NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Heaven & Hell - Mama Burger , Od mieszkańca bloku obok
Posty: 5
Dołączył: 20 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 00:48  
Cytuj
Serdecznie dziękuje jako mieszkaniec sąsiedniego bloku, za wątpliwą przyjemność mieszkania obok tego baru.
Od momentu otwarcia lokalu wieczny smród spalonego oleju, jeszcze jakiś czas temu ciągle działający wydmuch z kuchni, który potęgował smród, nie szło okien otworzyć, pomijam już fakt że huczał jak stara młockarnia!!
Wieczorne i nocne darrcie i śmiechy i krzyki z ogródka, wieczny brak miejsc parkingowych w końcu goście muszą gdzieś parkować, oczywiście kosztem mieszkańców, normą jest, że ktoś zastawia wjazd na mały parking "bo przecież tylko po burgera na wynos"!! i z japą do wszystkich. Na samym parkingu często rozrzucone jedzenie i opakowania po burgerach.
Bardzo Dziękujemy za umilenie nam życia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 00:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 05:08  
Cytuj
Dokładnie, jak zamknęli Max to było chwilę spokoju, ciszy i nawet miejsca na parkingu. Od kiedy jest ten burger znów wróciło chamstwo, nocne darcie mordy i brak miejsca. A na słupie jest znak jak byk, tylko dla mieszkańców bloków 15 i 1. Ogólnie obecna młodzież to takie rozwydrzone gnojki bez wychowania. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 07:25  
Cytuj
Wam to ku..wa nigdy nikt nie dogodzi. Mieszkacie w mieście więc musicie liczyć się z tym że w mieście żyją inni LUDZIE, który mają różne potrzeby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 07:29  
Cytuj
Nie zrozumie ten który nie mieszka w okolicy takiego przybytku. Ludzie mający potrzeby potrafią zaspokoić je w kulturalny sposób, natomiast bydło już nie... i w tym jest główny problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie, jak zamknęli Max to było chwilę spokoju, ciszy i nawet miejsca na parkingu. Od kiedy jest ten burger znów wróciło hamstwo, nocne darcie mordy i brak miejsca. A na słupie jest znak jak byk, tylko dla mieszkańców bloków 15 i 1. Ogólnie obecna młodzież to takie rozwydrzone gnojki bez wychowania. Oczywiście nie wszyscy, ale durza część.


Ja bym w sprawie zastawionego parkingu i darcia mordy w ciszy nocnej dzwonił na policje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 09:29  
Cytuj
Witam.
Mam wrażenie, że od kilkunastu lat wszystko wszystkim przeszkadza. Chyba nie pamiętacie co działo się tam w latach 90-tych.... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Mam wrażenie, że od kilkunastu lat wszystko wszystkim przeszkadza. Chyba nie pamiętacie co działo się tam w latach 90-tych.... Pozdrawiam


nie przwszkadza ,ale ludzie zaczeli myslec ze wszystko im wolno i nie szanuja ciszy i spokoju innych

Przechodzi przez klatke o 3 rano ,stanie przy widznie i zaczyna pilowac jezor do telefonu ,tak glosno ze wszyscy juz na nogach
i to jest jeden z przykladow nielogicznego myslenia ludzi ktorzy albo chca specjalnie albo nie maja nic z w glowie zakomunikowac swiatu , ze ja tu jestem , i jestem najwazniejszy

przykladow ludzkiej snoobowosci jest coraz wiecej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 10:23  
Cytuj
[b][kolor=#0000FF]Witam.
Zapomniał wół pl, jak cielęciem był... 5-letnie dzieci przeszkadzają sąsiadom, bo.... Za głośno na klatce. Mieszkasz w mieście - uszanuj innych... Kiedyś nikt nie czepiał się młodzieży, a było o co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 10:24  
Cytuj
[b][kolor=#0000FF]Witam.
Zapomniał wół, jak cielęciem był... 5-letnie dzieci przeszkadzają sąsiadom, bo.... Za głośno na klatce. Mieszkasz w mieście - uszanuj innych... Kiedyś nikt nie czepiał się młodzieży, a było o co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2019r. 21:10  
Cytuj
Jak komuś przeszkadza halasowanie to najlepiej niech zamieszka na bezludnej wyspie tam będzie cisza spokój...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
Wam to ku..wa nigdy nikt nie dogodzi. Mieszkacie w mieście więc musicie liczyć się z tym że w mieście żyją inni LUDZIE, który mają różne potrzeby.


I co z tego, że żyjemy w mieście?
Czy to oznacza, że ma nam całą dobę śmierdzieć spalony tłuszcz, bo się restauracji nie chce zamontować odpowiednich filtrów lub ustawić wyciągu w odpowiednią stronę?
Czy to oznacza, że mam się codziennie nie wysypiać, bo banda debili drze mordy za oknem?

Co to za prostackie stwierdzenie, że ceną życia w mieście jest to, że musi być hałas, musi śmierdzieć? Trzeba być totalnym idiotą, by tak myśleć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 08:15  
Cytuj
Na bezludną wyspę to trzeba raczej wysłać tych co nie nadają się do życia w społeczeństwie. Tam by mogli wzajemnie sobie przeszkadzać. Ludzie, którzy umieją uszanować spokój swój i innych nie przeszkadzają sobie nawet na ciasnym, zatłoczonym osiedlu.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 09:43  
Cytuj
Ja myślę, że większość z tych którzy lubią w nocy pokrzyczeć nie zwracając uwagi na innych, zmieni zdanie za jakieś 20 -30 - 40 lat. To wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 11:26  
Cytuj
nie zesrajcie sie czasem, Mama Burger super lokal jestem tam często goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 13:35  
Cytuj
Spodziewałem się tego, że osoby które nie mieszkają w sąsiedztwie żadnego lokalu gastronomicznego nie zrozumieją jakie stwarza to problemy i niedogodności. No cóż trudno takie mamy społeczeństwo, szkoda że pozostawia po sobie syf i prezentuje całkowity brak kultury. W końcu wkoło mieszkają ludzie, często dłużej niż istnieje lokal en lub poprzedni. Żebyście nigdy nie musieli wdychać tego syfu i oparów spalonego oleju siedząc z dzieckiem na placu zabaw lub otwierając okna w mieszkaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Ja myślę, że większość z tych którzy lubią w nocy pokrzyczeć nie zwracając uwagi na innych, zmieni zdanie za jakieś 20 -30 - 40 lat. To wszystko.


Dokaldnie tak , ale i tak pewne rzeczy trzeba wynieść z domu
Jak ojciec darł ryja na matkę o 2 w nocy bo mu wolno było, to taki wyjdzie i tez drze bo nikt go nie nauczył ze po pewnej godzinie powinien już być pół tonu ciszej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 14:36  
Cytuj
Gorsze burgera od tego z Heaven & Hell to w życiu nie jadłam !
Jak takie coś można nazwać burgerem ?
Mięso to jest taki syf że swojemu psu bym nie dała - zapewne gotowiec z makro albo z biedronki - bo ma konsystencję ... gówna !
Frytki śmierdzące i mające w smaku paskudnie przepalony olej.
Nie lubię typowego fast fooda ale już KFC jest milion razy smaczniejsze niż to w tej tragicznej pseudo restauracji H&H !

Jak się ktoś bierze za gastronomię to niech najpierw przejdzie jakieś kursy i szkolenia żeby ludzi nie truć.

Burger wbrew pozorom to jest jedna z najprostszych potraw ! - wystarczy porządne mięso i dobra bułka oraz sos bbq, do tego porcja frytek ! I ser jak to ma być cheesburger. Zielenina itp. to niekoniecznie wymagane dodatki.
Tylko ważne jest nie wyrabianie mięsa na kupę, i mięso musi być zmielone na grubym sitku i ... nie wysmażanie go na trotę !

Aaa sorki - jak się kupuje gotowe gówno do odgrzania to nie ma się już na nic wpływu.

Nie polecam tego lokalu i moja noga tam nie stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 16:15  
Cytuj
O 3 w nocy to raczej nikt logicznie nie myśli, bo jest pijany, więc jedynym rozwiązaniem tego problemu jest wprowadzenie prohibicji. Knajpa upadnie, krzyki znikną i po problemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2019r. 16:38  
Cytuj
Nie wypowiadam się na temat jedzenia tam serwowanego, nie jestem przekonany do jedzenia w takich miejscach, napisałem tylko własne odczucia na temat otwarcia tam lokalu i uprzykrzania życia mieszkańcom sąsiednich bloków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Gorsze burgera od tego z Heaven & Hell to w życiu nie jadłam !
Jak takie coś można nazwać burgerem ?
Mięso to jest taki syf że swojemu psu bym nie dała - zapewne gotowiec z makro albo z biedronki - bo ma konsystencję ... gówna !
Frytki śmierdzące i mające w smaku paskudnie przepalony olej.
Nie lubię typowego fast fooda ale już KFC jest milion razy smaczniejsze niż to w tej tragicznej pseudo restauracji H&H !

Jak się ktoś bierze za gastronomię to niech najpierw przejdzie jakieś kursy i szkolenia żeby ludzi nie truć.

Burger wbrew pozorom to jest jedna z najprostszych potraw ! - wystarczy porządne mięso i dobra bułka oraz sos bbq, do tego porcja frytek ! I ser jak to ma być cheesburger. Zielenina itp. to niekoniecznie wymagane dodatki.
Tylko ważne jest nie wyrabianie mięsa na kupę, i mięso musi być zmielone na grubym sitku i ... nie wysmażanie go na trotę !

Aaa sorki - jak się kupuje gotowe gówno do odgrzania to nie ma się już na nic wpływu.

Nie polecam tego lokalu i moja noga tam nie stanie.

Bardzo dobra pizza, bardzo dobre burgery, zawsze dostaję świeże frytki. Chyba coś ci się pomyliło albo celowy wpis mający na celu oszkalowanie lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 15:50  
Cytuj
Popieram ,,AleLeje''. Coraz lepiej - jak widac - sie dzieje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 11:51  
Cytuj
CYTAT

Bardzo dobra pizza, bardzo dobre burgery, zawsze dostaję świeże frytki. Chyba coś ci się pomyliło albo celowy wpis mający na celu oszkalowanie lokalu.


Tak pewnie, szkalowanie - i co jeszcze wymyślisz ?

Gówno, a nie jedzenie - chyba że ktoś jest przyzwyczajony do burgerów w stylu: mięso - pies zmielony z budą łańcuchem, do tego dużo sosów itp. oraz dużo dodatków - wtedy to i zamiast mięsa może być i tektura aromatyzowana - i niektórym i tak będzie smakować bo sosy i dodatki nie pozwolą poczuć smaku "mięsa".

Akurat burgerów w życiu trochę zjadłam (i to nie takiego czegoś z MCDonalds czy Burger Kings).
Więc dla mnie jak ktoś chwali takie niejadalne coś to ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 17:11  
Cytuj
Julka ma ból dupy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Julka ma ból dupy...


i ma rację, takie świństwo kazałbym właścicielom zeżreć, sraczkę mieliby przez tydzień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
Julka ma ból dupy...

Straszny. ok Byłem wczoraj na piwie i Burgerze wszystko git jak najbardziej. Środek tygodnia pełno ludzi, oby tak dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »