NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Burak w Nissanie Murano, Pirat
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Ślunska słoiczanka wodzi za nos biednych mieszkancow wielowsi, zmienia wersje, tasuje zdarzeniami, zastawia slowne plapki i przenosi sie w czasie.. ehh ktos tu sie za duzo wegielnego koxu nawciagal. Zal to dalej ciagnac, zgasilas sie zawodowo. Tyle ode mnie pozdrawiamumiech


Ślunska sloiczanka powiadasz?
Nawciagala sie koksu? DW to chyba nie zaglebie węglowe?
Kto tu sie zgasil?
A buractwo trzeba tepi, popieram,
ci z RST ciagle dowalaja RNI,a prawda jest taka ze i hedni i drudzy (tak 70 %) w duu...e byli go....o widzieli .Najdluzszy korek w jakim stali to ten na Popieluszki po 15.Jak zobaczylby jeden z drugim tramwaj to zostawilby auto i poszed pieszo.Po co ublizac miszczu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke


To jednak szybko jeździcie z tymi dziećmi..
A propos:
Pytałaś go o to? Czy tak sobie wymyśliłaś, że chciał pokazać?
Tak o świecie myślałem jak miałem kilkanaście lat.


Czytasz ze zrozumueniem ? Ile ten twoj swiat ma lat 9?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 18:45  
Cytuj
łaaał stałas w korku. łaaał tramwaj. Naprawde jestem kosmitą i nie wiem o czym mowisz. Na widok tramwaju popuszczasz czy co ze masz taka przezywke. Nie kompromituj sie idio***
Moze pojedz do ZOO i pozniej popodniecaj sie tu na forum ze widzialas słonia a reszta to w dupie była i g widziała...

Naprawde myslisz ze tylko ty słoiku poza miasto wyjechałas ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT



Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke


To jednak szybko jeździcie z tymi dziećmi..
A propos:
Pytałaś go o to? Czy tak sobie wymyśliłaś, że chciał pokazać?
Tak o świecie myślałem jak miałem kilkanaście lat.


Czytasz ze zrozumueniem ? Ile ten twoj swiat ma lat 9?


Skoro pisze że wyglądał jak mialem kilkanascie... To czy ty umiesz czytac z zrozumieniem, ? Chyba nie, bo bys nie pytal czy mam 9 bo to kilka lat, czyli mniej. Poziom zerowy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT



Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke


To jednak szybko jeździcie z tymi dziećmi..
A propos:
Pytałaś go o to? Czy tak sobie wymyśliłaś, że chciał pokazać?
Tak o świecie myślałem jak miałem kilkanaście lat.


Czytasz ze zrozumueniem ? Ile ten twoj swiat ma lat 9?


Skoro pisze że wyglądał jak mialem kilkanascie... To czy ty umiesz czytac z zrozumieniem, ? Chyba nie, bo bys nie pytal czy mam 9 bo to kilka lat, czyli mniej. Poziom zerowy ;)


Ja bym ci dal mnie niz ZERO miszczuniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
łaaał stałas w korku. łaaał tramwaj. Naprawde jestem kosmitą i nie wiem o czym mowisz. Na widok tramwaju popuszczasz czy co ze masz taka przezywke. Nie kompromituj sie idio***
Moze pojedz do ZOO i pozniej popodniecaj sie tu na forum ze widzialas słonia a reszta to w dupie była i g widziała...

Naprawde myslisz ze tylko ty słoiku poza miasto wyjechałas ?


He he he zabolalo cie ? ze w gacie robisz na widok tramwaju ? Dlaczego wyzywasz kogos od sloikow? Stalowka to wielowies i twoi rodzice w kazda sobote,niedziele pomagali w polu zeby potem worek ziemniaków dostac,mlicko,syrek i jaja.
Na jaka nazwe zasluguja ci co ze wsi darli co mogli? WORKI? wiesz przy tej nazwie sloik to brzmi dumnie.Sloik pojechal studiować a worek został w wielowsi skonczyl KUL i robi za 1500 zl.
Kobieta opisała sytuacje a wy zrownaluscie tu uzyliscie tylu epitetow takie teorie wymyslacie ze moze ktory miszczu ksiazke /poradnik napisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
łaaał stałas w korku. łaaał tramwaj. Naprawde jestem kosmitą i nie wiem o czym mowisz. Na widok tramwaju popuszczasz czy co ze masz taka przezywke. Nie kompromituj sie idio***
Moze pojedz do ZOO i pozniej popodniecaj sie tu na forum ze widzialas słonia a reszta to w dupie była i g widziała...

Naprawde myslisz ze tylko ty słoiku poza miasto wyjechałas ?


Noooo stalam w korku i w ZOO bylam i słonia widzialam.Sloikow nie woze, ty chyba tak bo widac wyjechales z miasta WOW !!!! Co za odwaga umiech

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie: 2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne 2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 09:38  
Cytuj
Ty glabie z piekarni przeczytaj najpierw ze zrozumieniem wszystkie posty a pozniej sie wypowiadaj. Jakbys uzyl swojej buly ktora masz pod czacha to ogarnalbys ze kobiecina sama sie sprzedala piszac o jezdzie od swiatel do swiatel gdzie pan murano zostawal z tylu wiec sama swietojebliwa nie jest- no chyba ze ona jechala 50km/h a koles 49. Jak ktos wbija na forum i leje drogowe zale i straszy filmikami to wypadaloby to udowodnic bo juz bylo tu dwoch takich ktorym „piesi wskoczyli pod maske” na pasach a na filmie bylo calkiem na odwrot. Nikt tu nie pieje z zachwytu nad „piratem z murano” tylko rozchodzi sie o to ze sytuacja jest niejasna, autorka kreci i wciska co chwile inna wersje. Takze obronco idz lepiej posmarowac chleb maslem bo z interpretacja slowa pisanego masz zajebiste problemy. Naprawde szkoda sobie kims takim dupe zawracac. Pozdrawiam piekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 09:53  
Cytuj
Zawsze gdzie jakiś problem na drodze to RST jest tego powodem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Ty glabie z piekarni przeczytaj najpierw ze zrozumieniem wszystkie posty a pozniej sie wypowiadaj. Jakbys uzyl swojej buly ktora masz pod czacha to ogarnalbys ze kobiecina sama sie sprzedala piszac o jezdzie od swiatel do swiatel gdzie pan murano zostawal z tylu wiec sama swietojebliwa nie jest- no chyba ze ona jechala 50km/h a koles 49. Jak ktos wbija na forum i leje drogowe zale i straszy filmikami to wypadaloby to udowodnic bo juz bylo tu dwoch takich ktorym „piesi wskoczyli pod maske” na pasach a na filmie bylo calkiem na odwrot. Nikt tu nie pieje z zachwytu nad „piratem z murano” tylko rozchodzi sie o to ze sytuacja jest niejasna, autorka kreci i wciska co chwile inna wersje. Takze obronco idz lepiej posmarowac chleb maslem bo z interpretacja slowa pisanego masz zajebiste problemy. Naprawde szkoda sobie kims takim dupe zawracac. Pozdrawiam piekarza


To ty glabie przeczytaj ze zrozumieniem.Wpis o ruszaniu na swiatlach byl wlasnie dla takich miszczow jak ty,po co wyzywasz od swieto je.....jak sam nie czytasz wszystkiego i ze zrozumieniem nie mowiac i interpretacj slowa pisanego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ty glabie z piekarni przeczytaj najpierw ze zrozumieniem wszystkie posty a pozniej sie wypowiadaj. Jakbys uzyl swojej buly ktora masz pod czacha to ogarnalbys ze kobiecina sama sie sprzedala piszac o jezdzie od swiatel do swiatel gdzie pan murano zostawal z tylu wiec sama swietojebliwa nie jest- no chyba ze ona jechala 50km/h a koles 49. Jak ktos wbija na forum i leje drogowe zale i straszy filmikami to wypadaloby to udowodnic bo juz bylo tu dwoch takich ktorym „piesi wskoczyli pod maske” na pasach a na filmie bylo calkiem na odwrot. Nikt tu nie pieje z zachwytu nad „piratem z murano” tylko rozchodzi sie o to ze sytuacja jest niejasna, autorka kreci i wciska co chwile inna wersje. Takze obronco idz lepiej posmarowac chleb maslem bo z interpretacja slowa pisanego masz zajebiste problemy. Naprawde szkoda sobie kims takim dupe zawracac. Pozdrawiam piekarza


To ty glabie przeczytaj ze zrozumieniem.Wpis o ruszaniu na swiatlach byl wlasnie dla takich miszczow jak ty,po co wyzywasz od swieto je.....jak sam nie czytasz wszystkiego i ze zrozumieniem nie mowiac i interpretacj slowa pisanego.


Znajdź lepsze wytłumaczenie swojej głupoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 11:22  
Cytuj
ewcia kompromitujesz sie.

Zakładam ze nie mieszkajac aktualnie we wrocławiu jezdze po duzych miastach 5 x wiecej niz ty słoiku. Z toku twojego "rozumowania" i wypowiedzi wynika ze powinnas pozostac jednak przy gotowaniu bigosu w domu a nie do auta sie pchać.
narzekasz ze pirat drogowy z murano, a sama scigasz sie niby od swiatel z dziecmi w fotelikach na pokładzie ? O co ci wogole chodzi ?
a ze objechało cie murano ktore to nie wiem cyzm jezdzisz - chyba tico, to bol dupy i na forum piszesz.
Jak masz problem i bylo zagrozenie ruchu to slij film do policji i ewetualnie wrzucaj na yputube, ogladniemy

a ty hrabia gowno wiesz skad jestem. Moze twoi starzy nosili wory z ziemniakami w pobliskich wioskach ale nie trafiles, tak sie sklada ze nie moi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
ewcia kompromitujesz sie.

Zakładam ze nie mieszkajac aktualnie we wrocławiu jezdze po duzych miastach 5 x wiecej niz ty słoiku. Z toku twojego "rozumowania" i wypowiedzi wynika ze powinnas pozostac jednak przy gotowaniu bigosu w domu a nie do auta sie pchać.
narzekasz ze pirat drogowy z murano, a sama scigasz sie niby od swiatel z dziecmi w fotelikach na pokładzie ? O co ci wogole chodzi ?
a ze objechało cie murano ktore to nie wiem cyzm jezdzisz - chyba tico, to bol dupy i na forum piszesz.
Jak masz problem i bylo zagrozenie ruchu to slij film do policji i ewetualnie wrzucaj na yputube, ogladniemy

a ty hrabia gowno wiesz skad jestem. Moze twoi starzy nosili wory z ziemniakami w pobliskich wioskach ale nie trafiles, tak sie sklada ze nie moi.


A wstarczy przeczytac ze zrozumieniem ,takis mundrol a nie doczytales ze wyscig to sciema ? Ojoj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 13:01  
Cytuj
zapewne. juz sie zaorałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 14:16  
Cytuj
Czytałam caly wątek. Jedno mnie utwierdza teraz obowiązkiem kierowcy jest posiadanie dwóch wideorejestratorów, gazu pieprzowego. I umiejegnosci trzymania emocji na wodzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 15:00  
Cytuj
czytając cały wątek może nie warto było pisać kto skąd jest i gdzie jeździł a jedynie opisać zaistniałą sytuację. Wrzucić film i dać ogólnej ocenie. Sorki bo dla mnie nie jest istotne skąd kto a jak się zachował na drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2018r. 15:04  
Cytuj
Czy wy nie macie większych problemów:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Czytałam caly wątek. Jedno mnie utwierdza teraz obowiązkiem kierowcy jest posiadanie dwóch wideorejestratorów, gazu pieprzowego. I umiejegnosci trzymania emocji na wodzy.


blondynka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czytałam caly wątek. Jedno mnie utwierdza teraz obowiązkiem kierowcy jest posiadanie dwóch wideorejestratorów, gazu pieprzowego. I umiejegnosci trzymania emocji na wodzy.


blondynka?


Pojezdzij troche samochodem na trasach ok
Pogadaj z doswiadczonymi na drodze ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czytałam caly wątek. Jedno mnie utwierdza teraz obowiązkiem kierowcy jest posiadanie dwóch wideorejestratorów, gazu pieprzowego. I umiejegnosci trzymania emocji na wodzy.


blondynka?


Pojezdzij troche samochodem na trasach ok
Pogadaj z doswiadczonymi na drodze ok


Jeżdze umiech rozmawiam umiech i widuje debili na drogach ! kamerka nie raz przydała sie nie tylko mi.
W kazdym naszym busie sa kamerki,gazu pieprzowego nie wozimy ,ale czasem i on by sie przydał na polskich drogach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 20:37  
Cytuj
To lepiej kup i woź umiech najpewniejszy firmy Sabre. W gorące dni nie zostawiaj gazu w samochodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 20:43  
Cytuj
TaKich sytuacji codziennie jest pęczki. Kamery policja czy gaz pieprzowy nie wydaje mise byc rozwiazaniem. Po co mamy do siebie skakac do gardel z tak blachych powodów??

polaku nie jezdzij na zderzaku, jezdzijmy normalnie i bedzie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2018r. 20:54  
Cytuj
CYTAT (naxxos)
TaKich sytuacji codziennie jest pęczki. Kamery policja czy gaz pieprzowy nie wydaje mise byc rozwiazaniem. Po co mamy do siebie skakac do gardel z tak blachych powodów??

polaku nie jezdzij na zderzaku, jezdzijmy normalnie i bedzie ok


Jak się już Ciebie wszyscy posłuchają i na drogach będzie grzecznie jak w kościele to w porządku. Bo jak na razie:

https://www.youtube.com/watch?v=FVAR4PjHDX0

https://www.youtube.com/watch?v=W1H7eMTb2wo

https://www.youtube.com/watch?v=dT0bRiFXf0Y

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »