NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Tylko nie mów nikomu....,
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 07:11  
Cytuj
Jan Paweł II też był komunistą, skoro tuszował skandale pedofilskie?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 07:11  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 07:35  
Cytuj
Hipokryzja totalnej opozycji i jej popapranych zwolenników rośnie jak ciasto na drożdżach. Przypominam jak to Gazeta Wyborcza zaciekle broniła warszawskiego psychologa Samsona który został skazany za molestowanie nieletnich pacjentów. Redaktor Michnik twierdził że on jest naukowcem i robił to dla dobra nauki i powinno się go uniewinnić. I kto tu broni pedofilii ?

Starzy SBcy mają dzisiaj ubaw widząc owoce swojej ciężkiej pracy, a Bolek kapuś w ciężkim szoku że wyjawiał swoje grzechy u pedofila kapusia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 08:26  
Cytuj
Czytając komentarze na forum dowiedziałem się, że pedofilia ma barwy polityczne. Dziwne, a czasem nawet zaskakujące.

Zastanawia co kieruje ludźmi, którzy nie chcą rozwiązania problemu? Próbują go rozmywać, bagatelizować.

W Licheniu do dzisiaj stoi pomnik księdza Eugeniusza M. z Janem Pawłem II.

Pedofil i jego obrońca.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 10:17  
Cytuj
Jeszcze jeden geniusz prawicy mlotek

Skoro z powodu przypadków pedofilii wśród księży należy zniszczyć Kościół, to po morderstwie ucznia przez ucznia lewica jak rozumiem zażąda likwidacji szkolnictwa?

https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1127259986588045313

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 11:10  
Cytuj
@Saab2006

"A teraz pierwsza manipulacja w filmie."

"Kuria Diecezjalna Toruńska poinformowała w przesłanym KAI oświadczeniu, że Andrzej S. został wydalony ze stanu duchownego w 2015 r., a wszystkie kurie diecezjalne i zakonne w Polsce zostały o tym fakcie poinformowane."

Od 1:00:15 do 1:01:40

https://www.youtu(...)vQ3W3nV4


Ale fakt jest tam manipulacja. Mielewczyk mówi: czerwiec, na filmiku maj.

Czyli generalnie wszystko kłamstwo i Andrzeja skrzywdzili.


PS.

Kanclerz gnieźnieńskiej kurii Zbigniew Przybylski "Msze święte odprawiane przez Andrzeja Srebrzyńskiego są ważne, choć sprawowane niegodziwie i w odniesieniu do jego osoby świętokradzkie."

Jeśli diabeł odprawi mszę to też jest ważna, choć sprawowana niegodziwie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 11:13  
Cytuj
CYTAT („Goodman”)
Reiker, ty się zastanów ile przypadków pedofilskich w KK nigdy nie wyszło i nie wyjdzie na jaw. Na pewno więcej niż tych z niewinnymi księżmi.


Wywołany szum medialny przygaśnie, skala problemu pedofilii pozostanie dalej nie rozwiązana. Za jakiś czas będzie powtórka z rozrywki. I tak w koło Macieju. W filmie „Tylko nie mów nikomu”, jest fragment o gościu który chciał jechać z problemem do biskupa, i pyta się, kto pojedzie z nim, ze wsi. Nie da się ukryć że odpowiedz jest autentyczna, i zgodna rzeczywistością. Tak niestety jest. Jak ujawnią aferę, to wszyscy gimboateiści ryje piłują. Niestety jak pomyślą, i się wystraszą to spie...


CYTAT („Goodman”)
Jan Paweł II też był komunistą, skoro tuszował skandale pedofilskie?


A De Papa Francisco, to kto? Mocna pozycja Moskwy w Watykanie, uwidacznia się. Lawendowa mafia, zamienia się w czerwoną, biada nam wszystkim.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 11:28  
Cytuj
@ Reiker

"A De Papa Francisco, to kto? Mocna pozycja Moskwy w Watykanie, uwidacznia się. Lawendowa mafia, zamienia się w czerwoną, biada nam wszystkim."

Na szczęście tutaj jest Polska, nie Watykan.

Czy coś pomyliłem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 11:40  
Cytuj
CYTAT („PolakzPolski2 ”)
Na szczęście tutaj jest Polska, nie Watykan. Czy coś pomyliłem?


Zapomniałeś dodać Najjaśniejsza i Katolicka, utrzymująca kontakty z Państwem - Miastem w Watykanie.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 11:49  
Cytuj
@Reiker

Kontakty to i z Koreą Północną utrzymujemy.

Jest jakiś powód, żeby przejmować się Watykanem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 12:40  
Cytuj

Dodany: 14 Maja 2019r. 08:26 przez: Andrzej_2.0

CYTAT (Andrzej_2.0)
Czytając komentarze na forum dowiedziałem się, że pedofilia ma barwy polityczne. Dziwne, a czasem nawet zaskakujące.

Zastanawia co kieruje ludźmi, którzy nie chcą rozwiązania problemu? Próbują go rozmywać, bagatelizować.

W Licheniu do dzisiaj stoi pomnik księdza Eugeniusza M. z Janem Pawłem II.

Pedofil i jego obrońca.

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 12:54  
Cytuj
Już zasłonili.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 13:06  
Cytuj
CYTAT („PolakzPolski2 ”)
Jest jakiś powód, żeby przejmować się Watykanem?


Rzecz jasna, non stop jest atakowany przez środowiska anty. A czemu nikt się nie czepi tych z Tel Awiwu.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 13:12  
Cytuj
@Reiker

"Mocna pozycja Moskwy w Watykanie, uwidacznia się."

"Rzecz jasna, non stop jest atakowany przez środowiska anty."

Przez środowiska anty-komunistyczne jak mniemam?




@madras

"Już zasłonili."

Czy Brudziński zdołał już aresztować KODorastów czy UBywateli, którzy to zrobili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT („PolakzPolski2 ”)
Jest jakiś powód, żeby przejmować się Watykanem?


Rzecz jasna, non stop jest atakowany przez środowiska anty. A czemu nikt się nie czepi tych z Tel Awiwu.


Daj jakieś przykłady ataków na Watykan?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 14:26  
Cytuj
Moim zdaniem, cała ta afera z pedofilią, to temat zastępczy mający na celu odwrócenia uwagi od problemu bezrobocia, zwłaszcza pośród takich osób jak ja.
Mam wykształcenie wyższe, jestem zarejestrowany w urzędzie pracy, chcę pracować... tylko że pracy dla mnie nie ma.
Pomoc społeczna wysłała mnie do centrum integracji społecznej w Pawłosiowie, gdzie byłem uczestnikiem programu zatrudnienia socjalnego przez cały zeszły rok.
A od początku tego roku... już pięć miesięcy nie mam pracy.
Niech rząd tym się zajmie.

Ktoś trafnie zauważył, że pedofile zdarzają się w każdej grupie zawodowej. Kto jest niewierzący, ten i tak na msze nie chodzi i ma możliwość dokonania apostazji (jeżeli został ochrzczony).
A kto jest wierzący, ten podobne afery i tak zawsze będzie postrzegał jako upolityczniony atak na kościół.

Warto też zauważyć, że nie ma obowiązku chrzczenia dzieci, dzięki czemu po ukończeniu osiemnastego roku życia nie będą musiały załatwiać procedury apostazji.

Ale pieniędzy potrzebuje każdy.
A tu ani pracy nie ma, ani zasiłków socjalnych dla bezrobotnych nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 15:46  
Cytuj
dziwi mnie ta dyskusja, przeciez wiadomo ze statystycznie pedofilia w srodowiskach koscielnych jest szesc razy mniejsza niz w innych grupach zawodowych np. wsrod nauczycieli, celebryow, muzykow, artystow pedofili trzeba szukać w sodowisku lgbt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT („PolakzPolski2 ”)
Jest jakiś powód, żeby przejmować się Watykanem?


Rzecz jasna, non stop jest atakowany przez środowiska anty. A czemu nikt się nie czepi tych z Tel Awiwu.


Daj jakieś przykłady ataków na Watykan?



No a Szajbus-Wielgus z Robercikiem wczoraj zorganizowała wyświetlanie filmu o ofiarach pedofilii koło budynku katedry Polowej WP. Zgadzam się ze tak skrajna lewica nie jest miarą rozumu tylko odmiennych stanów świadomości,
ale służy ona tylko jednemu, mediom do uprawiania wyborczej polityki koalicji Inter-Galaktycznej atakując jej oponentów (nie słyszałam o planowanym happeningu pod meczetem z czytaniem wersetów Koranu w tych klimatach dla pozyskania głosów muzułmanów).

Może następny seans otwartości będzie pod siedzibą Broniarza albo pod Polską Akademią Filmową? Obstawiam ze będzie bez żadnych wykluczeń bo jak mogliby inaczej! :-) Pedofile wszędzie kręcą się koło dzieci.

PS
Święty powszechny apostolski kościół rzymsko-katolicki to Duch Święty, wierni, duchowni i następca Piotra w Rzymie na Ziemi.
Ziobro chce podnieś kare do 30 lat za kratami, zawsze trochę pomoże trzymać otwartość z daleka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 16:36  
Cytuj
dzisiaj w radiu jeden polityk z opozycji stwierdzil że jest przeciwko ustawie zwiekszajacej kare za pedofile, o co w tym chodzi? schetyna mowi ze trzeba walczyc z pedofilom a jego ludzie sa przeciwko karaniu za te wstretne czyny wobec dzieci, a moze w po to sa sami pedofile? ktos mi to wytlumaczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 16:41  
Cytuj
Nie możną mieć ciastka i zjeść ciastko. Popychają swoją agendę.

Przymusowo od wieku 5 lat,,, ot taki otwarty zamordyzm.
https://newspunch.com/trans-sex-ed-uk-schools-opting-out-illegal/

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Nie możną mieć ciastka i zjeść ciastko.


Jak nie jak tak? Co innego zjeść ciastko i mieć ciastko. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem, cała ta afera z pedofilią, to temat zastępczy mający na celu odwrócenia uwagi od problemu bezrobocia, zwłaszcza pośród takich osób jak ja.
Mam wykształcenie wyższe, jestem zarejestrowany w urzędzie pracy, chcę pracować... tylko że pracy dla mnie nie ma.
Pomoc społeczna wysłała mnie do centrum integracji społecznej w Pawłosiowie, gdzie byłem uczestnikiem programu zatrudnienia socjalnego przez cały zeszły rok.
A od początku tego roku... już pięć miesięcy nie mam pracy.
Niech rząd tym się zajmie.

Ktoś trafnie zauważył, że pedofile zdarzają się w każdej grupie zawodowej. Kto jest niewierzący, ten i tak na msze nie chodzi i ma możliwość dokonania apostazji (jeżeli został ochrzczony).
A kto jest wierzący, ten podobne afery i tak zawsze będzie postrzegał jako upolityczniony atak na kościół.

Warto też zauważyć, że nie ma obowiązku chrzczenia dzieci, dzięki czemu po ukończeniu osiemnastego roku życia nie będą musiały załatwiać procedury apostazji.

Ale pieniędzy potrzebuje każdy.
A tu ani pracy nie ma, ani zasiłków socjalnych dla bezrobotnych nie ma.


Praca jest, a potrafisz coś więcej robić niż tylko takie pierdoły pisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 17:43  
Cytuj
@ErnestW

"dzisiaj w radiu jeden polityk z opozycji stwierdzil że jest przeciwko ustawie zwiekszajacej kare za pedofile, o co w tym chodzi? schetyna mowi ze trzeba walczyc z pedofilom a jego ludzie sa przeciwko karaniu za te wstretne czyny wobec dzieci, a moze w po to sa sami pedofile? ktos mi to wytlumaczy?"

art2deco napisała:

"Ziobro chce podnieś kare do 30 lat za kratami, zawsze trochę pomoże trzymać otwartość z daleka."


Ze zwiększaniem kary za pedofilię to jest tak, że w którymś momencie pedofilom bardziej będzie opłacało się zabić dziecko po gwałcie niż zostawić je przy życiu.


30 lat za gwałt na dziecku?

Żyjące dziecko zawsze może wygadać.

A takie rozkładające się w lesie już nic nie powie.


Myślę, że z tego powodu za gwałt (nie tylko na dziecku) dostaje się śmiesznie niskie wyroki.

Po to, żeby ograniczyć liczbę ofiar gwałtów, które po gwałcie zostały zamordowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 18:05  
Cytuj
Obrazek

Z dedykacją dla pzp2. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 19:07  
Cytuj
Za gwałt i morderstwo dostaniesz dożywocie. 5-7 lat za wykorzystywanie nieletniej to za mało. Polański gniłby w więzieniu w USA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 19:33  
Cytuj
Pedofilów nalezy karac I odizolowac od innych niewazne na jakim sa stamowisku. Nalezy tez karac tych co ich chronili I chronia.
Ale nalezy zadac takze pytanie: czym sie rozni ksiadz pedofil czy jakikolwiek inny pedofil ktory jest marnym pedofilem, od warszawskiego nauczyciela ktory ma uczyc male dzieci masturbacji, zakladania prezerwatywy na czlonka czy negocjacji sexu?
Rozmi sie to tym ze w Warszawie bedzie to dozwolone.
Teraz tylko czekac jak pedofile zacheceni zaczna sie zatrudniac w warszawskich szkolach jako nauczyciele. Beda sie czuc bezkarnie.
Problem jest z pedofiliom w kosciele I jej zatajanie, za chwile bedzie problem z pedofiliom w warszawskich szkolach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »