NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Serbia-Hotel w okolicy Belgradu,
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2018r. 16:11  
Cytuj
Są jakieś inne przejścia graniczne na które można się ewentualnie kierować? W sumie wracam przez Rumunię ale z ciekawości pytam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2018r. 16:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lip 2018r. 20:43  
Cytuj
jeśli nie masz w planie zwiedzania bądż co bądż przepięknej Serbii to moja sugestia leć na Romanię - bo teraz jest sezon turystyczny i cała Europa leci na Bałkany i Grecję i na granicach jest potworny kocioł - te korki w Pl czy koło Warszawy to jest piczuś przy tym co dzieje sie na Serbskich i Węgierskich autostradach teraz - Jadą Turcy na urlopy do siebie , jedzie cała Serbia plus Węgry do Grecji i na to nakłada się jeszcze Bulgaria i Albania - jest mega kocioł - w Rumunii jest spokój i nieporównywalnie mniejszy ruch więc proponuję Ci - jedż na Ro.. szerokości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2018r. 07:58  
Cytuj
Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Dokładnie tydzień temu przekroczenie granicy H/SRB zajęło mi 2,5 godziny a SRB/MK 45min. Jeżdzę tą trasą od wielu lat co roku i niestety minęły już czasy kiedy małe przejścia graniczne na granicy H/SRB można było przejechać "z marszu". Turcy już się o nich dowiedzieli. Jedyne co mogę doradzić to aby tak wykalkulować podróż żeby przynajmniej tą granicę przejechać w nocy - jest przynajmniej chłodniej! Dla chcących jechać do BG ponownie odradzam jazdę przez SRB.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 20:57  
Cytuj
Dzisiejszej nocy przekraczałem granicę SRB/H (Kelebia-Tompa) i po raz pierwszy od kilku lat udało mi się zrobić to niemal "z marszu" tj. w 45 minut!

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 23:32  
Cytuj
tak powinno wyglądać czasowo przekraczanie granic w krajach cywilizowanych ale niestety z uwagi na potworny ruch turystyczny z całej Europy Węgier Austrii Czech plus Turcy na wakacje - granica Hu-SRB tak wygląda niestety miejscami jak przeprawa z na granicy dziczy Ukraińskiej czy Białoruskiej ... a to nasza stara dobra Europa niby ... to jest wkurzające...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
tak powinno wyglądać czasowo przekraczanie granic w krajach cywilizowanych ale niestety z uwagi na potworny ruch turystyczny z całej Europy Węgier Austrii Czech plus Turcy na wakacje - granica Hu-SRB tak wygląda niestety miejscami jak przeprawa z na granicy dziczy Ukraińskiej czy Białoruskiej ... a to nasza stara dobra Europa niby ... to jest wkurzające...

I tak np. w ubiegłym roku przekroczenie granicy SRB/H w Roszke zajęło mi bite 4 godziny.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 18:45  
Cytuj
IH8U napisz coś o swojej podróży.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 19:39  
Cytuj
3h dziś. Autocesta ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »