NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Buty dla dziecka ,
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 11:55  
Cytuj
Gdzie w Stalowej można znaleźć dobre buty dla małego dziecka? Przez dobre mam na myśli skórzane, z elastyczna podeszwą, więc sztywne Bartki itp. odpadają. W primie jest sklep, gdzie mają np. Mazurek, ale wybór słaby.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 11:55  
Cytuj

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 29 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 14:10  
Cytuj
Buty dla dziecka żeby były dobre muszą się osemkować czyli podeszwa ma się dawać wykrewykręcać jak przód w lewo to tył w prawo i odwrotnie. Tutaj nie znajdziesz. My mamy memo. Przywoziła nam dziewczyna tutaj do stalowej z Rzeszowa. W Rzeszowie w full market jest dużo ale z tego co wiem to nie każde są dobre że względu właśnie na podeszwę i jej osemkowanie ale też i zapiętki. Jak coś to pisz. Pomogę bo ostatnio musiałam kupić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej można znaleźć dobre buty dla małego dziecka? Przez dobre mam na myśli skórzane, z elastyczna podeszwą, więc sztywne Bartki itp. odpadają. W primie jest sklep, gdzie mają np. Mazurek, ale wybór słaby.


My niestety pierwszr kupiliśmy Bartki... Drugie i kolejne kupujemy już Emel, ale tak jak koleżanka wyżej pisała - Rzeszów. My akurat w Galerii Rzeszów sklep Świat Dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 29 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2019r. 07:26  
Cytuj
w naszym przypadku Emel były mało sztywne i miały niską zapiętkę. Mamy butki Memo. Są sztywne w zapiętce a to bardzo ważne. I najważniejsze mały chętnie w nich chodzi.

A jeśli chodzi o ceny tutaj to są masakryczne a wybór naprawdę niewielki. W Rzeszowie w Full Market jest sklep gdzie mają mega duży wybór butów. Tylko nie zawsze są rozmiary tego co chcemy. Dlatego nam przywiozła ta dziewczyna tutaj i jak się okazało że są za duże to zabrała i przywiozła mniejsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »