masz ubaw smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:28  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
To po co płaczesz, że nabijam posty?

Bo nabijasz i aż się dziwię, że admini na to pozwalają. Pozwolę sobie na zacytowanie P.W ., które dostałem 19 Lutego 2018:
CYTAT (stalowem)
Witam,

byliśmy zbyt pobłażliwy dla RSTA i Mirka - będziemy ich zdecydowanie bardziej pilnować.

Pozdrawiam

Jakoś tego nie zauważyłem szanowny adminie. Wygląda na to, że jego zadanie na tym forum polega na prowokowaniu innych użytkowników aby liczba odsłon rosła i dlatego jest przez Was chroniony.
CYTAT (mirek777)
Nie przeczytałeś nawet 5% z nich - ale masz już swoje zdanie "zuch" chłopak.

Wcale sie nie dziwie bo nie ma co czytać jak posty są nabijane bez żadnych konkretów czy argumentów tylko zwykłe zaczepki.
CYTAT (TKMK30)
Mireczku do Szopena to ci lat świetlnych brakuje. Nabijasz te posty tylko dla samej ich ilości, bo merytorycznie nie wnosisz absolutnie nic.

Tak tak to właśnie wygląda i nie da się ukryć.
CYTAT (mirek777)
Ktoś tu się chyba przelogował, żeby poprzeć samego siebie

Ja też się przelogowałem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:31  
Cytuj
SZOPEN! to powinieneś sie cieszyc, że ominęła dzieci uczta antybiotykowo-hormonalna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ale ubaw.good

Głupi jesteś to masz ubaw smiech2


Cóż ci pozostaje jeśli nie próba obrażania?
zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:36  
Cytuj
Panowie, po co w ogóle z Mirkiem dyskutujecie? Przecież to nie sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:38  
Cytuj
marcinku - tak! nawołuj do ignorowania! Ignorowanie rzeczywistości i argumentów już idzie wam świetnie, więc logicznym jest, aby odcinać się od wszystkiego, co grozi uświadomieniem sobie, że nie macie w czymś racji. potluczony

Feniks - to ty wiesz, czy się przelogowujesz, czy po prostu masz otwartych kilka kont na raz. good
"uderz w stół...."

Zachowujecie się, jakby to forum było całym waszym światem.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Twojego poziomu nie da się już zaniżyć.ok Weź sobie mój "stan licznika" - może ci się "bul doopy" zmniejszy.smiech2


Mireczku do Szopena to ci lat świetlnych brakuje. Nabijasz te posty tylko dla samej ich ilości, bo merytorycznie nie wnosisz absolutnie nic.
Nie wiem czy istnieje temat na stalowym, w którym byś się nie wypowiadał. Żebyś jeszcze miał coś wartościowego do przekazania, ale nie nawet nie próbujesz wysilić mózgu tylko zasypujesz każdy temat nic nie wartymi tekstami, okraszonymi emotkami.

Wracając d


Spokojnie TKM30 ostatnio mirek skonentował mem ze Stephenem Kingiem. Okazalo sie ze zna ksiązki jego. I to samo co mnie w jednej z ksiazek bulwersowalo on poruszył
tą kwestie okazując ze nie kazdy cytat i nie kazdy autor moze byc bezmyslnie rozklejany jako autorytet. Znajoma ktora czyta czesciej forum powiedziala mi o tym i zaczela czytac tą ksiazkie bo niedowierzala tego fragmentu. Szanujmy się.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Zachowujecie się, jakby to forum było całym waszym światem.potluczony


No proszę człowiek, który ma ponad 7 tys postów z takim tekstem.

Mireczku i ja również przyznam, że tylko i wyłącznie nabijasz posty, bez żadnych wartości merytorycznych.
Jaki masz cel nie wiem, może 10 tys, i poczujesz się spełniony, czego ci szczerze życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:04  
Cytuj
....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:16  
Cytuj
Chcesz mój "stan licznika"? - Bierz - pisz do admina. Zgadzam się.

Dla mnie to fajna zabawa. Ta cyfra bardzo was boli - więc ją sobie weźcie - mi jest do niczego nie potrzebna.ok
Gdyby pewne osoby nie dostały bana.... to miałyby dziś po 10-12 tyś.potluczony

Ale zapewne el.BANanowi, andrzejkowi, czy jacusiowi (z etykietką "zarząd") zapewne bałbyś się zwrócić uwagę....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:36  
Cytuj
Nikomu Twój licznik nie imponuje. On jest tylko dowodem świadczącym niejako przeciw Tobie. Na tym forum ilość postów jest wprost proporcjonalna do kłótliwości danego użytkownika. Ja mam sporo postów i też mnie to nie dziwi, ale Ty idzies na rekord smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:50  
Cytuj
To po co zwracasz na to uwagę?

Co to za nowe teorie z tą kłótliwością?zaklopotany
Popatrz na swoje upomnienia i na fakt, za co je dostałeś.
Przyganiał kocioł garnkowi....good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:52  
Cytuj
Przecież napisałem, że mnie nie dziwi fakt ilości moich postów czy upomnień umiech Ty coś ćpałeś chyba, albo się nie wyspałeś, nie czytasz ze zropzumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 13:57  
Cytuj
Aha.... czyli tok rozumowania w stylu: "może nie jestem święty - ale tamten to mi wygląda na arcydrania"....

Szopen...daj ty sobie spokój. Czepiłeś się głupio mojego "licznika", Ja_30 dołączył do chóru i zachowujecie się jak niezdecydowana "cnotliwa" panna: niby wam mój licznik nie przeszkadza, ale jednak zwracacie na niego uwagę, wyciągacie wnioski i pitolicie trzy po trzy bez celu i sensu. potluczony

Ta dyskusja staje się żenująca.
Albo bierz ten licznik, albo daj sobie.....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 14:01  
Cytuj
Boli Cię że mają rację? W bardzo dużej ilości postów piszesz byle co, byle by było i nabilo licznik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Aha.... czyli tok rozumowania w stylu: "może nie jestem święty - ale tamten to mi wygląda na arcydrania"....

Nie, to rozumowanie w stylu, że przyznaję, że sam nie jestem bez grzechu, a jednak ciskam ten kamień w Ciebie.

CYTAT
Szopen...daj ty sobie spokój. Czepiłeś się głupio mojego "licznika"

Nie licznika tylko wciskania się wszędzie i zawsze bez wyraźnej potrzeby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 15:04  
Cytuj
Dokładnie, tak jak SzoPeN piszesz. Tu nie chodzi o licznik tylko pisanie wszędzie byle zaistnieć na sekundę. Nie ważne czy to ma sens, jest na temat i czy wnosi cokolwiek do dyskusji. Pisanie albo przeklejanie z internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Podejrzewam, ze oprocz zbiorki puszek po smietnikach nic wiecej nie potrafilbys zorganizowac. Jak masz jeszcze cos glupiego do napisania to dawaj, przynajmniej spedasz produktywnie wolna niedziele... chyba, ze Ty z tych, co to 7 dni w tyg. wolne.
kup sobie mape albo gps to moze trafisz do jakiegos innego mniejszego sklepu heheheh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 16:45  
Cytuj
Hehehe, trzeba przyznać, że żarty to masz na najwyższym poziomie. Może jakiś stand up? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Boli Cię że mają rację? W bardzo dużej ilości postów piszesz byle co, byle by było i nabilo licznik.


No to przynajmniej zjednoczyliście się. Znaleźliście sobie wspólnego wroga. zaklopotany

Jakie to polskie.....potluczony

O chol...ra znów nabiłem licznik.
I znów mają "bul dooopy" ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »