NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakład optyczny,
Posty: 11
Dołączył: 24 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 08:49  
Cytuj
Witam
Chciałbym zasięgnąć informacji odnośnie zakładów optycznych w Stalowej. Jakie macie doświadczenia, kogo możecie polecić. Czy jest duża rozbieżność cenowa? A może gdzieś są w tej chwili jakieś promocje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 08:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:24  
Cytuj
Ja polecam optyka Głowackiego, ma zakład na ul. Hutniczej. Profesjonalne podejście i ceny też bardzo przystępne. Zawsze też daje jakiś rabat. Małe naprawy zawsze robi mi za darmo, dużych nigdy nie miałam.
Konkretnych cen Ci nie podam, bo to zależy czego potrzebujesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 10:19  
Cytuj
ja robiłam na przestrzeni lat u 3 optykow: Figiel (za hala), Glowacki (Hutnicza) i na na Narutowicza. Wszedzie profesjonalnie, bardzo miło, ewentualne naprawy za darmo pozniej (nawet po gwarancji), ale najdłuzej mi wytrzymaly okulary robione na Narutowicza i tam wroce po kolejne

Ale generalnie polecam wszystkie 3 zakłady

Ceny podobne, zawsze na cos tam jest promocja, to na jakieś szkla, to na oprawki, okulary trzeba obejrzec i przymierzyc, bo nie do każdego rozstawu pasuja, a jak promocja w jednym na kilka oprawek, to inna promocja u innego optyka na inne oprawki wiec nie da sie powiedziec, ze masz tu promocje i tam idź... musisz przymierzyc i zobaczyc jak do buzi sie mają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 20:27  
Cytuj
Głowacki
Najbardziej profesjonalni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »