NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Tylko nie mów nikomu....,
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
@mirek777

Tutaj zobacz sobie jak dużo trudu sobie ktoś zadał:

https://www.swiat(...)326.html

Niechcący zakradło się tam zdjęcie tajskiej dziewczynki wykorzystywanej przez turystę-pedofila.

Autor chciał przeprosić mirka777 i art2deco za niszczenie narracji pod tytułem: Dlaczego tylko księża są atakowani.


Księża nie są atakowani za to, że są księżmi tylko za to, że ukrywają innych księży-pedofilów. Za to, że inni księża są dla nich ważniejsi niż dzieci.


To smutna prawda ale prawda, zboczenie nie zna litości dla swoich pośrednich i bezpośrednich ofiar i dla samego hosta. Lobby homoseksualne jest wszechpotężne, gdyby Charamsa nie afiszował się w Watykanie ze swoją miłością nikt by o nim nie słyszał zanim nie doszedłby do posługi biskupa i byłby skandal i pomstowanie? Gdyby Biedroń nie był homoseksualistą nikt nie głosowałby na niego nawet, gdyby chciał zamknąć nas wszystkich. Rabiej to samo. Białym żelazem przytulać zamiast edukować nasze dzieciaczki.

Amen dobry człowieku.
https://www.independent.co.uk/news/world/europe/refugee-crisis-trapped-greece-children-girl-raped-boys-selling-sex-prostitution-eu-athens-a7695971.html

Liczymy na Was bracia ok temat rzeka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Obrazek
moje dwie stówy czekają,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:52  
Cytuj
Obrazek

Witam

Do niektórych nie dociera......


Mocne i ...... Takie ma być!!!

https://www.youtu(...)BXQiJGMU



Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 23:04  
Cytuj
Delta, wszyscy doskonale wiemy co należy zrobić a kto odmawia i popycha agendę deprawacji i afirmacji.


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Delta, wszyscy doskonale wiemy co należy zrobić a kto odmawia i popycha agendę deprawacji i afirmacji.


Pozdrawiam


Witam


Wy nie wiecie, co należy zrobić..... Wydaje Wam się..... Policja za jakąś kobietą, która robi tęczę z aureoli ugania się o szóstej ( słownie -6-) rano, a po filmie "Tylko nikomu nie mów" jakoś najazdów porannych i aresztowań nie było.... Tu są znamiona przestępstw i przyznania się do winy z dowodami w postaci filmów i nikt tych zboków jeszcze nie aresztował??? Gdzie, pytam się, gdzie jest to Wasze państwo prawa??? Gdzie Wasza TVpisuar mówi o tych wykroczeniach i pokazuje winnych???? Gdzie jest społeczna sprawiedliwość??? Ludzie, którzy powinni świecić moralnym przykładem powinni być ścigani z całą surowością, bo na nich spoczywa większy ciężar grzechu...... Są na świeczniku i wymaga się od nich więcej!!!! Gdzie to dobro, o którym głosicie??? Gdzie to Prawo i Sprawiedliwość???? Chyba, że ma być Pedały i Spółka.... Wtedy nie mam pytań..... Wkurzyłem się, ale........ Z Wami nie da się dyskutować, bo zło widzicie tylko po jednej stronie...... Ja w przeciwieństwie do Was widzę je dookoła i przeraża mnie Wasze znieczulenie na krzywdę niewinnych dzieci.....


PS Możecie spokojnie spać broniąc zboków?????

Przerażający fakt....


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 23:51  
Cytuj
Po co zasłonięto pomnik w Licheniu?

I dlaczego teraz?

Przecież księża wiedzieli, że na pomniku jest pedofil już kilka lat wcześniej?

Mam rację czy coś pomieszałem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 23:53  
Cytuj
Nie masz racji Delta. Nie ma powodu robić najazdów na kogoś komu niczego nie udowodniono po za ocena w filmie. Będzie śledztwo, wyrok, będzie kara. Mam nadzieję że nie będzie powtórki Amber Gold neutralny Nikt z wiernych nie broni zboczeńców z SB, opanuj się. Ja śledzę wiadomości którzy z biskupów zostaną wyklęci w mediach, a którzy poniosą zasłużoną karę za swe uczynki.

A ona? Wiadomo co zrobiła (złamała prawa) i powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje szydzenia z Maryi.
Gorzej już nie mogła wybrać żeby wyjść na idiotkę, to populistyczny hejt. Maryja nie miała łatwego życia.

Albo wolność słowa, albo mowa nienawiści, rybki albo akwarium. Kto się tym karmi? Ty masz dość przyzwoitości żeby zrozumiec różnicę.

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=QmngGZmkPKI

Posąg został później z powodzeniem naprawiony, podczas gdy Toth okazał się szalony i został oddany do włoskiego szpitala psychiatrycznego na dwa lata. Po zwolnieniu został deportowany z powrotem do Australii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 00:17  
Cytuj
CYTAT
Nie masz racji Delta. Nie ma powodu robić najazdów na kogoś komu niczego nie udowodniono po za ocena w filmie. Będzie śledztwo, wyrok, będzie kara. Mam nadzieje ze nie będzie powtórki Amber Gold neutralny Nikt z wiernych nie broni zboczeńców z SB, opanuj się.

A ona? Wiadomo co zrobiła (złamała prawa) i powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje szydzenia z Maryi.
Gorzej już nie mogła wybrać żeby wyjść na idiotkę, to populistyczny hejt. Maryja nie miała łatwego życia.

Albo wolność słowa, albo mowa nienawiści, rybki albo akwarium. Ty masz dość przyzwoitości żeby zrozumiec różnicę.

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=QmngGZmkPKI

Posąg został później z powodzeniem naprawiony, podczas gdy Toth okazał się szalony i został oddany do włoskiego szpitala psychiatrycznego na dwa lata. Po zwolnieniu został deportowany z powrotem do Australii.


Witam

Wiesz, co piszesz, czy nie oglądałaś??? Jeśli oglądałaś, to bardzo źle, bo w zasadzie przyznania się do przestępstw na nieletnich ( 7-letnich dziewczynkach) przez księdza jest tam czarno na białym pokazane i sam zbok o tym mówi..... Zamknąć go, jak najszybciej!!! Inny zbok w sutannie z wyrokiem sądowym i zakazem zbliżania się do małoletnich prowadzi w grudniu ubiegłego roku rekolekcje...... Łamie prawomocny wyrok !!!! Zamknąć go!!!! A zresztą jest to samo!!!! A przełożeni tych zboków????? Co z nimi???? ZAMKNĄĆ ICH !!!!!! Są współwinni !!!!....... Jak to się ma do tęczy i wolności słowa??????? Art kompromitujesz się na całego!!!! Może też nosisz czarną sukienkę i lubisz dziecięce majteczki, bo wytłumaczyć się tego po ludzku nie da???? Weź winy połóż na wagę i popatrz, jak Twoje świeckie państwo zareagowało??? Broniło poglądów i broni do dzisiaj, zamiast bronić dzieci i ścigać zboczeńców!!!! Taki układ Ci odpowiada????? Otake polske walczyliśmy????? Jeśli tak, to ja.... Wychodzę....... W Ciemnogrodzie i zacofaniu już za długo żyjemy !!!!!




Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 00:26  
Cytuj
Zamkną wedle orzeczenia, będzie przewód sądowy, wyrok itd. Cała dokumentacja jest dostępna.
Nikt nie będzie uciekał.

Pozdrawiam

Tusk też nie ucieka, dopóki ma immunitet potężnych tego świata.

https://niezalezna.pl/272579-kto-korzystal-z-agencji-z-nieletnimi-chlopcami-telewizyjny-celebryta-znany-jako-milosnik-kobiet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 01:23  
Cytuj
@art2deco

Widzisz art2deco. Jak za dużo wklejasz to nie myślisz i cały syf wyłazi.


"Gdyby Biedroń nie był homoseksualistą nikt nie głosowałby na niego nawet, gdyby chciał zamknąć nas wszystkich."

Nawet gdyby chciał zamknąć nas wszystkich.

To jest jakiś super powód do głosowania?

To, że ktoś chce zamknąć wszystkich?

To naprawdę jest powód do głosowania?

Chyba w zrytych, hejlujących łbach.


"Liczymy na Was bracia ok temat rzeka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"

I zdjęcie Sekielskiego i link do artykule o obozie dla uchodźców.

Przecież ty art2deco masz wyje...ne na imigrantów. Dla ciebie najlepiej jak te dzieci zgniją w tym obozie. Po co ta fałszywa troska?


"Delta, wszyscy doskonale wiemy co należy zrobić a kto odmawia i popycha agendę deprawacji i afirmacji."

Wiemy kto wysyłał SMSy i wiemy kto nie chciał występować w filmie. A jak się okazało, że ludzie zaczęli oglądać, to nagle "przepraszamy", "zasłaniamy" i "podwyższamy kary".

Bo wcześniej NIE WIEDZIELI o niczym.

Ale oczywiście przepraszanie, zasłanianie i podwyższanie kar nie ma nic wspólnego z filmem.


"niczego nie udowodniono po za ocena w filmie."

Pokazano jak księża łamią prawo.

A to, że ty tego nie widzisz to już właśnie twoja ocena.



"Będzie śledztwo, wyrok, będzie kara."

A po wyroku, księża dalej będą zezwalać pedofilom na kontakty z dziećmi.

Jak to powiedział jeden proboszcz? Coś w stylu: "Uparł się, to mu pozwoliłem."

Jak się pedofil "uparł", że chce prowadzić rekolekcje z dziećmi to trzeba było dzwonić na policję.


"Nikt z wiernych nie broni zboczeńców z SB, opanuj się."

Pomniki im w Licheniu stawiają. A na pogrzebie Cybuli Głódź nie powie: "To SB-ek i pedofil". Tylko pier...li jaki to dobry kapłan był.



Potem art2deco wkleja jakiś filmik z kolesiem, który myślał, że jest Jezusem. Dowód na co?

nie wiem

Około-religijne zrycie bani?


I na koniec niezależna.pl

Rachoń z Latowskim.

I "ciekawa rozmowa".

Z której można się dowiedzieć, że był jeden koleś co był w telewizji i był pedofilem. A udawał, że lubi kobiety. I poseł. I jeszcze był jeden. Pulitzera za ten artykuł dostaną. ZERO KONKRETÓW. Przesłanie? Są pedofile, ale do końca nie wiadomo kto. Albo nie możemy powiedzieć.

Chronią ich czy co?

Porównaj sobie art2deco ten wywiad z dokumentem Sekielskiego.


A nie, przepraszam, w wywiadzie jest jeden konkret.

Henryk Jankowski.

Z zawodu ksiądz.


Latkowski mówi:

"W 2005 r., kiedy jeszcze ksiądz żył, wprost zarzuciłem mu pedofilię."

Pomnik Jankowskiemu postawiono w 2012.

Bo NIKT nie wiedział o tym, że był pedofilem i współpracował z SB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 07:14  
Cytuj
CYTAT

Witam


Czy Ty jesteś normalny???? Czy jesteś księdzem pedofilem???? Przecież koleś jest aresztowany, bedzie sądzony i zapewne dostanie odpowiedni wyrok i swoje w "D" w zakładzie karnym..... Dla mnie powinni mu obciąć to, co spowodowało tyle zła..... A Ty pier.olisz, że nikt o tym nie pisze, nie mówi i nie wie..... Nosz łżesz, jak pies...... Nie broń tych, którzy powinni być moralnie nieskazitelni, a poczynili czyny godne największych łotrów i nie spotkała ich (mam nadzieję, że to się zmieni) żadna kara.... Na pal bym ich nabił, bo wykorzystywali swoje sutanny i pozycję, aby krzywdzić niewinne dzieci..... Jestes dla mnie moralnym zerem, bo widzisz zło wszędzie, tylko nie w kościele, który od wieków ocieka krwią niewinnych istot..... Jeśli jest Twoje piekło , w które zapewne wierzysz, to za te wrzutki broniące czarnych zboczeńców, powinieneś smażyć się na gorącym oleju..... Amen


PS Koniec pedofilii w kościele!!!



Pozdrawiam


Wow

Kolejny manipulant nie czytający moich wypowiedzi i atakujący mnie z wyrachowaniem.

Zgadzam się z tym, co należałoby robić pedofilom.
Co do reszty... cóż - możesz to sobie tłumaczyć emocjami, "świętym gniewem".

Jesteś manipulantem i kłamcą.
Nie wiem czym jesteś moralnie - nie siedzę w twojej głowie.
Widzę, że bardziej interesuje cię sposobność zaatakowania mnie, niż krzywda dzieci.zaklopotany

Podobnie uważam o Sekielskich - bardziej zależało im na uzyskaniu efektu przedwyborczego niż na opowiedzeniu o ohydnej patologii wśród księży i na dobru dzieci.

Tak. Koniec pedofilii w KK, koniec z pedofilią wśród homoseksualistów, koniec z pedofilią w harcerstwie, koniec z pedofilią w ogóle!!! Trzeba tą zarazę raz na zawsze usunąć ze społeczeństwa. sciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
kapiszon - możesz odnieść takie wrażenie z bardzo prostego powodu.
Nie prowadzę dyskusji z pzp2 - bo nie prowadzę dyskusji z osobami które obrażają i manipulują wypowiedziami swoich oponentów.

Więc tobie wyłania się obraz, jakoby on mi tu wytaczał argumenty, na które ja nie mam kontrargumentów - a prawda jest taka - że on rozmawia sam ze sobą.

A ja mam na niego zlew.potluczony

Swoimi kłamstwami i manipulacjami nie spowoduje, że zacznę na nowo z nim dyskusję. Przekonałem się już, że to nie ma sensu, bo to nie jest człowiek potrafiący dyskutować na choćby minimalnie przyzwoitym poziomie.

ok


Mirek, prawda jest taka, że i ze mną nie rozmawiasz i z PZP2 tylko dlatego że wykazaliśmy twoje kłamstwa, manipulacje i brak argumentów. Obraża cię gdy ktoś dopytuje. Gdy cytuje się twoje słowa i wykazuje kłamstwo i brak wiedzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Nie masz racji Delta. Nie ma powodu robić najazdów na kogoś komu niczego nie udowodniono po za ocena w filmie.


W filmie jest przyznanie się do winy i fakty w jaki sposób postępują księża.

CYTAT


Będzie śledztwo, wyrok, będzie kara.


Kiedy? jak purpuraci zniszczą dokumenty? Panią podleśną "odwiedzono" bez śledztwa i wyroku. Nie widzisz różnicy?

CYTAT
Mam nadzieję że nie będzie powtórki Amber Gold neutralny Nikt z wiernych nie broni zboczeńców z SB, opanuj się. Ja śledzę wiadomości którzy z biskupów zostaną wyklęci w mediach, a którzy poniosą zasłużoną karę za swe uczynki.


Przecież już jest powtórka o ile można to porównywać. Wykorzystywanie niewinnych dzieci do pazernych naiwnych dorosłych?

CYTAT

A ona? Wiadomo co zrobiła (złamała prawa) i powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje szydzenia z Maryi.
Gorzej już nie mogła wybrać żeby wyjść na idiotkę, to populistyczny hejt. Maryja nie miała łatwego życia.


A zatrzymanie było po śledztwie i wyroku? czy w ramach czynności których wobec kleru nawet nie podjęto?


CYTAT


Albo wolność słowa, albo mowa nienawiści, rybki albo akwarium. Kto się tym karmi? Ty masz dość przyzwoitości żeby zrozumiec różnicę.


wolność słowa bez mowy nienawiści. Szkoda że tego nie rozumiesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 09:20  
Cytuj
Wszyscy pamiętają sejmową gonitwę by zaostrzyć kary dla pedofilów?


No to wyszła liberalizacja. Może senat poprawi, Ziobro przyciśnięty przez ekspertów sam składa poprawki.

Przypadek? nie sądzę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 10:43  
Cytuj
To jak nie przypadek to co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 11:12  
Cytuj
"Naprawdę, ktoś się chyba szaleju najadł, skoro takie rzeczy opowiada....


...Ziobro podkreślił, że dotychczas gwałt na dziecku ze szczególnym okrucieństwem był zagrożony karą od 5 do 15 lat pozbawienia wolności, natomiast w obecnie proponowanych rozwiązaniach groziłaby za niego kara od 10 do 30 lat pozbawienia wolności."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie masz racji Delta. Nie ma powodu robić najazdów na kogoś komu niczego nie udowodniono po za ocena w filmie. Będzie śledztwo, wyrok, będzie kara. Mam nadzieje ze nie będzie powtórki Amber Gold neutralny Nikt z wiernych nie broni zboczeńców z SB, opanuj się.

A ona? Wiadomo co zrobiła (złamała prawa) i powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje szydzenia z Maryi.
Gorzej już nie mogła wybrać żeby wyjść na idiotkę, to populistyczny hejt. Maryja nie miała łatwego życia.

Albo wolność słowa, albo mowa nienawiści, rybki albo akwarium. Ty masz dość przyzwoitości żeby zrozumiec różnicę.

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=QmngGZmkPKI

Posąg został później z powodzeniem naprawiony, podczas gdy Toth okazał się szalony i został oddany do włoskiego szpitala psychiatrycznego na dwa lata. Po zwolnieniu został deportowany z powrotem do Australii.


Witam

Wiesz, co piszesz, czy nie oglądałaś??? Jeśli oglądałaś, to bardzo źle, bo w zasadzie przyznania się do przestępstw na nieletnich ( 7-letnich dziewczynkach) przez księdza jest tam czarno na białym pokazane i sam zbok o tym mówi..... Zamknąć go, jak najszybciej!!! Inny zbok w sutannie z wyrokiem sądowym i zakazem zbliżania się do małoletnich prowadzi w grudniu ubiegłego roku rekolekcje...... Łamie prawomocny wyrok !!!! Zamknąć go!!!! A zresztą jest to samo!!!! A przełożeni tych zboków????? Co z nimi???? ZAMKNĄĆ ICH !!!!!! Są współwinni !!!!....... Jak to się ma do tęczy i wolności słowa??????? Art kompromitujesz się na całego!!!! Może też nosisz czarną sukienkę i lubisz dziecięce majteczki, bo wytłumaczyć się tego po ludzku nie da???? Weź winy połóż na wagę i popatrz, jak Twoje świeckie państwo zareagowało??? Broniło poglądów i broni do dzisiaj, zamiast bronić dzieci i ścigać zboczeńców!!!! Taki układ Ci odpowiada????? Otake polske walczyliśmy????? Jeśli tak, to ja.... Wychodzę....... W Ciemnogrodzie i zacofaniu już za długo żyjemy !!!!!




Pozdrawiam





Witam

Nie rozpalaj się tak bo nie pisałam o zboczonych przestępcach, pisałam o przełożonych którym trzeba tego dowieść. Będą się biskupi z tego tłumaczyć, powtarzałam wielokrotnie.
Jeżeli stoisz na stanowisku że nasz system sprawiedliwości to żart, to podzielasz moje stanowisko, to szambo do wymiany, podałam nawet wypowiedź Patryka Jakiego który ich zaorał pod innym wątkiem, możesz sprawdzić.

Nie możemy wrócić do tego co było. Nie widzę różnicy w naszych stanowiskach.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 16:06  
Cytuj
@mirek777

" "Naprawdę, ktoś się chyba szaleju najadł, skoro takie rzeczy opowiada...."


Tą osobą jesteś ty.

PIS miał kilka lat na zajęcie się sprawą pedofilii.

Z jakichś powodów ("Tylko nie mów nikomu") PIS zainteresował się sprawą akurat teraz i musiał tuż przed wyborami pokazać jak bardzo walczy z pedofilią we WSZYSTKICH środowiskach, zwłaszcza wśród murarzy.

Ponieważ w całej tej nowelizacji nie chodzi o dzieci, a o wygranie wyborów, PIS musiał działać bardzo szybko.

I bodajże w 48 h sklecił bubla prawnego, który może doprowadzić do zniesienia kary za niektóre przestępstwa seksualne i utrudniać monitorowanie pedofilów.

To, że zwiększono kary w pewnych obszarach nie oznacza, że cała nowelizacja nie jest sknocona na maksa.

Ta nowelizacja jest jak maszt na rondzie.

Szybko, szybko, bo trzeba się pokazać.

A potem ch... d..a i dobrze, że nikogo na rondzie nie zabiło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 00:08  
Cytuj
Oooo teraz grubo pojechałeś cool girl Trzaskająca Rafalala, edukatorzy i latarnicy LGBTQP+ w szkołach, Kler, Wiosna, Strajk ZNP, Szajabus u Franciszka, Robert wyklinajacy chrześcijan z życia społecznego, UW libertaski Tusk, tecza NMP, KE, tęczowy PSL co to wyjdzie jak Robert wejdzie, Tylko nie mów nikomu.

Obrazek
Od paru miesięcy o niczym innym nie mówimy w TVN umiech



Czas podsumować program wyborczy Inter-Galaktycznej,,, .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 01:14  
Cytuj
@art2deco

Czas podsumować art2deco i Konfederację Inter-Galaktyczną:

Lekka pedofilia, gwałt na kobiecie i morderstwo drugiej - na wszelki wypadek udam, że mam focha, żeby nie odpowiadać, bo akurat nasi gwałcili i strzelali, bezbronne penisy, dystopia poznawcza, nie rozumiem teorii ewolucji, ale na wszelki wypadek ci o niej opowiem, 75% - skąd pani ma te informację? a z d...y sobie wyciągnęłam, durne sklejanki, które często pozbawione są jakiegokolwiek sensu, homofobia, Ustępy, Trzaskająca Rafalala zaoruje Jakiego, krzyż w worku, bo Biedroń przyjechał, udaję, że mnie obchodzi los dzieci, ale tak naprawdę cenię sobie koryto i perły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2019r. 17:33  
Cytuj
Jako politolog, chciałbym powiedzieć, że obecnie wiele dzieci już na etapie szkoły podstawowej wykazuje tendencje socjopatyczne, które mogą się przejawiać oskarżaniem o molestowanie seksualne przypadkowych ludzi którzy mieli z tymi dziećmi styczność.
W ten sposób dzieci chcą zwrócić na siebie uwagę, i "zabłysnąć" w mediach.

P.S. Art, Kochanie, co z tymi 200 zł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2019r. 12:08  
Cytuj
Mnie ten film rozczarował!!! Dlaczego przez ponad 30 lat lewactwo wprowadzało, a potem kryło swoich współpracowników pedofili w kosciołach??? Następne pytanie: Dlaczego PO była przeciwna, i dalej jest, uchwale dotyczącej rejestracji pedofili, a obecnie jest przeciwna powołaniu komisji wyjaśniającej pedofilię we wszystkich środowiskach. Co z pedodilami w PiS, tak dla równowagi. Czy Sekielski, obiektywnie pochyli się nad tym całym wydarzeniem które wywołał lub kazano mu wywołać, i zrobi film dokumentalny o pedofilach w strukturach Platformy i wszystkich innych środowiskach, no i o tajemniczych święceniach kacyka-Rydzyka z Kwaśniowa (małopolskie). To byłby prawdziwy hit!

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 05:03  
Cytuj
CYTAT
Mnie ten film rozczarował!!! Dlaczego przez ponad 30 lat lewactwo wprowadzało, a potem kryło swoich współpracowników pedofili w kosciołach??? Następne pytanie: Dlaczego PO była przeciwna, i dalej jest, uchwale dotyczącej rejestracji pedofili, a obecnie jest przeciwna powołaniu komisji wyjaśniającej pedofilię we wszystkich środowiskach. Co z pedodilami w PiS, tak dla równowagi. Czy Sekielski, obiektywnie pochyli się nad tym całym wydarzeniem które wywołał lub kazano mu wywołać, i zrobi film dokumentalny o pedofilach w strukturach Platformy i wszystkich innych środowiskach, no i o tajemniczych święceniach kacyka-Rydzyka z Kwaśniowa (małopolskie). To byłby prawdziwy hit!



. Dobry film dokumentalny powinnien pokazywac prawde ale niestety tu jej niema. Sekielski tak jak sie spodziewalem po jego zyciorysie i przebiegu kariery .Nakrecil cos jednostronnego. Prawdziwy film dokumentalny jest bezstronny, a tu wyraznie jest narzucany punkt widzenia tylko z jednej stronny . Film ten to raczej reportarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 12:05  
Cytuj
CYTAT (Saab2006)
Dobry film dokumentalny powinnien pokazywac prawde ale niestety tu jej niema.

Ksiądz robi sobie dobrze rękoma ośmioletniej dziewczynki. Nie zaprzecza, boi się "Bożej sprawiedliwości", chciałby wynagrodzić, potwierdza, że poza kobietą, z którą rozmawia, ofiarami było jeszcze kilka innych dziewczynek. Wytłumacz, jakiej prawdy Ci tu jeszcze brakuje, skoro sprawca nie tylko nie zaprzecza, ale jeszcze potwierdza to o czym opowiada ofiara?

CYTAT (Saab2006)
Sekielski tak jak sie spodziewalem po jego zyciorysie i przebiegu kariery .Nakrecil cos jednostronnego. Prawdziwy film dokumentalny jest bezstronny, a tu wyraznie jest narzucany punkt widzenia tylko z jednej stronny . Film ten to raczej reportarz.

Sekielski poprosił "drugą stronę" o komentarz i wystąpienie w filmie, niestety jej przedstawiciele się nie zgodzili (nazwiska tych, którzy odmówili znajdziesz w filmie). Po emisji filmu "druga strona" obudziła się i jej dwaj najważniejsi przedstawiciele w tym kraju za film dziękują, osoby pokrzywdzone przepraszają, pomoc ofiarom i wyciągnięcie konsekwencji wobec sprawców deklarują. Osoby, których film dotyczy czyli ofiary, sprawcy i przełożeni sprawców, nie zaprzeczają faktom, nie mówią, że to film jednostronny, nie mówią, że nie ma w nim prawdy. Na jakiej podstawie Ty to robisz?
A ten Twój "reportarz" miłosiernie przemilczę...

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 14:34  
Cytuj
"Zgorzelecki sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu księdza, proboszcza z miejscowości Ruszów w powiecie Zgorzeleckim na Dolnym Śląsku, który jest podejrzany o czyny pedofilskie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. "

Dobrze, że takie wiadomości są podawane.
Mam nadzieję, że usłyszymy też o aresztowaniach osób kryjących takie przestępstwa.

Oby tylko nie było to szukanie kozłów ofiarnych, albo słomiany zapał w rozliczeniu się tego środowiska z lat zaniedbań w bezwzględnym zwalczaniu pedofilii.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 22:04  
Cytuj
CYTAT (truskawka1)
Wytłumacz, jakiej prawdy Ci tu jeszcze brakuje, skoro sprawca nie tylko nie zaprzecza, ale jeszcze potwierdza to o czym opowiada ofiara?


W nakręconym reportażu Sekielskich, kryje się, i milczy o księżach z SB. Po całej niby premierze, jak wyciekają te fakty, podaje się dopiero te fakty o funkcjonariuszach do informacji publicznej. Pięknie to ujęłaś: sprawca nie tylko nie zaprzecza, ale jeszcze potwierdza to o czym opowiada ofiara? W konkretnych okoliczności można wszystko odwołać, i wnieść sprawę, o stewierdzenie czy aby nie wymuszano określonych informacji. Dla starego SBka, żaden problem. Wypowiedź, jednej z rzekomo molestowanych, budzi wątpliwość, i nie zgadza się z dawnymi okolicznościami jakie panowały w tamtym czasie, gdy to molestowanie miało mieć miejsce. To świadczy o manipulacji która ma miejsce w tym reportażu. 39-letnia pani, opowiada o swej szkole podstawowej. Pada zdanie: ksiądz, tam już nie pracuje. W jakiej szkole podstawowej, czy jakiejkolwiek innej, 30 lat temu księża udzelali lekcji religii? Czy? 30 lat temu księża prowadzili religię w szkołach, czy może w salkach przy kościele. Ponadto warto zauważyć, że pedofilska patologia obejmuje i dotyczy coraz szerszych sfer nie tylko kościoła. Postawmy pytanie: Kto daje przyzwolenie na takie zachowanie i panoszenie się pedo - pedalstwa?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »