NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Wybory parlamentarne 2019,
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 07:21  
Cytuj
Andrzejek jednak nie zamilkł, po stylu wypowiedzi tego manipulanta PZP wnioskuje że to ta sama osoba, krętacz zwany lichwiarzemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 07:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 10:07  
Cytuj
CYTAT


Tak jak ktoś wyżej napisał, z tobą dyskusja nie ma sensu, ty masz mózg przeżarty nienawiścią do kościoła, a kościół to my ludzie wierzący w Boga i jeśli plujesz na kościół to opluwasz nas katolików, więc zanim coś napiszesz to przemyśl to trzy razy, bo każdy twój wpis obraża ludzi wierzących w Boga. Ty możesz być ateistą, kole dupy mi to lata, ale od katolików się odpierwiastkuj bo twoje wymysły prześladowcze noszą już znamiona psychopaty i ani się nie obejrzysz, jak wylądujesz w Tworkach przez te zawiść która zżera cię od środka.


Szkoda, ze środowisko katolickie uważa się za jedyne "prawilne" zarówno pod kątem moralnym jak i patriotycznym - z tego powodu uzurpują sobie prawo do pouczania innych oraz stanowienia prawa. To samo można napisać o pisie a w praktyce nikt nie jest lepszy. Wiadomo jesteśmy tym gorszym sortem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 11:26  
Cytuj
@ZSRR

"Andrzejek jednak nie zamilkł, po stylu wypowiedzi tego manipulanta PZP wnioskuje że to ta sama osoba, krętacz zwany lichwiarzem"

Mój stosunek do ZSRR znasz.


@M70

Pozwolę sobie przytoczyć ponownie moją wypowiedź po to, żebyś mógł się do niej ustosunkować:

"Kto stawia pomniki pedofilom?"

A kto postawił pomnik księdzu Makulskiemu przed bazyliką w Licheniu?

Kto postawił pomnik ks. Jankowskiemu?

M70, nie przeszkadzało Ci, że przed bazyliką w Licheniu stał pomnik pedofila?


Przecież zakonnicy wiedzieli dobrze o tym, że był pedofilem.


"A jeśli wiesz coś na temat ludzi którzy chronią tych zwyrodnialców krzywdzących dzieci to twoim obowiązkiem jest zgłosić to do organów ścigania, inaczej przyczyniasz się do tego procederu na równi z tymi zbokami,"

Tak wiem. I bardzo dużo ludzi o tym wie.

Ludźmi, którzy chronili takich zwyrodnialców byli biskupi katoliccy.


Widzisz M70, kler zupełnie inaczej podchodził do kwestii zgłaszania i raczej skłaniał się do zachowania przypadków pedofilii w tajemnicy. I ich stosunek do tego co było obowiązkiem w takiej sytuacji był zupełnie inny.

Kościół w sposób systemowy chronił księży pedofilów.

"Tamtejszego wikarego ks. Radosława Bariasza od razu coś w zachowaniu ks. Kani zaniepokoiło. Zaczepiał dzieci, zapraszał je na plebanię, obłapiał, opowiadał sprośne dowcipy. Wikary poszedł na skargę do proboszcza. Bez efektu. Poszedł więc do wrocławskiego biskupa pomocniczego Edwarda Janiaka. Tym razem efekt był. Ks. Bariasz został przeniesiony, a ks. Kania został w Miliczu."

Edward Janiak, który przeniósł wikarego, któremu nie podobał się ksiądz pedofil jest obecnie biskupem kaliskim.

M70, jaki jest Twój stosunek do biskupa Edwarda Janiaka, który krył pedofila i obecnie jest biskupem kaliskim?

Moim obowiązkiem jest zgłosić to do organów ścigania?

Przecież organy ścigania z Ziobro na czele doskonale zdają sobie sprawę ze skali wykorzystywania dzieci przez księży. Czy prokuratura próbowała przejąć dokumentację Kościoła Katolickiego dotyczącego zgłoszonych przypadków pedofilii?

NIE.


Dlaczego nie, skoro wiadomo, że Kościół ukrywał przypadki pedofilii?



"chyba że sam nim jesteś,"

Nie jestem. Natomiast niewątpliwie był takim człowiekiem ks. Makulski stojący do niedawna na cokole przed bazyliką w Licheniu.



"a kościół to my ludzie wierzący w Boga i jeśli plujesz na kościół to opluwasz nas katolików,"

W którym momencie oplułem katolików?

Wiesz kto pluje na katolików?

Każdy ksiądz, każdy biskup, który brał udział w ukrywaniu przypadków pedofilii.




"każdy twój wpis obraża ludzi wierzących w Boga."

Każdy? Nie przesadzasz?

Podaj jeden przykład.


"Ty możesz być ateistą, kole dupy mi to lata, ale od katolików się odpierwiastkuj bo twoje wymysły prześladowcze noszą już znamiona psychopaty i ani się nie obejrzysz, jak wylądujesz w Tworkach przez te zawiść która zżera cię od środka."

Kiedy ja się czepiałem katolików?

Zawiść?

Podaj przykład tych wymysłów prześladowczych.



Ponieważ użytkownik o wdzięcznym nicku ZSRR postanowił dołączyć do naszej dyskusji, to jego też zapytam:

ZSRR, nie przeszkadzało Ci, że przed bazyliką w Licheniu stał pomnik pedofila?

ZSRR, jaki jest Twój stosunek do biskupa Edwarda Janiaka, który krył pedofila i obecnie jest biskupem kaliskim?




kabi i b.l.u.e - co Wy o tym sądzicie?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek jednak nie zamilkł, po stylu wypowiedzi tego manipulanta PZP wnioskuje że to ta sama osoba, krętacz zwany lichwiarzemsmiech2

Pamiętam jak jeszcze niedawno wklejales na to forum fake newsy, które sam ci wytknąłem krętaczu-manipulatorze.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 11:47  
Cytuj
@M.M.

Zapytam ponownie, bo pewnie w natłoku postów umknęło Ci to pytanie:

"To powiedz mi M.M. kto ma więcej przyzwoitości?

Ziobro, Beatka, Jarek, Duda i Kamiński?

Czy te wyśmiewane 8 osób pod sądem?"




@art2deco

Miałaś do wyboru następujące pytania:

"Kto z Was zrobił sobie dziecko dla Narodu?

Kogo z Was nie było stać na dzieci i zrobił je sobie dopiero jak dostał kasę?

Kto z Was stanął w obronie zasłoniętego krzyża w Licheniu?

Komu z Was przeszkadzał pomnik pedofila w Licheniu?

Kiedy wydobycie węgla było wyższe: za PO czy za PIS?

Kto z Was wierzy, podobnie jak miruś, że PIS wydobywa węgiel, bo oszczędza go dla przyszłych pokoleń?

Kto z Was potrafi powiedzieć dlaczego PIS mówił, że sprowadzi wrak, a potem olał sprawę?"


O dziecko dla Narodu pytałem cię wielokrotnie.

Nigdy nie odpowiedziałaś.

Nie odpowiedziałaś też na pytanie w jaki sposób zrobiłaś wycenę kosztu Caracali (nadal uważam, że wszystko sobie wymyśliłaś). Nie potrafiłaś odpowiedzieć czy nadal jesteś na tyle nierozgarnięta, że uważasz, że ewolucja małpy to rzucanie nią o beton w celu stworzenia nowej małpy.

I teraz też nie odpowiedziałaś na pytania skierowane do ciebie.

Zamiast tego odpowiadasz w imieniu M.M.

Mam rozumieć, że to twoje drugie konto czy uważasz, że M.M. sam nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie?

I potrzebuje obrońcy w osobie nędzy intelektualnej, art2deco.


"Ale musisz się zrewanżować."

Zrewanżować? Za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Czy za to, że nie odpowiedziałaś na postawione pytania?

I zrewanżować czym? Przytaczaniem danych z kilku artykułów na tym portalu?

Ktoś tutaj ma problem z przeczytaniem tych artykułów?

Czy ja kwestionuję to, że PIS zaorał opozycję?

Nie.

Ale kwestionuję opowieści mireczka o obronie polskiego węgla.

Kwestionuję twoją walkę z pedofilią.

Bo nie powiedziałaś złego słowa o tych, którzy stawiali pedofilom pomniki.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 16:00  
Cytuj
Nikt z tobą zakłamany krętaczu, który wiedz czerpie z soku z buraka dyskutował nie będzie. Dziwne ze jeszcze tego nie zauważyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Minister Ziobro, premier Szydło, prezes Kaczyński, prezydent Duda i minister Kamiński mają więcej przyzwoitości niż te 8 osób protestujących pod sądem."

Skopiuj i wklej i będę wiedział, że tak uważasz.



Obrazek




,,,Zrobione! PZPr


Ale musisz się zrewanżować. Jak ocenili mieszkańcy naszego powiatu jak i całego Podkarpacia "prace" lokalnych kandydatur Platformy?

W procentach % a gdybyś nie dał rady to wiesz, pomogę! cool girl Średnia krajowa POKO - 27,40%


Andrzejkowi od fejków zawsze pomagałam ok Jedziemy!

W powiecie stalowowolskim postawę kandydatur PO oceniło pozytywnie 15,46% mieszkańców.
W województwie pozytywnie o pracy kandydatur PO zawyrokowało 14,39% mieszkańców.

PS.
CYTAT
Skopiuj i wklej i będę wiedział, że tak uważasz.
- sam napisałeś jaka odpowiedz byłaby wystarczająca nie wiem


PS.
Zawsze pochwale przodownika pracy. Za wzorowe prowadzenie dokumentacji rozpoznania, carski urzędnik by pozazdrościł! Na której Fermie pobieraliście nauki? Na Akwarium jesteście niegotowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 16:22  
Cytuj
Kiedyś czytałem taki artykuł, francuskiego profesora wykładowcy z bardzo renomowanej uczelni Brytyjskiej, który zbadał pewną grupę ludzi LGBT i doszedł do wniosków które oczywiście udowodnił na przykładach, że celebryci jak i inny którzy są pedofilami ( co im udowodniono sądownie, nie przez pomówienia jak to w naszym kraju bywa) bardzo często atakują księży katolickich i oskarżają ich o pedofilie, ten naukowiec pisał że jest to ich taka forma obrony, wolą aby społeczeństwo zainteresowało się innymi wtedy ich poczynania nie zostaną zauważone, a że oskarżanie księży katolickich jest dzisiaj na topie to głupi tłum łyka to jak pelikan (przykładem jest PzP)

I jak tak czyta te wypociny tego szczyla mającego się za Polaka to nic tylko rasowy zboczeniec i pedofil z niego. Ale nic się nie martw gagatku, prędzej czy później policja wpadnie na twój trop ty dewiancie krzywdzący dzieci. Zanim zaczniesz szukać zboczeńców wśród KK spójrz na siebie zwyrodnialcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 17:28  
Cytuj
Dla procentowo nieortodoksyjnych smiech2 zapisze to w ułamkach, jedna na siedem osób pozytywnie ocenia lokalne kandydatury PO. W przypadku PiS 6 na dziesięć osób ma pozytywne doświadczenia.

Dla graficznie zorientowanych zobrazuje to ~tak (* to inne, - to PO, + to PiS):

++++++-***+++-+++***-++++++-***+++-+++**


Średnia - 27,40%
Podkarpacie - 14.39%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 17:59  
Cytuj
Tomasz Trela, wiceprezydent Łodzi i kandydat Lewicy na posła jeszcze chwilę temu w ramach swojej kampanii łaził z uśmiechem nr 5 po rynku i rozdawał ludziom sadzonki. Udało się i 40 tys. zafascynowanych nim mieszkańców Łodzi postawiło krzyżyk przy jego nazwisku. Wczoraj, jeszcze jako wiceprezydent, DWA DNI PO WYBORACH(!) ogłosił coś mieszkańcom. Wszystkim, nie tylko pożytecznym wyborcom Lewicy. Mianowicie, że będą drastyczne podwyżki cen za wywóz śmieci - z 13 zł na 24 zł miesięcznie. Zaznaczył, że jeśli ktoś nie będzie chciał segregować to zapłaci karę w wysokości 48 zł, czyli dwukrotności nowej opłaty śmieciowej.

Weź sadzonkę kochany wyborco, spójrz w me piękne oczy, poczuj troskę lewicy o lud pracujący (puuffff...) Dobra, żarty żartami, ale od grudnia musicie bulić prawie dwa razy tyle, a ja lecę do Warszawy, papatki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś czytałem taki artykuł, francuskiego profesora wykładowcy z bardzo renomowanej uczelni Brytyjskiej, który zbadał pewną grupę ludzi LGBT i doszedł do wniosków które oczywiście udowodnił na przykładach, że celebryci jak i inny którzy są pedofilami ( co im udowodniono sądownie, nie przez pomówienia jak to w naszym kraju bywa) bardzo często atakują księży katolickich i oskarżają ich o pedofilie, ten naukowiec pisał że jest to ich taka forma obrony, wolą aby społeczeństwo zainteresowało się innymi wtedy ich poczynania nie zostaną zauważone, a że oskarżanie księży katolickich jest dzisiaj na topie to głupi tłum łyka to jak pelikan (przykładem jest PzP)


Urzekająca i jakże tajemnicza teoria smiech2
Skoro LGBT to zboczeńcy, raczej będą bronić pedofilii umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 19:31  
Cytuj
Widzę że tutaj niektórym jakby ksiądz wsadził członka w odbyt to udawali by, że nic nie czują.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 20:08  
Cytuj
Holenderska policja zamknęła w środę centrum Hagi, w którym znajdują się budynki rządowe, by uniemożliwić rolnikom protestującym przeciwko przepisom ekologicznym zablokowanie go traktorami. Konwoje traktorów wyruszyły rano najpierw do Utrechtu, a potem do Hagi.


Według anglojęzycznego holenderskiego portalu nltimes.nl ministerstwo obrony użyczyło policji ciężarówek, które zablokowały traktorom dojazd do centrum.

Rolnicy, którzy protestują przeciw przepisom ekologicznym, chcą przede wszystkim dotrzeć do kompleksu budynków Binnenhof - siedziby holenderskiego parlamentu. Wojsko odcięło więc największe drogi dojazdowe.


No tak, czerwoni zieloni nie tylko w naszej Puszczy doprowadzili do wymarcia większości siedlisk rzadkich zwierząt i ptaków (drzewa gniją na stojąco a lokalni mieszkańcy palą węglem zaklopotany). Jedyna kuracja na gradacje kornika to szybka wycinka i użytkowanie drewna.

W jednym z ostatnich wywiadów sp. prof. Jan Szyszko opisał działalność Green.piss, donoszenie aktywistów tej międzynarodowej szajki Sorosa do tępych dzid zadekowanych po wszystkich międzynarodowych instytucjach starszych towarzyszy,,, Grety i Kingi :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Widzę że tutaj niektórym jakby ksiądz wsadził członka w odbyt to udawali by, że nic nie czują.


Fiut księdza w dupie to jakże potrzebne wszystkim Polakom duchowe ubogacenie. Księdze to robiom z obowiązka ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Dla procentowo nieortodoksyjnych smiech2 zapisze to w ułamkach, jedna na siedem osób pozytywnie ocenia lokalne kandydatury PO. W przypadku PiS 6 na dziesięć osób ma pozytywne doświadczenia.

Dla graficznie zorientowanych zobrazuje to ~tak (* to inne, - to PO, + to PiS):

++++++-***+++-+++***-++++++-***+++-+++**


Średnia - 27,40%
Podkarpacie - 14.39%


Mi też jest bardzo smutno i przykro, że pochodzę z regionu ciemnoty i durnoty.
A takie Helmuty np., nękani wg jarka uchodźcami, gapiący się codziennie na pedałów i zboczeńców: 43% dla PO, a dla PIS-lamu 24%. OPS ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:08  
Cytuj
Bronicie zboków z KK, którzy powinni mieć zarzuty za wykorzystywanie dzieci, zwyrodnialcy.
Gdy szkoła chce chronić dzieci m.in. przed molestowaniem poprzez edukację seksualną krzyczycie "stop pedofilii".
Tam gdzie jest przestępstwo, szukacie wymówek. Tam, gdzie jest chęć ochrony przed złem, widzicie przestępstwo.
Banda idiotów, pelikanów bez mózgu. Ciemnota.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:14  
Cytuj
Wańka zupełnie nie doceniasz zalet wolnego wyboru. Ludzie w demokratycznym czynie ocenili meritum działalności podkarpackich działaczy PO. W innych województwach też ocenili owoce ich pracy,,,

Twarda rzeczywistość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:32  
Cytuj
Rysiu zupełnie pomieszałeś zagadnienia braku przyzwolenia, anty-katolickiej infiltracji SB, strachu przed kompromitacja a chętnym współudziałem. KK w Polsce wyraził swoje stanowisko odnośnie tęczowej zarazy i ma pełne poparcie społeczności myślącej.

Ludzie powiedzieli NIE (właściwie to pokazali środkowy palec) pomysłom oddawania pod przymusem do ekskluzywnej edukacji przedstawicieli lobby LGBTQP+ własnych dzieci.

Gdyby był wybór to rozumiem że zainteresowani deprawacją niewinności wysłaliby własne pociechy do zgłębiania sekretów życia homoseksualistów i transów.
Ale co im z tego przyjdzie,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:32  
Cytuj
Dobry Wieczór Państwu;

Warto podkreślić, że PiS jest partią narodowo-konserwatywną i narodowo-katolicką.
Dlatego prowadzi taką, a nie inną politykę społeczną.
Generalnie, obecna elita polityczna to same "stare kotlety", odgrzewane po raz któryś z rzędu.
PiS ? Jedną szansę już mieli w latach 2005-2007 (ówczesny wicepremier Lepper powiesił się na sznurku od swojego worka bokserskiego).
Koalicja Obywatelska ? Jako Platforma Obywatelska rządzili 8 lat (2007-2015).
Lewica ? Jako Sojusz Lewicy Demokratycznej również mieli już szansę w latach 2001-2004, gdy upadł rząd nieboszczki Akcji Wyborczej Solidarność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2019r. 21:38  
Cytuj
cool girl
CYTAT
Generalnie, obecna elita polityczna to same "stare kotlety", odgrzewane po raz któryś z rzędu.


Świetnie podsumowałeś ludzi którzy dostali się do PE z ramienia PO ok



PS. Rysiu cd.
Możemy prześledzić na tym krótkim przykładzie poziom manipulacji opinią publiczną przez np. artystów. W tym przypadku słowo-klucz do łamania oporu rozumu to "odbieranie praw" gdy w rzeczywistości chodzi o przyznanie "ekskluzywnych przywilejów" wychowawczych nad wszystkimi dziećmi edukatorom LGBTQP+. Identyczny chwyt do propagandy słowa-klucz "walczącego o wolność" KOD-u, który walczył o "zachowanie przywilejów" kasty. cool girl

- Jest to jeden wielki absurd. Żadna władza nie może odebrać nam prawa do edukacji
i do dbania o nasze własne zdrowie i bezpieczeństwo
– tak Anja Rubik skomentowała skierowanie do prac w komisji
projektu „Stop pedofilii”.


Konia z rzędem temu kto po jednym przeczytaniu jest w stanie to powtórzyć i zauważyć. Powiedzieć czego i dla kogo ona się domaga co niby im zabrano (to oznacza zrozumienie ukrytego nowego żądania). potluczony
Niczego im nie zabrano, to oni żądają.

Obrazek

https://www.foxsports.com.au/what-the-fox/transgender-wrestler-booed-in-texas-final/news-story/12578c1cd17004b7b84649535002b08b

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 08:14  
Cytuj
Jeszcze nowy parlament nie zaczal funkcjonowac, a w Chinach juz podwyzki cen. Wieprzowina 70% , ma tan Jarek wladze i tozmach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 09:22  
Cytuj
@STOP.LGBT

"I jak tak czyta te wypociny tego szczyla mającego się za Polaka to nic tylko rasowy zboczeniec i pedofil z niego."

Kto czyta? Czyje wypociny? Ten co czyta to rasowy zboczeniec i pedofil?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 10:26  
Cytuj
@ZSRR

"Jeszcze nowy parlament nie zaczal funkcjonowac, a w Chinach juz podwyzki cen."

Wiemy już, że interesujesz się Chinami.

A teraz coś z naszego, polskiego podwórka.

ZSRR, nie przeszkadzało Ci, że przed bazyliką w Licheniu stał pomnik pedofila?

ZSRR, jaki jest Twój stosunek do biskupa Edwarda Janiaka, który krył pedofila i obecnie jest biskupem kaliskim?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 10:56  
Cytuj
@art2deco, jesteś manipulatorką. Ta sama mantra co w TVPiS. Ten sam ściek bzdur. Gardzę takimi ludźmi. Zaklamujecie rzeczywistość.
Spójrz w lustro i zapytaj kogo widzisz.

Kastą, która ma specjalne przywileje w tym kraju jest czarna mafia zwana Kościołem Katolickim.

Kościół broni pedofilów ze swojego otoczenia przenosząc podejrzanych z parafii do parafii a prokuratura pod rządami PiS na to przyzwala zamiast postawić im zarzuty.
Nie jest tak? Ktoś zaprzeczy?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 11:33  
Cytuj
@art2deco

Napisałem:

"I specjalne pytanie dla M.M.

To powiedz mi M.M. kto ma więcej przyzwoitości?

Ziobro, Beatka, Jarek, Duda i Kamiński?

Czy te wyśmiewane 8 osób pod sądem?



Pytanie jest proste. Zadaję je po raz trzeci, ponieważ nadal nie dostałem odpowiedzi.

Pomogę Ci M.M.

Tutaj masz gotowe zdanie.

"Minister Ziobro, premier Szydło, prezes Kaczyński, prezydent Duda i minister Kamiński mają więcej przyzwoitości niż te 8 osób protestujących pod sądem."

Skopiuj i wklej i będę wiedział, że tak uważasz."


art2deco odpowiedziała na to pytanie, po czym w kolejnym poście napisała jeszcze:

"- sam napisałeś jaka odpowiedz byłaby wystarczająca"

art2deco - czy ty nie rozumiesz tego co czytasz i nie widzisz, że pytanie skierowane jest do M.M. czy upierasz się przy odpowiedzi na to pytanie, bo M.M. to twoje drugie konto?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »