NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Wrózka,
Posty: 37
Dołączył: 16 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 11:56  
Cytuj
witajcie, wiem temat dla kogos moze wydawac sie glupi i sceptycznie do tego podchodzi...ale mam pewien problem ...i potrzebuje wrozki która mi prywatnie powrozy. Czy ktos wie gdzie przyjmuje jakas dobra wrozka na terenie Stalowej Woli?? bardzo prosze o kontakt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 12:17  
Cytuj
Słuchaj temat nie jest głupi tylko bardzo niebezpieczny.
Wróżenie to coś co dopiero może Cię wprowadzić w kłopoty.
Jeżeli masz problem a zechcesz mi zaufać, to pisz na prv.


Moderowano przez: sm
Koleżanka zadała konkretne pytanie! Proszę ponownie o niepublikowanie postów, bez związku z tematem!



Dałem konkretną odpowiedź.
Zaproponowałem konkretną pomoc.
To jest ściśle związane z tematem.

Dlaczego nie pozwalacie mi pisać to co myślę i wyrażać swojego zdania?
Nic nikomu nie narzucam a tylko piszę swój pogląd na ten temat.
Czy to jest zakazane?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 13:55  
Cytuj
Rsta ty sam sobie nie możesz pomoc z ciężarem święta nowoczesnego... a co dopiero komuś proponujesz ze pomożesz
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
witajcie, wiem temat dla kogos moze wydawac sie glupi i sceptycznie do tego podchodzi...ale mam pewien problem ...i potrzebuje wrozki która mi prywatnie powrozy. Czy ktos wie gdzie przyjmuje jakas dobra wrozka na terenie Stalowej Woli?? bardzo prosze o kontakt
Zaprawdę powiadam Ci wszelkie wróżby i przepowiednie bez stosownych datków[dla NAS] są grzechem!Potwierdzone sowitą ofiarą[dla NAS] stają się objawieniem!nie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
witajcie, wiem temat dla kogos moze wydawac sie glupi i sceptycznie do tego podchodzi...ale mam pewien problem ...i potrzebuje wrozki która mi prywatnie powrozy. Czy ktos wie gdzie przyjmuje jakas dobra wrozka na terenie Stalowej Woli?? bardzo prosze o kontakt


Priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
witajcie, wiem temat dla kogos moze wydawac sie glupi i sceptycznie do tego podchodzi...ale mam pewien problem ...i potrzebuje wrozki która mi prywatnie powrozy. Czy ktos wie gdzie przyjmuje jakas dobra wrozka na terenie Stalowej Woli?? bardzo prosze o kontakt

Wiadomość na priv

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 12:43  
Cytuj
W Nisku jest tarocistka jakby co. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 18:42  
Cytuj
Jak się skontaktować z tą z Niska? Ktoś był u niej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 23:49  
Cytuj
Im mniej znana wróżka tym wg mnie bardziej wiarygodna. Często to biznes dla kasy, a nie żaden dar. Nie twierdzę, że nie wierzę w takie rzeczy tylko trzeba być ostrożnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Jak się skontaktować z tą z Niska? Ktoś był u niej?

W żadnym razie. Nie polecam!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2018r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
W żadnym razie. Nie polecam!

Dokładnie, jak masz jakieś problemy, wątpliwości, coś Ci doskwiera, masz pytania natury filozoficznej - tylko proboszcz. On zawsze "wyciągnie do Ciebie rękę" jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2018r. 16:20  
Cytuj
jak mi wrozka wywrozy numery w totolotka to w nia uwierze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Cze 2018r. 16:26  
Cytuj
Sama by sobie wywróżyła totka gdyby wiedziała co będzie.


umiech
A tak musi pracować dla lepszej przyszłości naiwnych i ciemnej strony zabobonów świata demonów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 09:58  
Cytuj
Ja ją znam prywatnie, zapytam, czy sobie życzy aby przekazać do niej kontakt. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 10:47  
Cytuj
Ja powróże za 5 złoty, Pani dobra kobieta szlachetna, ludzie Panią szanują. Ale jest jedna rzecz kochana, co ja muszę powiedzieć za 5 złoty bo ty problem masz ja to widzę, ja Ci powiem za 5 złoty. Jak na to się nie nabierzesz to czemu wierzysz tarocistce z telewizji? albo innej... Schemat jest ten sam. Jak się zdecydowałaś to ja za 5 złoty powroze.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 12:13  
Cytuj
Współczuję autorce posta problemów, ale szukanie pomocy u wróżki to chyba nie najlepszy pomysł. To moje subiektywne zdanie, ale takie coś jak wróżenie nie istnieje. Pójdziesz i musisz zadać pytanie, opisać problem, a wtedy "wróżka" już ułoży cała historie. Mimo wszystko życzę powodzenia w znalezieniu rozwiązania... Ty w to wierzysz... A ponoć ona czyni cuda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 12:45  
Cytuj
Wrozenie istnieje jak najbardziej. Sprawdzilo sie to klasyczne jak i to telewizyjne. Pytam sceptykow skad wrozka mogla wiedziec o pewnych wstecznych zdarzeniach, jesli nic sie jej wczesniej nie mowilo? Z tzw. mowy ciala nie mogla nic wyczytac, bo sprawy dotyczyly konkretnych zdarzen. Cos w tym jest, bo sam jestem mocno sceptyczny i wszystko sprawdzajacy jako niewierny Tomasz. Wynika to z prawa reinkarnacji. Kazdy z nas ma zapisany plan zycia w danym wcieleniu i wrozki, jasnowidzowie i inne media jakims cudem maja jakis szczatkowy dostep do naszego "filmu zycia". To nie jest tak, ze to szatan uklada karty. Bajki o piekle, niebie, czysccu nie maja nic do rzeczy. Jest reinkarnacja a nie pieklo z siarka i ogniem. Na reinkarnacje mam kolejny dowod, ale to nie temat w tym watku. Na 100% jestem pewny w istnienie reinkarnacji, potwierdza to takze jasnowidz Jackowski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Na reinkarnacje mam kolejny dowod, ale to nie temat w tym watku. Na 100% jestem pewny w istnienie reinkarnacji, potwierdza to takze jasnowidz Jackowski.


Z chęcią poczytam co masz do napisania. Załóż nowy temat od razu skorzysta każdy kto też chciałby poznać Twoje dowody...

A los zależy tylko i wyłącznie od nas... Nie jest to "zapisane". Po to człowiek ma rozum by decydować o swoim losie i dzieje się to tu i teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Na reinkarnacje mam kolejny dowod, ale to nie temat w tym watku. Na 100% jestem pewny w istnienie reinkarnacji, potwierdza to takze jasnowidz Jackowski.


Z chęcią poczytam co masz do napisania. Załóż nowy temat od razu skorzysta każdy kto też chciałby poznać Twoje dowody...

A los zależy tylko i wyłącznie od nas... Nie jest to "zapisane". Po to człowiek ma rozum by decydować o swoim losie i dzieje się to tu i teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Na reinkarnacje mam kolejny dowod, ale to nie temat w tym watku. Na 100% jestem pewny w istnienie reinkarnacji, potwierdza to takze jasnowidz Jackowski.


Z chęcią poczytam co masz do napisania. Załóż nowy temat od razu skorzysta każdy kto też chciałby poznać Twoje dowody...

A los zależy tylko i wyłącznie od nas... Nie jest to "zapisane". Po to człowiek ma rozum by decydować o swoim losie i dzieje się to tu i teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:11  
Cytuj
Przepraszam i proszę moderatorów o usunięcie zdublowanych postów... Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Sama by sobie wywróżyła totka gdyby wiedziała co będzie.


umiech
A tak musi pracować dla lepszej przyszłości naiwnych i ciemnej strony zabobonów świata demonów.


Ludzie w Boga przestają wierzyć a we wróżki zaczynają.
Czy nie cofamy się przed średniowiecze...?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:15  
Cytuj
Chocbys nie wiem jak sie staral, to swojego przeznaczenia nie zmienisz. Wolna wola i rozumem mozesz operowac wzgledem codziennych, drobnych czynnosci. Jednak cale zycie, jego dlugosc, jakie ono bedzie itd. jest z gory ustalone. Jesli masz zyc dalej to nawet katastrofe samolotu przezyjesz, a jesli masz skonczyc to wcielenie to zwykly upadek nawet w mieszkaniu zakonczy zycie.

Co do reinkarnacji, temat jest obszerny, a teraz nie mam czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Jednak cale zycie, jego dlugosc, jakie ono bedzie itd. jest z gory ustalone. Jesli masz zyc dalej to nawet katastrofe samolotu przezyjesz, a jesli masz skonczyc to wcielenie to zwykly upadek nawet w mieszkaniu zakonczy zycie.


Gdyby całe życie było ustalone człowiek nie miałby wyborów odnośnie długości i jego przebiegu. To człowiek decyduje o tym jak długie będzie podejmując właśnie decyzję tu i teraz które wpływają na dalszy jego bieg.Jedno jest pewne że człowiek umrze. Katastrofa samolotu to wypadek i masz 50/50 to nie przeznaczenie decyduje o przeżyciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2018r. 16:11  
Cytuj
Nieprawda, zadne decyzje nie decyduja o dlugosci zycia. Ktos nie dba o zdrowie, pije, pali, nie rusza sie i zyje sto lat. Iny bedzie dbal do przesady a i tak umrze za mlodu, bo tak musi byc. Bo taki jest plan na to wcielenie. Trudno to zrozumiec, ale tak jest. Jestesmy wlozeni w pewien rodzaj gry, a o tym do jakiej gry wchodzimy w danym wcieleniu decydujemy po tamtej stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »