NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Koronawirus a Nerwica Lękowa., Osoby ktore maja, czy maja jakies problemy?
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 16:25  
Cytuj
Witajcie, osoby ktore doswiadczyly, czegos takiego jak nerwica lękowa, czy macie w obecnej sutuacji, jakiej jestesmy, jakis problem z tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 16:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 18:22  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Uważasz, że to jest zabawne drwić z kogoś? 20 pkt

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 18:45  
Cytuj
Edo.... przeginasz. Daj spokój.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 19:28  
Cytuj
Nie rozumiem Edo2 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 23:10  
Cytuj
Tak PlagMa, ja mam i myślę że nie ja jedna. Ciężko jest się nie nakręcać w obecnej sytuacji, nawet- jeśli wyłączy się telewizor i ograniczy internet. Jak ktoś ma jakieś rady jak sobie z tym radzić i zachować dystans chętnie posłuchamy wszyscy wrażliwsi na takie sytuacje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 08:38  
Cytuj
Nerwicowcy sa w tej gorszsej sytuacji, ze chociaz nie beda fizycznie, miec tej choroby, to objawowo moga miec ta i kazda inna oczywiscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 09:31  
Cytuj
Mam nerwice lękową stwierdzoną a w tym trudnym okresie cały czas mięsień sercowy mnie boli bez leków nie wiem co by było

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 09:39  
Cytuj
w takiej sytuacji najlepiej jak ktoś jest jeszcze obok. No i jak najmniej czytania tego co się dzieje, żeby sobie nie wkręcać niewiadomo czego siedząc w domu. Mierz temperaturę, wysycenie tlenu pulsoksymetrem jak wszsytko ok to powinno cię to uspokajać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 10:32  
Cytuj
U nerwicowcow skoki goraca to rzecz normalna, wyobraz sobie ze masz glowe goraca jak szlak i wtedy Ktos przystawia Ci termometr do czola. To oczywiscie, zeby mniej czytac jest jak najbardziej sluszne, natomiast w podswiadomosci i tak zostaje to co sie z nami w tym momencie dzieje w tym swiecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Uważasz, że to jest zabawne drwić z kogoś? 20 pkt

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku



Ja bym się tym EDO nie przejmował jak mu stara od respiratora odetną podpinając młodego człowieka to się gamoń zapłacze.
Przecież to bezmózgie dziecko jest które nie bierze na poważnie takiej sytuacji... jak dla mnie powinni go wysłać do przywożenia chorych bez żadnej ochrony do szpitala jakby pojawiły się objawy kula w łeb i jednego idiotę mniej.
Ale ta jego ignorancja i prześmiewczosc spotka się z mocnym p***nieciem głowa w mur jak dotknie to jego rodziny...
Dziwne ze jeszcze mu konta nie zbanowali bo takie przychlasty tylko piszą bezsensowne pierdoly które nikogo noe obchodzą a swoim zachowaniem pokazuje ze jest typowym idiotą którzy to najczęściej przez bagatelizowanie sytuacji doprowadzają do kolejnych zarażeń
Jedno jest pewne żadnych chorób związanych z głowa nie posiada bo żeby takie wystąpiły trzeba pierw posiadać mózg a nie kacze lajno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 19:15  
Cytuj
Na pewno nie można słuchać wszystkich komunikatów bo to wygląda jak na wojnie. Ten koronawirus według mediów jest jak kule z karabinu. Każdego trafi tylko nie każdego zabije. Można rzeczywiście dostać psychicznej choroby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 20:26  
Cytuj
Zastanawia mnie sytuacja.. Osoby z przypadloscia, a raczej stanem jakim jest nerwica lekowa, moga miec wszystkie objawy, wszystkich schorzen. Co w przypadku, gdy taka osoba zacznie miec objawy takie jakie daje ten wirus, mowie wirus bo ten przydomek - korona mnie strasznie wkur..wia. Pomyslcie, osoba odizolowana, nie majaca kontaktu z nikim przyjezdnym, ani z rodzina, prucz teej w domu, nikt nie wychodzi nigdzie prucz szybkiego sklepu i nagle zaczyna miec dusznosci, kolatania itd. chcialaby udac sie wtedy na Sor i wlasnie tutaj pytanie, ma udac sie na Sor, czy odrazu wejsciem izolujacym do szpitala, mogla w koncu zarazic sie chociazby w sklepie. Pojdzie na Sor, jak zareaguja tam? Przeciez pomysla odrazu wirus heh bledne kolo. Sytuacja bez wyjscia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2021r. 20:40  
Cytuj
Witam mam zapytanie jak sobie radzicie z tym cholerstwem?psycholog czy psychiatra czy może lekarz ogólny?chemia czy bez?szukam porady dla bliskiej osoby,z góry dziękuje za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2021r. 21:11  
Cytuj
wrodzony optymizm,a jak nie wystarcza alkohol.
Na silniejsze środki jeszcze jest czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2021r. 21:39  
Cytuj
Jak alkohol to już jest gruby kaliber. Może być tak że te "silniejsze środki" były o wiele mniej szkodliwe. Nie sądzę żeby jakikolwiek lekarz zalecał alkohol w takich przypadkach. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2021r. 00:47  
Cytuj
CYTAT
Witam mam zapytanie jak sobie radzicie z tym cholerstwem?psycholog czy psychiatra czy może lekarz ogólny?chemia czy bez?szukam porady dla bliskiej osoby,z góry dziękuje za info


Do specjalisty - nie szukaj pomocy na forach i facebookach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2021r. 19:40  
Cytuj
Alkohol pomaga tylko w dniu spożycia na drugi dzień niestety ale jest dwa razy gorzej.
Pepsi-polecasz kogoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 01:35  
Cytuj
CYTAT
Alkohol pomaga tylko w dniu spożycia na drugi dzień niestety ale jest dwa razy gorzej.
Pepsi-polecasz kogoś?


Nie pomogę niestety. Ale warto zerknąć na portale typu znanylekarz i poczytać opinie pacjentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 11:55  
Cytuj
marines - poszedł priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 12:14  
Cytuj
Ja proponuje podejść racjonalnie do sprawy, liczby mogą w tym pomoc . prawdopodobieństwo śmierci przez covid dla osób infekowanych dla dzieci to 0,006%, 0,03 dla 20-30 latka do 8%-9% dla osób powyżej 80 roku życia. w skali populacji oczywiście prawdopodobieństwo jest jeszcze niższe.

Proponuje to porównać do prawdopodobieństw śmierci w wypadku , raka itd a nawet z wygrana lub piątkę w lotto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Ja proponuje podejść racjonalnie do sprawy.....


Taka uwaga...

To bardzo ciekawe, ale nie będzie pomocne tej osobie...

Zaburzenia lękowe nie mają wiele wspólnego z racjonalną sferą osobowości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »