NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zlodziej telefonów, Sprzedaje na olx
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 08:46  
Cytuj
Przestrzegam przed facetem sprzedajacym telefony na OLX pod nickiem Marecky19051987.
Skupuje tez telefony bierze do sprawdzenia i najpierw zwleka bo wyjechal potem ze zona odda potem ze nic nie warte.
Zgloszone na Policje,ale uwazajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 08:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 13:37  
Cytuj
ale to stąd ktoś ze stalowej ten oszust ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
ale to stąd ktoś ze stalowej ten oszust ?


Tak ze Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 17:02  
Cytuj
Sprawdzić może przy mnie,nie daje kasy nie bierze.Tak samo z kupnem,mam towar w ręce wtedy płacę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
Sprawdzić może przy mnie,nie daje kasy nie bierze.Tak samo z kupnem,mam towar w ręce wtedy płacę.

Twoim tokiem myślenia - nie płacisz nie dostajesz do ręki.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 19:54  
Cytuj
ach te łamigłówki językowe stalowowolskie - a nie prościej napisać : najpierw kasa potem towar ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
ach te łamigłówki językowe stalowowolskie - a nie prościej napisać : najpierw kasa potem towar ??



Masz racje prosciej dalam sie nabrac.Na szvzrscie mam zdjecia tel i sms policja da rade zlodziejowi i jego żonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2018r. 06:16  
Cytuj
O nie ja tego tak nie zostawie o czym Pani do Nas pisze jakie oszustwo Kupiła Pani telefon porzadny od Nas .Potem dała dwa swoje stare LG które zostały wycenione i daliśmy znać ile możemy dac bo tyle były warte trzabyło w innym komisie sprawdzic ile te telefony chodza a potem się smiac bezczelnie do słuchawki .Potem Pani zamilkła .Ja podaję o zniesławienie Pania Ja tego tak nie zostawie Pani chciała się dorobić na NAS za stare telefony w których gina zasięg i naprawa większa niż one dwa całe warte .Chcieliśmy zapłacic to Pani poszła na Policję .Ja dziś zgłoszę to .Koniec nie będzie byle sprzedawczyni poniżac jestem uczciwa kobietą .Nie pozwole sobie na kpiny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2018r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
O nie ja tego tak nie zostawie o czym Pani do Nas pisze jakie oszustwo Kupiła Pani telefon porzadny od Nas .Potem dała dwa swoje stare LG które zostały wycenione i daliśmy znać ile możemy dac bo tyle były warte trzabyło w innym komisie sprawdzic ile te telefony chodza a potem się smiac bezczelnie do słuchawki .Potem Pani zamilkła .Ja podaję o zniesławienie Pania Ja tego tak nie zostawie Pani chciała się dorobić na NAS za stare telefony w których gina zasięg i naprawa większa niż one dwa całe warte .Chcieliśmy zapłacic to Pani poszła na Policję .Ja dziś zgłoszę to .Koniec nie będzie byle sprzedawczyni poniżac jestem uczciwa kobietą .Nie pozwole sobie na kpiny.


Uczciwa kobieta ? Od ponad miesiaca czekam na info pisze sms.Padla kwota 100 zl za 2 sprawne w pelni sprawne
telefony przeciez widzial facet co bierze jak byl taki szajs to po co bral jak takie stare te LG ? .informacje sms meża czy partnera,a to we Wroclawiu a to w Belgii a to zona odda telefony przywiezie je do monej pracy i cisza.Cala korespondencja jest więc skad to oburzenie,ze niby chce sie dorobic? Oddaj telefony jak nie chcesz kupic i tylko tyle.Byle sprzedawczyni ? ha ha ha Do sluchawki sie nie smialam bo rozmowy nie bylo !!!! A to wy jestescie komis? A oan mowil ze sobie tak sklada i sprzedaje telefony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »