NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Drogeria Wispol City Park,
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 16:00  
Cytuj
Jako, że sezon przedświąteczny i pora na prezenty, w sobotę wybrałem się na zakupy do drogerii Wispol w City Park, chciałem kupić kosmetyki damskie za ok 1000zł, podszedłem na stoisko z obsługą, żadnej Pani oczywiście za ladą nie było, chrząkam, kaszlę ale nic, nikt nie podchodzi, zniesmaczony wyszedłem i udałem się do Vivo, tam zostałem zauważony i przemile obsłużony, a przy takiej sumce kaski dostałem nawet rabat i próbki perfum gratis.Nie polecam drogerii Wispol, więcej się tam raczej nie wybioręplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 16:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 17:51  
Cytuj
No, 1000 zł wydać w jakiejkolwiek drogerii jest w mojej skromnej opinii, dosyć lekkomyślne jezyk Takie zakupy robi się gzie indziej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
Jako, że sezon przedświąteczny i pora na prezenty, w sobotę wybrałem się na zakupy do drogerii Wispol w City Park, chciałem kupić kosmetyki damskie za ok 1000zł, podszedłem na stoisko z obsługą, żadnej Pani oczywiście za ladą nie było, chrząkam, kaszlę ale nic, nikt nie podchodzi, zniesmaczony wyszedłem i udałem się do Vivo, tam zostałem zauważony i przemile obsłużony, a przy takiej sumce kaski dostałem nawet rabat i próbki perfum gratis.Nie polecam drogerii Wispol, więcej się tam raczej nie wybioręplacze


To akurat nie jest dziwne. Takie zachowanie tych Pań jest na porządku dziennym. Stoją czasem na zapleczu przy kosmetykach, chichrają i plotkują a klientów mają w poważaniu i to niezależnie za ile robisz tam zakupy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jako, że sezon przedświąteczny i pora na prezenty, w sobotę wybrałem się na zakupy do drogerii Wispol w City Park, chciałem kupić kosmetyki damskie za ok 1000zł, podszedłem na stoisko z obsługą, żadnej Pani oczywiście za ladą nie było, chrząkam, kaszlę ale nic, nikt nie podchodzi, zniesmaczony wyszedłem i udałem się do Vivo, tam zostałem zauważony i przemile obsłużony, a przy takiej sumce kaski dostałem nawet rabat i próbki perfum gratis.Nie polecam drogerii Wispol, więcej się tam raczej nie wybioręplacze


To akurat nie jest dziwne. Takie zachowanie tych Pań jest na porządku dziennym. Stoją czasem na zapleczu przy kosmetykach, chichrają i plotkują a klientów mają w poważaniu i to niezależnie za ile robisz tam zakupy

jak sie szef nie interesuje to tak jest ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 21:15  
Cytuj
pieknie sie pochwalils w internetach, brawo.a co w wispolu za 1000 zł mozna kupic ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:53  
Cytuj
To że w Wispolu obsługi nie ma to wiadomo od zawsze. Nie wiem za co im tam płacą. A jak wchodzisz to widzisz grupkę Pan sprzedawczyn co tak cię wzrokiem zmierza że odechciewa się wchodzić i czujesz się jak intruz, co przeszkadza w kolezenskim spotkaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 23:10  
Cytuj
A ja akurat wolę kupować w Wispolu niż w Vivo, przynajmniej jeśli chodzi i dobór kosmetyków kolorowych. Byłam tam dwa razy żeby kupić podkład i panie mi pomogły, dobrały kolor i były miłe, czego nie mogę powiedzieć o paniach z Hebe. Osobiście polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 14:24  
Cytuj
no musicie się jakoś bronićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 16:21  
Cytuj
W tej drogerii to pracujące tam Panie najpierw każdego klienta przeswietlaja z góry na dół czy biedny czy bogaty czy go stać czy nie czy podejść czy wogóle warto czy coś kupi . Masakra jakas ciekawe jak jedna z druga by się czuły jakby ktoś tak ich potraktował. Najwyższy czas wymienić całą kadrę albo niech się te zadufane Paniusie ogarna i wezma do roboty.@

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 22:38  
Cytuj
Mnie takie podejście dziwi. Dziwi mnie natura ludzka, Panie mają pracę[=wypłata] z klienta. Praca znowu nie aż tak ciężka, są gorsze sklepy, gdzie pot po plecach się leje. Jak właściciel zobaczy wynik na "minus" to zamknie biznes, co mimo wszystko, obsłudze na rękę nie będzie.

Ale autor tematu zamiast chrząkać (chyba sam bym się też nie wyrwał do obsługi jezyk ) mógł poprosić o pomoc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »