NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zdrada,
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:05  
Cytuj
witam wiem może nie na temat ale przepraszam że tu piszę wiem że zaraz mnie zjedzie że tak piszę tutaj ale może ktoś mi doradzi co powinnam zrobić ....
wiec już pisze .
co byście dziewczyny zrobili bo chodzi o nas .. poznajecie kogoś w którym się zakochujesz ale wiedząć że ma żonę ale mówiąc że ją już nie kocha itp oczywiście byłam jego kochanką .... robiłam wszystko kiedy chciał się spotkać do zawsze znalazłam czas , pisał sms jak to kocha teskni a póżniej jak dym miał w domu od żony do zerwał kontakt .czy powinnam o wszystkim powiedzieć jego żonie ? ??? żeby wiedziała jakiego ma kretacza ... na pewno nie tylko mnie mniał jednym słowem :( a nie żle bajerował mówiąc miłe słówka itp... doradzie mmi co byście zrobili czy byście powiedzieli jego zonie i pokazali je sms co on wypisywał ???? dzięki za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:18  
Cytuj
po pierwsze, po co wchodzisz w związek z człowiekiem zajętym (póki obrączka na palcu, a papier rozwodowy nie podpisany to człowiek zajęty, należący do kogoś innego)
po drugie: co winna jest jego żona, że to na niej się chcesz mścić? Jesli się opamietal i wrócił to zranisz ją, zniszczysz jej życie, może i ich dzieciom. Ich życie nie jest twoją sprawą.

Jesli ty sie wepchałaś w cudze życie, to cierp teraz sama z godnością i miej na przyszłośc nauczkę, że nie buduje się własnego szczęścia na cudzym.
Gadanie o ustaniu pożycia, chłodzie małżeńskim i planach rozwodowych rzadko kiedy mają finał w przyszłości w postaci rozwodu i zawarcia nowego związku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:23  
Cytuj
no tak może do moja winna jest ale on jest nie święty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 21 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:37  
Cytuj
Oczywiscie ze to co zrobilas nie jest godne pochwaly, ale tek 'facet' tez wiedzial ze ma zone. Ja na twoim miejscu bym powiedziala jego zonie prawde, tylko wczesniej zebralabym dowody ze tak ci pisal itp.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:50  
Cytuj
ja mam dowody co pisał itp...wiem zle zrobiąłm ale on jest nie świety i okazuję że też ma inne na boku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Oczywiscie ze to co zrobilas nie jest godne pochwaly, ale tek 'facet' tez wiedzial ze ma zone. Ja na twoim miejscu bym powiedziala jego zonie prawde, tylko wczesniej zebralabym dowody ze tak ci pisal itp.mlotek
tak wiem co zrobiłam ale byłam głupia oślepiona a on chodzi dumny że bd cicho siedziała :( mam dowody sms jak pisał ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 10:05  
Cytuj
Ja bym powiedziala, jesli by mnie to spotkalo i nawet jesli by mnie to mialo zabolec i rozwalic moje zycie wolalabym wiedziec niz zyc w klamstwie, a nie ze mezus poszalal i opamietal sie i sie nie dowiem nigdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 10:10  
Cytuj
ONA234: WŁAŚNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM ŻEBY DO ŻONY SMS NA PISAĆ BO KIEDYŚ ONA DO MNIE PISAŁA O COŚ PODEJRZEWAŁA A JA MU JESZCZE DUPĘ CHRONIŁAM MOGŁAM WCZEŚNIEJ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ :(

Moderowano przez: magpie
Nie pisz dużymi literami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 21 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 11:58  
Cytuj
No to wez te dowody i pokaz zonie i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 12:04  
Cytuj
....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 12:08  
Cytuj
ja wołałabym wiedzieć o zdradzie, gdyby do niej doszło...wyślij żonie dowody zbrodni męża, ma prawo wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 12:34  
Cytuj
Kobieto nie upokarzaj się, nie ten facet to inny. Teraz robisz z siebie bidulkę, przecież wiedziałaś że ma żonę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 13:00  
Cytuj
Po co masz cokolwiek żonie mówić, żeby i ona się źle poczuła? Lepiej Ci wtedy będzie?

Żona - mężowi koniec końców wybaczy - Ty zostaniesz wrogiem już do końca.

Odczep się od tej rodziny i myśl na przyszłość głową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 13:04  
Cytuj
Żona ma prawo wiedzieć i zadecydować sama, czy wybaczyć czy nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 13:32  
Cytuj
Nie mścij się, teraz to już nie twoja sprawa. Jeżeli jest jak piszesz i tak się żona o wszystkim dowie, przynajmniej ty nie będziesz w to zamieszana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 13:40  
Cytuj
I co uzyskasz tym jak się jego żona dowie? myślisz, że do Ciebie wróci? mlotek
jednocześnie polecam przeglądać na bieżąco słownik smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 13:41  
Cytuj
To chyba nie o to jak sie poczuje tylko by nie byc oszukiwanym. Ja tez bym wolala wiedziec niz zyc szczesliwie z kims takim jak gdyby nigdy nic. Pozniej to juz by byla moja decyzja czy wybacze czy nie. Ale to fakt pchac sie w zwoazek z zonatym ktory wciaz mieszka z zona i nie ma rozwodu jest mega slabe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 14:19  
Cytuj
To jest bardzo trudny temat.

Wg mnie nie ma jednoznaczej odpowiedzi.

Nie zawsze prawda jest najlepszym wyjściem, do tego niektórzy wolą żyć w bańce niewiedzy i świadomie nie chcą przjerzec na oczy, a czasem to najlepsze, choć i zarazem jedno z najtrudniejszych rozwiązań.

Wg mnie to wygląda tak, że choć z jednej strony żona tego faceta zasługuje jak najbardziej na prawde, z drugiej zaś wyjawiając żonie prawdę, autorka co prawda będzie miała złudne przekonanie, że działa w dobrej wierze, w rzeczywistości jednak będzie to podszyte nadzieją na ulgę dla samej siebie, a nie chęcią pomocy tamtej kobiecie. Pragnieniem zemsty przez złość własną na byłego kochanka, który nie dotrzymał obietnic i za pośrednictwem żony chęcią odegrania się na nim.


Zarówno Ty autorko jak i tamten facet wykazaliście się brakiem kręgosłupa moralnego. On bo dał przyzwolenie, Ty bo z tego przyzwolenia skorzystałaś. Oboje mieliście pełną swiadomość stanu rzeczywistego, a mimo to wplątaliście się w romans. A skutki Waszego braku rozsądku ponosi lub poniesie przede wszystkim tamta kobieta i być może dzieci obojga, (jeśli je posiadają).

Czego się spodziewałaś? Facet, który zdradza żonę, wg Ciebie to kandydat na faceta dla samej siebie? Jest takie powiedzenie - ciało raz puszczone, puszcza się stale. Jeśli raz, poszedł w tango, istnieje duże prawdpodobienstwo, że pójdzie i drugi raz, trzeci, itd. Im cześciej zdradza, tym łatwiej mu to przychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 17:27  
Cytuj
I na co ty kretynko liczylas??
Jesteś suką i tyle
Rozwaliłaś komuś życie
Oczywiście on nie jest bez winy ale ty nie masz prawa niczego oczekiwać w takiej sytuacji
Pomysl jeśli jesteś w stanie o dzieciach tej pary.
Pewnie sama ich nie masz więc nie obchodzi Cię życie dziecka z rozbitwj rodziny
Dla takich jak ty nie powinno być miejsca na tym swiecie

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 17:41  
Cytuj
Moja mama mówi jak suka nie da pies nie weźmie. umiech
Temat jest trudny jeśli zrozumiał błąd i wrócił do żony i będzie grzecznym gościem nie rozwalaj tej rodziny.
Jeśli tylko zamienił Ciebie na kolejna inna pannę powiedz jego żonie po co ma być oszukiwana i żeby z niej robiono pośmiewisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 17:55  
Cytuj
Czemu wy tak krytykujecie ja z grzecznosci na pisałam, czemu Już kretynka suka itp.... każdy popełnia błędy, a wy tego robicie bo raczej wy też nie jesteście święte, zwłaszcza faceci.... nawet jak ma dziewczynę czy żonę do tak samo zrobi, nie ma idealnych.... ja was nie Obrażam jak wy to robicke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 18:10  
Cytuj
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 19:40  
Cytuj
Witam ludzie do konca niewiemy jak bylo moze on najpierw mydlil jej oczy i ona nie wiedziała ze on zonaty ile meszczyzn teraz tak robi a jesli nastapulo zblizenie wtedy moze dowiedziala sie prawdy ze jest zonaty najpier porozmawiajcie z dzirwczyna a nie odrazu wyzywacie od s...k itp ludzie ogranijcie sie moze dziewczyna szuka pomocy jesli jest tak ze on ja oklamal ze jest wolny to dziewczyna niejest winna ylko oncniepotepiajcie jej mogla byc nieswiadoma tego wszystkiego przeciez faceci obraczki sciagaja lub sa po rozwodach tego niewiemy ja jestem za tym zeby zonie powiedziala skoro zrpbil skok w bok raz to zrobi i wiecej razy zadam ci pytanie czy wiedzialas czy on zonaty jest bo jesli niewiedzialas to juz inaczej patrzy sie na swiatlo dzienne w tej sprawie i powiedz zonie porozmawiaj z nia na spokojnie a jak niepotraficie dziewczynie pomoc to lepiej niepiszcie pozdrawiam wszystkich .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 19:43  
Cytuj
ja nie wiedziałam że on ma żonę przez przypadkiem się dowiedziałam i dlatego jestem załamana itp i nie wiem czy powiedzieć żonie czy nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
ja nie wiedziałam że on ma żonę przez przypadkiem się dowiedziałam i dlatego jestem załamana itp i nie wiem czy powiedzieć żonie czy nie


Coś się w zeznaniach plączesz.

CYTAT
poznajecie kogoś w którym się zakochujesz ale wiedząć że ma żonę ale mówiąc że ją już nie kocha itp oczywiście byłam jego kochanką ....


Najpierw piszesz, że wiedziałaś, że ma żonę, ale mówił, że jej nie kocha. Teraz, że nie wiedziałaś.

Odpuść i idź szukać szczęścia wśród wolnych facetów. Nie brakuje ich ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »