NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Przemysłowa, brak oświetlenia
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 12:05  
Cytuj
zapytanie?Od dłuższego już czasu zauważyłem, że na ulicy Przemysłowej nie działają lampy oświetleniowe tejże ulicy, czym to może być spowodowane, ktoś coś wie na ten temat, wczoraj jak przejeżdzałem tamtędy w późnych godzinach nocnych to ciemnica niesamowita. co

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 12:05  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 18:25  
Cytuj
a po co mają świecić na peryferiach, ludzie tam nie spacerują a samochody mają swoje światła na razie nie mamy elektrowni atomowych jak w Belgii gdzie nadwyżki energii przeznaczane są na oświetlenie dróg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:32  
Cytuj
Witam


Faktycznie spojrzałem na drogę i zobaczyłem........ lampy......... Pracuję tam z 10 lat i nie pamietam, aby kiedykolwiek coś świeciło....... To chyba lampy pokazówki dla dobrego imienia naszego miasta........ Czy ktoś kojarzy momenty w których one świeciły????? Czy one świeciły kiedykolwiek??????


Zawsze tam ciemno, jak w upie u.........



Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 11:56  
Cytuj
Do kabi a no po to, że tak długo i cięzko było wyremontować tą drogę ponieważ to droga powiatowa i był jakiś chyba konflikt pomiędzy Urzędem Miasta a Starostwem Powiatowym kto ma za nią zapłacić aż w końcu dogadały się urzędy i zapłacili wspólnie. Przy projekcie remontu tej drogi było wyraźnie mówione, że Przemysłowa w końcu doczeka się przy okazji remontu OŚWIETLENIA i ścieżki rowerowe. Osobiście sporo rowerzystów tam napotykam jak też inne osoby uprawiające sport np. bieganie i nie zawsze można w porę ich zauważyć po zmierzchu jak to było w przypadku Poniatowskiego, tybardziej, że droga została zwężona. Także Przemysłowa otrzymała "oświetlenie" w postaci lamp bez prądu co

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 12:03  
Cytuj
no pewnie, jesteśmy bogatym krajem, pieniądze walają się po ulicy nic tylko zbierać i wydawać, najlepiej żeby całe miasto było oświetlone od zmroku do świtu a niejaki manukun i jemu podobnych będzie pytać kto za to płaci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 20:38  
Cytuj
20.30 lampy świecą
5.30 lampy gasną na przemysłowej;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
no pewnie, jesteśmy bogatym krajem, pieniądze walają się po ulicy nic tylko zbierać i wydawać, najlepiej żeby całe miasto było oświetlone od zmroku do świtu a niejaki manukun i jemu podobnych będzie pytać kto za to płaci


Chcesz oszczędzać na bezpieczeństwie? Ciąć koszty można na drugorzędnych pierdołach. Oświetlenie ulic jest jednym z podstawowych zadań samorządu i tutaj nie ma opcji rezygnacji.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 12:29  
Cytuj
Lampy oświetlające krzyż koło "ronda" zapaliły się w dzień po przejęciu prezydentury.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 12:36  
Cytuj
nawet w Warszawie nie wszystkie ulice są oświetlone całą noc, więc o czym mowa, powinny być oświetlone miejsca wrażliwe, a nie zadupia, policja wie gdzie powinny być światła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Lampy oświetlające krzyż koło "ronda" zapaliły się w dzień po przejęciu prezydentury.

jesteś z Francji że przeszkadza ci krzyż, poczekaj przyjdą goście i za taki wpis na temat ich religii na początek cię wybatożą następnym razem nie dadzą ci okazji jakiegokolwiek wpisu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 15:02  
Cytuj
Kabi a ty jesteś z pisu że wszystkich atakujesz i sie czepiasz? Bo tylko pisowcy zwykłe zdanie rozumieją że komuś coś przeszkadza.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 17:04  
Cytuj
CYTAT

jesteś z Francji że przeszkadza ci krzyż

Haha, rozumienie tekstu na poziomie 8 latka. Ja tam widzę wpis o oświetleniu, a nie o krzyżu. Ale może jestem lemingiem. Do szkoły od września, tam nauczą czytać (choć niektórych już się nie uda).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 17:35  
Cytuj
to kiedy przyjmują zapisy w twojej szkole bo nigdzie anonsu nie mogę znaleźć, mam nadzieję się dokształcic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 18:16  
Cytuj
Niestety nie pracuję w szkole, więc Ci nie pomogę. Na googlu sobie poszukaj jakiejś najbliższej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 19:49  
Cytuj
Kto jeździ Przemysłową w nocy?? Temat dotyczy dobrych kilku setek pracowników strefy przemysłowej pracujących w systemie brygadowym z Rozwadowa, Piasków i innych wiosek okolicznych ktorzy tamtędy jeżdżą. Tylko ktoś kto pracuje 7-15 może pisać bzdury o oświetleniu. Ci którzy wracają z drugiej zmiany to często tykające bomby za kierownicą. Bez dobrego oświetlenia widzą gorzej co widać po ich stylu jazdy. Kabi przyjedź o 23 pod stacje Ria i rusz w kierunku Rozwadowa to zobaczysz jak ważny jest to temat.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 07:07  
Cytuj
Nie ma sensu dyskutować z partyjnym wyznawcą. Typ nie jeździ ul. Przemysłową, więc dla niego oświetlenie niepotrzebne. Typowy ograniczony z mentalnością Kalego widzący jedynie czubek własnego nosa. Za to mogę się założyć, że pierwszy podniesie larum po potrąceniu tamże członka jego rodziny.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Lampy oświetlające krzyż koło "ronda" zapaliły się w dzień po przejęciu prezydentury.


Wujek biskup załatwił stołek, więc trzeba wykazywać posłuszeństwo.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 20:15  
Cytuj
manukun i Jacek to według was tylko Przemysłowa w Stalowej Woli nie oświetlona pozostałe ulice w polskich miastach to same ledy, jeżdżę o różnych porach i dnia i roku i nikt mi nie oświetla na moje życzenie drogi i jakoś szczęśliwie dojeżdżam do celu a zapewniam że bywają ciemności egipskie i na dokładkę śnieg z deszczem ale wy jesteście z tych co się im wszystko należy, jak będziesz jechał jeden z drugim przepisową prędkością wszystko zobaczysz w światłach auta, nawet sarnę wychodząca z lasu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 587
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 20:21  
Cytuj
Manukun jesteś ostatnią osobą która może komuś zarzucać partyjność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 20:25  
Cytuj
Kabi tak jasne przy 50 km/h w nocy wyskakuje sarna i bierzesz na maskę nawet przy przepisowej prędkości. Pracujesz na 2 czy 3 zmianie? Jak nie to nie zrozumiesz nigdy tego efektu. Jestem bezpartyjny bo uważam wszystkich polityków za takie samo g... Widzę po prostu że jest problem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 20:51  
Cytuj
A co to k..a jest ten kabi ? jakis alfa i omega, koles nie kompromituj sie i nie pograzaj w swojej glupocie, nie masz pojecia o temacie to nie udzielaj sie tutaj publicznie w moim watku, tylko zaloz swoj temat jaki to jestes madry i wszystko ci nie pasuje bo wiesz lepiej na kazdy temat. Inteligencja nie grzeszysz, wiec moze wykazesz sie tam na maxa np. swa glupota a noz widelec bedziesz w czolowce, a to juz zawsze jakies osiagniecie i podbicie postow. Odnosnie oswietlenia, to poprostu oklamali nas rzadzacy, co bylo deklarowane podczas projektu co juz pisalem na wstepie iz po remoncie doczekamy sie tam wlasnie oswietlenia. sciana

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 06:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lampy oświetlające krzyż koło "ronda" zapaliły się w dzień po przejęciu prezydentury.

jesteś z Francji że przeszkadza ci krzyż, poczekaj przyjdą goście i za taki wpis na temat ich religii na początek cię wybatożą następnym razem nie dadzą ci okazji jakiegokolwiek wpisu


Kabi, ty wyczytałeś że przeszkadza mu krzyż? Masz bardzo złe intencje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
manukun i Jacek to według was tylko Przemysłowa w Stalowej Woli nie oświetlona pozostałe ulice w polskich miastach to same ledy, jeżdżę o różnych porach i dnia i roku i nikt mi nie oświetla na moje życzenie drogi i jakoś szczęśliwie dojeżdżam do celu a zapewniam że bywają ciemności egipskie i na dokładkę śnieg z deszczem ale wy jesteście z tych co się im wszystko należy, jak będziesz jechał jeden z drugim przepisową prędkością wszystko zobaczysz w światłach auta, nawet sarnę wychodząca z lasu


Misiu kolorowy, ul. Przemysłowa jest drogą powiatową w centrum miasta. Rozumiem, że należysz do grupy ludzi tolerujących takie dziadostwo. Ja nie. Bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów jest kluczowe. Kierowca samochodu jest chroniony toną blachy dookoła.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 19:28  
Cytuj
ul. Przemysłowa w centrum miasta, manukun, nie wprowadzaj gości w błąd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 20:30  
Cytuj
Dokładnie, jakie to centrum miasta? Po 2 zmianie lampy się świecą. Nie wiem o co ten hałas, później dla kogo mają się świecić? Po 2 zmianie już tam życia nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »