NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
11.11.2019 Marsz Niepodległości Jedziemy Wszyscy,
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 11:07  
Cytuj
Witam i przedstawia program i oczywiście zapraszam wszystkichumiechbądzmy w ten dzień wszyscy razem oddajmy hołd bohaterom którzy walczyli o Polske

10.00 – do końca marszu – Roty Niepodległości zbierają podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą “STOP 447“. W okolicy ronda Dmowskiego rozstawionych będzie ok. 10 namiotów, w których można złożyć podpis oraz zdeponować już wypełnione przez was karty

10:00 – Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim ul. Garncarska 32 Bractwo św. Piusa X

13.30 – wspólny różaniec na Rondzie im. Romana Dmowskiego

14.00 – oficjalne rozpoczęcie X edycji Marszu Niepodległości przez Roberta Bąkiewicza

14.00 – 15.00 – okolicznościowe przemówienia oraz występy słowno-muzyczne

15.00 – wymarsz w kierunku PGE Narodowy

16.30 – 19.00 – występy artystyczne na Błoniach Stadionu Narodowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 15:46  
Cytuj
MN to bardzo dobra inicjatywa . Kultura liberalizmu prowadzi do takich o to rzeczy :
Szwecja usuwa hymn z programu nauczania


Nowa podstawa programowa dla szkół w Szwecji nie przewiduje obowiązkowej nauki hymnu państwowego, psalmów oraz tradycyjnych pieśni nordyckich. Według urzędu zajmującego się tamtejszym systemem edukacji, dzięki temu możliwe będzie uniknięcie przeładowania tamtejszego programu nauczania.

Szwedzka Narodowa Agencja Edukacji, działająca pod nadzorem tamtejszego Ministerstwa Edukacji, właśnie zaprezentowała projekt nowej podstawy programowej dla młodszych klas szkół podstawowych. Najbardziej kontrowersyjna zmiana dotyczy nauczania wspomnianego hymnu, a także psalmów oraz tradycyjnych pieśni nordyckich, które jak dotąd były obowiązkowym elementem lekcji muzyki.

Teraz mają one nie znajdować się w programie nauczania, ponieważ Agencja uważa, że w ten sposób można uniknąć zbytniego obciążania uczniów kolejnymi elementami wiedzy. Zamiast tego mają oni uczyć się „muzyki nawiązującej do rzeczy, które znają z codzienności, a także tradycji muzycznych związanych z różnymi świętami”.

Propozycja rządowej instytucji spotkała się z ostrą krytyką opozycyjnej centroprawicy. Według Umiarkowanej Partii Koalicyjnej (Moderaterna) taki krok oznaczałby, że szwedzka szkoła przestaje uczyć historii kraju i rezygnuje z przekazywania młodym Szwedom wartości będących podstawą tamtejszej kultury. Liberałowie nie chcą z kolei mieć zaufania do instytucji nie mającej szacunku do szwedzkich dziejów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 16:14  
Cytuj
Tym bardziej warto pokazać że u nas jest normalność koniec ze szKODnikami i PatologiąObtwatelska która chciała wprowadzić nam to samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 18:30  
Cytuj
A przyjadą faszyści z Włoch tak jak w tamtym roku?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 18:59  
Cytuj
Jak nie przyjedziesz to nie będzie faszystów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 19:50  
Cytuj
Faszyści na Marszu byli rok temu, a dokładniej obok Marszu, zebrało się 100 "obrońców" demokracji żeby zamanifestować swoją nienawiść do Polski w tym tak ważnym dniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2019r. 20:27  
Cytuj
Paskudnie zaklamujecie rzeczywistość. Patrioci...
Nowa Siła (wł. Forza Nuova) – włoska organizacja o charakterze nacjonalistycznym[3] i neofaszystowskim[1][2], będąca członkiem Europejskiego Frontu Narodowego. W latach 2003–2006 była częścią Akcji Socjalnej[potrzebny przypis] (włoskiej koalicji zrzeszającej partie faszystowskie założonej przez Alessandrę Mussolini).
Wikipedia.pl
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2019r. 05:36  
Cytuj
,,Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie ” - ROMAN DMOWSKI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2019r. 06:13  
Cytuj
W zeszłym roku diabli mnie ponieśli i ruszyłem na miasto. Nie mogąc znaleźć wejścia do metra, zaczepiłem przypadkowego przechodnia z polską flagą. Cieszył się z niepodległości. Okazało się, że jest Chorwatem i studiuje w Warszawie. Nawet nie pytałem, czy wybiera się na Marsz Niepodległości. Raczej nie byłby mile widziany, bo "Opamiętaj się rodaku, Polska tylko dla Polaków". Może dostałby po ryju od nawiedzonych kiboli.

I tak się zastanawiam, czy takiej Polski chcemy?

Z drugiej strony w Stalowej też nic szczególnego się nie dzieje. Obchody takie jak zawsze.

Chyba trzeba jechać do Warszawki.

O której jest wyjazd i jaka cena?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2019r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
W zeszłym roku diabli mnie ponieśli i ruszyłem na miasto. Nie mogąc znaleźć wejścia do metra, zaczepiłem przypadkowego przechodnia z polską flagą. Cieszył się z niepodległości. Okazało się, że jest Chorwatem i studiuje w Warszawie. Nawet nie pytałem, czy wybiera się na Marsz Niepodległości. Raczej nie byłby mile widziany, bo "Opamiętaj się rodaku, Polska tylko dla Polaków". Może dostałby po ryju od nawiedzonych kiboli.

I tak się zastanawiam, czy takiej Polski chcemy?

Z drugiej strony w Stalowej też nic szczególnego się nie dzieje. Obchody takie jak zawsze.

Chyba trzeba jechać do Warszawki.

O której jest wyjazd i jaka cena?


Hhahha ale bzdury piszesz . Cpales cos wczesniej z Chorwatem ??? Hahahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2019r. 17:24  
Cytuj
Rysiu, patrz i się ucz czego w domu nie nauczali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »