NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Prezent na roczek,
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:55  
Cytuj
Witam. Proszę o pomoc, mój chrześniaczek pod koniec kwietnia kończy roczek. Czy możecie podać mi jaki kupić prezent dla takiego słodziaka w miarę rozsądnej cenie , a który przyniósłby maluchowi niezłą frajdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 16:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 19:55  
Cytuj
Mój chrześniak dostał rowerek (na razie się go pcha, a jak się dziecko nauczy to później samo może jeździć), basen z kulkami, tipi i kasę :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 01:08  
Cytuj
Taki rowerek bez pedalow na lato bedzie jak znalazl umiech 2-3 sezony spokojnie pojezdzi umiech chociaz taki rowerek to lepiej za rok kupic jak juz bedzie mial 2 lata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 17:34  
Cytuj
Córa też niedługo będzie kończyć rok i już zapowiedziałam, że przyjmę wyłącznie kasę, gdyż trzeba jej kupić drugi fotelik. A że w grę wchodzi wyłącznie montowany tyłem do kierunku jazdy (ze względów bezpieczeństwa) to trochę tej kasy trzeba. Może pomyśl w tym kierunku? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 20:19  
Cytuj
i już zapowiedziałam, że przyjmę wyłącznie kasę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Córa też niedługo będzie kończyć rok i już zapowiedziałam, że przyjmę wyłącznie kasę, gdyż trzeba jej kupić drugi fotelik. A że w grę wchodzi wyłącznie montowany tyłem do kierunku jazdy (ze względów bezpieczeństwa) to trochę tej kasy trzeba. Może pomyśl w tym kierunku? ;)


Przerażające to co piszesz. Przecież to Twoje dziecko i to Ty masz obowiązek zadbać o to by miało wszystko co niezbędne. Jak można tak sępic od rodziny kasę ? A jak przyjdą dziadkowie czy ciocie i przyniosą dziecku misia, ubranko czy lalkę to wyprosisz za drzwi ?

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »