NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie najtaniej kupie akumlator w Stalowej Woli,
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 11:24  
Cytuj
Jak w temacie potrzebuję kupić akumlator 72ah do mondeo mk3 2.0 tdci jeśli juz ktoś przerabiał temat i wie gdzie najtaniej proszę o namiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 11:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 11:43  
Cytuj
PHU MAGI na Niezłomnych 33 - jadąc Niezłomnych w kierunku Przemysłowej - wjazd na lewo prawie naprzeciw wjazdu do E Leclerca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 11:55  
Cytuj
Centrum Motoryzacyjne AUTO PERFECT
Handlowa 7
wiekszy wybor

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 12:09  
Cytuj
Tesco.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
Tesco.


Dokładnie,kiedyś udało mi się tam kupić akumulator prawie 100 zł taniej niż u innych sprzedawców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 17:11  
Cytuj
Ogólnie na akumulatorze ja raczej bym nie oszczedzałsmiech2 Nie mówie ze w Tesco czy innych marketach nie kupisz dobrego ale jest to inwestycja na pare lat wiec ja bym dla pewnosci dołozył kasysmiech2 i kupił przynajmniej cos markowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 18:28  
Cytuj
Rozwadów, tam chyba jest jakiś sklep na wymianę coś takiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 18:53  
Cytuj
Estewua19917 jak kupowałem kilka razy i wszedzie trzeba dac akumulator na wymiane nawet w Tescosmiech2 chociaz moge sie mylic nie wiem czy jak nie dasz starego to nie sprzedaja nie wiem do konca jak to wyglada bo zawsze dawałem na wymianesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tesco.


Dokładnie,kiedyś udało mi się tam kupić akumulator prawie 100 zł taniej niż u innych sprzedawców.



Rozumiem, że porównujesz dwa akumulatory tej samej marki, o tych samych parametrach potluczony ?

CYTAT
Estewua19917 jak kupowałem kilka razy i wszedzie trzeba dac akumulator na wymiane nawet w Tescosmiech2 chociaz moge sie mylic nie wiem czy jak nie dasz starego to nie sprzedaja nie wiem do konca jak to wyglada bo zawsze dawałem na wymianesmiech2


A to było sobie kupić via internet, to byś nie oddawał jak byś poszukał smiech2 I nie było by drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 21:51  
Cytuj
W Tesco chyba 50 zł dopłaty. Tak kupowałem Bosha Silver i był za 199 zł na jakiejś promocji, a szukałem wtedy najtańszego. Wszędzie indziej był za 280. W wózku wieziesz stary akumulator jadąc po nowy.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 06:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tesco.


Dokładnie,kiedyś udało mi się tam kupić akumulator prawie 100 zł taniej niż u innych sprzedawców.



Rozumiem, że porównujesz dwa akumulatory tej samej marki, o tych samych parametrach potluczony ?

CYTAT
Estewua19917 jak kupowałem kilka razy i wszedzie trzeba dac akumulator na wymiane nawet w Tescosmiech2 chociaz moge sie mylic nie wiem czy jak nie dasz starego to nie sprzedaja nie wiem do konca jak to wyglada bo zawsze dawałem na wymianesmiech2


A to było sobie kupić via internet, to byś nie oddawał jak byś poszukał smiech2 I nie było by drożej.


A to proponuję doczytać aukcję. Zawsze oddajesz. Dostajesz nawet specjalne opakowanie na stary akumulator umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 09:34  
Cytuj
Andrzej_2.0 No mówiłem, że trzeba POSZUKAĆ, a nie wleźć na pierwszą lepszą aukcję ...

Kupowałem już kilka akumulatorów i zawsze tak, by sprzedawcy starego nie zwracać.

Być może ich cena jest tak skalkulowana, że jest już tam wliczona opłata depozytowa. Nie wiem i nie wnikam umiech Dla mnie jako klienta końcowego, ważna jest cena i wygoda.
Dostaję akumulator kurierem pod dom.

Pamiętajmy również że:

CYTAT
Kupujący będący przedsiębiorcą przy zakupie nowego akumulatora kwasowo-ołowiowego nie płaci opłaty depozytowej oraz nie ma obowiązku zwrotu zużytego akumulatora do sklepu.
Źródło: https://www.prawo(...)611.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
W Tesco chyba 50 zł dopłaty. Tak kupowałem Bosha Silver i był za 199 zł na jakiejś promocji, a szukałem wtedy najtańszego. Wszędzie indziej był za 280. W wózku wieziesz stary akumulator jadąc po nowy.


A teraz zastanówcie się, skąd oni mogą zrobić cenę o tyle zł niższą niż w sklepach, może faktycznie akumulatory na markety są robione z gorszej jakości materiałów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 14:47  
Cytuj
CYTAT

A teraz zastanówcie się, skąd oni mogą zrobić cenę o tyle zł niższą niż w sklepach, może faktycznie akumulatory na markety są robione z gorszej jakości materiałów.


ile Tesco ma sklepów?
Pomnóż to razy 30-40 sztuk na sklep...
Wiadomo, że większe sieci kupują więcej i mają wtedy lepsze ceny...

tak jest ze wszystkim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 15:23  
Cytuj
Tommi serio? Podjedź na garaż daleko od swojego warsztatu nie masz. Stoi w clio bosh drugi rok, odpalane kilka razy w roku i trzyma. Czy to Centra, Varta, Bosh czy Banner to i tak 3 lata i będzie coraz gorzej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 15:31  
Cytuj
samą ilością nie wytłumaczysz różnicy w cenie.
Na markety, na akcje idzie mówiąc wprost chłam, i nie dotyczy to tylko akumulatorów.
Jak ma być tanio to jest tanio. I nie argumentujcie, że to jest robione na tej samej linii produkcyjnej.
Owszem jest, ale na tej samej linii produkcyjnej da się zrobić zarówno lepsze i droższe, jak i tanie i kiepskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 16:07  
Cytuj
To jest odpowiedź na Wasze zastanawianie się o różnicę w cenie akumulatorów. Polecam obejrzeć do końca i dołożyć parę groszy do akumulatora z pewnego źródła.
https://m.you(...)WIgwLxOQ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 16:34  
Cytuj
No to co kupować? Exide?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 16:46  
Cytuj
Osobiście kanał mrakumulator oglądam na bieżąco, subskrybuje itd. Warto.
Ja od siebie polecać mogę auto part Galaxy Gold.
Produkt w pełni produkowany w Polsce.
Jakościowo bije wszelkie banery varty i boshe - przereklamowany szajs.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
To jest odpowiedź na Wasze zastanawianie się o różnicę w cenie akumulatorów. Polecam obejrzeć do końca i dołożyć parę groszy do akumulatora z pewnego źródła.
https://m.you(...)WIgwLxOQ

Fajny filmik własnie chyba na taki akumulatorek namówił mnie pewien sprzedawca ze Stalowej woli którego tu nie wymieniesmiech2Od tamtego razu miałem juz same Centry wiem ze co niektórzy powiedza ze nie sa za dobre ja nie narzekam spisuja sie oksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
To jest odpowiedź na Wasze zastanawianie się o różnicę w cenie akumulatorów. Polecam obejrzeć do końca i dołożyć parę groszy do akumulatora z pewnego źródła.
https://m.you(...)WIgwLxOQ



Dlatego nie ma sensu przepłacać na tych z niepewnego źródła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 09:39  
Cytuj
Sorry ale to przytoczone Tesco jest bardziej pewnym źródłem jak sklepik. Oczywiście maja tam noname'y ale i markowe. Można jedynie spr czy aby na pewno data produkcji jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »