NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Wybory parlamentarne 2019,
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jeszcze nie tak dawno pracowałem w firmie w której podczas jednej zmiany robiliśmy zysk dla firmy ok 30 tys zl( w dwie osoby przy jednej maszynie).


A to ciekawe ... jak Ty kolego zysk wyliczyłeś smiech2 Może pomyliłeś z przychodem?


Bo potrafię odjąć koszty od przychodow


No i co? Wyszło jednak że jesteś w stanie dostawać co najwyżej 80 zł dziennie? A wiesz co się stanie gdy Twój pracodawca będzie musiał Ci płacić 4000 zł? Zwolni Cię albo podniesie ceny. Wzrosną ceny wszystkiego więc w konsekwencji dostaniesz te 4000 zł za które kupisz towarów o dawnej wartości 2000 zł. Ot tak się kończy socjalizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 16:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 17:31  
Cytuj
Jak czytam te komentarze to widzę żałosny lament i ujadanie lewackiego ścierwa, nic wam nie da te wróżenie z fusów i magiczne zaklinanie rzeczywistości, pisiory wygrają i dokopią tej idiotycznej opozycji tak mocno że nie pozbierają się przez długie lata, mam nadzieje że ta wygrana Jarka będzie tak wysoka że będzie można zmienić, ba nawet napisać nową konstytucje, bo ta to się nadaje tylko jako papier do dupy.Trzynastego sierpnia wyborcy wyślą w kosmos lewackie szmaty raz na zawsze, a ja będę śmiał się z ujadania lewaków na tym forum, tak jak to robię teraz smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


LEWACKIE PSY SZCZEKAJĄ, A KARAWANA JEDZIE DALEJ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 17:41  
Cytuj
Zamilcz lepiej bo nawet PSL takich lewackich programów nie ma jak twoi idole smiech2


CYTAT
Prawo i Sprawiedliwość - rządząca obecnie partia narodowo-konserwatywna

Żydowsko - socjalistyczna

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 17:48  
Cytuj
Zgadzam się, że im wyższa jest płaca minimalna, tym mniej osób ma pracę.
Bo koszty zatrudnienia są wyższe i pracodawcy mniej opłaca się zatrudnienie pracownika.

"500 plus" + zwiększenie płacy minimalnej = kolejne pokolenia młodych bezrobotnych przeznaczonych na eksport.

Do Polski sprowadziło się już na stałe co najmniej jeden milion obywateli Ukrainy, a rząd wciąż twierdzi że jest pełno pracy i brakuje rąk do pracy.
Propaganda optymizmu i propaganda sukcesu, bez pokrycia w rzeczywistości.

Gdyby Polska - wzorem Niemiec - przyjęła uchodźców, to rząd dalej by twierdził że brakuje rąk do pracy.
A tymczasem wielu polskich bezrobotnych wyjeżdża np. do Berlina, tylko po to aby zostać tam bezdomnymi.
Bo lepiej tam niż tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Jak czytam te komentarze to widzę żałosny lament i ujadanie lewackiego ścierwa, nic wam nie da te wróżenie z fusów i magiczne zaklinanie rzeczywistości, pisiory wygrają i dokopią tej idiotycznej opozycji tak mocno że nie pozbierają się przez długie lata, mam nadzieje że ta wygrana Jarka będzie tak wysoka że będzie można zmienić, ba nawet napisać nową konstytucje, bo ta to się nadaje tylko jako papier do dupy.Trzynastego sierpnia wyborcy wyślą w kosmos lewackie szmaty raz na zawsze, a ja będę śmiał się z ujadania lewaków na tym forum, tak jak to robię teraz smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


LEWACKIE PSY SZCZEKAJĄ, A KARAWANA JEDZIE DALEJ


Nie ZSRRaj się.
Pewnie PiS wygra, pewnie będzie ciekawie w Polsce. Starsi ludzie i nieroby obudzą się z ręką w nocniku, gdy ja będę układał sobie życie za granicą w normalnym kraju. Niech karawana jedzie. Ja wysiadam.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 18:37  
Cytuj
Jednak gastarbeiterzy z Ukrainy masowo znajdują zatrudnienie. Widzita, wszystko to była kwestia pieniędzy. Gdyby tak mieszkańcy Trzaskającego-Rabieja, Dulcynei, Jaśka czy Majcherka chcieli za 2000 to by się dopiero narodziły fortuny. Tam są firmy z know-how i większość pieniędzy z UE. Nic dziwnego ze taki opór wielkich miast przed podziałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 19:10  
Cytuj
W całej Polsce wyrastają "jak grzyby po deszczu" Kluby i Centra Integracji Społecznej, dokąd Miejskie i Gminne Ośrodki Pomocy społecznej kierują bezrobotnych którzy zgłaszają się po pomoc, żeby pracowali socjalnie za np. 700 zł na miesiąc.

Ja bym obniżył najniższą krajową z 2200 zł brutto do 1100 zł brutto, i wtedy dla tych wszystkich ludzi znalazła by się normalna praca.
Za trochę lepsze pieniądze niż 700 zł miesięcznie i bez żebrania o zainteresowanie w ośrodkach pomocy społecznej (które moim zdaniem są do pilnej likwidacji).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 19:42  
Cytuj
Koszt pozostałości post-komunizmu plus działacze nowej lewicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 20:44  
Cytuj
Moja kochana Art, ja na Lewicę (dawne SLD) głosować nie będę.
Gdyby nie to że jestem niezależnym ekspertem, zagłosowałbym na Koalicję Obywatelską.
Boję się jednak że mógłbym zostać posądzony na forum o stronniczość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 21:17  
Cytuj
@miruś

Mirusia nie było ze dwa tygodnie i widocznie dali kogoś nowego do obsługi konta.

Wiadomo, że ten nowy nie będzie czytał tych 8000+ postów gooowna, które stary miruś wrzucił wcześniej.

Dlatego nowy trollu sprzedam ci informację, której nie sprzedał ci poprzedni troll z konta mirek777.


Sytuacja wygląda tak, że konto mirek777 nie rozmawia z PolakZPolski, ponieważ użytkownik konta mirek777 wypisywał dużo głupot i PolakZPolski go zaorywał.

Dlatego twój poprzednik wymyślił bajkę o tym jaki to on nie jest "ą" "ę" i nie będzie się zniżał do rozmów z plebsem.

Musiał coś wymyślić, bo co to za przyjemność być zaorywanym non-stop.


I teraz ty dostajesz konto po takim trollu i zaczynasz od rozmów ze mną i od pisania o puszczających zwieraczach.

I całe misterne "ą" "ę" w pi..u.


Stąd moja prośba:

Nie zmieniajcie się tak często na tych kontach. Tracicie spójność w tym co pier...e.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 22:39  
Cytuj
@bzk

"Nie obchodzi mnie ile procent jest podnoszone płacą minimalna. Zastanawiam się dlaczego na zachodzie mogą być pensje wyższe a tu na wschodzie jak się podniesie place minimalna to firmy upadną."

Po pierwsze, zachodnie fabryki nie są tutaj dlatego, żeby budować PKB Polski, tylko po to, żeby mieć duże zyski z powodu niskich płac.

I w tych firmach mają kolesi, którzy w tej chwili liczą czy bardziej im się opłaca płacić wyższą płacę minimalną przez następne 5 lat czy już teraz wybudować fabrykę gdzieś gdzie te koszty pracownika są niższe.

W Poznaniu Volkswagen zwalnia 750 osób, bo to co oni robią będą robić maszyny.

Jeśli za bardzo wzrosną koszty pracownika to bardziej będzie im się opłacało kupić jeszcze więcej maszyn.

Przy zwolnieniu 750 osób państwo nie tylko zyskuje 750 bezrobotnych, ale również traci dochody z tytułu składek odprowadzanych od każdego z nich.

Te 750 osób miało być zwolnionych jeszcze zanim Jaruś ogłosił swój ambitny plan dania każdemu po 100,000,000 zł. A nie, przepraszam, to był Wałęsa. Ale mam nadzieję, że nie jestem jedyny, który widzi tutaj podobieństwa.

Firmy z zachodnim kapitałem nie upadną. Prędzej spier...ą.


Po drugie, tak jakoś jest, że im wyższe PKB tym ludziom żyje się jakby lepiej. Chyba, że tych jest jest mega dużo. Jak w Chinach i Indiach.

PKB na łeb w wybranych krajach. W 2018. Dla porównania.

Norwegia ponad 81 000 USD na mieszkańca.
Irlandia ponad 76 000 USD na mieszkańca.
Dania ponad 60 000 USD na mieszkańca.
Niemcy ponad 48 000.
Francja ponad 40 000.
Wielka Brytania ponad 40 000.

Polska ponad 15 000.

Jeśli Twoi rodzice zarabiają 40 000 zł rocznie to dostaniesz większe kieszonkowe niż dzieci, których rodzice zarabiają 15 000 zł rocznie.

Rozumiesz?

W takim Południowym Sudanie to jest bida, bo jest po prostu bida?

Czy jest bida, bo nauczanie Wielkiego Sternika Jarusia jeszcze tam nie dotarło i nie podnieśli sobie minimalnej do standardów Europy Zachodniej?


Po trzecie, w pierwszej kolejności nie padną Aluteci, tylko jakieś pizzerie, sklepy itp Te, które są na granicy opłacalności, ewentualnie generują niewielki zysk.

Wyobraź sobie, że masz sklep.

W sklepie zatrudniasz 3 sprzedawczynie. Sam jeździsz po towar, rozładowujesz itp. Masz na czysto 5000 zł. Ale spłacasz jeszcze ratę kredytu, który wziąłeś na zakup dostawczaka, remont lokalu i zakupienie towaru. Tu sobie wymyśl jaka to może być rata.

Po podniesieniu minimalnej o 33% płacisz o 750 zł więcej od osoby. Z 5000 robi Ci się 5000 zł - 2250 zł = 2750 zł. Z tego spłacasz sobie kredyt. Ile może być tej raty? 1000? 2000? 3000?

I stwierdzasz, że pier...sz i jedziesz do Irlandii.

I takie rzeczy dzieją się w Polsce cały czas.

W Stalowej Woli co chwilę coś pada.

Nie Aluteci i Superior Industries.

Jak chcesz wiedzieć, gdzie coś padło to wyglądaj witryn z napisem: LOKAL DO WYNAJĘCIA.

Ludzie próbują coś zacząć, narobią długów, bo nie idzie za dobrze, ale myślą, że już za chwilę się odkują, a potem i tak zostawiają to i jadą do pracy w rzeźni w Irlandii, żeby spłacić długi.

A pracownicy narzekają, że pod koniec koleś się spóźniał z wypłatą.

A skoro się spóźniał, to musiało paść, bo kto tak traktuje pracownika.



Jeśli nie możesz zrozumieć dlaczego tak jest, że na Zachodzie mają więcej, a tutaj mniej, to otwórz sobie Pizzerię. Zatrudnij 5 osób. Daj wszystkim po 7000 zł. W ten sposób będziesz miał pewność, że pracują super-mega-wydajnie. I będzie bardziej zachodnio-europejsko.

I daj znać po miesiącu ile jesteś do przodu.


"Pensje w zwykłych prywatnych firmach które rzekomo upadną po podniesieniu płacy minimalnej."

Daj przykłady. Najlepiej ze Stalowej Woli.



"Jeżeli chodzi o tą policję - coś w tym stylu"

To pochwal się co tam produkowaliście. Amfę? Dolary? Pigułki gwałtu?



@ZSRR

Przecież PIS ekonomicznie to jest lewica. Więc jeśli ci się to podoba to jesteś ekonomicznym lewakiem.

"Jak czytam te komentarze to widzę żałosny lament i ujadanie lewackiego ścierwa"

Brawo ZSRR.

Pamiętam jak się zastanawiałem: śmieszek czy debil?

"Trzynastego sierpnia wyborcy wyślą w kosmos lewackie szmaty raz na zawsze"

Nad czym się tu zastanawiać?



@art2deco

"Jednak gastarbeiterzy z Ukrainy masowo znajdują zatrudnienie."

Tak jak gastarbeiterzy z Polski masowo znajdują zatrudnienie na Zachodzie.

"Widzita, wszystko to była kwestia pieniędzy."

Komu to tłumaczysz?

Cud gospodarczy jest taki, że ludzie spier...i i nie mają zamiaru wracać. Dlatego trzeba było poszukać kogoś kto będzie robił za te super niskie płace.


Dlaczego Polska kupuje węgiel z Rosji czy innej RPA?

Bo mają niższe koszty produkcji. Bo mniej płacą pracownikom.

W 2018 Ruscy zarobili 3,400,000,000 zł na sprzedaży węgla Polsce.

Sprzedali nam prawie 20 mln ton węgla.


A przecież mamy nasze polskie kopalnie.


I my importujemy węgiel?

Oczywiście.

Bo nasz węgiel jest drogi.


I praktycznie z każdym towarem można zrobić to samo.

I dlatego po wzroście płacy minimalnej spadnie eksport, a wzrośnie import.


I PKB już nie będzie tak ładnie wyglądać.


I zniknie cud gospodarczy, ale to akurat nikogo nie martwi, bo jesteśmy w EU i dobrze znamy kierunek w którym jeździ się do pracy.

A Ukraińcy?

Co ich obchodzi polski PKB. Na rękę dostaną więcej.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 12:40  
Cytuj
Popieram wprowadzenie w Polsce bezwarunkowego dochodu podstawowego, który zastąpiłby wszystkie zasiłki, renty i emerytury.
Każdy pełnoletni obywatel otrzymywałby taką samą stawkę, co zlikwidowało by nierówności społeczne.
A oprócz tego, kto chce pracować i ma ofertę pracy*, mógłby pracować i mieć więcej.
Ale każdy miałby zagwarantowane minimum egzystencjalne.
A nie, to co teraz: że wielu ludzi jest bez pracy, bez żadnego zasiłku i żyją z tego co przypadkowo znajdą, jak dzikie zwierzęta.

* - dlatego płaca minimalna powinna zostać obniżona, choćby o połowę do 1100 zł brutto, żeby pracodawcom opłacało się zatrudnić jak najwięcej ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 12:46  
Cytuj
nacht - dla ciebie bajka co? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 12:52  
Cytuj
@ Mirek

Ja próbuję uratować siebie, ciebie i wszystkich innych.
Wolisz bajkę czy koszmar ?

W tej chwili pracy dramatycznie brakuje.
Jest tylko propaganda sukcesu że "jest pełno pracy i brakuje rąk do pracy" oraz wyjazdy do Berlina gdzie polscy bezrobotni mogą liczyć na zabezpieczenie socjalne jako bezdomni.
Co roku w Polsce wiesza się około 5 tysięcy ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 13:09  
Cytuj
Nie ratuj mnie.

Nie potrzebuję.

Znajdź sobie pracę, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 13:15  
Cytuj
@ Mirek

Mi wystarczy uratować tych którzy potrzebują.

Stosowne eksperymenty z bezwarunkowym dochodem podstawowym zostały już przeprowadzone, i wykazały że ludziom żyje się lepiej. Są dużo bardziej zadowoleni z życia.
To najlepsze, co dotychczas ludzkość zdołała wymyślić, jeżeli chodzi o kreowanie polityki społecznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 17:02  
Cytuj
Do wyborów parlamentarnych zostały dwa tygodnie.
Tymczasem realizacja koncepcji "taniego państwa" przynosi straszne rezultaty.
Tu, w Powiecie Jarosławskim, zdesperowana Policja z byle powodu zabiera podpitych ludzi z domów i zamyka ich "w celu wytrzeźwienia" aby tylko wystawić rachunek za pobyt w jednostce Policji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:01  
Cytuj
Ile Ci policzyli?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:04  
Cytuj
https://twitter.com/IreneuszStacho2/status/1175386295486599168

Chyba nie zdążą zakopać przed nalotem Zielonych ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:12  
Cytuj
@art2deco

Ratusz zajmuje się wywozem śmieci?

Czy jakaś firma?

Bo na tej zasadzie to można powiedzieć, że wiadomo gdzie PIS wywozi śmieci z Czajki.



Bardzo wiarygodny ten Stachowiak.

21 września pisze: Mamy miejsce, gdzie ratusz PO wywozi śmieci z Czajki!

21 września pisze: Tak zostały zagospodarowane osady z oczyszczalni Czajka!

24 września pisze: Dotarłem do nowych zdjeć na których widać jak nielegalnie pozbywano się odpadów, w tym najprawdopodobniej ściekowych z Czajki.

25 września pisze: Odpady najp. z Czajki zatruwają kujawsko-pomorskie, każdy powinien to zobaczyć...



Najp. ? Ale sobie skrót zrobił. Ale czego się nie robi, żeby art2deco lepiej łykała.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 15:44  
Cytuj
Trzaskający-Rabiej zgubił pieniądze na wypłaty 5 stów. Słaby jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 17:21  
Cytuj
@PolakzPolski3.
Dzięki.
Tak trzymaj.
Może w końcu do kogoś to dotrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 19:27  
Cytuj
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie potwierdza, że pod koniec ubiegłego roku doszło do awarii Stacji Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych. Od tego czasu wyspecjalizowane firmy wywożą nieczystości z oczyszczalni "Czajka" - łącznie do środy było to ponad 100 tysięcy ton osadów, czytamy w komunikacie MPWiK.


Raj dla Zielonych, to góra kupy do przytulania i pełnej integracji z Gretą.

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska 19 września złożył do Centralnego Biura Antykorupcyjnego zawiadomienie w sprawie niesprawnej spalarni.

Awaria "Czajki", czyli śmierdząca-inaczej inwestycja za 3,7 mld złotych.
Rzeczniczka Inspektoratu Agnieszka Borowska powiedziała IAR, że kontrola wykazała, iż awaria była ukrywana od końca ubiegłego roku. Podkreśliła, że na modernizację "Czajki" wydano 700 milionów euro, a mimo to stacja spalania osadów nie działa od grudnia, a przestój w jej pracy będzie prawdopodobnie trwał do listopada. Nie została naprawiona, bo trwa spór prawny miasta z wykonawcą, czy obejmuje to gwarancja.


Tak trzymajcie, może w końcu do pożytecznych dotrze ta kupa,,, kamieni.

PS.
Dzięki Bogu nasze stawy osadowe znalazły pieniądze na unikniecie katastrofy ekologicznej wody pitnej. Kto wie, kto to wie czy znalazłyby pod czujnym okiem Totalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak czytam te komentarze to widzę żałosny lament i ujadanie lewackiego ścierwa, nic wam nie da te wróżenie z fusów i magiczne zaklinanie rzeczywistości, pisiory wygrają i dokopią tej idiotycznej opozycji tak mocno że nie pozbierają się przez długie lata, mam nadzieje że ta wygrana Jarka będzie tak wysoka że będzie można zmienić, ba nawet napisać nową konstytucje, bo ta to się nadaje tylko jako papier do dupy.Trzynastego sierpnia wyborcy wyślą w kosmos lewackie szmaty raz na zawsze, a ja będę śmiał się z ujadania lewaków na tym forum, tak jak to robię teraz smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


LEWACKIE PSY SZCZEKAJĄ, A KARAWANA JEDZIE DALEJ


Nie ZSRRaj się.
Pewnie PiS wygra, pewnie będzie ciekawie w Polsce. Starsi ludzie i nieroby obudzą się z ręką w nocniku, gdy ja będę układał sobie życie za granicą w normalnym kraju. Niech karawana jedzie. Ja wysiadam.


możesz w biegu wyskakiwać nikt za tobą nie będzie płakał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Do wyborów parlamentarnych zostały dwa tygodnie.
Tymczasem realizacja koncepcji "taniego państwa" przynosi straszne rezultaty.
Tu, w Powiecie Jarosławskim, zdesperowana Policja z byle powodu zabiera podpitych ludzi z domów i zamyka ich "w celu wytrzeźwienia" aby tylko wystawić rachunek za pobyt w jednostce Policji.


co ty pleciesz, zwinęli cię? A co to pracy to możesz za złotówkę dziennie pracować albo miskę zupy. Za dobrą robotę trzeba płacić sowicie a nie grosze. Płaca musi utrzymać robotnika a nawet jego rodzinę. Obiboków i leni się pozwalnia a zostaną ludzie pracowici i kompetentni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »