NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Meble pod wiaduktem, palacz,
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 14:41  
Cytuj
W sobotę byłam świadkiem, przechodząc pod wiaduktem... jak młody chłopak najprawdopodobniej sprzedawca siedział na kanapie z papierosem w ręku. Ręka leżała na krawędzi kanapy, natomiast papieros był ledwo ledwo wysunięty poza nią...!! Centralnie na środku pod wiaduktem, biały dostawczak, chyba nazwa coś na G.. Nie wiem, czy te meble co tam są wystawione, to od razu po za kupie są dostarczone do kupującego czy to tylko są meble pokazowe, ale ogarnęło mnie takie wk*(&ienie, z takiego nie poszanowania do rzeczy, nie poszanowania do klienta, że chciałam po prostu tutaj Wam to napisać. I nikt mi nie powie, że po 3, czy 4 papierosie zapach nie wchłonie się częściowo w mebel..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 14:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 18:38  
Cytuj
i co sie stanie ze gosc sobie siedzi i pali ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 19:28  
Cytuj
Ja nie wiem kto tam kupuje szczególnie tapicerowane. Chodzę od roku i chciałem kupić wersalkę, ale takie badziewie tam stoi że to nie warte uwagi. A jak pali papierosy to powinien z papierosem jak najdalej od tapicerowanego mebla bo oczywiście że zasmrodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
i co sie stanie ze gosc sobie siedzi i pali ?


Może dla ciebie nic się nie stanie, ale ja jakbym była potencjalnym kupującym nie chciałabym kupić kanapy na której ktoś siedział, (w roboczych spodniach) trzymał papierosa, możliwe że mógłby nim przyprószyć i zrobić dziurę, zostawić nieprzyjemny zapach itp. mam wymieniać dalej??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Ja nie wiem kto tam kupuje szczególnie tapicerowane. Chodzę od roku i chciałem kupić wersalkę, ale takie badziewie tam stoi że to nie warte uwagi. A jak pali papierosy to powinien z papierosem jak najdalej od tapicerowanego mebla bo oczywiście że zasmrodzi.



nie oceniam kupujących, każdy kupuje gdzie go stać i co mu się podoba. Ale kurde trochę szacunku niech mają dla klienta a nie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 09:32  
Cytuj
A ceny są chociaż adekwatne ? Brak lokalu, meble wielokrotnie transportowane itd. zero higieny to oczywiste w takim przypadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 10:08  
Cytuj
Byłem kiedyś tam pytać o meble kuchenne. Ceny nie są najgorsze, A sprzedawca poinformował że te meble które przywoza są meblami wystawowymi. Kupujesz mebla A oni produkują i przywoza Ci nowego. W czym problem zapytać czy ta kanapa była na sprzedaż czy tylko jako wystawowa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Byłem kiedyś tam pytać o meble kuchenne. Ceny nie są najgorsze, A sprzedawca poinformował że te meble które przywoza są meblami wystawowymi. Kupujesz mebla A oni produkują i przywoza Ci nowego. W czym problem zapytać czy ta kanapa była na sprzedaż czy tylko jako wystawowa?


napisałam wyżej, nie byłam klientem, tylko przechodniem. Meble kuchenne - oczywiście przecież, muszą przyjechać do Ciebie i wymierzyć wszystko. To mają kilka wystawionych na pokaz. Nie dadzą Ci 5 szafek, które przywieźli. Ale takie kanapy, to 90 % kupujesz i zaraz po 13-14 przywożą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »