NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Psychoterapeuta-nerwica lękowa-proszę o radę!,
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 18:13  
Cytuj
Proszę o polecenie dobrego psychoterapeuty na NFZ lub prywatnie ze Stalowej Woli/Niska/okolicy dla dorosłej osoby z nerwicą lękową. Sprawa pilna-proszę o poradę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 18:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 14:30  
Cytuj
Olajossy M., dr hab. psychiatra.
Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 15, tel. 15 843 24 55, przyjęcia pierwsze soboty miesiąca
konkretny i przede wszystkim skuteczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 18:15  
Cytuj
"Nerwica lękowa to choroba,którą ma 20% populacji i objawia się tym,że boimy sie pójść pod balaski".Tak powiedział mi psychiatra i zapisał mi lek psychotropowy.Przyznam,że nie używałem go.Po przeczytaniu ulotki przestraszyłem się.
Przede wszystkim trzeba usilnie dążyć do tego,aby samemu sobie pomóc.
Wiem co piszę,bo ją mam.Nie dała mi funkcjonować.Powoli izolowałem się z życia.Przestraszyłem się nie na żarty,ale strach,to nie jest dobry doradca.
Ukojenie znalazłem w kazaniach rekolekcyjnych,które głosił ks.Tomek Cuber,a także w muzyce,która znalazła się na płycie,którą ks.Tomek nagrał ze scholą z Chobrzan.
Dzisiaj mogę się śmiać,cieszyć i dziękować,przede wszystkim,że trafiła mi się taka wspaniała terapia.
Dziękuję ks.Tomkowi i wspaniałej scholi z Chobrzan.
To było 10 lat temu.Dzisiaj tylko muzyka koi moją psychikę.Różna muzyka.Zależnie od nastroju.
Polecam.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 19:41  
Cytuj
Dziekuję za rady,natomiast dalej poszukuję psychoterapeuty,więc jesli.ktoś moglby kogoś polecić,to poproszę☺

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Olajossy M., dr hab. psychiatra.
Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 15, tel. 15 843 24 55, przyjęcia pierwsze soboty miesiąca
konkretny i przede wszystkim skuteczny

Cóż, akurat ja doktora Olajossy nie polecam. Córka choruje od lat na depresję. Kiedy trafiła do doktora myśleliśmy, że wreszcie poprawi się jej stan zdrowia. Dostała leki, podobno najnowocześniejsze, które początkowo całkiem nieźle działały, choć córka bardzo po nich przytyła. Niestety, choroba wkrótce wróciła, A że objawy się nasilały, szukaliśmy lekarza tam, gdzie aktualnie córka mieszka. Trafiła do profesora psychiatrii, który po zapoznaniu się z lekami, które dostała od dra Olajossy skomentował to słowami: "Nie będę nikogo oceniał, ale tych leków się że sobą nie łączy". To samo powiedział lekarz rodzinny. (Miała dwa leki). Teraz bierze co innego i na szczęście poprawa jest zdecydowana.

Co do psychoterapeuty. Moja córka, gdy jeszcze mieszkała w Stalowej Woli chodzila do pani Barbary Grzegorzewicz. Bardzo jej pomogła.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 21:41  
Cytuj
Dziękuję😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2019r. 16:16  
Cytuj
Dr Grigor Szaginian z Ostrowca Świętokrzyskiego,najlepszy psychiatra.
Wszystkie dane sa w internecie.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »