NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
«« « ... 10 11 12 13
Strajk w szkołach co sądzicie o tym ?,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 09:24  
Teraz mają zacząć strajk pracownicy socjalni. Wypłaty 500+ zagrożone, to się dopiero ludzie wscieknągood

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 11:26  
oczywiscie ze popieram strajk, niestety w tym kraju propagandy ciężko jest im się wybić, pis kalkuluje że lepiej przekonać ludzi 500 ( a nie wiedza jak wiecej mozna zdzialalac duzo lepsza polityka socjalna) bo to większa rzesza wyborcza, olewając szpitale, nauczycieli i inne grupy które są wyspecjalizowane
Nauczyciele macie ode mnie poparcie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 15:16  
Dziś o 18.00 w parku miejskim przy fontannie światełko wsparcia dla nauczycieli.,, Smuga światła dla oświaty,,.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 16:27  
CYTAT
Dziś o 18.00 w parku miejskim przy fontannie światełko wsparcia dla nauczycieli.,, Smuga światła dla oświaty,,.

Szkoda że będę w pracy, bo przyszłabym z transparentem "Nauczycielu, zapłać podatek od korepetycji"

Miałeś Andrzejku pokazać na swoim rachunku jak pis podniósł ceny energi elektrycznej. smiech2

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 16:40  
CYTAT
[cytat]Dziś o 18.00 w parku miejskim przy fontannie światełko wsparcia dla nauczycieli.,, Smuga światła dla oświaty,,.

CYTAT
Szkoda że będę w pracy, bo przyszłabym z transparentem "Nauczycielu, zapłać podatek od korepetycji"

Skąd pewność, że nie płacą?

CYTAT
Miałeś Andrzejku pokazać na swoim rachunku jak pis podniósł ceny energi elektrycznej. smiech2

Tak, zaraz po tym jak ty pokażesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 17:13  
Mam Andrzejku dziecko w szkole średniej które korzysta z usług nauczycieli korepetytorów i zapewniam cię że żaden z nich nie wystawia pokwitowania za pobrane pieniądze. A jak każdemu z nich proponowałem płatność z góry przelewem, to kategoryczne odmawiali. Był też taki przypadek kiedy poprosiłem o rachunek po kilku lekcjach, to usłyszałem ze na następnych zajęciach przekaże mojemu dziecku. I przekazał, ale wiadomość SMS ze jest zmuszony przerwać współprace z powodu braku czasu.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 18:44  
A takie poinformowanie skarbówki o nie płaceniu podatku od udzielanych korepetycji przez nauczyciela, to jest donos czy obywatelski obowiązek ? umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Prywatna wiadomość 

«« « ... 10 11 12 13

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »