NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 »
Strajk w szkołach co sądzicie o tym ?,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 00:07  
Cytuj
Popatrzcie nauczyciele jakie ludzie mają problemy w pracy:

https://mobil(...)26047744

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 00:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 07:14  
Cytuj
CYTAT
mariuszku - lejesz wodę w pierwszym zdaniu, może prócz swojego dzieciaka, sam siebie poślesz na korepetycję, ale tak te opodatkowane, żebyś przestępcą nie był ;-) nie rozumiesz, że posłałeś dzieciaka na korki to sam tego podatku nie zapłaciłeś? jestem za płaceniem podatków przez nauczycieli , lekarzy i innych grup zawodowych, tylko że nie o tym jest strajk - argumentów brak?
Nie nauczyciele dają przykład na okradanie, tylko taka nieświadoma głupota ludzi idąca od góry, mariuszku, tak..umiech


Śmiech mnie ogarnia kiedy czytam b-rel twoje wypociny, podobnie jak Andrzejek próbujesz przekręcać wypowiedzi innych użytkowników tego forum, każdy twój wpis to kompromitacja. To nie rodzic posyłający na korepetycje ma płacić podatek tylko nauczyciel udzielający tej płatnej usługi. Człowiek zakłada że belfer wystawi rachunek na koniec miesiąca, ale jak powszechnie widać to zwykli złodzieje okradający fiskusa i to jest właśnie naganny przykład jaki ci belfrowie dają uczniom. Jak tego nie ogarniasz to pewnie sam jesteś takim krętaczem który unika płacenia podatków do których jesteś zobowiązany. Uczciwi ludzi płacą należne im podatki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 07:27  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 07:59  
Cytuj
pod basenem prawie nikt na korepetycje nie chodzi
i napewno od wrzesnia II zmiany nie bedzie
posylajcie tam swoje dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 08:20  
Cytuj
Za to z "konieczności" korepetycji słynny jest "Staszic". good

"Niebywała wręcz radość zapanowała dziś wśród łódzkich nauczycieli. Wszystko dlatego, że postanowili oni utrudnić młodzieży zdanie egzaminów maturalnych i nie będą klasyfikować uczniów."

W internecie filmik jak to wyglądało:

https://twitter.com/i/status/1121037069101543430

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mariuszku - lejesz wodę w pierwszym zdaniu, może prócz swojego dzieciaka, sam siebie poślesz na korepetycję, ale tak te opodatkowane, żebyś przestępcą nie był ;-) nie rozumiesz, że posłałeś dzieciaka na korki to sam tego podatku nie zapłaciłeś? jestem za płaceniem podatków przez nauczycieli , lekarzy i innych grup zawodowych, tylko że nie o tym jest strajk - argumentów brak?
Nie nauczyciele dają przykład na okradanie, tylko taka nieświadoma głupota ludzi idąca od góry, mariuszku, tak..umiech


Śmiech mnie ogarnia kiedy czytam b-rel twoje wypociny, podobnie jak Andrzejek próbujesz przekręcać wypowiedzi innych użytkowników tego forum, każdy twój wpis to kompromitacja. To nie rodzic posyłający na korepetycje ma płacić podatek tylko nauczyciel udzielający tej płatnej usługi. Człowiek zakłada że belfer wystawi rachunek na koniec miesiąca, ale jak powszechnie widać to zwykli złodzieje okradający fiskusa i to jest właśnie naganny przykład jaki ci belfrowie dają uczniom. Jak tego nie ogarniasz to pewnie sam jesteś takim krętaczem który unika płacenia podatków do których jesteś zobowiązany. Uczciwi ludzi płacą należne im podatki.


to sie smiej liska, nic ci wiecej nie pozostaje niz nie pisanie na temat, przekręcam wypowiedzi? pisanie jak jest w rzeczywistości a nie czerpanie bredni z benzoesowych memow, czy ludzi nie zwiazanych z tematem biaracym prosty chlam z internetu jest dla ciebie problemem i kompleksem poprzez atak na innych uzytkownikow. pisz z sensem to taka sama odpowiedz dostaniesz. jako rodzic masz dwie półkule mozgowe i sama decydujesz, jak ktos ci nie wystawia paragonu to czego w to brniesz, uszczuplasz budzet kotry pojdzie na kolejne obietnice wyborcze. wybieraj takich ktorzy to robia, dla mnie temat korpeteycji to nie teamt protestu wiec po co piszesz nie na temat? kazda usluga powinna byc opodatkowana i kropka. pani lisko zanim zaczniesz obrazac prosze mozemy porownac nasze zeznania podatkowe, bo czesto tacy obroncy systemu maja duzo za uszamiumiech

btw twoje ostzezenie od adminow tego forum z 6 grudnia 2016 jest jak widac dalej aktualne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 08:52  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 13:03  
Cytuj
@EdoZChabzin

Błędy nauczycieli siedzą też na Stalowym Mieście. Wklejają memy dla innych błędów nauczycieli, pochrząkują z radości i nabijają posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 13:19  
Cytuj
Błędy nauczycieli są częścią najmłodszego pokolenia nauczycieli.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

Błędy nauczycieli siedzą też na Stalowym Mieście. Wklejają memy dla innych błędów nauczycieli, pochrząkują z radości i nabijają posty.


Dobrze pisze - polać mu!


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 14:22  
Cytuj
Strajk przerwany.

Mam nadzieję, że za kilka miesięcy Broniarz już nie będzie stał na czele ZNP.

Kochani nauczyciele:
- podwyżki Wam się należą - ale nie tyle
- na przywileje trzeba sobie zasłużyć
- karta nauczyciela powinna zniknąć
- nie zapomnimy Wam tego, co zafundowaliście naszym dzieciom.ok
- pokażcie, że potraficie dobrze uczyć.
- mam nadzieję, że nie dostaniecie pieniędzy za okres strajku

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 14:28  
Cytuj
Funkcjonariusze zapewne chcieliby aby szefem ZNP został jakiś polityk PiS. Wtedy to będzie gwarancja apolityczności.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 14:33  
Cytuj
tak i generalnie rzad jak zwykle "uratowal" caly system, jarus dokleja paski do swiadect sluzbistom narodu zeby mogli dostac sie jak najlepsze uczelnie. System edukacji taki piekny. :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Funkcjonariusze zapewne chcieliby aby szefem ZNP został jakiś polityk PiS. Wtedy to będzie gwarancja apolityczności.



A w sztabie POKO jesteście dalej za Broniarzem czy sądzicie że czas na zmianę?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 14:56  
Cytuj
Pomyliłeś adresata pytania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Pomyliłeś adresata pytania.




Czy aby na pewno? Wszak bezpartyjni wolnościowcy byli bardzo zaangażowani w strajk po stronie nauczycieli. Znowu nie pykło nieprawdaż Andrzejku?

Myślę że zabrakło wam do pełni szczęścia poparcia celebrytów...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 15:16  
Cytuj
Jeśli mnie pytasz o POKO to pomyliłeś adresata.


Jeśli pytasz o strajk to tak, popieram żądania nauczycieli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 15:50  
Cytuj
PIS wygrał dzisiaj przede wszystkim na tym, że ostudził emocję w innych grupach zawodowych.

Wystarczy tylko przeczekać taki strajk i zaszczuć propagandą na daną grupę zawodową.

Urzędnicy się szykowali, myślę, że odpuszczą -> przecież "oni nic nie robią, tylko kawę piją cały dzień".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 17:01  
Cytuj
Nauczyciele sami podłożyli się:

- wygórowanymi, zaporowymi żądaniami
- wzięciem zakładników w postaci dzieci i młodzieży (szczególnie maturzystów)
- upolitycznieniem strajku - postać pana Broniarza, którym skumał się z KODem i nieprzypadkowy czas strajku - przed wyborami i egzaminami
- przywilejami, których ukryć się nie dało.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Jeśli mnie pytasz o POKO to pomyliłeś adresata.


Jeśli pytasz o strajk to tak, popieram żądania nauczycieli.




Andrzejku jeżeli chodzi o twoją przynależność sztabową ( POKO) to nie mam żadnych wątpliwości że kłamiesz. Wiem że żeby się uwiarygodnić musisz czasem napisać coś krytycznego o Platformie niemniej dobrze wiesz kto bezpartyjnym wolnościowcom i podkarpackim dewiantom chleb masłem smaruje...umiech

Co do strajku to niczym się różnisz od tych durnych celebrytów . I oni i ty za poduszczeniem TVN popierasz każdą formę protestu przeciwko obecnemu rządowi. Zastanawiam się gdzie i czy w ogóle jest granica waszej głupoty? Ciamajdan wam nie wyszedł , obecny strajk również okazał się być kulą w płot. Chociaż obiektywnie trzeba przyznać że popisy wokalne nauczycieli przebranych za krowy stały na wyższym poziomie niż te z sali plenarnej Sejmu RP...smiech2


https://mobile.twitter.com/DominikKucinsk/status/1121393317776887815

https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1121403824718131200

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2019r. 19:08  
Cytuj
CYTAT



Jeśli pytasz o strajk to tak, popieram żądania nauczycieli.



Wiemy ze jesteś przeciwko podnoszeniu danin, wzrostu zadłużenia, utrzymaniu wieku emerytalnego, wolnego w niedziele w supermarketach i jesteś za metodologią brania nieletnich zakładników przez spółdzielnie mleczarską w ZNP bez pieniędzy w budżecie na to. Na VAT jeszcze im starczyło.

Obrazek
Nie ty jeden!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2019r. 00:19  
Cytuj
POWODY DLA KTÓRYCH STRAJK UPADNIE (moim zdaniem) (po wakacjach?)

2. CH..., D... I KAMIENI K... .

Art2deco napisała:

"bez pieniędzy w budżecie na to"


Parę lat temu z jednej strony sceny politycznej słyszałem: Polska w ruinie.

Z drugiej strony słyszałem: Ch.., d... i kamieni k...

Czyli w sumie to samo.

Nawet pewien ślizgacz, który zawsze umiał się znaleźć po właściwej stronie mówił coś o zapie....u za miskę ryżu.


Potem słyszałem już tylko: Polska wstaje z kolan.


W tej chwili Kaczyński rozdaje emerytom jakiś jednorazowy dodatek przedwyborczy, bo głosy muszą się zgadzać.

Rolnikom obiecuje jakieś dopłaty, które PIS ma dopiero wynegocjować.

Moim zdaniem wcześniej zobaczymy wrak Tupolewa na Krakowskim Przedmieściu niż dopłaty do muuu i chrum chrum. Szanse ekipy Kaczyńskiego na wynegocjowanie czegokolwiek w rozmowach z Unią oceniam na 27:1.

No chyba, że dopłaty popłyną z San Escobar.

Pytanie:

PIS nie daje nauczycielom pieniędzy dlatego, że ich nie ma? Czy dlatego, że nauczyciele to szkodniki, którym się nie należy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2019r. 07:08  
Cytuj
Obrazek

Nie było już czym szantażować, a chodzić do pracy w lipcu i sierpniu nie za bardzo im się uśmiecha.

Dlatego...

Obrazek

Strajkujcie całe wakacje - rząd na pewno się ugnie...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2019r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
POWODY DLA KTÓRYCH STRAJK UPADNIE (moim zdaniem) (po wakacjach?)

2. CH..., D... I KAMIENI K... .

Art2deco napisała:

"bez pieniędzy w budżecie na to"


Parę lat temu z jednej strony sceny politycznej słyszałem: Polska w ruinie.

Z drugiej strony słyszałem: Ch.., d... i kamieni k...

Czyli w sumie to samo.

Nawet pewien ślizgacz, który zawsze umiał się znaleźć po właściwej stronie mówił coś o zapie....u za miskę ryżu.


Potem słyszałem już tylko: Polska wstaje z kolan.


W tej chwili Kaczyński rozdaje emerytom jakiś jednorazowy dodatek przedwyborczy, bo głosy muszą się zgadzać.

Rolnikom obiecuje jakieś dopłaty, które PIS ma dopiero wynegocjować.

Moim zdaniem wcześniej zobaczymy wrak Tupolewa na Krakowskim Przedmieściu niż dopłaty do muuu i chrum chrum. Szanse ekipy Kaczyńskiego na wynegocjowanie czegokolwiek w rozmowach z Unią oceniam na 27:1.

No chyba, że dopłaty popłyną z San Escobar.

Pytanie:

PIS nie daje nauczycielom pieniędzy dlatego, że ich nie ma? Czy dlatego, że nauczyciele to szkodniki, którym się nie należy?




Myślę że to cię naprawdę trapi jest jak najbardziej wyleczalne. Tylko po pierwsze musisz w to uwierzyć , a po drugie poszukaj pomocy specjalisty. Powodzenia! Trzymam kciuki!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2019r. 10:02  
Cytuj
No i gdzie się podziała cała ta pozorowana "rzeczowość" wypowiedzi PzP2?

To była tylko marna fasada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »