NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Giełda samochodowa,
Posty: 11
Dołączył: 22 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 12:06  
Cytuj
Szukam samochodu i stąd pytanie czy warto zawracać sobie głowę i jechać na giełdę do Rzeszowa lub Sandomierza? Jakie są wasze doświadczenia? Może nie warto tracić czasu i lepiej skupić się na ogłoszeniach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 12:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 00:00  
Cytuj
dobre pytanie ja bym szukal jesli giełda to od osoby prywatnej nie z komisu i od handlarza. wolalbym poszukac po internecie i pojechac dzies dalej zalezy tez jaki budzet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 00:06  
Cytuj
dobre pytanie ja bym szukal jesli giełda to od osoby prywatnej. Napewno nie z komisu i od handlarza bo tu bywa roznie na 5 aut to 2 nie ma problemu wolalbym poszukac po internecie i pojechac gdzies dalej napewno bym nie kupil w kielcach auta... zalezy tez jaki budzet takie moje doswiadczenia ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 06:54  
Cytuj
Gdy byłem na giełdzie w Sandomierzu jakiś miesiąc temu to samochodów było może ze 30. Według mnie to szkoda czasu. Handel samochodami przeniósł się do Internetu. Jeśli nie trafisz pewnego auta od znajomego to lepiej szukać czegoś przy drogach albo na lokalnych parkingach. Jeśli auto z zagranicy to tylko przez kogoś pewnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 06:55  
Cytuj
Gdy byłem na giełdzie w Sandomierzu jakiś miesiąc temu to samochodów było może ze 30. Według mnie to szkoda czasu. Handel samochodami przeniósł się do Internetu. Jeśli nie trafisz pewnego auta od znajomego to lepiej szukać czegoś przy drogach albo na lokalnych parkingach. Jeśli auto z zagranicy to tylko przez kogoś pewnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Szukam samochodu i stąd pytanie czy warto zawracać sobie głowę i jechać na giełdę do Rzeszowa lub Sandomierza? Jakie są wasze doświadczenia? Może nie warto tracić czasu i lepiej skupić się na ogłoszeniach


Ogłoszenia w internecie.
Ważniejsza sprawa to od kogo będziesz kupował samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Szukam samochodu i stąd pytanie czy warto zawracać sobie głowę i jechać na giełdę do Rzeszowa lub Sandomierza? Jakie są wasze doświadczenia? Może nie warto tracić czasu i lepiej skupić się na ogłoszeniach


Ewentualnie napisz jakie auto szukasz to moze ktos Ci napisze na co zwracac uwage przy danym modelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 14:00  
Cytuj
Nie wiem jak Rzeszów ale Sandomierz bym unikał. Szczególnie handlarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2019r.
Skąd: Kościerzyna
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 20:12  
Cytuj
również nie polecam Sandomierza, nie ma sensu jeździć po giełdach, wystarczy laptop i internet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Szukam samochodu i stąd pytanie czy warto zawracać sobie głowę i jechać na giełdę do Rzeszowa lub Sandomierza? Jakie są wasze doświadczenia? Może nie warto tracić czasu i lepiej skupić się na ogłoszeniach


Na giełdzie nigdy nie kupiłbym samochodu ew. obejrzał i z domu sprzedającego można ew. brać. Najlepiej jak piszą inni internet i telefon. Kupować najlepiej od pierwszego ew. drugiego właściciela z kompletną informacją o naprawach. Na umowie powinna być kwota jaką płacisz bo w razie kłopotów możesz tę kwotę wyegzekwować. Może nie każdy wie ale sprzedawca daje gwarancje dwa lata na sprzedany samochód i jeżeli oszuka masz szansę odzyskać pieniądze i koszty naprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Może nie każdy wie ale sprzedawca daje gwarancje dwa lata na sprzedany samochód i jeżeli oszuka masz szansę odzyskać pieniądze i koszty naprawy.


Bzdura. Chroni Cię rękojmia, żadna gwarancja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 15:13  
Cytuj
jakbyś tego nie nazwał to musisz się liczyć z odpowiedzialnością finansową jak kiepski samochód komuś wciśniesz nawet z wadami o których nie wiedziałeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
jakbyś tego nie nazwał to musisz się liczyć z odpowiedzialnością finansową jak kiepski samochód komuś wciśniesz


Jedynie co możesz "skarżyć" w ramach rękojmi to jak ktoś oszuka Cię na stanie licznika lub ukryje wypadkową przeszłość auta. Resztę sam sobie musisz sprawdzić przed zakupem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 15:58  
Cytuj
nie masz racji kolego masz obowiązek sprzedać mi sprawny samochód bez ukrytych usterek i wad nawet produkcyjnych, nie muszę nic sprawdzać przed zakupem ale po zakupie jak coś złego zacznie się dziać z autem to może być również problem sprzedawcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 16:00  
Cytuj
Jeździłem parę ładnych razy i jako kupujący i sprzedajacy. W Sandomierzu handlarze, bardzo bezczelni. Aby wcisnąć gówn... W Rzeszowie ciężko sprzedać dobre auto bo handlarze mają lepsze ceny za swoje szroty. Natomiast można kupić dobre auto ale nie na samej giełdzie a w koło niej na tych parkingach przyjeżdża dużo ludzi którzy sprzedają swoje prywatne auta. Trzeba tylko pochodzić i poszukać aut z kartkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
nie masz racji kolego masz obowiązek sprzedać mi sprawny samochód bez ukrytych usterek i wad nawet produkcyjnych, nie muszę nic sprawdzać przed zakupem ale po zakupie jak coś złego zacznie się dziać z autem to może być również problem sprzedawcy


Wypłatę też mam obowiązek oddawać ? Tankować i woskować codziennie ? umiech Co jeszcze? Tańczyć wokół ciebie? a jak 20 lat pozakupie zacznie się coś złego dziać, nie będę już żył, to moja rodzina będzie w obowiązku tak? umiech

Niektórzy to żyją w fantazji.. Forum to jednak taka nowsza wersja przekupek na targu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Szukam samochodu i stąd pytanie czy warto zawracać sobie głowę i jechać na giełdę do Rzeszowa lub Sandomierza? Jakie są wasze doświadczenia? Może nie warto tracić czasu i lepiej skupić się na ogłoszeniach
Sandomierz,szkoda jechać.Najlepiej ogłoszenia prywatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »