NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Zrzutka, Skandal
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 13:33  
Cytuj
Moze zrobimy zrzutke na baner ze zdjeciem poslanki tej co przecierala oko i pokazała fackena pacjentom onkologicznym.2 mld dla szczujni to skandal.5ml na film o "artyscie" narodowym Zenku,ale na filmy o noblistach polskich nie ma ! Skandal !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 13:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 13:44  
Cytuj
ja się dorzucę chętnie, ale w tym mieście nie pozwolą postawić takiego bannera ehh... chyba, że by ktoś na prywatnej działce się zgodził

A taki banner powinien zawisnąć na wieżowcu z boku przy Okulickiego, w miejscu gdzie ktoś wieszał ze spółdzielni bez porozumienia z mieszkańcami tego wieżowca kandydatów PiS przed wyborami, co dla mnie było skandalem (nie to, że to z PiS tylko w ogóle nie powinno się bez zgody mieszkańców wieszać czegokolwiek, bo to ich blok i płaca za niego, nie może więc zarabiać na tym ktoś trzeci)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:31  
Cytuj
Też się dołożę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:58  
Cytuj
Byleby wysoko żeby nikt nie uszkodził. Z chęcią się dorzucę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:59  
Cytuj
dam kase ale gdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
dam kase ale gdzie?


Napewno ktos by sie znalazl kto ma prywatny teren "albo laweta i zapierniczac po miescie.Temat rozwojowy,moze ktos/cos,przecuez w naszym miescie mieszkaja tez ludzie mad4zy co szczujni nie oglądają,potrafia liczyc i widza co sie dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
ja się dorzucę chętnie, ale w tym mieście nie pozwolą postawić takiego bannera ehh... chyba, że by ktoś na prywatnej działce się zgodził

A taki banner powinien zawisnąć na wieżowcu z boku przy Okulickiego, w miejscu gdzie ktoś wieszał ze spółdzielni bez porozumienia z mieszkańcami tego wieżowca kandydatów PiS przed wyborami, co dla mnie było skandalem (nie to, że to z PiS tylko w ogóle nie powinno się bez zgody mieszkańców wieszać czegokolwiek, bo to ich blok i płaca za niego, nie może więc zarabiać na tym ktoś trzeci)


Podpisy zebrac i do spoldzielni,jak im ktos zaplacil to dla mieszkancow ulgi w czynszach albo funduszu remontowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 18:43  
Cytuj
W Warszawie też o tym pomyśleli https://wiado(...)/xb2g98e

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 19:42  
Cytuj
A ja natomiast uważam ze PiS świetnie reprezentuje tych którzy na tą formacje głosowali...

Tylko z

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 19:43  
Cytuj
Ja również dam na szczytny cel ,ratujmy Polskęok ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 19:51  
Cytuj
A ja natomiast uważam ze PiS świetnie reprezentuje tych którzy na tą formacje głosowali...


znów ktoś był szybszy...


taka akcja niewiele zmieni w podejsciu do społeczeństwa tych zasranych jaśnie elit w polsce...
I co jest zastnawiające im biedniejszy i bardziej zacofany region Polski tym wieksze wplywy kościoła i tych biednych pokrzydzonych "patriotów" z mową nienawiści na ustach i dzielących Polaków na lepszy i gorszy sort...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
A ja natomiast uważam ze PiS świetnie reprezentuje tych którzy na tą formacje głosowali...


znów ktoś był szybszy...


taka akcja niewiele zmieni w podejsciu do społeczeństwa tych zasranych jaśnie elit w polsce...
I co jest zastnawiające im biedniejszy i bardziej zacofany region Polski tym wieksze wplywy kościoła i tych biednych pokrzydzonych "patriotów" z mową nienawiści na ustach i dzielących Polaków na lepszy i gorszy sort...



Najlepiej dolać oliwy do ognia i mieć pretensje, że dalej się pali umiech

Proponuje pojechać w te najbiedniejsze i "zacofane" regiony i posłuchać czym się tam żyje - informacje będą obiektywne i pozbawione szkodliwego promieniowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 20:15  
Cytuj
otoż najbiedniejsze i najbardziej zacofane regiony polski to wschód a przede wszystkim Podkarpacie.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 21:25  
Cytuj
CYTAT


otoż najbiedniejsze i najbardziej zacofane regiony polski to wschód a przede wszystkim Podkarpacie.




Chyba żadna z Podkarpackich gmin nie znalazła się w rankingu tych najbiedniejszych, ale można w ramach turystyki samemu wyrobić sobie zdanie.


Aby nie było OT - dorzucę się ale na szczytniejsze cele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 22:31  
Cytuj
Ja się dorzucę jak na połowie banera będzie ukazany Donald Tusk jak zabiera 150 mld z OFE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 22:50  
Cytuj
mam nadzieje ze wykupisz na 4+ lata miejsce na wiadukcie nad Okulickiego
będzie Wedze do następnych wyborów podpowiadało sentyment większości wyborców cool
pomysł bomba ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 00:42  
Cytuj
CYTAT
Ja się dorzucę jak na połowie banera będzie ukazany Donald Tusk jak zabiera 150 mld z OFE.


Tworz swoją zrzutke ale do tego tuska lichockiej jeszcze rydzyka z kaczynskim brakuje jak rydzyk dostaje kase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 09:15  
Cytuj
jak już uzbieracie to zgłoście do US bo podatek trzeba będzie zapłacić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »