NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Tylko nie mów nikomu....,
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 22:50  
Cytuj
w każdym temacie doszukujecie się koneksji politycznych wzmaniając hejt, środowiska lewicowe, prawicowe, poko pis disss wiosna jesien... jakie to ma znaczenie, przed wyborami kazdy z nich chce sie wypromowac rowniez w tym temacie
Walczmy z pedofilia w kazdej warstwie spolecznej - tylko zauwazmy ze w kosciele często nie respektują świeckiego prawa, za bardzo wszyscy tam są brudni i reka reke myje, nikt mądry nie hejtuje Kościoła, tylko plugawą instytucję kościelną pełną niemoralnych biskupów, księży - to nie tylko chodzi o pedofilie, tam jest różno innych zboczeństw i ciemnych biznesów. Mądry ksiądz się zgodzi, mądry ksiądz coś zrobi a nie tylko wyda oświadczenie, że to atak na kościół i że papież już coś tam robi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 22:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 22:52  
Cytuj
CYTAT

A dlaczego ludzie tacy jak ty nie chcą podjąć tematu, nie chcą aby kościół odpowiedział za swoje grzechy, najchętniej udawali by, że problem pedofilii w kościele nie istnieje?


Ludzie tacy jak ja chętnie podejmą temat pedofilii, ale w każdym środowisku. I każdy powinien odpowiadać za swoje grzechy, nie ważne czy to nauczyciel czy ksiądz. Bo z tego co promuje lewicowe środowisko można wywnioskować że chcą tylko zaszkodzić kościołowi, a nie chronić dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 23:03  
Cytuj
@administrator

"Ludzie tacy jak ja chętnie podejmą temat pedofilii, ale w każdym środowisku."

Pisz. Sekielski zaczął od kościoła. Dajesz dalej.

Napisz może, które środowisko chroni pedofilów tak bardzo jak kościół.


"Bo z tego co promuje lewicowe środowisko można wywnioskować że chcą tylko zaszkodzić kościołowi, a nie chronić dzieci."

Jak ktoś przyjdzie do Ciebie i powie, że Jan A. właśnie gwałci Twoje dziecko to najpierw zapytasz go o pobudki dla których Ci o tym powiedział? To będzie dla Ciebie najważniejsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 23:26  
Cytuj
CYTAT („PolakzPolski2”)
Wszystko wskazuje na to, że akurat ten zmarły też lubił sobie poużywać.


śp. był człowiekiem i miał pewne słabości. Czy był pedofilem? De mortuis aut bene aut nihil, tak uważali starożytni Grecy i Rzymianie.

CYTAT („PolakzPolski2”)
Jako dziecko znałem milicjanta, który robił dokładnie to samo. Przyjeżdżał do sąsiada, napruł się, a potem swoim "maluchem" wracał do domu. Jechał te 30-40/h i wiadomo było, że milicja go nie zatrzyma.


Oj, w tej firmie to norma! Mówić wolno wszystko, ale co to da, to specyficzna firma, no i ludzie...

CYTAT („PolakzPolski2”)
Schemat ten sam. Nawet rodzaj auta się zgadza. Obaj nie żyją. Różnice? Milicjant nie ma swojego ronda w StW.


A Milicjant, to człowiek wierzący był, zasługi miał, jaki światopogląd, wzorzec szerzył...?

CYTAT („PolakzPolski2”)
Ale ponieważ jest to argument, który powraca jak bumerang, proszę rozwiń Reiker.


Temat wraca jak bumerang, szczególnie po premierach filmów o życiu seksualnym księży, takie sa fakty. Nie dziwi cię to że prokuratura, policja milczy i czeka, a politycy wciąż są bezsilni w tym temacie.

CYTAT („PolakzPolski2”)
Daj mi przykład nauczyciela, który zostaje skazany za wykorzystywanie nieletnich dzieci i kuratorium przenosi go do szkoły na drugim końcu Polski.
Daj mi przykład pedofila z domu dziecka, któremu starostwo ułatwia przeniesienie do innego domu dziecka.


Przypadków tuszowania i ukrywania pedofilii poszukaj w Prokuraturze, zapewniam informacje, które otrzymasz będą wiarygodniejsze. Mamy Mariusza C, ze Stalowej Woli. Poczytaj o nim i pomyśl, wyciąg wnioski...

CYTAT („PolakzPolski2”)
Co się wydarzyło po filmie "Kler", który był wielkim "atakiem" na Kościół? Nic.


A kogo czeka niebyt polityczny, po takich projekcjach. Pan Janusz Palikot i Pan Leszek Miller, coś o tym wiedzą.

CYTAT („PolakzPolski2”)
O co chodzi Sekielskiemu? Nie mam pojęcia.


Lewicowy aktywista, można się tylko domyślać.

CYTAT („PolakzPolski2”)
Pamiętasz Reiker co się stało jak rok czy dwa lata temu skazany pedofil zamieszkał w Pysznicy? Radiowóz kursował w tę i z powrotem. W szkole dzieciaki przestrzegane non-stop. Rodzice zwalniają się z pracy, żeby przywieźć dzieciaki ze szkoły do domu.


Pamiętam, emocje, nastroje, zapanowała psychoza strachu.

CYTAT („pawcio1972ra”)
Może właśnie jak sam zauważyłeś,za to że jest w kościele tuszowane najbardziej bulwersuje.Kościół chyba powinien być wolny od takich zwyrodnialców.Biskupi oraz księża oburzają się teraz,że jest nagonka na nich,ale nie chcą zauważyć że to ich wina.Latami tuszowali wybryki wiepszy,teraz się to odbija na nich.Największą karę dostawali,przeniesienie w inne miejsce gdzie nikt ich nie znał i robili to samo.


Politycy którzy mają gdzieś Polaków i kościół, wykorzystują takie filmiki. aby skłócic ze sobą naród i podzielić. Uderzyć w to, co go jeszcze niedawno trzymało w jedności i pomogło razem rozbić system totalitarny. Pamiętaj że: Religia socjalistyczno - ludowa została zaorana między innymi przy udziale kościoła, a w/w nie posiadali kolorowych flag, tylko milicję potężną służbe bezpieczeństwa i byli bez karni posiadali władzę graniczącą z absolutną.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 23:44  
Cytuj
@Reiker

"De mortuis aut bene aut nihil"

Po co w takim razie podręczniki do historii?

"Czy był pedofilem?"

O tym nie pisałem. Pisałem o alkoholu.

"A milicjant (...)?"

Umarł. Może łapał pedofilów. Nie wiem. Ja z nim nigdy nie rozmawiałem.

Ale tak sobie myślę, że jeśli ktoś jeździł po pijaku i ma swoje rondo to te zasługi musiały być wielkie.


Odnośnie Mariusza C. - w jaki sposób jego sprawa była tuszowana i ukrywana?


"Religia socjalistyczno - ludowa została zaorana między innymi przy udziale kościoła"

To są bajki. Jakby Kościół miał na to taki wpływ jak Ci się wydaje, to zaoralibyśmy ZSRR już w '45. Tę władzę absolutną to komuniści mieli właśnie w '45 i wszyscy wiemy jak się skończyło. W '89 i później to już się samo rozleciało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2019r. 23:45  
Cytuj
@cdn..

"pedofilia jako zboczenie jest nieuleczalna metodą tymczasowego więzienia, słuchając opinii Biedronia ilu jest ludzi o homoseksualnej dewiacji, znając ilość partnerów i znając potrzeby tego środowiska wyrażane na całym świecie w żądaniu posady nauczania seksualności w przedszkolach i szkołach dojdziemy do oczywistego wniosku, uwikłanie, szantaż i milczenie stanie się normalnością w szkołach, nie możemy na to zezwolić"

To coś znaczy?

Można pisać jak cdn..:

Pedofilia jako zboczenie, księża garną się do dzieci, cdn.. nigdy ich nie potępia, próbuje ukryć zboczenie, fasada, gra, to wszystko przypomina chęć wyparcia, ale świadomość, że cdn.. broni, a księża bazując na swoim statusie wykorzystują dzieci, ale i tak cdn.. napisze, że to małe k..., jakby nie chciały, to by się nie pchały pedofilom do łóżek, uwikłanie, szantaż i milczenie, nie możemy na to zezwolić.

Ale po co?

cdn..

Ty musisz wywalić wszystko co akurat masz w głowie, nawet jeśli to się nie układa w spójną całość? Czy chodzi o to, że wrzucasz słowa-klucze, ale nic konkretnego czyli nie można się do niczego przyczepić?


"Obecnie wybuchł i trwa skandal w Kalifornii odnośnie wprowadzenia programu nauczania (został opracowany przez lewaków Obamy) który prezentuje dzieciom pedofilie jako jedna z orientacji seksualnych bo takie zboczenie z naszego punktu widzenia, było/jest akceptowane w innych kulturach to musi ono być akceptowane przez szkoły w Stanach (lewicowa otwartość i multi-kulti), powiedzmy sobie wyraźnie cisza i brak oporu środowiska nauczycielskiego i artystycznego jest tak wymowna że nie potrzeba rozwijać powiedzenia, łapać złodzieja..."

Napisz proszę cdn.. czym jest pedofilia, jeśli nie orientacją seksualną?

Problem nie polega na tym, że pedofilia to orientacja seksualna, tylko na tym, że w USA na poziomie stanowym/federalnym (nie jestem pewien) mają zakaz dyskryminacji w zatrudnianiu, jeśli chodzi o orientację seksualną. I wg kolesia z linku, nie można takiej osoby nie zatrudnić. Ale z drugiej strony są ograniczenia nakładane na skazane osoby, które uniemożliwiają zatrudnienie w szkole. Tutaj wygląda to na niedopracowane prawo, które wzajemnie się wyklucza. A wiadomo, że USA to kraj pozwów. Pytanie czy w świetle prawa pedofilia to orientacja seksualna czy nie, bo język prawniczy nie musi pokrywać się z tym, którym na co dzień posługuje się większość społeczeństwa.


Cdn.. podobnie jak kolesie z linku utrzymuje, że jeśli dzieci usłyszą w szkole o pedofilach to staną się pedofilami albo ofiarami pedofilów.

Jeśli dzieci nauczą się w szkole o obozach koncentracyjnych to będą chciały zbudować swój własny? Mają się nie uczyć o komunizmie i nazizmie, bo ryzyko, że staną się nazistami i komunistami jest zbyt wysokie? Można też nie uczyć dzieci o raku albo AIDS. Po co ryzykować?

Jeśli wiadomo, że na jakiejś ulicy łatwo o wp..ol, to lepiej o tym dziecku powiedzieć czy lepiej, żeby o tym nie wiedziało?


PS. Po co w szkole w Pysznicy co chwile dzieciaki były uczulane na to, że w okolicy mieszka pedofil? Wg logiki cdn.. to rodzice powinni byli się tym zająć.

PS 2. Cdn.. - ty tyle piszesz o gejach. Zostałeś już gejem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 01:28  
Cytuj
CYTAT („PolakzPolski2”)
Po co w takim razie podręczniki do historii?


„Kto czyta nie błądzi. Czy warto czytać, to ty mi odpowiedz”

CYTAT („PolakzPolski2”)
O tym nie pisałem. Pisałem o alkoholu.


Musze Cię rozczarowac - wszyscy piją.

CYTAT („PolakzPolski2”)
Ale tak sobie myślę, że jeśli ktoś jeździł po pijaku i ma swoje rondo to te zasługi musiały być wielkie.


Byli tacy co uhonorowali zmarłego, nie mnie to oceniać i dociekać

CYTAT („PolakzPolski2”)
To są bajki. Jakby Kościół miał na to taki wpływ jak Ci się wydaje, to zaoralibyśmy ZSRR już w '45. Tę władzę absolutną to komuniści mieli właśnie w '45 i wszyscy wiemy jak się skończyło. W '89 i później to już się samo rozleciało.


Ciekawa jest ta twoja teoria, masz chłopie niezłą wyobraźnię. Pozwolisz, że zapytam, tak z czystej ciekawości. Kto wyświęcił i posadził na stanowisko tak intratne, i w tak potężnej instytucji ojca Tadeusza Rydzyka w Toruniu.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 03:03  
Cytuj
Temat zastępczy act 447.A dzisiaj przyjeżdża delegacja z izraela żeby rozmawiać o zwrocie tej kasy żydkom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 04:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moim ale to moim zdaniem film jak zwykle sponsorowany przez GW i inne antykatolicke organizacje ukazuje sie specjalnie przed wyborami jakie maja byc 26 maja by ludzie poszli i zaglosowali na partie typu Wiosna - Biedronia lub inne walczace z katolikami.


No widzisz i znowu polityczny spisek, a wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie w opisie filmu, aby się dowiedzieć, że film w całości został sfinansowany ze zbiórki.

Tak ze zbiorki - tak samo jak powstalo PO ze zborki niemieckiego rzadu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 06:54  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"pedofilia jako zboczenie jest nieuleczalna metodą tymczasowego więzienia, słuchając opinii Biedronia ilu jest ludzi o homoseksualnej dewiacji, znając ilość partnerów i znając potrzeby tego środowiska wyrażane na całym świecie w żądaniu posady nauczania seksualności w przedszkolach i szkołach dojdziemy do oczywistego wniosku, uwikłanie, szantaż i milczenie stanie się normalnością w szkołach, nie możemy na to zezwolić"

To coś znaczy?

To znaczy ze istnienie publicznego rejestru pedos jest niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego, w przeciwieństwie do stanowiska zajmowanego przez PO które to wali w blat.

Można pisać jak cdn..:

Pedofilia jako zboczenie, księża garną się do dzieci, cdn.. nigdy ich nie potępia, próbuje ukryć zboczenie, fasada, gra, to wszystko przypomina chęć wyparcia, ale świadomość, że cdn.. broni, a księża bazując na swoim statusie wykorzystują dzieci, ale i tak cdn.. napisze, że to małe k..., jakby nie chciały, to by się nie pchały pedofilom do łóżek, uwikłanie, szantaż i milczenie, nie możemy na to zezwolić.

Nie potrafisz analizować ani komunikować się tak jak Ja. Ty piszesz farmazony pisząc na tematy których nikt nie podejmuje :-) Wiec podejmę bo jesteś miętki.

Otóż, dłuższy akapit od ...opinii Biedronia... wprowadza nas do rozwiniętego wywodu związanego z namolnością lobby homoseksualnego starającego się przejąc wychowanie seksualne naszych dzieci od przedszkola do szkoły podstawowej, zainstalowania autorytetów moralnych wytypowanych ze środowiska homoseksualnego tzw "latarników" dla terroru auto-cenzury kadry nauczycielskiej przejętej czy wystarczająco aktywnie promuje interesy lobby homoseksualnego w szkołach (dzień pedalskich skarpetek, tęczy, miłości, otwarcia, zwarcia oraz do oceny reakcji rodziców na inicjatywy lobby itd, itp). Komisarzy jedynie słusznej postawy - jednym zdaniem :=).
O księżach zbokach nie pisałem, bo co bronic? Nie ma dla zboczeń miejsca nigdzie, ani w Kościele ani przy dzieciach.



Ale po co?
nie możemy na to pozwolić.


"Obecnie wybuchł i trwa skandal w Kalifornii odnośnie wprowadzenia programu nauczania (został opracowany przez lewaków Obamy) który prezentuje dzieciom pedofilie jako jedna z orientacji seksualnych bo takie zboczenie z naszego punktu widzenia, było/jest akceptowane w innych kulturach to musi ono być akceptowane przez szkoły w Stanach (lewicowa otwartość i multi-kulti), powiedzmy sobie wyraźnie cisza i brak oporu środowiska nauczycielskiego i artystycznego jest tak wymowna że nie potrzeba rozwijać powiedzenia, łapać złodzieja..."

Napisz proszę cdn.. czym jest pedofilia, jeśli nie orientacją seksualną?

jest zboczeniem które jest karalne z urzędu, dlatego ze dopuszcza się relacji seksualnej bez konsensusu ofiary, jedynie osoba pełnoletnia jest władna wydać taką zgodę, zgodnie z obowiązującym prawem.

Problem nie polega na tym, że pedofilia to orientacja seksualna, tylko na tym, że w USA na poziomie stanowym/federalnym (nie jestem pewien) mają zakaz dyskryminacji w zatrudnianiu, jeśli chodzi o orientację seksualną. I wg kolesia z linku, nie można takiej osoby nie zatrudnić. Ale z drugiej strony są ograniczenia nakładane na skazane osoby, które uniemożliwiają zatrudnienie w szkole. Tutaj wygląda to na niedopracowane prawo, które wzajemnie się wyklucza. A wiadomo, że USA to kraj pozwów. Pytanie czy w świetle prawa pedofilia to orientacja seksualna czy nie, bo język prawniczy nie musi pokrywać się z tym, którym na co dzień posługuje się większość społeczeństwa.

Nie, problemu jeszcze nie ma, dopiero będzie gdy pederastia zostanie uznana za preferencje seksualną a nie za zboczenie. Lewacki pomysł na gender otwiera możliwość degeneracji prawa w sposób bardzo prosty, kobieta i mężczyzna to nie są jedyne płci a heteroseksualizm to nie jest jedyna orientacja seksualna. Każda dowolna dewiacja od normy jest równoprawną płcią i orientacją seksualną (chyba jest z 50+). To pozwala już na wszystko, na akceptacje pederastii w imię walki z wykluczeniem... ale dewiacji jako orientacji. To również otwiera drogę do stosowania przywileju wymuszonego zatrudnienia dewiantów, a co Trzaskowski pokazał nam otwarcie jest wymarzonym celem deprawatorów. Podobnie do wstępnego aktu z kwotami zatrudnienia kobiet/mężczyzn w zawodach do którego garną się kobiety, ale nie w zawodach do których nie garną się kobiety (to jest tylko przykład metody sztucznego wymuszania parytetu, do kobitek nic nie mam smiech2). Inaczej mówiąc, musisz zatrudniać pedofilów w szkołach bo homo już dzisiaj w USA musisz.

Cdn.. podobnie jak kolesie z linku utrzymuje, że jeśli dzieci usłyszą w szkole o pedofilach to staną się pedofilami albo ofiarami pedofilów.
Jeśli dzieci nauczą się w szkole o obozach koncentracyjnych to będą chciały zbudować swój własny? Mają się nie uczyć o komunizmie i nazizmie, bo ryzyko, że staną się nazistami i komunistami jest zbyt wysokie? Można też nie uczyć dzieci o raku albo AIDS. Po co ryzykować?

haha nie błaznuj ponad skale swoich umiejętności, dziecko uczy się zachowań nienormatywnych dla korzyści osób trzecich a nie własnej. Bez dozoru i wiedzy rodziców, bez możliwości zrezygnowania z udziału. Uczy się tego ze szkoda dla swojej psychiki bo jest zbyt niedojrzałe żeby zderzać się z sytuacjami które na przykład pokazywał film a które są anormalne. Książki używane do przybliżania seksualizmu dzieci są wulgarne dla normalnego dziecka, nie potrzebują tego 5-cio czy 10-cio latki. Nawet dorosły hetero nie potrafi zachować się inaczej niż z niewysłowionym niesmakiem gdy jest skonfrontowany z jurnymi zapędami homo, czego oczekujesz wiec od niewinnego dziecka? Uczysz go tego gdy wszystko przyjmuje z dziecięcym zaufaniem, akceptacji tych zachowań, które występują przy wykorzystywaniu i eksperymentach opartych na filmach z zajęć z "edukatorami seksu inaczej".

Tego nie można nazwać uczeniem tolerancji w żadnym wypadku :-) no może w Tworkach. Zresztą odpowiedzcie sobie sami: uczą tolerancji czego?



odpowiedzi na czerwono, ale to już ostatni raz się tak niewklejalem leszczu spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11621
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 07:27  
Cytuj
Czekam na film tego dziennikarza o pedofilii w Holywood, o polańskim, o skali pedofilii wśród homosiów, o pedofilii w kulturze arabskiej.ok

W mojej opinii - każdego człowieka, któremu BEZSPRZECZNIE I W 100% udowodniono pedofilię powinno się fizycznie kastrować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 09:11  
Cytuj
A ja jeszcze nie oglądałem. Dziś to naprawię. Ale zaskoczony jestem, że tylu oglądało ten film. To dobrze. Będą czujniejsi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 10:43  
Cytuj
Widzę, że niektórym nawet przyznanie się przez oprawców dalej nie ściąga klapek z oczu i wciąż uważają, że problemu nie ma, albo to atak na ekipę rządzącą. Masakra. Oni właśnie czekają na takich idiotów. Później dziecko przychodzi, mówi że ksiądz robi to i tamto i taki idiota nie uwierzy, bo przecież takie rzeczy się nie dzieją. Ja nie rozumiem, czego nie można pojąć. Sami jesteście mężczyznami. Uprawiacie seks. Tu nie chodzi tylko o wykorzystywanie chłopców, przecież dziewczyny też padają ofiarami. Księża, to też faceci. Chce im się. Wiara jeszcze nikogo z popędu seksualnego nie uleczyła. Niektórzy mają po prostu silniejszą wolę od innych. To, to co robi każdy pedofil jest obrzydliwe. Tylko jakoś księży kara szeroko omija. Niedawno mieliśmy przypadek z Lipy. Mało wam jeszcze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 11:15  
Cytuj
mirek777
- bardzo musisz byc ciekawą osobą, że nie rusza cie to co ksiądz robi z twoim dzieckiem na twoim podwórku, tylko od razy chłapiesz jęzorem, by zajeli sie kims gdzies tam...

Oczywiście, że ważne jest aby tego rodzaju zboczenia były zwalczane wszedzie, ale temat przewodni filmu to Nasze podwórko...

Ale tak nasuwa sie pytanie, dla czego zwykły MIREK 777 broni w sposób sprytny, bo napiszesz mi - a w którym miejscu ich bronie - a moja odpowiedz w tym, gdzie od razu karzesz leciec do hollywood a nie zajmowac się księżami w sutannie na naszym podwórku,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 11:37  
Cytuj
CYTAT („mistletoe”)
Widzę, że niektórym nawet przyznanie się przez oprawców dalej nie ściąga klapek z oczu i wciąż uważają, że problemu nie ma, albo to atak na ekipę rządzącą. Masakra. Oni właśnie czekają na takich idiotów. Później dziecko przychodzi, mówi że ksiądz robi to i tamto i taki idiota nie uwierzy, bo przecież takie rzeczy się nie dzieją. Ja nie rozumiem, czego nie można pojąć. Sami jesteście mężczyznami. Uprawiacie seks. Tu nie chodzi tylko o wykorzystywanie chłopców, przecież dziewczyny też padają ofiarami. Księża, to też faceci. Chce im się. Wiara jeszcze nikogo z popędu seksualnego nie uleczyła. Niektórzy mają po prostu silniejszą wolę od innych. To, to co robi każdy pedofil jest obrzydliwe. Tylko jakoś księży kara szeroko omija. Niedawno mieliśmy przypadek z Lipy. Mało wam jeszcze?


Kolejny odgrzewany kotlet - pedofilia i wykroczenia seksualne w Kościele Katolickim! Na marszach równości, o jakie przywileje i wartości się walczy. Dlaczego nie nakręca się filmów o świeckich pedofilach, mordercach dzieci np: Trynkowski, kto nakręcił o nim film. To się przemilcza wstyd. Jak rozliczamy to wszystkich.

CYTAT („mirek777”)
Czekam na film tego dziennikarza o pedofilii w Holywood, o polańskim, o skali pedofilii wśród homosiów, o pedofilii w kulturze arabskiej.ok


Wątpię abyś doczekał tych dni. Był wyczekiwany w naszym mieście, totalna opozycja go wyczekiwała z utęsknieniem. Prawdopodobnie został ostrzeżony, by pokusę szerzenia swoich wymysłów i teorii w bastionie PiSu, sobie podarował.

CYTAT („TRICK ”)
zajmowac się księżami w sutannie na naszym podwórku,,,


Czy wolno pisać, że Mahomet to pedofil? Czy to wykracza poza dopuszczalną wolność?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 11:47  
Cytuj
@Reiker

Kto chronił Trynkiewicza? NIKT.

Kto chronił pedofilów w sutannach? BISKUPI.


Nie chodzi o to, że w różnych grupach zawodowych są pedofile i trzeba robić o nich film. Ci ludzie są ścigani przez prawo i nikt ich nie chroni.

Trzeba robić filmy o tych, którzy CHRONIĄ PEDOFILÓW.

A w tej chwili największą i najbardziej znaną organizacją chroniącą pedofilów w Polsce są struktury Kościoła Katolickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 11:48  
Cytuj
Po pierwsze Trynkiewicz a nie Trynkowski. Po deugie on poszedł siedzieć na całe dalsze życie. Nie zauważasz tej 'subtelnej' różnicy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11621
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 11:49  
Cytuj
trick - co ty pier...olisz?zaklopotany
NIGDY NIE BRONIŁEM PEDOFILII - WRĘCZ PRZECIWNIE.

Jesteś chory.

Reiker - nie rozumiem twojego odniesienia do mojej wypowiedzi.
Jakbyś pisał o czymś zupełnie innym...

Chodzi ci o to, że ten "dziennikarz" był wyczekiwany w naszym mieście?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 12:26  
Cytuj
@Reiker

"Czy wolno pisać, że Mahomet to pedofil? Czy to wykracza poza dopuszczalną wolność?"


Tak. Zdroworozsądkowa odpowiedź brzmi TAK.


Biorąc pod uwagę czasy w których żył to prawdopodobnie był to jednak standard.

Nie sądzę, żeby różnił się jakoś bardzo od tych wszystkich Abrahamów, Izaaków, Dawidów i Samuelów.

To były prymitywne ludy i jak dziewczynka dostawała okres to stawała się kobietą i można było ją opchnąć za stado wielbłądów.

Ile lat miała Maryja, gdy urodziła Jezusa? Apokryfy oceniały Jej wiek na 12-14 lat. Bo to był wtedy standard i nikogo to nie raziło. Oczywiście z biegiem czasu to się zmieniało. I w tej chwili "badania archeologiczne" oceniają Jej wiek na 17 lat. W Izraelu w czasach Jezusa miałaby już pewnie z 4 dzieci. Ale w Polsce 2019 12-14 lat nie wygląda za dobrze.


Im bardziej prymitywne ludy tym dłużej utrzymywał się model pierwszy okres=poszukaj sobie męża.

I stąd małżeństwa dzieci w Afganistanie, Indiach itp.

W Europie najdłużej te pedofilskie zwyczaje zachowały się bodajże w Hiszpanii, na Malcie i w Watykanie. Zbieżność z silną pozycją Kościoła Katolickiego w tych krajach jest tutaj zapewne zupełnie przypadkowa. W 2012 w Watykanie nadal można było uprawiać seks z 12-latką.

W chwili obecnej kraje te podniosły ten wiek i to bardzo (chyba 21 w Watykanie, gdzie 30 lat temu to było bodajże 12). Taka PR-owa zagrywka.


PS. Mahomet to jedno, a pochwała pedofilii przez współczesnych kaznodziejów muzułmańskich i zasłanianie się Mahometem to drugie.


Ochrona dzieci przez pedofilami w cywilizacji zachodniej to nie jest zasługa Kościoła. Wręcz przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 12:29  
Cytuj
@cdn..

Piszesz cały czas o jakichś lobby, które chce gwałcić dzieci.

W 2019 roku, w Polsce najbardziej znanym człowiekiem promującym pedofilię jest:

KORWIN

z

KONFEDERACJI.


Natomiast największą i najbardziej znaną organizacją/lobby ukrywającą pedofilów jest Kościół Katolicki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 12:42  
Cytuj
CYTAT („mistletoe”)
Po pierwsze Trynkiewicz a nie Trynkowski. Po deugie on poszedł siedzieć na całe dalsze życie. Nie zauważasz tej 'subtelnej' różnicy?


To był mój błąd i bardzo przepraszam wszystkich, a jakże zauważyłem tak subtelną różnicę Trynkiewicz, w dalszym ciągu cieszy się z ochrony, poradzi sobie z doznaną krzywdą, nie poniósł konsekwencji swoich czynów. Odsiadka dla niego jest jak dar losu, w dodatku wszyscy za to płacimy.

CYTAT („mirek777”)
Chodzi ci o to, że ten "dziennikarz" był wyczekiwany w naszym mieście?


Tak, chodzło mi o to że "dziennikarz" zrejterował, a filmu w takim wzorcu jak oczekiwałeś, nigdy się nie doczekasz.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
Czekam na film tego dziennikarza o pedofilii w Holywood, o polańskim, o skali pedofilii wśród homosiów, o pedofilii w kulturze arabskiej.ok

W mojej opinii - każdego człowieka, któremu BEZSPRZECZNIE I W 100% udowodniono pedofilię powinno się fizycznie kastrować.


Nie można porównywać Holywood do Kosciola.
Kosciol uczy nas jak "żyć blizej Boga" potem ci co nas tego niby uczą uciszają swoich kolegów przestepcow a nie jeden ktory wmawia nam jak żyć wykorzystuje dzieci seksualnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11621
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 12:48  
Cytuj
I tu są ludzie i tu.
A tam gdzie człowiek - tam i zło i dobro.

Hipokryzja takiego "dziennikarza" polega na tym, że uderza tam, gdzie jest na fali, gdzie jest modnie, gdzie jest zewnętrzny interes ataku. Gdzie nie pozwolą mu zrobić krzywdy.

Gdyby opisał co się dzieje w sferach o których wspomniałem - to choć napisałby być może prawdę - utonąłby w pozwach a być może nawet zginął. Zniszczono by go.

Problem pedofilii jest o wiele poważniejszy wśród środowisk LGBT.
Ale ruszenie tego skończyłoby się co najmniej odcięciem mu dotacji i wyrzuceniem z pracy.

Od długiego czasu różni szmaciarze próbują stworzyć poczucie - że każdy ksiądz to pedofil. A to jest niezwykle krzywdzące dla dobrych kapłanów i szkodliwe dla wizerunku KK.

Oczywiście - KK - ten hierarchiczny sam jest sobie winien - bo nie ma wewnątrz kategorycznych działań.

Ale tu chodzi o zniszczenie KK - jako nas - jako wspólnoty ludzi wierzących w Chrystusa. My wierzymy w Boga - nie w księży.

Żałosne jest to, że pełno głupich, nienawistnych klakierów działa jako bezmyślne tuby propagandowe.

KAŻDY KSIĄDZ - KTÓREMU BEZSPRZECZNIE UDOWODNIONO PRZESTĘPSTWO PEDOFILII POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST WYRZUCONY ZE STANU DUCHOWNEGO I WSADZONY DO WIĘZIENIA.

Wówczas tacy jak ten "dziennikarz" nie zyskałby ani rozgłosu, ani poklasku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
KAŻDY KSIĄDZ - KTÓREMU BEZSPRZECZNIE UDOWODNIONO PRZESTĘPSTWO PEDOFILII POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST WYRZUCONY ZE STANU DUCHOWNEGO I WSADZONY DO WIĘZIENIA.


Zapominasz o tych księżach którzy bronili i uciszali przestępstwa.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11621
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 13:12  
Cytuj
To jest współudział w przestępstwie prawda?

Nie zapominam.
Dla mnie pewne sprawy i procedury są oczywiste.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »