NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Okładki na książki i zeszyty.,
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 15:24  
Cytuj
Zamknęli "Misia" A tam można było się zaopatrzyć w okładki gdzie w inny miejscu można kupić okładki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 15:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 15:34  
Cytuj
Na Edukacji jest sklep papierniczy, w którym miły Pan dobiera okładki do książek. Sprawnie i tanio.
Sklep papierniczy obok sklepu z pieczywem Rostka, obok SDK-u.
Tam też w trakcie roku szkolnego można dokupić brakujące rzeczy, których nigdzie nie ma ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 13 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 15:52  
Cytuj
Stańczyk ma też artykuły papiernicze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 21:50  
Cytuj
Dziękuję z informacje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 10:12  
Cytuj
Misia zamkneli? Ale tak na zawsze czy tylko jakiś remont?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 11:19  
Cytuj
Tak na zawsze. To polityka przyjaznego państwadla przedsiębiorców. Czyli wycisnąć jak najwięcej. Chłop dojechał do emerytury i zamknął to w pi..u. Takich jak on jest dużo więcej. Nie wszystkim niestety uda się dojechać do emerytury. No ale co o tym może wiedzieć przeciętny wyborca popisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Tak na zawsze. To polityka przyjaznego państwadla przedsiębiorców. Czyli wycisnąć jak najwięcej. Chłop dojechał do emerytury i zamknął to w pi..u. Takich jak on jest dużo więcej. Nie wszystkim niestety uda się dojechać do emerytury. No ale co o tym może wiedzieć przeciętny wyborca popisu.


słuchaj, dopiero rząd PiS zmniejszył podatki a poprzednie na czele z Balcerowiczem golili ile wlazło. Ja z nim rozmawiałem i powiedział że nie ma już prychodów i nie stać go na opłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 15:44  
Cytuj
Podaj mi jakie te podatki obniżyli? Ten ZUS który podnieśli na 1350 A od przyszłego roku już prawie na 1500? Jakbyś wiedział na czym polega prowadzenie działalności to byś wiedział że oprócz przychodu A następnie tego co zostanie po opłaceniu rachunków i podatków , czyli już dochodu ważne jest to ile trzeba zapłacić to na co nie mamy wpływu. Zastanawiałeś się kiedyś ile trzeba co miesiąc płacić niezależnie od tego ile zarabiasz? ZUS, czynsz za lokal, media itd. Podaj mi co takiego zrobił PiS dla poprawy życia przedsiębiorców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 17:26  
Cytuj
Misiek to był super sklep;( Szkoda, że właściciel nie wykorzystywał całej powierzchni jaką miał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Podaj mi jakie te podatki obniżyli? Ten ZUS który podnieśli na 1350 A od przyszłego roku już prawie na 1500? Jakbyś wiedział na czym polega prowadzenie działalności to byś wiedział że oprócz przychodu A następnie tego co zostanie po opłaceniu rachunków i podatków , czyli już dochodu ważne jest to ile trzeba zapłacić to na co nie mamy wpływu. Zastanawiałeś się kiedyś ile trzeba co miesiąc płacić niezależnie od tego ile zarabiasz? ZUS, czynsz za lokal, media itd. Podaj mi co takiego zrobił PiS dla poprawy życia przedsiębiorców.


a ile zrobiła PO i jej poprzednicy? Że za błąd ortograficzny w sprawozdaniu groziła grzywna. Widzę że różne ustawy czytamy więc nie ma o czym gadać/pisać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 06:57  
Cytuj
Mis był blisko w Misiu można było kupić wszystko to co było potrzebne i ceny były przystępne Pan był miły sluzyl pomoca szkoda,że nikt tego nie przeja od niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 13:07  
Cytuj
Tyle samo co pis. Zresztą w pierwszym poście wspomniałem o popisie.
[coolcytat]
CYTAT
Podaj mi jakie te podatki obniżyli? Ten ZUS który podnieśli na 1350 A od przyszłego roku już prawie na 1500? Jakbyś wiedział na czym polega prowadzenie działalności to byś wiedział że oprócz przychodu A następnie tego co zostanie po opłaceniu rachunków i podatków , czyli już dochodu ważne jest to ile trzeba zapłacić to na co nie mamy wpływu. Zastanawiałeś się kiedyś ile trzeba co miesiąc płacić niezależnie od tego ile zarabiasz? ZUS, czynsz za lokal, media itd. Podaj mi co takiego zrobił PiS dla poprawy życia przedsiębiorców.


a ile zrobiła PO i jej poprzednicy? Że za błąd ortograficzny w sprawozdaniu groziła grzywna. Widzę że różne ustawy czytamy więc nie ma o czym gadać/pisać[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »