NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Tor samochodowy, wjazd dla amatora,
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 12:07  
Cytuj
Gdzie w Polsce mogę sobie pojechać aby pojeździć sobie na torze swoim samochodem? Chodzi mi o taki wjazd z ulicy, przyjeżdżam płacę i jeżdżę swoim autem tyle ile opłaciłem.
Jest coś takiego. A jak coś podobnego to jak wygląda organizowanie takiej jazdy.

PS bardziej prosta niż zakręty uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 12:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 12:34  
Cytuj
nie ma czegos takiego ze się przyjezdza kiedy sie chce i z czapy wjezdza.

Zwykle musisz sie zapisac na konkretne weekendy gdzie mozna jezdzic, gdzie tor jest wolny.
W poznaniu masz takie trackdaye i wjezdzasz z autami w podobnej klasie / w podobnym czasie przejazdu. W sezonie rok temu bylo praktycznie co weekend.

Bylem tez nie raz w kielcach ale zwykle podpinałem się pod forumowe track daye - a wlasciwie zorganizowane weekendy od pt do nd. We wrocławiu byłem znow na imprezie gdzie jezdzilo sie akurat wtedy autami typowo torowymi (picanto cup). W bednarach k. poznania na szkole jazdy, ale tez byly tam dni jakos inaczej zorganizowane (TTSC). Blisko masz tez ułęż.

PS w polsce masz takie tory ze raczej zakrety niz prosta (w kielcach zalezy jak masz ustawiony tor to jezdzisz tylko 1-2, 3 wrzucasz tylko na moment gdzie jedziesz +100km/h

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 13:00  
Cytuj
R5 VIRUS PRIV uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 18:28  
Cytuj
Najszybciej tor łódź. Co chwila robią otwarte dni, czasami wieczorami. Masz też tor jastrząb pod radomiem, kielce ale tam nie ma dni otwartych. Jest też tor w krakowie. Ułęż jest fajny tylko opony szybko znikają. https://tor-l(...)e-119zl-

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 22:19  
Cytuj
a Biłgoraj?kiedyś tez tam byłumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2018r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Najszybciej tor łódź. Co chwila robią otwarte dni, czasami wieczorami. Masz też tor jastrząb pod radomiem, kielce ale tam nie ma dni otwartych. Jest też tor w krakowie. Ułęż jest fajny tylko opony szybko znikają. https://tor-l(...)e-119zl-


tak, ułęż = opony na 1 dzień smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2018r. 11:43  
Cytuj
W Biłgoraju to na seryjnej skrzyni może uda się trójkę wbić. A pozatym mało imprez. Najszybciej trening z Apgr ( amatorska podkarpacka liga rajdowa) - znajdziesz ich na fb.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2018r. 16:50  
Cytuj
ok dzięki
Coś się wybierze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »