NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Plotki na lawkach bez masek na twarzy,
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 12:50  
Cytuj
Salamandra, starzec, i kilku innych jeszcze myślących, jak dobrze, ze choć kilkoro Was,którzy używają mózgu zamiast telewizora do myślenia,reszta to niestety medialna papka,która zrobi wszystko co im każą,uwierzy w każdy nonsens płynący z telewizorka,ludzie dlaczego nie widzicie co się dzieje, w co chcą was wrobić!odebrać resztki wolności,a plany są znacznie szersze, oj są...ale lepiej się bać i nawracać zdrowo myslących!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 12:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 12:56  
Cytuj
Persymona idz sie zarazic, bo zablokowalo Ci sie myslenie. Kto Toba steruje? Moze dwoje takich samych znajomych! 30000 tys kary za grila czy domowke ze znajomymi!! I to jest to. Brawo rzad! Przyswoj to sobie i uwazaj, bo dobry obywatel zrobi dobry uczynek i zglosi, wtedy moze zaczniesz myslec racjonalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 13:14  
Cytuj
Hahahaha dobry obywatel konfident bardzo dobry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 13:20  
Cytuj
Dokładnie, dawać kary nawet po te 500 zł. może nauczy się dziadostwo, żeby zakładać te maseczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 13:23  
Cytuj
Dzisiaj spisywali na rynku ludzi hehe. Po ile teraz mandaciki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 13:35  
Cytuj
Z tego względu że nie wiadomo kto jest chory a kto zdrowy wszyscy powinni nosić maski. Czasami jak to ktoś napisał, osoba może nie wiedzieć że przenosi wirusa bo nie ma objawów. Twierdzicie że maseczki nic nie chronią ? To dlaczego ciągle ich używają lekarze, pielęgniarki na oddziałach, rotownicy medyczni, policjanci ?? Dla zabawy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Z tego względu że nie wiadomo kto jest chory a kto zdrowy wszyscy powinni nosić maski. Czasami jak to ktoś napisał, osoba może nie wiedzieć że przenosi wirusa bo nie ma objawów. Twierdzicie że maseczki nic nie chronią ? To dlaczego ciągle ich używają lekarze, pielęgniarki na oddziałach, rotownicy medyczni, policjanci ?? Dla zabawy??


Ogarniesz różnicę między maseczką medyczną a nie medyczną ?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 19:57  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z tego względu że nie wiadomo kto jest chory a kto zdrowy wszyscy powinni nosić maski. Czasami jak to ktoś napisał, osoba może nie wiedzieć że przenosi wirusa bo nie ma objawów. Twierdzicie że maseczki nic nie chronią ? To dlaczego ciągle ich używają lekarze, pielęgniarki na oddziałach, rotownicy medyczni, policjanci ?? Dla zabawy??


Ogarniesz różnicę między maseczką medyczną a nie medyczną ?


Jesteś jak rzep, który się czepia psiego ogona. W dodatku nie masz pojęcia o czym piszesz. Czy wg Ciebie maseczka chirurgiczna, jest lepsza od bawełnianej??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 20:30  
Cytuj
Tak, wg. Mnie tak jest. Ty uważasz inaczej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Tak, wg. Mnie tak jest. Ty uważasz inaczej?


goodgoodgood
Brawo Ty, uważasz że jednorazowa maseczka wykonana (uwaga trudne słowo dla Ciebie) z fizeliny jest lepsza od maseczki z filtrem fpp1. Ja p#%@#@$3, co za młotmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 20:49  
Cytuj
Nie wiem o jakiej masce piszesz. Ja pytam o maskę chirurgiczną, medyczną. Z atestem.

Młot? Wcześniej nie pisałeś o filtrze ? I kto jest młotem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:04  
Cytuj
Andrzej daj spokój, rozmawiasz nie z ludźmi a z telewidzami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem o jakiej masce piszesz. Ja pytam o maskę chirurgiczną, medyczną. Z atestem.

Młot? Wcześniej nie pisałeś o filtrze ? I kto jest młotem?


Ale młot, nie wiesz nawet o czym piszę mlotek Powiedz mi która maska jest skuteczniejsza, z filtrem czy jednorazowa chirurgiczna z fizeliny? I dlaczego w szpitalach używają tych jednorazowych, a nie z tych filtrem??
W użyciu są różne maski: bawełniane, medyczne, z filtrami, itp.. O ichskuteczności można poczytać już od dawna, każda ma swoje wady i zalety, Widzę jednak, że jesteś specjalistą odnośnie masek, a nie wiesz nawet czy one mają zabezpiecz osoby które je noszą, czy osoby które przebywają w towarzystwie osób które je używają.
Co do maseczek bawełnianych, użyję cytatu z wypowiedzi specjalisty (pierwszye lepszy cytat, zaczerpnięty z randomowego portalu):
"Taka bawełniana maseczka sprawdza się, zwłaszcza kiedy ktoś sam jest chory. W takiej sytuacji w dużym stopniu chroni przed rozprzestrzenianiem zarazków chorego, który rozsiewa je podczas kaszlu, a nawet mówienia. W przypadku osób zdrowych jej zastosowanie również ma sens."
Ale ty wiesz lepiejsciana, z koniem nie będę się kopałgoodgoodgood.
Być może jesteś już sam chory, może choroba u Ciebie przebiegnie bezobjawowo, a może zakończy się zgonem, że zostaniesz uwzględniony w statystykach wśród zmarłych na covida jako M-liczba lat, a na końcu będzie dopisek "większość zmarłych miała choroby współistniejące"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:17  
Cytuj
Nie chce mi się czytać tych twoich wypocin. Zapytałeś o maseczkę chirurgiczną i bawełnianą, a później zacząłeś o filtrach. Nie wiem co masz w głowie musisz być bardziej precyzyjny. To ty wychodzisz na młota.

A tak ogólnie to ja mam w dupie maseczki. Ja nie używam. Jestem wolnym człowiekiem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Nie chce mi się czytać tych twoich wypocin. Zapytałeś o maseczkę chirurgiczną i bawełnianą, a później zacząłeś o filtrach. Nie wiem co masz w głowie musisz być bardziej precyzyjny. To ty wychodzisz na młota.

A tak ogólnie to ja mam w dupie maseczki. Ja nie używam. Jestem wolnym człowiekiem.


W dupie to miałeś wiele innych rzeczy, nie tylko maseczki mlotek.
Przepraszam innych użytkowników forum za użyte słowa, ale z takim młotem, nie można inaczej. Jak mu się przedstawi sensowne argumenty, to zaczyna łapać za słówka, lub używać wulgaryzmów, bo inaczej nie potrafi odpowiedzieć.
Taki z niego wolny człowiek, że musi siedzieć na forum i bić pianę mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:31  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=dxxTTmB6vEg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:32  
Cytuj
jesli sie nie załącza ten link, trzeba go skopiować do przegladarki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
https://www.youtube.com/watch?v=dxxTTmB6vEg


Ciekawe dlaczego cała Azja potrafi sobie radzić z epidemiami... aaa. faktycznie, noszą maski, jak nie możesz razem z Andrzejkiem się poświęcić to jedźcie na Białoruś. Tam nawet mecze mają... Idźcie na stadion., obowiązkowo bez maseczki. A potem kielich wódki, łaźnia i na traktor, a nie, bo wy macie w dupie takie nowoczesne maszyny, wy zatrzymaliście się na etapie cepa.mlotek

PS. czy prezerwatywy chronią przed wirusem HIV?? Jako podpowiedź powiem że "odpowiedź" jest na tym filmiku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:49  
Cytuj
prezerwatywy są szczelne,więc dobrze użyte chronią,natomiast maska nie jest na tyle szczelna by chronić przed wurusem, natomiast jest na tyle szczelna by skutecznie utrudniać oddychanie i powodować związane z tym konsekwecnje, no ale żeby na to wpaść, trzeba umieć myśleć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie chce mi się czytać tych twoich wypocin. Zapytałeś o maseczkę chirurgiczną i bawełnianą, a później zacząłeś o filtrach. Nie wiem co masz w głowie musisz być bardziej precyzyjny. To ty wychodzisz na młota.

A tak ogólnie to ja mam w dupie maseczki. Ja nie używam. Jestem wolnym człowiekiem.


W dupie to miałeś wiele innych rzeczy, nie tylko maseczki mlotek.
Przepraszam innych użytkowników forum za użyte słowa, ale z takim młotem, nie można inaczej. Jak mu się przedstawi sensowne argumenty, to zaczyna łapać za słówka, lub używać wulgaryzmów, bo inaczej nie potrafi odpowiedzieć.
Taki z niego wolny człowiek, że musi siedzieć na forum i bić pianę mlotek


Jakich wulgaryzmów? Pierwszy nazwaleś mnie młotem. Zapomniałeś czy nie wiesz co piszesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
prezerwatywy są szczelne,więc dobrze użyte chronią,natomiast maska nie jest na tyle szczelna by chronić przed wurusem, natomiast jest na tyle szczelna by skutecznie utrudniać oddychanie i powodować związane z tym konsekwecnje, no ale żeby na to wpaść, trzeba umieć myśleć


Głupszej wypowiedzi w tym temacie jeszcze nie przeczytałemjezyk. Ale to pokazuje z jakimi ludźmi mamy tutaj do czynienia, "prezerwatywy są szczelne"mlotek, co za młotmlotek. A przecież dałem podpowiedźgood.
Panie Persyfona, w linku do filmiku, który Pan wrzuca, jest fragment o porowatości maseczek. Teraz radzę poczytać o porowatości prezerwatyw i wielkości wirusa HIV. Nie wiem jednak czy to ogarniesz, ale prezerwatywy nie zapewniają 100% ochrony przed HIV, tak jak maseczki przed covidem: "prezerwatywy są szczelne"mlotek. Szczelne to mają mózgi wypowiadający się na tym forumgood.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
prezerwatywy są szczelne,więc dobrze użyte chronią,natomiast maska nie jest na tyle szczelna by chronić przed wurusem, natomiast jest na tyle szczelna by skutecznie utrudniać oddychanie i powodować związane z tym konsekwecnje, no ale żeby na to wpaść, trzeba umieć myśleć


Głupszej wypowiedzi w tym temacie jeszcze nie przeczytałemjezyk. Ale to pokazuje z jakimi ludźmi mamy tutaj do czynienia, "prezerwatywy są szczelne"mlotek, co za młotmlotek. A przecież dałem podpowiedźgood.
Panie Persyfona, w linku do filmiku, który Pan wrzuca, jest fragment o porowatości maseczek. Teraz radzę poczytać o porowatości prezerwatyw i wielkości wirusa HIV. Nie wiem jednak czy to ogarniesz, ale prezerwatywy nie zapewniają 100% ochrony przed HIV, tak jak maseczki przed covidem: "prezerwatywy są szczelne"mlotek. Szczelne to mają mózgi wypowiadający się na tym forumgood.


CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nie chce mi się czytać tych twoich wypocin. Zapytałeś o maseczkę chirurgiczną i bawełnianą, a później zacząłeś o filtrach. Nie wiem co masz w głowie musisz być bardziej precyzyjny. To ty wychodzisz na młota.

A tak ogólnie to ja mam w dupie maseczki. Ja nie używam. Jestem wolnym człowiekiem.


W dupie to miałeś wiele innych rzeczy, nie tylko maseczki mlotek.
Przepraszam innych użytkowników forum za użyte słowa, ale z takim młotem, nie można inaczej. Jak mu się przedstawi sensowne argumenty, to zaczyna łapać za słówka, lub używać wulgaryzmów, bo inaczej nie potrafi odpowiedzieć.
Taki z niego wolny człowiek, że musi siedzieć na forum i bić pianę mlotek


Jakich wulgaryzmów? Pierwszy nazwaleś mnie młotem. Zapomniałeś czy nie wiesz co piszesz?


Czy młot to obraźliwe słowo??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 22:04  
Cytuj
Chcesz to siedź na dupie w chacie, najlepiej w maseczce i czekaj na szczepionkę. Pierwszy ustaw się w kolejce. Najlepiej rozgłos się na ochotnika do testów. Będziesz super zabezpieczony.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2020r. 23:14  
Cytuj
I dziwić się że dziad dalej rzadzi , cały obraz jego elektoratu ,pier...ć byle co ,byle pier..ć , kichę zapchać , wysrać sie z pieśnią pochwalną na ustach ku czci prezesa, beretki wyprane że nawet nie sa w stanie zauwazyć, że łańcuch coraz krótszy , a z kagańców które już wam pozakładał nawet się cieszą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »