NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Bolący bark, szukam dobrego lekarza
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 16:08  
Cytuj
Witam.....od pewnego czasu zaczal mnie dotkliwie bolec prawy bark..boli i dretwieje cala reka az po konce palcow.Jezeli ktos mial moze kiedys podobny problem prosilbym o namiary na lekarza co potrafi pomoc..moze byc ze problem pochodzi od kregoslupa szyjnego moze....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 16:08  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 19:16  
Cytuj
Polecam udać się do Dr. Szeląga. Prywatnie przyjmuje w gabinecie ortodontycznym na os. Piaski. Jeżeli trzeba wykona na miejscu USG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2018r. 21:40  
Cytuj
A ja nie polecam. Po pierwsze nie jest doktorem. Po drugie, trzeba się udać najpierw do DOBREGO fizjoterapeuty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sie 2018r. 06:31  
Cytuj
Moze to rwa barkowa (zapalenie nerwu barkowego)? Przerabialem kiedys ten temat, ciagnelo sie to za mna przez kilka miesiecy wlasnie przez chodzenie po lekarzach- ortopedach, neurologach, zjedzenia setek lekow przeciwzapalnych i przeciwbolowych. Jezeli chcesz isc do jakiegokolwiek lekarza to zacznij od zrobienia rezeonansu odcinka szyjnego bo bez tego na co mozesz liczyc?!- ze lekarz na podstawie pomacania reki i wysluchania ciebie postawi trafna diagnoze bez patrzenia „co siedzi w sordku”?umiech Mi pomogly 3tyg codziennego masazu odcinka szyjnego u dobrego masazysty. Przestalo bolec ( u mnie jeszcze zachodzilo lekko na szyje), reka przestala dretwiec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2018r. 09:44  
Cytuj
a z tym wynikiem z rezonansu lub tomografii do jakiego lekarza w miescie najlepiej podbic?coraz gorzej mnie boli ta reka..a niechce kilogramami wsuwac lekow p.bolowych....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2018r. 09:47  
Cytuj
Żadnego. Jak nie chcesz jeść leków i się wyleczyć to tylko DOBRY fizjoterapeuta.

Fizjo spędzie z Tobą godzinę, konował 10 min - jak Ci ma pomóc w takim czasie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sie 2018r. 10:50  
Cytuj
Ja na twoim miejscu zaczalbym od jakiegos dobrego masazysty. Wybral sie przez caly tydzien min 5dni pod rzad. Za godzine masazu chyba nikt nie wola w stalowej wiecej niz 50zeta wiec wyjdzie cie 250 i wstepnie bedziesz mial poglad na sprawe czy cokolwiek sie poprawia. Za rezonans prywatnie najtaniej zaplacisz chyba u goli z 500-600zl ( ja robilem w wawie za tysiaka). Jezeli problem tkwi jakims zapaleniu nerwow a nie uszkodzeniu mechanicznym to tylko i wylacznie masaz/fizjoterapia zeby rozluznic miesnie/odcinek szyjny kregoslupa ktory uciska na nerwy co powoduje dretwienie i bol. Jak chodzi o masaz to polecam marka medynskiego jak o fizjoterapie to pana zieminskiego ktory postawial mnie w 3tyg po paskudnej kontuzji na silowni zakonczonej operacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »