NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
E.Leclerc, niezły market ale..
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:01  
Cytuj
Bardzo nieprzyjemna dla oka i zbyt widoczna ochrona powinno to byc bardziej dyskretne ..mnie to bardzo zniecheciłosmiech2 Jak dla mnie to traktowanie klientów jak potecjalnych złodziei smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:03  
Cytuj
Nie ma monitoringu to ochrona musi sie pokazac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:04  
Cytuj
A no chyba ze taksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:13  
Cytuj
Ochrona zachowuje się wręcz komicznie.
Zastanawiałem się tylko, czy mają tyle kradzieży, czy może też ich premia/wypłata nie jest pomniejszana o straty z tytułu kradzieży....

Rzeczywiście dużo produktów delikatesowych - niedostępnych w innych sklepach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 12:40  
Cytuj
Taka widoczna ochrona jest tylko przy otwarciu i czasem jeszcze przez pare dni. Chodzi o to, żeby potencjalni złodzieje którzy chcą wykorzystać dużą ilość klientów do kradzieży, na widok takich ochroniarzy, dali sobie spokój. Albo się bardziej postarali. To nie będzie na stałe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 18:07  
Cytuj
Czy nadal tam tłumy, czy można już zajrzeć na spokojnie?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 18:58  
Cytuj
tłumy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2018r. 22:36  
Cytuj
byłam dzisiaj i frekwencja przeciętna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 09:33  
Cytuj
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"
Oburzacie się że złapią kogoś za przysłowiowego batonika.... tylko czy ktoś pomyślał ile takich batoników i innych towarów ludzie ukradną ? a to przecież sami prawi katolicy w stanie Łaski Uświęcającej. A niestety kradną !!!! i to niekoniecznie ludzie biedni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"


Nie zgadzam się. Nigdy w życiu nic nie ukradłem, a ja również jako pierwsze na co zwróciłem uwagę w tym sklepie to ilość i "jakość" ochroniarzy. Zdecydowanie ten punkt jest do poprawy. Po za tym sklep i asortyment na plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:25  
Cytuj
moze po prostu chociaz jeden sklep wyciągnął wnioski po tym co sie dzialo w vivo czy w tesco

mim zdaniem ochrona na plus w koncu jak ktos nie ma niecnych zamiarów moze czuc sie spokojny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"

Dobry ochroniarz to taki, który jest skuteczny i jednocześnie niewidoczny. Taki chodzący za mną "ogon" wzbudza we mnie odrażenie, bo czuję się wtedy jakbym był złodziejem mimo, że nic nie ukradłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 12:12  
Cytuj
Uśmiałem się z określenia "dobry ochroniarz" widząc naszych miejscowych rycerzy umiechumiech

Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"
Oburzacie się że złapią kogoś za przysłowiowego batonika.... tylko czy ktoś pomyślał ile takich batoników i innych towarów ludzie ukradną ? a to przecież sami prawi katolicy w stanie Łaski Uświęcającej. A niestety kradną !!!! i to niekoniecznie ludzie biedni.


Swego czasu w pewnym Kościele podczas przyjmowania Komunii Św. klęcząc przed ołtarzem jedna drugiej zwinęła torebkę. Opisywały to gazety. Tak że z tymi w stanie łaski uświęcającej tak jak piszesz byłbym bardziej ostrożny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 12:36  
Cytuj
A to nie jest jakaś plotka?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 12:48  
Cytuj
Temat o markecie a juz schodzi na religie i kosciół ludzie ogarnijcie sie...A wracajac do tematu chyba nikt nie lubi jak wchodzac miedzy półki zerka za nim ogolony typek ja czułem sie tam nieswojo mimo ze złodziejem nie jestemnie wiem a jak nie maja sprawnego monitoringu i barierek to i tak ktos cos zawiniezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2018r. 20:29  
Cytuj
"Polak to murzyn -tylko,że biały."
Śmiejecie sie z Vivo,że dzadki a tutaj ,że nieswojo bo karki.
Mówicie po co równocześnie wiedząc,że kradną.
Schizofrenia.
Nie wszyscy lecz odsetek jest. Za ten odsetek cierpią wszyscy. Niestety polactwo ma dluga tradycje w przywlaszczaniu mienia. Problem nie tkwi w ochronie tylko w zepsutej tkance społecznej.

"You fuckin' idiots turn jewellery store into Wild West and you wondering why the cops show up?" - Nice Guy Eddie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 10:59  
Cytuj
zbyt jasne, natarczywe światła, które czynią z obiektu bardziej fabrykę niż sklep, aż nieprzyjemnie tam być

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
"Polak to murzyn -tylko,że biały."
Śmiejecie sie z Vivo,że dzadki a tutaj ,że nieswojo bo karki.
Mówicie po co równocześnie wiedząc,że kradną.
Schizofrenia.
Nie wszyscy lecz odsetek jest. Za ten odsetek cierpią wszyscy. Niestety polactwo ma dluga tradycje w przywlaszczaniu mienia. Problem nie tkwi w ochronie tylko w zepsutej tkance społecznej.





Bla bla bla. Mnie we cywilizowanej, bogatej, zachodniej francji cofnieto z elecrerc bo wszedlem z malym plecakiem. W ktorym sklepie jest tak w Stalowej? Albo nawet w Polsce, bo ja sie nie spotkalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"
Oburzacie się że złapią kogoś za przysłowiowego batonika.... tylko czy ktoś pomyślał ile takich batoników i innych towarów ludzie ukradną ? a to przecież sami prawi katolicy w stanie Łaski Uświęcającej. A niestety kradną !!!! i to niekoniecznie ludzie biedni.

Przeszkadza to tez normalnym ludziom z ktorych sklep zyje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Uśmiałem się z określenia "dobry ochroniarz" widząc naszych miejscowych rycerzy umiechumiech

Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"

Skad wiesz??? (I gdzie ten monitoring?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
zbyt jasne, natarczywe światła, które czynią z obiektu bardziej fabrykę niż sklep, aż nieprzyjemnie tam być

Zgadzam sie ztoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »