NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 1
Posty: 22
Dołączył: 11 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 21:10  
Cytuj
Proszę o opinie. Córeczka dostała się do Przedszkola nr 1 w Stalowej Woli, a ja nie wiem czy warto ją tam posyłać. Nie mam tutaj znajomych,więc nie znam opinii na jego temat ani tamtejszych wychowawców. Dziecko jest dość skryte i ciężko nawiązuje kontakt z rówieśnikami, więc martwię się o nią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 21:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2019r. 07:02  
Cytuj
Niestety nie mam opinii na temat Przedszkola nr 1... ale jesli dziecko jest skryte to warto je dać do rówieśników. Jak znajdzie kolegów/koleżanki to się rozgada. Poza tym na pewno dużo się nauczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2019r. 10:00  
Cytuj
Polecam to przedszkole. Starsze dziecko moje tam chodziło i wspomnienia do dzisiaj ma bardzo pozytywne. Drugie dziecko też tam uczęszcza i zastrzeżeń nie mam żadnych. Poza tym po dziecku widać, że jest zadowolone idąc tam. Takie jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2019r. 14:59  
Cytuj
a może tak lokalizację podasz, a nie nr 1,większość ludzi nie ma pojęcia jakie numery mają przedszkola, to nie szkoły,a opinie mozna znać z ust innych osób na przykład, a numer już niekoniecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2019r. 15:09  
Cytuj
CYTAT (Madea)
a może tak lokalizację podasz, a nie nr 1,większość ludzi nie ma pojęcia jakie numery mają przedszkola, to nie szkoły,a opinie mozna znać z ust innych osób na przykład, a numer już niekoniecznie


Gratulacje! Jesteś taka problemowa, i mało uprzejma. Wyszukiwarki wystarczy użyć... Lokalizacja: Przedszkole nr 1, ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2019r. 22:10  
Cytuj
goodRównież polecam, starsza córka 4 lata chodziła i nie było nigdy problemu, teraz druga córka już dwa lata chodzi i jest ok. Panie mile z podejściem do dzieci , kolejne dziecko również tam poślegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Madea)
a może tak lokalizację podasz, a nie nr 1,większość ludzi nie ma pojęcia jakie numery mają przedszkola, to nie szkoły,a opinie mozna znać z ust innych osób na przykład, a numer już niekoniecznie


Gratulacje! Jesteś taka problemowa, i mało uprzejma. Wyszukiwarki wystarczy użyć... Lokalizacja: Przedszkole nr 1, ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola.


Ale ma rację, nie każdy kojarzy po numerach, a już napewno większości nie chce się sprawdzać w Google co to za numer. A z adresem możesz liczyć na więcej opini.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (Madea)
a może tak lokalizację podasz, a nie nr 1,większość ludzi nie ma pojęcia jakie numery mają przedszkola, to nie szkoły,a opinie mozna znać z ust innych osób na przykład, a numer już niekoniecznie


Gratulacje! Jesteś taka problemowa, i mało uprzejma. Wyszukiwarki wystarczy użyć... Lokalizacja: Przedszkole nr 1, ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola.


Ale ma rację, nie każdy kojarzy po numerach, a już napewno większości nie chce się sprawdzać w Google co to za numer. A z adresem możesz liczyć na więcej opini.


jaki problem? Jak nie znasz tematu to się nie odzywasz. Po co od razu kogoś besztać że coś nie napisał albo wysyłać do gogla. Zainteresowane Panie wiedzą o co chodzi i sobie opinie opisują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 15:12  
Cytuj
CYTAT (kabi)
Zainteresowane Panie wiedzą o co chodzi i sobie opinie opisują.


Zainteresowane Panie, są mocno ograniczone, widać na przykładzie ich wypowiedzi. Ich popierdółki, nic nie wnoszą do całości tematu. Śmiało, go można zamknąć.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »