NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Miejska stacja paliw, Paliwo
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Pb 95 ➡️ 4,75 zł

Info ze strony MZK


Podwyżka o 20 groszy w tak krótkim czasie? Słabo.


Bo to były ceny promocyjne a teraz wracają na ziemię bo nikt do biznesu nie będzie dokładał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 09:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Panie nic mi nigdy nie pasuje (Andrzeju), jeżeli jest taniej niż u konkurencji to stacja zdaje egzamin. Jaka stacja trzyma stała cenę?


Cena benzyny w Tarnobrzegu 4,79. Czyli jednak z obsługą człowieka i całą otoczką da się utrzymać taką sama cenę. U nas jest samoobsługa więc.... Pomyśl.
Stacja miała w założeniu obniżyć cenę paliw w Stalowej Woli, niestety równa do konkurencji a nie odwrotnie. Szkoda i tylko tyle.
Pasowała mi cena o 40 groszy niższa niż na Orlenie.

Tobie nie pasowała?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 11:44  
Cytuj
Inaczej patrzę na sprawę bo nie byłem tam ani razu, tankuje zawsze po drodze, nie szukam gdzie taniej. Ceny zawsze się wachaly i 20 gr różnicy to też jest chyba dobrze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 12:20  
Cytuj
Ta stacja, jak i praktycznie każda "no-name" ma prócz ceny paliwa jeszcze jedną ogromną zaletę.

Wchodzę - płacę wychodzę.

Nie muszę słuchać:
- kawkę na drogę?
- batonik do kawy?
- karta na punkty?
- założyć?
- płyn do spryskiwaczy w promocji 2 za 3
...

Zdarzyło mi się z pewnego orlenu odjechać, bez tankowania, po tym jak pan nalewacz zaczął namolnie tłumaczyć w czym verva jest lepsza od zwykłego ON. Po tekście, że przecież do nowego samochodu wypada wlać lepsze paliwo trzasnąłem drzwiami przed jego pyskiem ...

Inna historia. Pani również na orlenie, była tak namolna w założeniu karty, że ją założyła (brałem fakturę, więc miała dane). Jednak po zapłaceniu poszedłem jeszcze na sklep coś dokupić. Ta sama Pani przy kasie, że prosi kartę ... mówię, że nie chce mi się jej wyciągać potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 12:59  
Cytuj
Takie są wymagania buraku. Każdy pracownik, placowy musi powiedzieć swoją regułke. Jaka mają pewność, że nie jesteś kimś podstawionym? Rusz trochę głowa od czasu do czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 13:17  
Cytuj
nie mów do kogoś "buraku" bo nie masz racji.

Polacy mają tak wpakowane do głowy, ze biedny ktoś przecież musi wepchać nam na ulicy ulotkę, w sklepie zachęcić nas do kupienia po promocyjnej cenie szamponu i założenia karty lojalnościowej, a na stacji do wepchania nam hot doga i płynu do spryskiwaczy. Słuchasz pokornie bo taki biedaczek uciśniony musi to mówić.

Nie, nie, dość tego!
Nie myślisz w kategoriach klienta, ale najemnika sprzedawcy,
ja również mam dość ze ktoś mi coś wpycha na każdym kroku, irytuje mnie to tyle. Kiedyś brałem każdą ulotkę bo oni tacy biedni i wyrzucałem dwa metry dalej w kosz, wysłuchiwałem w sklepach monologu odpaplanego mechanicznie setny raz tego dnia. Ale mowie dość, jako klient, niech ktoś pożałuje i mnie, nie tylko sprzedawce i firmy... Po prostu mnie to do szału doprowadza taka nachalna polityka firm i wolę zakupy w internecie, przynajmniej te, które mogę zrobić tam właśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 14:21  
Cytuj
Ty masz dość, ok. Tylko potem leci po wypłacie za to, że nie spełnia się odpowiednich standardów w obsłudze klienta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 14:40  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Po co? "Wiarygodny" człowieku? potluczony

A po to abym zobaczył na własne oczy tego tak odważnego za klawiaturą jak się chwaliłeś inżyniera od nabijania postów i wszystkich tematów na forum, no chyba. że masz cykorię jak sądzę. Więcej z tobą nie dyskutuję jak ty z Andrzej_2.0 chyba, że w temacie spotkania.
CYTAT (mirek777)
Bardzo się cieszę, że ta stacja w końcu powstała.
Myślę, że inne stacje już notują spadek sprzedaży i dzięki temu ceny zaczną spadać.ok

Ja też się ciesze ale to żadna konkurencja i obroty na 100% spadły ale nie tak bardzo, żeby miało to jakieś wielkie znaczenie tym bardziej, że na z kartą RiA cena jest tylko 4 grosze wyższa ale tankując tam myjnie masz co jakiś czas gratis.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Cena benzyny w Tarnobrzegu 4,79.

W Stalowej Woli też jest taka sama cena cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 16:44  
Cytuj
Ale już w Sandomierzu - oba Orleny, Lotos i BP - benzyna 5,19, ropa 5,29.

Gorzyce - Orlen - benzyna 5,14, ropa 5,09.

Tak więc różnie bywa...

Jeżdżę do Sandomierza codziennie i ceny raz były wyższe niż w Stalowej, ostatnio nawet jak u nas ropa była po 5,17 to tam była po 4,99. Teraz jest odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 16:56  
Cytuj
Dla mnie sprawa prosta, tankuje na RIA z kartą i w obecnej sytuacji nie opłaca mi się jechać na tą stacje (miejską) żeby zaoszczędzić 5gr na litrze, bo jak wiadomo trzeba tam dojechać stanąć na światłach itp. i koszty zysku przerosną koszty dojazdu na stację, wyjątek stanowi gdy ktoś jest przejazdem i wstąpi, prezydent chciał dobrze ale ktoś kto winduje ceny na tej miejskiej stacji o tym zapomniał i równa ceny chęcią zysków itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 17:36  
Cytuj
Prawdą jest że to miejska stacja zbliża się do konkurencji ceną a nie na odwrót. Słabo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 19:34  
Cytuj
CYTAT

A po to abym zobaczył na własne oczy tego tak odważnego za klawiaturą jak się chwaliłeś inżyniera od nabijania postów i wszystkich tematów na forum, no chyba. że masz cykorię jak sądzę. Więcej z tobą nie dyskutuję jak ty z Andrzej_2.0 chyba, że w temacie spotkania.


Feniks

Mam swoje zasady internetowy napinaczu.
NIGDY nie spotykam się w realu z uczestnikami forum. Jakiegokolwiek forum. Niezależnie od tego, czy jest to osoba którą szanuję, czy też nie. Cenię sobie prywatność i anonimowośćok

Na mnie nie działa szczeniackie podpuszczanie typu "masz cykorię".Za stary jestem na taką gówniarzerię.
Zbłaźniłeś się, skompromitowałeś i okazałeś zwykłym niedojrzałym dzieckiem neostrady.potluczony

Nie zamierzasz reagować na to piszę?
Ależ proszę bardzo. Andriusza nie jest w stanie dotrzymać słowa nawet w tym.good

Jesteś wiarygodny jak Vincent Rostowsky.potluczony

A w temacie:

Poczekajmy. Trzeba pamiętać, że oni dopiero uczą się zarządzać tą stacją paliw, a zapewne bardzo się boją, żeby nie zaczęła przynosić strat. Lucek obiecywał że będzie taniej - to teraz niech się gimnastykuje.
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:23  
Cytuj
Początek stacja miała dobry. 40gr to zrozumiała różnica, ale powinna ona być stał niezależnie od ceny konkurencji. Miejska stacja nie ma sklepu obsługi, programów lojalnościowych, myjni i całej otoczki którą trzeba utrzymać. teraz robi się z niej lepszy biznes niż konkurencja, żadnych dodatkowych kosztów a cena zbliżona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
Początek stacja miała dobry. 40gr to zrozumiała różnica, ale powinna ona być stał niezależnie od ceny konkurencji. Miejska stacja nie ma sklepu obsługi, programów lojalnościowych, myjni i całej otoczki którą trzeba utrzymać. teraz robi się z niej lepszy biznes niż konkurencja, żadnych dodatkowych kosztów a cena zbliżona.

a nie zauważyłeś że zostały wydane pieniądze na budowę i właściciel chce je odzyskać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 08:32  
Cytuj
Co to za argument. Budowa stacji to inwestycja długoterminowa. Nie zwraca się w tydzień. Dwa tygodnie od otwarcia a cena zmieniła sie o około 30gr. Czytaj co napisałem. Różnica między konkurencją powinna być stała ze względu na różnicę w obiektach chyba że dorównają wyposażeniem dorównają do konkurencji. Wtedy mogą się zrównać cenami nawet gdy konkurencyjne stacje obniżą cenę ze względu na pojawienie się nowej stacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 08:37  
Cytuj
Zmieniam zdanie. Byłem wczoraj w Tarnobrzegu i cena benzyny powyżej 5 zł. W Stalowej Woli 4,99 Orlen. Są efekty naszej stacji. Kiedyś Tarnobrzeg miał taniej teraz jest odwrotnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 08:48  
Cytuj
Serio tankujecie na RIA? U nas po paru tankowaniach, tak sie zapchał filtr paliwa, że mąż się za głowę złapał. Po mimo, że to jedyna stacja na Pysznicy, nie tankujemy tam żadnego auta, nawet naszego budowlanego grata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 14:10  
Cytuj
Różnica coraz mniejsza....
chyba zacznie się początek końca Stacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 14:29  
Cytuj
jaka cena dzis ?? a ktos tu opowiadal ze cena bedzie stala nie tylko promocja na otwarcie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Co to za argument. Budowa stacji to inwestycja długoterminowa. Nie zwraca się w tydzień. Dwa tygodnie od otwarcia a cena zmieniła sie o około 30gr. Czytaj co napisałem. Różnica między konkurencją powinna być stała ze względu na różnicę w obiektach chyba że dorównają wyposażeniem dorównają do konkurencji. Wtedy mogą się zrównać cenami nawet gdy konkurencyjne stacje obniżą cenę ze względu na pojawienie się nowej stacji.

Cena musi być realna biznesmenie, zniżki są możliwe jeśli pozwala cena dostawy a nie żeby zrobić na złość konkurencji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Serio tankujecie na RIA? U nas po paru tankowaniach, tak sie zapchał filtr paliwa, że mąż się za głowę złapał. Po mimo, że to jedyna stacja na Pysznicy, nie tankujemy tam żadnego auta, nawet naszego budowlanego grata.


Tankuje dwa samochody na RIA, oba od nowości, przebiegi 120tys i 180tys, jeden benzyna drugi ropa, nie zauważyłem żadnych problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co to za argument. Budowa stacji to inwestycja długoterminowa. Nie zwraca się w tydzień. Dwa tygodnie od otwarcia a cena zmieniła sie o około 30gr. Czytaj co napisałem. Różnica między konkurencją powinna być stała ze względu na różnicę w obiektach chyba że dorównają wyposażeniem dorównają do konkurencji. Wtedy mogą się zrównać cenami nawet gdy konkurencyjne stacje obniżą cenę ze względu na pojawienie się nowej stacji.

Cena musi być realna biznesmenie, zniżki są możliwe jeśli pozwala cena dostawy a nie żeby zrobić na złość konkurencji

Realna-ale nikt całej otoczki stacji benzynowej nie robi ci za darmo. Jeśli ceny znacznie się zbliżą będzie to znaczyło że ktoś na Miejskiej Stacji chce zarabiać tak jak na stacji z kompleksową obsługą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
Zmieniam zdanie. Byłem wczoraj w Tarnobrzegu i cena benzyny powyżej 5 zł. W Stalowej Woli 4,99 Orlen. Są efekty naszej stacji. Kiedyś Tarnobrzeg miał taniej teraz jest odwrotnie.


Zależy jaka stacja. I tak w TBG jest ogólnie taniej. Faktycznie ceny od około miesiaca się wyrównały ale poprzednie 2 lata zdarzylo mi sie zatankować moze 2-3 razy w Stalowej, bo na kazdej jednej stacji każde jedno paliwo było srednio 20 groszy taniej. Jak taki stan utrzyma sie przez kilkanascie miesiecy to można bedzoe powiedziec, że coś sie ruszylo.
Aha i ceny zaczely sie wyrównywać jeszcze chwile przed otwarciem stacji MZK wiec nie miało to żadnego wpływu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 23:36  
Cytuj
W tej chwili 22 groszę taniej PB95 niż na sąsiadującym Orlenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 6 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 23:55  
Cytuj
a jaka teraz cena ON

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »