NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Biedronka ,
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 19:47  
Cytuj
Nie wiem o co chodzi z farbami garnier w biedronkach. Juz dwa razy nacięlam sie na to,że pani kasjerka nie mogła zeskanowac farby. Miesiac temu kupujac ta sama farbę w biedronce na alejach pani gdy nie mogla zeskanowac tego numeru sama poszla po inny. A w Rozwadowie usłyszałam ze farba nie schodzi z kodu. Po czym pani ja odlozyla. Nie wspomne ze klienci patrzyli z niedowierzaniem na ta sytuacje. Po chwili usłyszałam zebyn sobie sama poszla jeśli chce kupić. Wiec poszlam okazalo sie ze ta farba także nie chce zejść z kodu. Nie.rozumiem po co te farby sa w sprzedaży skoro nie mozna ich zakupic. Czy ktoś mial podobna sytuacje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2018r. 00:27  
Cytuj
urzekła nas twoja historia. trzyma w napięciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Maja 2018r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem o co chodzi z farbami garnier w biedronkach. Juz dwa razy nacięlam sie na to,że pani kasjerka nie mogła zeskanowac farby. Miesiac temu kupujac ta sama farbę w biedronce na alejach pani gdy nie mogla zeskanowac tego numeru sama poszla po inny. A w Rozwadowie usłyszałam ze farba nie schodzi z kodu. Po czym pani ja odlozyla. Nie wspomne ze klienci patrzyli z niedowierzaniem na ta sytuacje. Po chwili usłyszałam zebyn sobie sama poszla jeśli chce kupić. Wiec poszlam okazalo sie ze ta farba także nie chce zejść z kodu. Nie.rozumiem po co te farby sa w sprzedaży skoro nie mozna ich zakupic. Czy ktoś mial podobna sytuacje ?
Może dla dekoracji nie wiem albo żeby zajmowała półki umiech Po co dawać coś co trzeba ciągle dokładać jak można zająć półki "stałym elementem" i mieć spokój good

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Maja 2018r. 08:02  
Cytuj
Niesamowita historia trzymająca w napięciu od początku do końca ! Moment w którym zmroziło mi krew w żyłach to: ,,klienci patrzyli z niedowierzaniem na tą sytuacje,, A poważnie to łazisz po sklepach i blokujesz kasę utrudniając innym zakupy robiąc gówno-burze o gówniane farbki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2018r. 08:05  
Cytuj
W Biedronce nie tak dawno nie do wyegzekwowania była różnica wartości pomiędzy ceną na półce a ceną przy kasie.

Teraz się poprawiło. Chyba ktoś się za to wziął z PIH.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »