NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Ksiądz bronił pedofilów w Stalowej Woli?,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 18:18  
Cytuj
dobre streszczenie komunizmu, wiernych im nie brakuje muszę powiedzieć :-) bo mamy jeszcze żywe polskojęzyczne wspomnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 18:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 18:51  
Cytuj
Najlepsze , ze najwiecej o pedofili w Kosciele maja osoby , ktore do niego nie chodza ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
dobre streszczenie komunizmu, wiernych im nie brakuje muszę powiedzieć :-) bo mamy jeszcze żywe polskojęzyczne wspomnienia

Trafne porównanie! Dokładnie, wiele się KK od komuchów nie różni. W końcu ich tam nie brakuje.
Panie marko, ja wiem, że zgodnie z zasadą "my sobie chodzimy do kościoła, gwałcimy dzieci to nasza sprawa i nikt się nie ma prawa wtrącać" jest kościołowi i jego wyznawcom na rękę. Właśnie dzięki takiej postawie zboczeńcy w KK od lat byli tylko przerzucani z miejsca na miejsce, by mogli sobie dymać kolejnych chłopców. O tym zjawisku zresztą pisałem wcześniej. Niestety dla Was, to się powoli kończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przestępczej organizacji powiadasz. Kto cie tak skrzywdził. Myślę że nawet nie wiesz co piszesz. Ale kiedyś przyjdą ci z religii pokoju i takim bohaterem nie będziesz. Chyba że jesteś jednym z nich. Jest was promil a krzyczycie jakbyście byli zdecydowana większością.

Na promilach pewnie się znasz lepiej ode mnie więc nie będę dyskutował. Zresztą jesteś na tyle skrzywiony, że masz zakaz logicznego myślenia. Dla normalnego, myślącego człowieka zeyczajną mafią jest organizacja mająca na swoim koncie ludobójstwa, morderstwa swoich przeciwników, tortury, wpływanie na władze świeckie państw, własne instytucje piorące brudne pieniądze, skomplikowane procedury okrywania swoich przestępstw, gwałtów, rabunków, opracowane metody unikania wszelkiej odpowiedzialności przed prawem, w kieszeni największych polityków państw, zastraszająca ludzi piekłem, karami bożymi, klęskami, mająca swoje siatki wywiadowcze na całym świecie, inwigilująca nawet szarych ludzi poprzez tzw. spowiedź, szantażująca i wymuszająca pieniądze od ludzi w formie haraczu np. po kolędzie, bo jak nie to dawaj z ambony oczernianie i szkalowanie... sorry za tak długie zdanie, ale można tak wyliczać w nieskończoność. A już mi się nie chce. Pewnie nic z tego do Ciebie nie dotrze umiech Bo cokolwiek dociera? Zresztą na koniec wystarczy dodać, że związki kościoła z mafią np. włoską to żadna tajemnica. Podobnie jak chociażby kolaboracja z nazistami, tfu.

trafiłem na fanatyka a takiego nie przekona bo jest zaślepiony swoimi poglądami, jak dożyjesz islamu to zmienisz poglądy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 19:43  
Cytuj
Ja nie mam poglądów w przeciwieństwie do Ciebie. Ja widzę co się dzieje. Co Ty tak z tym islamem? Powiedz wprost to co słyszałem już nie raz. "Wolę KK gdzie gwałci się dzieci niż islam, gdzie obcina się ludziom głowy". A ja widzisz pier...ę i ich dżihad i Twojego proboszcza, więc nie strasz mnie czymś, czego się nie boję. A retorykę "zostawmy tych pedofili i złodziei, niech sobie gwałcą, bo jak ich pozamykamy to przyjdą muzułmanie i nas zabiją" możesz zachować dla znajomych z kółka różańcowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 21:34  
Cytuj

SzoPeN ok



Obrazek


Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
dobre streszczenie komunizmu, wiernych im nie brakuje muszę powiedzieć :-) bo mamy jeszcze żywe polskojęzyczne wspomnienia

CYTAT

Trafne porównanie! Dokładnie, wiele się KK od komuchów nie różni. W końcu ich tam nie brakuje.


Od drugiego Soboru nie brakuje, zinfiltrowali i niszczą od środka, patrząc na popularność Franciszka wśród lewacji to dobry dla nich Pasterz :-), nie dla nas. Zachodnia kultura zupełnie ześwirowała. Marksistowskie elity robią z ludźmi co chcą, to wielka zorganizowana globalna międzynarodówka świrów i nienawistników, którzy uwierzyli samym sobie ze wiedzą najlepiej i dlatego zasługują na miano bogów Goodmanow. Tutaj Słowianie, mamy nad nimi przewagę, jesteśmy niepoprawnie kochającymi wolność, naród, odpowiedzialność i szacunek dla człowieka ludźmi, co prawda z jednym ale za to niezawisłym Bogiem.

XX wiek zaowocował 200 mln wierzących ofiar, z powodu działań ideowych świrów, gdy przyjdzie III WS mam nadzieje, żywię głębokie przekonanie, ze normalne parę miliardów ludzi zbierze się do kupy i pokaże SJW i Nadludziom środkowy palec i wynagrodzi ich za prace i jej owoce. Nie tylko Noblami, Oscarami, Nagrodami, Wyróżnieniami i Medalami, Grantami i Awansami tak jak to się nieprzerwanie od ostatniej wojny dzieje. Można popaść w autentyczny narcyzm od tego samo-nagradzania się za to kto bardziej zniszczy normalny świat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 05:47  
Cytuj
Stóprocentowy ateista Wiara czyni Czuba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 06:35  
Cytuj
Kto napisze nastepny post to znaczy , ze zostal rozdziewiczony przez ksiedza i potrzebuje naszego wsparcia
bo niewie jak sie do tego przyznac nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 06:58  
Cytuj
marko38, miałeś podać link do danych, o których pisałeś. Nie masz jeszcze?


SzoPeN 100% racji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 07:46  
Cytuj
"Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli - źle, lecz aby dobrzy ludzie czynili wyłącznie zło - to już wymaga religii. " Steven Weinberg

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 17:56  
Cytuj
Logicznie kulawe Robercie. Zeby postępować dobrze, należy wiedzieć co jest dobre. Ale to dopiero 1/2 prawdy, twoje postępowanie musi być ocenione za dobre, przez wszystkich, bez wyjątku, pozostałych, bo inaczej "kogoś" krzywdzisz. "Poczucie" sprawiedliwości/dobra jest oparte na akceptacji powszechnej normy. To oznacza przyjecie wzorca dobra i prawa naturalnego jako obowiązującej normy. Albo,,,, spełniania dowolnych zachcianek każdego z osobna i społecznego nihilizmu.

,,,od razu widzę różnice w ocenie dobra :-))

Przy okazji sianko dla przeżuwaczy i wolnomyślicieli:



Klasa bystrych ludzi wymyśla nam prawo - jako środowiska naszego życia. Rządy prawa przeistoczyły się w rządy prawników. Ktoś dzisiaj samodzielnie rozumie rolę prawa? Wszyscy rozumiemy sprawiedliwość. Sięgamy po opinie prawa, a tam czeka dowolność interpretacji. Nie chodzi więc o zrozumienie i wzór, chodzi o użycie paragrafów przez najprzebieglejszego interpretatora. Współczesne prawo pozwala na niesprawiedliwe wyroki, dowolne wyroków uzasadnienie gdy jest tylko taka potrzeba. Ludzie domyślili się że od pewnego czasu wszystko jest dozwolone co nie jest zabronione. Nie to co dobre, Dura Lex Sed Lex już nie obowiązuje. Róbta co chceta jest nowym pomysłem na normy życia społecznego. Co jest zabronione zależy od interpretacji. To jest istota tworzenia nieludzkiego prawa. Prawnicy wymyślają prawo. To jest nadzwyczajna grupa, stoi ponad nim i nami będąc jego jedynym interpretatorem. Zazdrośnie strzeże skarbu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Logicznie kulawe Robercie. Zeby postępować dobrze, należy wiedzieć co jest dobre. Ale to dopiero 1/2 prawdy, twoje postępowanie musi być ocenione za dobre, przez wszystkich, bez wyjątku, pozostałych, bo inaczej "kogoś" krzywdzisz. "Poczucie" sprawiedliwości/dobra jest oparte na akceptacji powszechnej normy. To oznacza przyjecie wzorca dobra i prawa naturalnego jako obowiązującej normy. Albo,,,, spełniania dowolnych zachcianek każdego z osobna i społecznego nihilizmu.

,,,od razu widzę różnice w ocenie dobra :-))




Korea Północna jest tu dobrym przykładem. Tam normy postępowania są ściśle przestrzegane, definicja dobra ustalona a większość pilnuje żeby jakaś owieczka przypadkiem nie zbłądziła.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 14:25  
Cytuj
wyczytałem dzisiaj w necie że na sto zlapanych pedofili około dziewiedziesiecu z nich to homoseksualisci, jak myslicie. ile w tym prawdy? Mamy tu jakiś zboczkow co by sie mogli fachowo wypowiedziec?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 17:44  
Cytuj
Wielu z czasów rewolucji seksualnej czeka na swój wyrok,,,

Stowarzyszenie dla Ochrony Wszystkich Dzieci, których Newell był szefem, korzystało z ogromnych środków od ONZ i UNICEF. Jego zadaniem była m.in ochrona dzieci i zapewnienie im bezpieczeństwa. Jak podaje portal nczas.com, londyński sąd skazał 77- letniego Newella na karę 6 lat i 8 miesięcy więzienia za wykorzystanie seksualne 5 chłopców a latach 60-tych. Skazany przyznał się do 5 przestępstw popełnionych w latach 1965-1969. Zarzuty wobec Newella zgłosiła w 2016 r. jedna z ofiar, która została wykorzystana przez niego, kiedy miała 12 lat.

WHO chce obniżyć poprzeczkę i oswoić dzieci z seksem od przedszkola. Jest postep? YES!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
wyczytałem dzisiaj w necie że na sto zlapanych pedofili około dziewiedziesiecu z nich to homoseksualisci

I co w związku z tym? Oprócz tego, że udało Ci się coś przeczytać. Nie nadeszła żadna refleksja? Analiza? Żaden wniosek się nie nasunął? Trochę słabo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
WHO chce obniżyć poprzeczkę i oswoić dzieci z seksem od przedszkola. Jest postep? YES!
Profil Prywatna wiadomość


A wiesz po co?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 19:19  
Cytuj
Rozkręcam się Szopenie, nie poganiaj i sam się podziel przemyśleniami o pederastii (zresztą już pisałeś wiec jesteśmy po jednej stronie).

To temat na wybory parlamentarne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Rozkręcam się Szopenie

To ErnestW to też Twoje konto? Dałem się nabrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 23:09  
Cytuj
Ty jesteś już rozkręcony, tylko tyle Szopenie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 06:29  
Cytuj
Jak zniszczyć Polskę

Ciemiężycielka narodu polskiego, Caryca Katarzyna II, zamierzała unicestwić Polskę i wymazać ją z mapy Europy.

Oto fragment instrukcji jej autorstwa:

Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba.

Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem.

Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.”
Jak widać metody od wieków te same. Zmieniają się jedynie inspiratorzy i wykonawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 06:39  
Cytuj
sa wnioski szopenie, zmieniam zdanie na temat homosi, skoro większość pedofili jest pedziami to należy tych dewiantów mieć na obserwacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 20:01  
Cytuj
Pozamiatane cool girl
https://www.youtube.com/watch?v=hulGBtSpRT4


Pozamiatane, nie mieszajmy tolerancji z przymusową indoktrynacją afirmacji przez edukatorów LGBTQP+ cudzych dzieci w szkołach.
https://www.youtube.com/watch?v=NJYpJq1W308

Tolerancja (od łac. tolerare = znosić, wytrzymywać) oznacza cierpliwość i wyrozumiałość dla odmienności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2019r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
sa wnioski szopenie, zmieniam zdanie na temat homosi, skoro większość pedofili jest pedziami to należy tych dewiantów mieć na obserwacji.

Których dewiantów? Bo nie bardzo można zrozumieć o co Ci chodzi. Sprawdź statystyki, z których wynika, że większość pedofili to mężczyźni i zastanów się, czy nie warto wszystkich facetów poddać obserwacji!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 13:46  
Cytuj
Proszę mi napisać, może ktoś wie, co się stało z księdzem Krystianem Kałużą ? z parafii Św. Floriana, gdzie został przeniesiony i przez co ?? Pytam ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »