NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Tylko nie mów nikomu....,
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 13:17  
Cytuj
CYTAT („Grzegorz.”)
Nie można porównywać Holywood do Kosciola.


Obie te instytucje mają swoich wyznawców, wierzących - więc można...

CYTAT („Agnieszeczka”)
Zapominasz o tych księżach którzy bronili i uciszali przestępstwa.


Nadzwyczajna kasta sędziów: broni, manipuluje i kręci lody. Tego nie widzisz.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 13:17  
Cytuj

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 13:53  
Cytuj
Obecnie za seks z osobami poniżej 15 roku życia grozi 12 lat więzienia, a ponad to funkcjonuje dostępny w internecie rejestr przestępców seksualnych.
Moim zdaniem jest to w zupełności wystarczające prewencja, i nie widzę potrzeby zaostrzania przepisów karnych w tym aspekcie.
Dla porównania, za morderstwo (zaplanowane) można dostać 25 lat.
Za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, można dostać dożywocie.

Na Białorusi - która nie należy do Unii Europejskiej - za wielokrotne morderstwo lub morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, dla sprawcy przewiduje się strzał w tył głowy z pistoletu Makarov'a (9 x 18 mm).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 14:08  
Cytuj
Cudownie nacht.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
administrator
Temat ma podwójne dno. Dlaczego tylko mówią o środowisku kościoła? I dlaczego mówią to ludzie popierajacy naukę masturbacji itp. dzieci od najmłodszych lat, czy chcących zezwolić na to aby dziecko moglo mieć dwóch tatusiów.

Goodman
A dlaczego ludzie tacy jak ty nie chcą podjąć tematu, nie chcą aby kościół odpowiedział za swoje grzechy, najchętniej udawali by, że problem pedofilii w kościele nie istnieje?

Nie zauważam w poprzedniej wypowiedzi aby administrator udawał, że nie ma problemu pedofilli w kościele.
Ale dlaczego Ty Goodman nie widzisz problemu tego, że ludzie popierający naukę masturbacji od najmłodszych lat robią krzywdę w głowach tych dzieci, które potem są np. policjantami, nauczycielami czy księżmi właśnie. Czy też to popierasz?
Każdy powinien stanąć w prawdzie i ponieść konsekwencje swoich czynów. W każdym środowisku. I każdy kto pomagał ukrywać zbrodnię powinien być ukarany.

Ale czy Ci którzy zmuszają nasze dzieci ustanawiając jakieś akty prawne, do dziwnych zachowań w szkołach lub przedszkolach również poniosą konsekwencje takiej traumy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 15:33  
Cytuj
Podaj te akty prawne, które zmuszają nasze dzieci do dziwnych zachowań w szkołach lub przedszkolach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 15:48  
Cytuj
CYTAT (Paweł Kukiz)

21 godz. ·

Nie chcę Państwa, które nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa dzieciom. A POPiS-owi, który dysponował i dysponuje aparatem bezpieczeństwa życzę, by ofiary księży-oprawców były ich sumieniem.
Nie chcę Kościoła, który ochrania bandytów. I oczekuję, jako członek Wspólnoty, natychmiastowego rozliczenia tak sprawców jak i tych hierarchów, którzy ich ochraniali i ochraniają po dziś.
Mam też nadzieję, że jutro o 6 rano, do drzwi oprawców z filmu Sekielskiego zapuka policja.

X X X

Obejrzałem film Sekielskiego. Na siłę, bo kto normalny może z zaciekawieniem słuchać relacji pełnej szczegółowych opisów najpodlejszych dewiacji dorosłego na Dziecku…
I pierwsze pytanie, jakie nasunęło mi się tuż po zakończeniu „pokazu” brzmiało – gdzie jest i gdzie było przez ten cały czas Państwo?
Pedofilia w kościele nie pojawiła się dzisiaj. Gdzie jest i gdzie było Państwo, którego jednym z podstawowych zadań jest zapewnienie bezpieczeństwa, a w szczególności bezpieczeństwa naszych dzieci?
Mam przyjaciela – policjanta, już na emeryturze, który zajmował się właśnie pedofilami. Są wszędzie. Wśród celebrytów na „salonach” (tacy Polańscy, którzy-jak to kiedyś określił ktoś z „elit” -„jako artyści potrzebują specyficznych bodźców”), w kościele, prokuraturze, wśród robotników. O ile ci ostatni są ścigani z całą surowością to już wcześniej wymienione grupy z mniejszą „stanowczością”. A najmniejszą właśnie księża. Po obejrzeniu filmu zadzwoniłem do niego. Przypomniał mi historię księdza Pawła Kani, którą współprowadził.

Dziś wszyscy politycy, wszystkich opcji krzyczą o swoich zasługach w walce z pedofilią w kościele. A jak jest w rzeczywistości?

Kania po raz pierwszy został zatrzymany w 2005 roku. Został we Wrocławiu złapany na gorącym uczynku, kiedy próbował zwabić kilkunastoletnich chłopców oferując im po „stówie”. Po zatrzymaniu Kani mój kolega-policjant znalazł na prywatnych nośnikach Kani treści pedofilskie i wszczęto przeciwko niemu postępowanie karne. Natychmiast został wtedy urlopowany przez archidiecezję wrocławską. Ale już po roku przysłano go do Bydgoszczy. Postępowanie trwało aż 4 lata i zakończyło się w kwietniu 2009 roku a sąd wydal wyrok …. uniewinniający.
Kto wówczas rządził? Partia Schetyny, która dziś krzyczy w obronie dzieci…

Kolejne zatrzymanie Kani miało miejsce w 2012 roku. We wrocławskim hotelu, do którego zwabiał nieletnich chłopców. W efekcie W KOŃCU wyrok wydany 27 czerwca 2015 – 7 lat odsiadki i dożywotni zakaz pracy z dziećmi.

I co z tego, skoro aparat państwowy zadziałał tak, że … nie zadziałał! Bo między 2005 rokiem a 2015, czyli przez DZIESIĘĆ lat ten dewiant miał możliwość realizacji swoich „fantazji”.
GDZIE WTEDY BYŁO PAŃSTWO??? Gdzie była Platforma ze swoimi organami, gdzie był PiS?

Ale szczególnym obrzydzeniem napawa mnie-człowieka wierzącego, chrześcijanina – „opieka” hierarchów (arcybiskupa Gulbinowicza i biskupa Tyrawy) nad Kanią. Bo po znalezieniu u niego treści pedofilskich, został Kania przeniesiony (inkardynowany - tak nazywa to Prawo Kanoniczne) z Wrocławia do Bydgoszczy, a na takie przeniesienie księdza z diecezji do diecezji musieli zgodzić się obaj biskupi.

Mam tutaj również ponowny żal do Państwa, bo Kania został (po przeniesieniu) zatrudniony na etacie … w szkole. A szkoła ma psi obowiązek, jako instytucja państwowa, której opiece powierzyliśmy nasze dzieci, zadbać o ich BEZPIECZEŃSTWO. Nie wierzę, żeby szkoła nie wiedziała o powodach przeniesienia Kani.
Ciężko zresztą w cokolwiek teraz wierzyć. Jedyna nadzieja w Bogu...



Trudno się nie zgodzić. Teraz wszyscy są obrońcami dzieci ale nikt nie reagował kiedy była taka potrzeba. Czy teraz coś wreszcie się zmieni?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 16:20  
Cytuj
Taka ciekawostka:
Sekielski przyznał, że bohaterowie jego filmu byli w przeszłości zarejestrowani jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 16:22  
Cytuj
Ja Janek - nie ma uczenia dziwnych zachowań ani masturbacji w szkole....trzeba tylko dzieciom wytłumaczyć, ze jest takie coś ZŁY DOTYK i nawet gdyby był ten dotyk przyjemny to jest zły i nie wolno pozwolic sie dotykac tak nikomu a jesli sie zdarzy to trzeba zaraz powiedziec rodzicom....A jak dziecko tego nie wie i z nikim nie porozmawia, nie zwierzy sie to moze mu sie nie chciec żyć. Zdarzy sie samobójstwo a wszyscy sie domyslają "DLACZEGO"? Obejrzyj film TYLKO NIE MÓW NIKOMU, chłopiec nie chciał byc ministrantem a matka sie dalej cieszyła, ze jest, ze jedzie z księdzem na wycieczke....Amen!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 16:53  
Cytuj
Okazało się ze to byli współpracownicy SB. Bolek spowiadał się jak trzeba po dowiezieniu do konfesjonału przez zaufanego kierowce umiech

wawas49, ty naprawdę tak myślisz ze mamy nie pilnują własnych dzieci przed takimi sytuacjami? Wprowadzanie do seksu homoseksualistów nie ma z tym nic wspólnego potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
@Reiker
wsrod opiekunow dzieci
Kto chronił Trynkiewicza? NIKT.

Kto chronił pedofilów w sutannach? BISKUPI.


Nie chodzi o to, że w różnych grupach zawodowych są pedofile i trzeba robić o nich film. Ci ludzie są ścigani przez prawo i nikt ich nie chroni.



Nie widzę przeszkód przed zrobieniem filmu o środowisko aktorskim, tylko kto w nim zagra, Polański i Agnieszka Holland z córką?

A jak wyglądała sytuacja z trenerem w naszym mieście albo w Słupsku przed nagłą deportacją Biedronia, byli chronieni czy nie? Czy można podejrzewać że istniały przesłanki że mieli wpływowych obrońców? Księża przedstawieni w filmie byli szantażowani przez SB, nie mam wątpliwości że wykorzystywano ich sekret a może nawet dlatego wysłano ich do seminariów. Czy wiemy ile jest takich "sekretów" naokoło nas, uwikłań i szamba żeby wiarygodnie domyślać się powodów dlaczego tak trudno wszcząć postępowanie chyba że złapie się zboka za rękę?

Od dzisiaj możemy przyjąć ze mamy i ojcowie zaczną wyciągać z dzieci wszystkie takie zadziwiające sytuacje, strach się nie bać co będzie się działo wśród wszelakich aktywizatorów dzieci. To będzie wypalanie zła białym żelazem mówię wam. Czy będą zamykać sprzyjających dyrektorów szkól, kuratorów a może opieszałych komendantów Policji? Jest szambo, widzieliście na Internecie,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Taka ciekawostka:
Sekielski przyznał, że bohaterowie jego filmu byli w przeszłości zarejestrowani jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa.


Przyznał, bo mu zarzucono, że to przemilczał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 18:34  
Cytuj
CYTAT

Ale czy Ci którzy zmuszają nasze dzieci ustanawiając jakieś akty prawne, do dziwnych zachowań w szkołach lub przedszkolach również poniosą konsekwencje takiej traumy?

Masz spore urojenia co do tych "dziwnych zachowań". Jak dzieci będą wiedzialy, np. że siadanie księdzu na kolanie i dawanie się dotykać po pupci jest złe to taka edukacja musi być.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 19:16  
Cytuj
Na swoim profilu na facebooku ks. Prusak napisał po obejrzeniu filmu braci Sekielskich:

„Tylko nie mów nikomu” nie pozostawia złudzeń, że:

1. Polski Kościół wprowadza „z bólem” wytyczne Watykanu, ale nie prowadzi to do zmiany mentalności hierarchów i duchownych.

2. Najbardziej antykościelni są biskupi i księża, którzy z Kościoła uczynili kastę chroniącą własne przywileje, i do dzisiaj czerpią korzyści z „bycia u władzy”.

3. Obsesyjne skupienie się na „cywilizacji śmierci” poza Kościołem zamknęło oczy na dostrzeżenie jej w Kościele.

4. Mamy manię stawiania pomników pseudobohaterom, bo zaślepieni jesteśmy katolicyzmem kulturowym.

5. Dopóki w polskim Kościele nie zostanie powołana mieszana (duchowno-świecka) Komisja do badania nadużyć ze strony duchownych nie dojdzie do strukturalnej zmiany w stosowaniu mechanizmów zapobiegania przestępstwom i ochrony ofiar.

6. Nie wiem, kiedy polscy biskupi odzyskają autorytet moralny, wiem, że w przypadku jednego z nich, który jest „bohaterem” tego dokumentu – to nie powinno nigdy nastąpić.

7. Jak daleko polski Kościół jest od reformy jakiej spodziewa się po Nim obecny papież chyba nie można było pokazać „w lepszy” sposób.

8. To nie głos biskupów tylko ofiar jest głosem Boga!

9. Jest mi wstyd i żal, że w taki sposób wciąż traktuje się ofiary w Kościele”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 19:37  
Cytuj
CYTAT

Masz spore urojenia co do tych "dziwnych zachowań". Jak dzieci będą wiedzialy, np. że siadanie księdzu na kolanie i dawanie się dotykać po pupci jest złe to taka edukacja musi być.


Dla ciebie uczenie dzieci masturbacji jest ok? zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 19:44  
Cytuj
CYTAT


Dla ciebie uczenie dzieci masturbacji jest ok? zaklopotany

Kolejny z urojeniami.
https://www.newsw(...)/mp6lm8b

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 20:04  
Cytuj
Najzabawniejsze jest to że Bolek kapuś miał spowiednika również kapusia i do tego jeszcze pedofila. SB miało w tamtych czasach ciekawe poczucie humoru smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 20:34  
Cytuj
Co mnie obchodzi SB / LGBT i inne rzeczy. Szambo wybiło w kościele i to z tym trzeba zrobić tu i teraz porządek, bo inaczej nikt już więcej nie spojrzy na księdza z zaufaniem, respektem na które wielu z nich pracuje dzień i noc. Towarzystwo wzajemnej adoracji na górze musi się oczyścić, bo inaczej skończą jak ich koledzy z Irlandii czy Chile.

Jak można gnoja, który został skazany przesuwać z jednej do drugiej parafii (5 razy!). Czas się obudzić - bo jak parę dni temu Pani wydrukowała obraz z Matką Boską i tęczą - w całym kraju było wielkie oburzenie - cały kościół solidarnie zareagował i piętnował to zachowanie - jak to obraża Boga i Kościół.

To co zobaczyliśmy na filmie to przepraszam bardzo nie obraża Boga? Kościoła? Wiernych!?!?

Najgorzej, że to pewnie jest tylko czubek góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 22:13  
Cytuj
Przesadzasz, oburzyli się katolicy a SB się śmiało jak dobrych nasadzeń w KK dokonało. Myślisz ze nastąpi relegacja agentury czekającej po szafach, oj nie. Stawką jest deprawacja naszych dzieci w publicznych szkołach Broniarza który na pewno nie ma nic przeciwko temu i stawia na postęp i otwartość.

Można Pepsi, gdybyś śledził niedawną konferencje w Watykanie Franciszka i zespołu biskupów w sprawie homo-lobby w kurii rzymskiej to byś wiedział ze już zaakceptował gejów jako księży (nie żyjących w aktywnych związkach).
Herbatka Madras szerzy herezje z całkowitej niewiedzy co się dzieje w Watykanie, myśląc ze Szajbus-Maximus pojechała tam żeby wymodlić oczyszczenie Polskiego KK z narybku hołdującemu Novo Ordo a wspomagać hierarchów porządku przedsoborowego.

A plan jest odwrotny od zacytowanej narracji wystruganej dla naiwnych, łapanki są ukierunkowane zupełnie inaczej umiech
1. Polski Kościół wprowadza „z bólem” wytyczne Watykanu, ale nie prowadzi to do zmiany mentalności hierarchów i duchownych.

https://www.pch24.pl/sprawa-homoseksualnego-drapieznika-a-konferencja-przeciw-molestowaniu,66168,i.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 23:44  
Cytuj
@art2deco

SB żadnych nasadzeń nie robiło. Oni wzięli to co w KK już było.

A twoje sugerowanie, że SB poumieszczała pedofilów w KK to jest właśnie narracja wystrugana dla naiwnych.

@ZSRR

Poczucie humoru to mają biskupi w dzisiejszych czasach.

"-I ja wtedy powiedziałem matce, że zajmiemy się tą sprawą.
- I co zrobiłeś?
- Przeniosłem go na inną parafię.
- Ha ha ha."


"wawas49, ty naprawdę tak myślisz ze mamy nie pilnują własnych dzieci przed takimi sytuacjami?"

W dokumencie Sekielskiego matka nie uwierzyła dziecku.

Kilka prawdziwych sytuacji, które miałem nieszczęście poznać.

Dziewczyna opisała gwałt wujka w pamiętniku. Matka znalazła pamiętnik, nie uwierzyła i później obwiniała córkę o wymyślanie chorych rzeczy.

2 przypadek. Matka nie reagowała na to, że dziewczyna i Jej siostry są gwałcone przez ojca.

3 przypadek. Matka była zazdrosna i wyrzuciła dziewczynę gwałconą przez ojca z domu.


Takim dzieciom nie pomoże rodzina. Im może pomóc tylko ktoś z ZEWNĄTRZ.

Tak jak ofiarom księży pedofilów nie pomogą księża i ich procedury. To musi być ktoś z ZEWNĄTRZ.


Chociaż zdarzają się takie przypadki jak w Lipie, gdzie drugi ksiądz zareagował właściwie. Nie czekał na jakieś wewnętrzne kościelne śledztwa, tylko od razu zadzwonił na policję.

PS. W jakim wieku dzieci powinny się dowiedzieć, że jest coś takiego jak pedofilia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 23:55  
Cytuj
a gdzie rsta, wielki uczony, lekarz, prawnik i fanatyk...?? nie ma nic do powiedzenia??
miruś, jakoś kiepsko ci idzie obrona KK...

napisałem długi post, ale skasowałem, bo stwierdziłem, że nie warto z wami dyskutować...
PS: przestańcie srać psami ludziom pod oknami!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 00:27  
Cytuj
okDaj spokój, jest masa dowodów na działanie z premedytacja lobby homoseksualnego hierarchow w US w selekcji i promocji "mokrych kluch" typu Charamsa do seminariów. Podałam nawet link do gigantycznej afery McCarrick po polsku. Franciszek go przywrócił do posługi a Benedykt wywalił. Gdy Sąd federalny znalazł świadków Franciszek go wysłał do stanu świeckiego, nie mógł dłużej udawać ze nie wiedział, on wiedział, nuncjusz apostolski arcybiskup Carlo Maria Viganò tego dowiódł. Także sam widzisz ze Szajbus-Maximus wiedziała po co jedzie do Franciszka.

https://cruxnow.com/church-in-the-usa/2018/12/27/for-the-us-church-2018-was-a-story-of-both-shame-and-sparkle/

O infiltracji KK przez SB nie słyszałeś zarumieniony daj spokój Januszu, już zapomniałeś kogo miał JPII? nie wiem

Po co tak szukać, sprawa Biedronia i trenera w Słupsku, nikt w UM nie wierzył ale jakiś policjant miał wątpliwości i sprawa się rypła,,, podobno kumple w celi chwalą sobie z nim zajęcia fizyczne ok A jak było u nas?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 03:03  
Cytuj
CYTAT („stalowemiasto”))
Taka ciekawostka: Sekielski przyznał, że bohaterowie jego filmu byli w przeszłości zarejestrowani jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa.


Może czas zastanowić się, nad troską TVNu i GW, o dobro kościoła. No i te apele Jurka Owsiaka i Roberta Biedronia. Rozumiem, że Polsat i TVN, będą emitowały ten film. Uprzejmię pytam. Czy są jakieś dokumenty, o księżach niesłusznie oskarżanych o pedofilię, piętnowanych, publicznie opluwanych etc, i dopiero po latach gdy prawda że byli nieinni wyszła na jaw, i że podłożono im świnie. Ktoś powiedział im wtedy, sorry, to chyba pomyłka.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 03:16  
Cytuj
Reiker, ty się zastanów ile przypadków pedofilskich w KK nigdy nie wyszło i nie wyjdzie na jaw. Na pewno więcej niż tych z niewinnymi księżmi.

Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 05:30  
Cytuj
A teraz pierwsza manipulacja w filmie.

Andrzej S. z filmu braci Sekielskich od 2015 r. nie jest księdzem
W nawiązaniu do filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" Kuria Diecezjalna Toruńska poinformowała w przesłanym KAI oświadczeniu, że Andrzej S. został wydalony ze stanu duchownego w 2015 r., a wszystkie kurie diecezjalne i zakonne w Polsce zostały o tym fakcie poinformowane. „Film ten rodzi smutek i współczucie wobec ofiar oraz jest wezwaniem do wielkiego rachunku sumienia i bezwzględnej walki z pedofilią w szeregach duchownych” - czytamy w oświadczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 05:38  
Cytuj
Grzegorz Górny: komunistyczna agentura od lat niszczy Kościół od wewnątrz
Komunistyczna agentura w latach 30-tych XX wieku wprowadziła do Kościoła 1100 agentów. Wśród nich byli ateiści, komuniści, a także homoseksualiści, którzy mieli za zadanie doprowadzić do zniszczenia Kościoła od wewnątrz.

Publicysta Grzegorz Górny przypomniał mechanizmy działania komunistycznej agentury, która niszczy Kościół od wewnątrz. Opisała je Bella Dodd, nawrócona na katolicyzm komunistka. Pod przysięgą zeznała, że komunistyczna agentura wprowadziła do stanu kapłańskiego 1100 ateistów i homoseksualistów, aby niszczyli Kościół od wewnątrz.

„W latach trzydziestych wprowadziliśmy tysiąc stu mężczyzn do kapłaństwa, aby zniszczyć Kościół od wewnątrz. Chodziło o to, aby ci ludzie zostali wyświęceni, a następnie wspięli się po drabinie wpływów i władzy jako prałaci i biskupi” – relacjonowała podczas sądowego przesłuchania Bella Dodd, ważna działaczka amerykańskiej partii komunistycznej, która nawróciła się na katolicyzm dzięki abp. Fulton Sheenowi. Na łamach portalu wpolityce.pl Grzegorz Górny przypomina historię nawróconej Dodd, która zeznawała pod przysięgą, opowiadając o metodach stosowanych przez komunistyczną agenturę.

Publicysta zwraca uwagę na to, że osoby biorące udział w niszczeniu Kościoła od wewnątrz decydowali się na wzięcie udziału w procederze nie tylko ze względów ideowych. Górny podkreśla, że w gronie 1100 agentów, którzy w latach 30-tych XX wieku trafili do stanu kapłańskiego byli komuniści, ateiści, a także homoseksualiści. Dodaje, że przydzielone im zadanie nie było trudne, ponieważ otrzymywali darmowe mieszkanie, a także środki pieniężne i dostęp do wiernych, w tym także dużej grupy młodych chłopców. „Ryzyko zdemaskowania było żadne, bo nie musieli kontaktować się z centralą i wykonywać konkretnych zadań. Wystarczyło, że prowadzą podwójne życie” – tłumaczy Górny.

Co ciekawe, pomysłodawcą wprowadzenia komunistycznej agentury do Kościoła katolickiego był Józef Stalin. Publicysta „Sieci” przypomina relacje Belli Dodd, która zwracała uwagę na to, że przywódca ZSRR w młodości był prawosławnym seminarzystą i doskonale zdawał sobie sprawę jaką rolę w życiu wielu ludzi odgrywa religia i Kościół. „To on nakazał sięgać po ludzi bez wiary i moralności, by – zgodnie z zasadami sztuki wojny Sun Tsy – rozkładać społeczeństwo wroga od środka” – mówiła Bella Dodd.

Grzegorz Górny na łamach portalu wpolityce.pl przywołuje jako konkluzję słowa amerykańskiego publicysty Michaela Vorisa, który przypomina słowa Matki Bożej z Fatimy, dotyczące rozprzestrzeniania się grzechów komunizmu na świecie. „Komunizm, o którym Matka Boża ostrzegała w Fatimie, że rozprzestrzenia swoje błędy na całym świecie, przeniknął do Kościoła poprzez homoseksualnych mężczyzn, którzy chcieli zniszczyć Kościół, niszcząc kapłaństwo. Czy ktoś ma lepsze wytłumaczenie?” – napisał Michael Voris na portalu „Church Militant”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »