NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Strajk w szkołach co sądzicie o tym ?,
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 07:08  
Cytuj
nigdy nie lubilem nauczycieli, ale jak sie dowiedzialem ze wsrod nauczycieli jest wiecej pedifili niz wsrod ksiezy to obchodze ich bokiem na ulicy
sprawdzajcie rodzice komu oddajecie dzieci w opieke, pedofil moze byc w kazdej szkole pod plaszczykiem milego belfra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 07:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 07:21  
Cytuj
"To co wydarzyło się przed jedną ze szkół w Gorzowie Wielkopolskim, zapisze się w niechlubnej historii strajku nauczycieli. Grupa aktywistów z Komitetu Obrony Demokracji postanowiła "wesprzeć" nauczycieli, organizując pikietę przed szkołą. Puszczali odgłosy świń i krów, skandowali hasła. Tymczasem młodzież pisała egzamin, nie mogąc się skupić. Zgadnijcie, po czyjej stronie stanęli strajkujący nauczyciele..."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 08:43  
Cytuj
CYTAT (ErnestW)
nigdy nie lubilem nauczycieli, ale jak sie dowiedzialem ze wsrod nauczycieli jest wiecej pedifili niz wsrod ksiezy to obchodze ich bokiem na ulicy

mlotek
Ale w jakim celu obchodzisz ich bokiem na ulicy? Boisz się, że Cię zgwałcą w miejscu publicznym czy może włóczysz się, dziecko, nocą po ulicach narażając się na ataki niezliczonych hord żądnych zaspokojenia nauczycieli? I celem ostrzeżenia innych napisz jeszcze jak rozpoznać nauczyciela na ulicy, bo księdza to jeszcze idzie zidentyfikować po ubraniu, a nauczyciela po czym poznajesz?

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
sie dowiedzialem ze wsrod nauczycieli jest wiecej pedifili niz wsrod ksiezy


Podasz źródło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 10:40  
Cytuj
rownia pochyla zaczela sie tak w 2010 roku
za chwile nie bedzie ani inzyniera ani robotnika
bedzie kaptur na glowie
i bardzo sprawne dwa kciuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 13:24  
Cytuj
@art2deco

"PZP2, nie przesadzaj"

Wkleiłaś już trochę gó..a w tym temacie, które w żaden sposób nie łączy się ze strajkiem, to może w kwestii przesadzania zacznij od siebie.


"W polityce liczy się poparcie i wyszło na to, ze obywatele zorganizowali sobie egzaminy bez części nauczycieli."

Mogą sobie też zorganizować szkoły bez nauczycieli.

Leśnicy, strażacy, zakonnice na traktory… ups, do szkół wykonać plan pięcioletni… ups, 5+ Wielkiego Sternika… ups Prezesa.


"Nie uważam żeby nauczyciele zdawali sobie sprawę"

Ty uważasz też, że teoria ewolucji oznacza rzucenie człowiekiem o ziemię, a potem próbowanie pozbierania go w całość. Dlatego nie mam zaufania do twoich „przemyśleń”.

Najlepsze jest to, że ty masz się za jakąś wieszczkę, która wie lepiej niż te kilkaset tysięcy nauczycieli. Co tam nauczyciele… Ty się potrafisz wypowiadać w imieniu całych narodów.

Nauczyciele są tępi. Ty przenikliwa.


"i konsekwencji stawiania przez niego nierealnych warunków"

Napisz, proszę, jakie to konsekwencje.


"takim przeroście kadry"

Przerost kadry? Możesz wyjaśnić?


"No i brania zakładników które wywołało pospolite ruszenie."

Pospolite ruszenie mirków i art2deco'ów?


"Okrągły stół MEN powinien rozwiązać problemy systemowe oświaty jeżeli będą współpracować dla dobra resortu."

Czyli będzie dobrze, tylko muszą zacząć "współpracować dla dobra resortu"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 13:50  
Cytuj
"Wciąż głośno wokół tematu wynagrodzeń dla strajkujących pedagogów. - Jeżeli nauczyciele podjęli decyzję o strajku, to chyba zupełnie świadomie, że za ten okres, w którym się nie pracuje, nie uzyskuje się wynagrodzenia - stwierdził marszałek Senatu Stanisław Karczewski."

To oni myśleli, że jeszcze dostaną za to pieniądze z naszych kieszeni?

Ale są też i dobre postawy:

"Nauczyciele zawiesili strajk, aby egzaminy przebiegły bez problemów. Takie informacje docierają z Lipnicy Murowanej (woj. małopolskie). Decyzję o zawieszeniu strajku podjęli nauczyciele w dwóch szkołach w gminie. "ok

Można? - Można!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 14:30  
Cytuj
Hehe znp zbieraja dobrowolne wpłaty od zwykłych ludzi dla strajkujących nauczycieli żeby ci mieli z czego opłacić składki członkowskie na wypłate ich guru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 15:28  
Cytuj
teraz to bida na opozycji, wiec nie dziw sie bzk ze zwiazki zbieraja kase na wyplate dla prezesa, kiedys sam jezdzilem z chlopakami z tego forum na demonstracje do warszawki, mozna bylo zarobic pare zlociszy i browarka darmowego sie napic, a teraz to lipa, ten co organizowal te wyjazdy to gada ze kasa na wybory jest potrzebna i na razie ustwki wstrzymane, myslalem sie dogadac z pisem ale oni nie chca palacic za pisanie na internecie a demonstracji nie uzadzaja, moze nie do tych ludzi poszlem, jak ktos ma jakies uklady z lokalnymi to dajcie znac, widac ze nie tylko jak kasy nie dostaje bo widze ze koledzy po fachu na tym forum tez mniej aktywni sa, a fajne te wyjazdy kiedys z andrzejek i krzysiem bylu do wawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 15:31  
Cytuj
#nie popieram strajku nauczycieli

Gdyby ktoś nie wiedział: Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18 kwietnia 2019 r. /czwartek/ do 23 kwietnia 2019 r. /wtorek/.
I znów trzy dni wolnego. Ja się pytam - kto tak jeszcze ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 15:32  
Cytuj
a z tymi homosiami pederastami to sie porobilo, nigdy glosowal na tych zboczencow nie bede i agitacji w ich sprawie tez sie nie podejmuje, az strach pomyslec co taki homoseksualista pederasta moze zrobic z adoptowanym dzieckiem
ci co to popieraja to pewnie sami sa tymi homoseksualistami pedofilami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 17:54  
Cytuj
Nie dopuścić uczniów, nie klasyfikować ich, nie wydać świadectw kończących szkołę – powiedziała wypowiadająca się w TVN24 Iwona Jarocka, strajkująca nauczycielka z Białegostoku

I jeszcze kase dla nich zbierająsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 18:47  
Cytuj
A może do ich karty nauczyciela należałoby dopisać swoisty kodeks karny? Czyli zbiór przepisów pozwalających odbierać im karnie przywileje...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 19:25  
Cytuj
CYTAT


Następny skrzywdzony przez nauczycieli.

Nie chciało się dźwigać teczki trzeba nosić woreczki.

Teraz źli nauczyciele pewnie krzywdzą twoje tępe bachory.


Widzisz po pierwsze nie skrzywdzony, po drugie woreczki może ty nosisz ja mam wyższe wykształcenie w dwóch kierunkach w tym pedagogiczne ( a drugie znacznie cięższe i techniczne) do tego posiadam wiele kursów i uprawnień, tak pracowałem w szkołach wiem jak to jest z tej drugiej strony.
CYTAT

Teraz źli nauczyciele pewnie krzywdzą twoje tępe bachory.

Chyba piszesz o sobie, przykra sprawa.

Nauczyciel to jedyny zawód gdzie pracujesz 45 min i masz 10min przerwy, a nawet nie 45 bo postarać się trzeba przez 30min reszta to obecność i odpytka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 20:15  
Cytuj
Nie rozumiem coście się tak przyczepili do tych nauczycieli? Czym nauczyciel różni się od lekarza, prawnika itp.?
W końcu gdyby nie nauczyciele to ci lekarze czy prawnicy by nimi nie zostali.

Przecież każdy trochę ogarnięty człowiek wie, że pracują nie tylko te 18 godzin na lekcjach.
Chcecie, żeby pracowali jak w biurze 8 godzin?
Do tego potrzebne byłyby odpowiednie stanowiska pracy a nie jeden pokój nauczycielski.
Mają przerwy między lekcjami - a co mają pracować bez przerw? Dzieci też?
Rozumiem, że za wyjazd na wycieczkę, gdy pilnują uczniów 24 godziny na dobę, będą dostawać nadgodziny?

Tyle pieniędzy wydaje się na pierdoły a tu żałujecie ludziom, którzy wiele lat się kształcili i teraz ciężko pracują bo niestety nie każde dziecko to geniusz.
Piszecie nieraz jak te tępe prostaki, że "yntelygent" to tylko sobie posiedzi i pogada a ja na budowie to muszę zapierdalać.

Każdy chce żyć i pewnie jakby ten strajk był za PO to byście im jeszcze kanapki przynosili.

https://www.youtube.com/watch?v=nkjCFuvtH2s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 20:25  
Cytuj
"Prezes zachodniopomorskiego ZNP Adam Zygmunt nazywa ich „żołnierzami, którzy muszą wykonać pewne zadanie” w sporze z rządem. Ale chyba nie tak wygląda życie w koszarach. Jak się okazuje, kilkunastu strajkujących nauczycieli z Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie właśnie postanowiło opuścić „pole walki”. Przyczyna? Jadą na „dawno zaplanowany i opłacony weekendowy odpoczynek”.

W rozmowie z Radio Szczecin personel szkoły tłumaczy, że w tym czasie „i tak miały trwać rekolekcje”.

Alicja Kulewska z Zespołu Szkół numer 2 w Stargardzie mówi, że to „zaledwie 16 z ponad 60 nauczycieli szkoły”."

A podobno nauczyciele nie mają urlopu w czasie roku szkolnego, poza feriami i świętami...

Szczyty zakłamania i hipokryzji?

Jeszcze nie.

Zapewne szczyty te są znacznie wyżej...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 20:35  
Cytuj
Mirek ja naprawdę nie widzę gdzie ty tu masz jakiś problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 20:49  
Cytuj
A ja nie mam ochoty ci tłumaczyć.
Może jak przeczytasz wszystko, co w tym wątku napisałem, to coś do ciebie dotrze. Szczerze jednak wątpię, że to zrobisz.ok

A wracając do tematu - w uzupełnieniu do mojego poprzedniego wpisu.
Brakuje jeszcze tylko Broniarza na Maderze...



Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 15:25  
Cytuj
@ mirek777

"Konstytucja RP Każdemu zapewnia wolność wyrażania swoich poglądów!!!"

Rozpłacz się mirek777.

Tutaj masz kilka wypowiedzi biednych nauczycieli, którzy przeszli przez to piekło:

"Bo myśmy szli, a oni stali."

"Nikt nie podał nam szklanki wody ani nie zapytał jak się czujemy."

"Tam była taka jedna i ona tak patrzyła, ale wie pan, tak patrzyła, że ja nie wiedziałam co powiedzieć."

Ja słuchając tych wypowiedzi płakałem. Nikt nie zrozumie ile ci ludzie musieli wycierpieć. Na pewno nie ta strajkująca hołota.


Przecież Ty mirku, ErnestW, art2deco i parę innych osób od paru dni jedziecie po tych nauczycielach jak po burych sukach. I nagle empatia poziom: ekspert.

Tutaj masz kilka swoich wypowiedzi:

"Niech zrezygnują z karty nauczyciela."

"Koniec z uprzywilejowaniem tej grupy zawodowej."

"Zdanie na temat nauczycieli mam bardzo złe."

"Nowy szczyt lenistwa?"

"Miałem o nich złe zdanie. Teraz ich po prostu nie szanuję."

"Bo człowiek łatwo przyzwyczaja się do nieróbstwa?"

"To jest strajk polityczny.

Jakość oświaty - szczególnie jeśli chodzi o języki obce i przedmioty ścisłe to dramat.

Nie potrafią nauczyć, bo sami nie rozumieją zagadnień.

To - jaką traumę zostawią dzieciom i młodzieży czekającym na egzaminy - wróci do nich w postaci pogardy..."

"To dlaczego zdecydowana większość nauczycieli nie nadaje się do wykonywania tego zawodu?

Hmmmm - bo to ciepła państwowa posadka z mnóstwem przywilejów."

"Mają za to wiele przywilejów, których w moim przekonaniu już dawno powinno nie być."

"To uczy szacunku i sprowadza na ziemię."

"Ktoś, kto nie pobrudziwszy sobie rąk zaczyna od razu zarabiać średnią krajową, zazwyczaj nie szanuje ludzi pracujących za minimalną krajową."

"A może do ich karty nauczyciela należałoby dopisać swoisty kodeks karny?"


Ty naprawdę uważasz, że to co robisz pisząc na tym forum różni się jakoś zasadniczo od tego co robią nauczyciele organizując "szpaler wstydu"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 15:34  
Cytuj
I te Żółte Kamizelki, to jest wizerunkowy strzał w kolano cool girl Mobbing i stalking pracowników jest karalny KON-STY-TU-CJA DE-MO-KRA-CJA KONSTYTUCJA i KOD nawet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 15:55  
Cytuj
@art2deco

"I te Żółte Kamizelki, to jest wizerunkowy strzał w kolano"

Brawo dla art2deco. Jak zwykle nie wie o czym pisze.

W języku polskim mamy dwa wyrażenia: strzał w stopę i strzał w kolano właśnie.

O strzale w stopę mówimy, kiedy ktoś sam siebie zrani w wyniku swojej nieporadności.

O strzale w kolano mówimy w przypadku np. gangsterskich porachunków.



W przypadku relacji rząd - nauczyciele można mówić o strzale w kolano. I moim zdaniem z takim przestrzelonym kolanem nie da się długo strajkować.

W przypadku nieporadnych prób językowych art2deco mówimy o wizerunkowym strzale w stopę.



"Mobbing i stalking pracowników jest karalny"

Stalking? Po co używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz?

Mobbing? Może zainteresuj się szkołą w Stalowej Woli, gdzie podobno dochodzi do takich sytuacji.



"KON-STY-TU-CJA DE-MO-KRA-CJA KONSTYTUCJA"

Strasznie ci to widzę przeszkadza. Co proponujesz zamiast konstytucji? Co proponujesz zamiast demokracji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 16:13  
Cytuj
cool girl Dostosowałam się do twoich wskazówek i napisałam "strzał w kolano" kłapouszku. Porachunki wśród nauczycieli jak mówicie, to porachunki, mobbing, pressing, stygmatyzowanie odmiennym ubiorem.
Obydwoje mamy racje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 16:47  
Cytuj
@art2deco

"Porachunki wśród nauczycieli jak mówicie"

Nie jesteś u siebie w Rosji. Pisz po polsku.



"Obydwoje mamy racje." "Obydwoje mamy racje?"

Napisz proszę co twoim zdaniem oznacza "wizerunkowy strzał w kolano".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 16:52  
Cytuj
Dlaczego mam się aż tak bardzo starać dla was?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 20:00  
Cytuj
lebron - W Chicago w USA jest teraz 2 tygodnie wolnego w szkole!!! Czytaj, czytaj jak jest w Niemczech, dowiedz sie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »