NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole prywatne,
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2018r. 13:22  
Cytuj
Chciałbm dać dziecko do prywatnego ale nie bardzo wiem do którego.Znajoma proponowała żebym dał do Domowej Akademii Przedszkolaka albo do Planety Przedszkolaka,ale nie wiem jakie tam są warunki i jaka jakość nauczania.Do Planety mam blisko.Może ktoś mi doradzi.Z góry dzięki.Ostatecznie inne przedszkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2018r. 13:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2018r. 21:54  
Cytuj
Wybierz jakie uważasz ale Niepubliczne ,,Słoneczko" omijaj szerokim łukiem- najgorsze w mieście beznadzieja!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 06:52  
Cytuj
Dzieki za podpowiedz o tym Sloneczku słyszalem ale bardziej interesowałyby mnie opinie na temat tych dwóch.Moze jestem uparty ale mam blisko do tych przedszkoli a i czas pracy mi nie koliduje z wybieraniem dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 09:29  
Cytuj
Ja Polecam Chatkę Misia na Popiełuszki jak i na Okulickiego. W ramach zajęć dużo ciekawych wydarzeń dla maluchów, wyjścia do biblioteki, kina, występy teatrów wyjścia do jednostki straży, urzędu do jednostki wojskowej itd

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 10:08  
Cytuj
O co chodzi z tym Słoneczkiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 15:38  
Cytuj
Ja polecam Ene Due Rabe. Przedszkole na Siedlanowskiego. Duzo zajec i bardzo miłe Panie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 09:26  
Cytuj
Planeta przedszkolaka jest bardzo fajna i są tam bardzo fajne panie ☺ no i dziecko bardzo szybko ogarnia angielski.
Tylko zadzwoń i zapytaj czy są w ogóle wolne miejsca, bo słyszałam że mają dużo chętnych, a ilość miejsc ograniczona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 09:53  
Cytuj
dzieki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 09:31  
Cytuj
I jak z tym przedszkolem? Podzwoniłeś, popytałeś? Coś się dowiedziałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 10:50  
Cytuj
Moja córka chodzi do Przedszkola Słoneczko i jestem bardzo zadowolona. Córka od początku chodziła chętnie, a miała zaledwie 2 lata i 4 miesiące jak została przedszkolakiem. Nigdy nie było problemów z zostawaniem w przedszkolu. Panie bardzo miłe i zawsze ciekawie planują czas dzieciom. Jest ich 3 lub 4 na zmianie, więc dzieci są doopiekowane. No i co chwila jakieś atrakcje : animatorzy, teatrzyki, wyjście do straży, do jednostki wojskowej w nisku, planetarium i wiele innych a to wszystko w ramach czynszu. Oprócz tego angielski, zajęcia z fizjoterapeutą, logopedą, tańce (również w ramach czynszu). A czynsz zaledwie 210zł + wyżywienie. Polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 21:54  
Cytuj
Oba przedszkola o które Pani pyta mają funpagi na facebooku, opinie o przedszkolu zostawiają rodzice których dzieci ukończyły przedszkole. Moje dziecko chodzi do Domowej Akademii, osobiście jestem bardzo zadowolony. córka znajomej poszła po tym przedszkolu od razu do pierwszej klasy. Panie w szkole były w szoku widząc poziom uzyskanej wiedzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Wybierz jakie uważasz ale Niepubliczne ,,Słoneczko" omijaj szerokim łukiem- najgorsze w mieście beznadzieja!
Chyba odezwała się tutaj konkurencja przedszkola " Słoneczko " bo oprócz słowa" omijaj.." żadnych inf skąd taka opinia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »