NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Film S. Latkowskiego ..., ,,Nic się nie stało,,
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 04:05  
Cytuj
600 tys.złotych abonamentowych,ma zarabiać rocznie w Kurwizji Magdalena Ogórek.Taką kwotę podał wicemarszałek Bogdan Borusewicz na posiedzeniu senackiej komisji kultury.:szok:
Kasa za urodę?Za nogi o głębokim spojrzeniu i za zgrabne oczy?potluczony

Krzysztof Czabański,szef Rady Mediów Narodowych(o ku..wa,a nie powinno być-Konusowych?),zarządził głosowanie korespondencyjne członków(też "śmieszna"nazwazarumieniony),w sprawie powołania do składu zarządu TeFałPe...Jacka Kurskiego!
A mówiłem,że jest nieusuwalny jak urojona ciąża?chytry

https://demot(...)a-do-TVP

Kiedyś za komuchny,przynajmniej coś kombinowali, aby wyglądało normalnie.Teraz Konusy już się nawet nie kryją z cenzurą.
Osobiście uważam ,że piosenka Kazika to gniot,ale reklamę ma zajebistą!good

https://demot(...)amatorzy

Ciekawe czy Szumowski zostanie nowym Banasiem.umiech
Biorąc pod uwagę deklarowane dochody,a posiadany majątek, jest to całkiem możliwe.Do tego interesy jakie prowadzi jego zona Anna i brat Marcin...ok

https://demot(...)za-jajco

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 04:05  
Cytuj

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 15:13  
Cytuj
Powróćmy do tematu Warszawki i Trójmiasta w Sopocie

W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy przez stałych bywalców lokalu i okrzyknięty Wrogiem Prawdy #1

Pytanie wiec za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?

chyba że... nic się nie stało. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 15:37  
Cytuj
do cdn.- widzisz...w filmie Sekielskiego występują prawdziwi oprawcy, tłumaczą się, przepraszają poszkodowanych....w tym nowym jest biskup rozmawiającym...a w filmie Latkowskiego jest o wydarzeniach ktore tam miały miejsce, za które jakis Krystek siedzi w więzieniu a ponieważ - jak to w lokalu - bywali różni znani ludzie to ioch sie pokazuje. Ale czy oni kogos zgwałcili? molestowali? Zanussi, Wojewódzki, Chyra, Szyc...bywali w tym lokalu i co? Jest róznica, jesli jeden pokazuje jak ksiądz przychodzi do domu organisty i molestuje tam syna w czasie gdy matka wychodzi do kuchni? a w drugim jak galerianki dziewczynki szukają guza...?potem są szantazowane , wykorzystywane i za to nalezy sie kara winnym a nie wszystkim gosciom tego lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Powróćmy do tematu Warszawki i Trójmiasta w Sopocie

W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy przez stałych bywalców lokalu i okrzyknięty Wrogiem Prawdy #1

Pytanie wiec za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?

chyba że... nic się nie stało. nie wiem




Bo PiS do perfekcji opanował sztukę manipulacji i propagandy (Goebbels byłby z nich dumny i mógłby się uczyć).
Tak jak niby wybory 10.05. i kłótnia o nie, miała przykryć błędy w czasie pandemii, bzdury i przekręty PiSu, ich rodzin, nagłe przepisywanie majatków na żony polityków PiSu. Tak film Latkowskiego ma przykryć to co się dzieje po filmie Sekielskich oraz to co się dzieje w trójce.

Cytując klasyka, który wrócił do zarządu TVP, pokazując że Adrian to tylko marionetka, "ciemny lud to kupi".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 16:55  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=xietiCf76ho

umiech ciemny lud nie kupił zabójczych kopert, to był bojkot wyborów, bezpośrednia wiedza o zajściu pedofilii i zatrzymanie tej wiedzy dla siebie jest tak samo karane (współudział)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 20:23  
Cytuj
@cdn.. ps. "nie mam nic do powiedzenia"


"Pytanie wiec za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?"

Czekaj, czekaj.

To już nie jest film o PEDOFILII wśród celebrytów tylko teraz okazuję się, że chodzi o sutenerstwo i prostytucję?

Nie widziałem jeszcze filmu.

Śmiało PISZ. Kto?

Kogo ty albo Latkowski oskarżacie o sutenerstwo i/albo prostytucję?

Konkretne nazwiska. Konkretne zarzuty.



"a bezpośrednia wiedza o zajściu pedofilii i zatrzymanie tej wiedzy dla siebie jest tak samo karalne (współudział)"

Pisz. Kto? Podaj nazwiska i konkrety. Co wiedzieli?


Nawiasem mówiąc, wg matki ofiary księdza H. (możesz go zobaczyć w filmie Sekielskich "Zabawa w chowanego") biskup Napierała wiedział o pedofilii księdza H. Wg Niej biskup Napierała nic z tą sprawą nie zrobił.


Pisałeś, że Gortat mówi o patologii, którą widział. Zgłosił to na policję? Nie? Dlaczego?


Wracając do patologii.

Matka wykorzystywanego chłopca powiedziała biskupowi o tym, że dziecko było wykorzystywane przez księdza.

Rezultat?

"- Po kilku dniach zadzwonił do mnie ówczesny proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Sycowie i zapytał mnie, czym naraziłam się biskupowi. Na początku nie zrozumiałam jego pytania, ale dodał od razu, że miał niedawno telefon od Napierały, który wypytywał go, czy przypadkiem nie jesteśmy rodziną patologiczną. Jak się dowiedziałam, Napierała dzwonił również na policję w Sycowie z takim samym pytaniem. To był dla mnie szok - dodaje."

Powiedz mi czy widzisz patologię w wyżej opisanej sytuacji?

Jeszcze słowa matki o biskupie Napierale, który dzisiaj udzielał święceń kapłańskich.

"- Ten człowiek nigdy więcej się do nas nie odezwał, nic nie zrobił, by wyjaśnić tę sprawę i uratować pozostałe dzieci ich rodziny, które zostały skrzywdzone przez H., a dziś wiemy, że w było kilkanaście ofiar tylko jednego duchownego w ciągu tylko jednego roku jego "posługi" w parafii pw. Piotra i Pawła w Sycowie."

Napisz co sądzisz o biskupie Napierale cdn..

Pisząc o nim miej w pamięci swoje słowa "a bezpośrednia wiedza o zajściu pedofilii i zatrzymanie tej wiedzy dla siebie jest tak samo karalne (współudział)".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 20:27  
Cytuj
No mów cdn, Bóg słucha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Czekaj, czekaj.


nie wiem czekam czekam, a wy dalej matce bida ojcu bida... jak to dalej szło?

https://www.youtube.com/watch?v=VHmcO088d_c

Chadzacie Dwójkami na delegaturze, żeby do Trójki rodzinnej nie doszło bo nie dam rady cool

bezpośrednia wiedza znaczy tyle co świadka... w przeciwieństwie do tego co słyszałeś od kolegi teścia żony znajomego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2020r. 23:17  
Cytuj
no i odpowiedział(a) w stylu art good i edka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 13:43  
Cytuj
@cdn..

Powtórzę pytania:

Czy ten film jest o pedofilii wśród celebrytów?

Jeśli tak, podaj konkretne nazwiska i zarzuty.


Czy ten film jest o prostytucji i/lub sutenerstwie wśród celebrytów?

Jeśli tak to podaj jakie konkretne nazwiska i jakie zarzuty.


Kolejne pytanie:

Co sądzisz o biskupie Napierale, który chronił pedofila?

Twój brak odpowiedzi będzie oznaczał jego obronę, bo jako człowiek walczący z pedofilią zawsze i wszędzie, a nie "wybiórczo" niczym Sekielscy, nie będziesz miał problemów z pokazaniem co myślisz o kolesiu, któremu nie przeszkadza, że jego kumpel rucha dzieci.


Latkowski mógłby skierować swój apel do ciebie. I jestem pewien, że gdybyś wiedział o tym, że jakiś ksiądz rucha dzieci to byś nic nie powiedział.

Tak jak art2deco nie umiała powiedzieć złego słowa o Piotrowiczu, który tak pięknie umie mówić o molestowaniu dzieci.


Ale zamiast odpowiadać na te pytania ty wklejasz link.


Link do czego?


Do rozmowy z dziennikarką "Gazety Wyborczej" sprzed 4 lat.


Czy ty cdn.. chcesz powiedzieć, że ta wielka afera, którą Latkowski pokazał w swoim filmie była już znana 4 albo więcej lat temu?

Chcesz powiedzieć, że ten wstrząsający film o pedofilii wśród celebrytów nie pokazuje pedofilii wśród celebrytów i opisuje wydarzenia o którym kilka lat temu pisali już dziennikarze "Gazety Wyborczej"?

Głuchowski z tejże gazety zdążył nawet napisać o tym książkę?




Powiedz mi cdn.. kto ujawnił tę aferę?


P.S. Dlaczego Gortat nie zgłosił "patologii" nigdzie? I chodziło mu o to, że w knajpie chlali i ćpali (jak w większości knajp) czy widział jak ktoś rucha dziecko, ale, że on mały chłop jest to nie mógł nic zrobić.

Ale nie dał sobie zdjęcia zrobić i już nie wrócił?


P.S.2 Czy Latkowski i prokuratura skierowali już swój apel, ewentualnie wysłali śledczych, żeby Gortat powiedział co widział w "Zatoce sztuki"?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 16:47  
Cytuj
przypomniałem sobie jak to dalej szło; ....a jurnemu Stefanowi stoi dzida. Co u niego słychać?


Kontestujesz informacje o skandalu z Gazety Wyborczej i lokalnej telewizji z matecznika PO z czasów rządów PO nie mniej od braci Sekielskich i celebrytów TVN, róbta co chceta.

wracając do patoelity ujawnionej przez dziennikarzy po głośnym samobójstwie

https://natemat.pl/309299,nergal-chyra-koterski-celebryci-wspierali-zatoke-sztuki-w-sopocie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 19:33  
Cytuj
Tak sobie poczytałem o tym Latkowskim. Ciekawa postać. Szczególnie jego przeszłość kryminalna oraz praca zaraz po wyroku. Ciekawy gość.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 20:09  
Cytuj
cienas by się nie podjął, to prawda

taki to sam się nie powiesi pod specjalnym nadzorem w wiezieniu jak Jeffrey Epstein który za dużo by powiedział o elicie

kobieca perspektywa nie z PO albo z GW

https://www.youtube.com/watch?v=yelOGe4Wx34

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 22:33  
Cytuj
@cdn..

3 sprawy i zabieram się za oglądanie "Nic się nie stało".

Pierwsza.

Wczoraj na kazaniu biskup Napierała kryjący pedofila powiedział:

"są sytuacje, że trzeba milczeć dla dobra wszystkich".

To stoi w zupełnej sprzeczności z apelem Latkowskiego.

Ale z tego co widzę cda.. tobie bardziej po drodze z Napierałą niż Latkowskim.




Druga sprawa.

"Jurny Stefan".

Trudno powiedzieć.

Co słychać u byłego posła PIS Grzegorza Raczaka?


Tego, który mówił:

"Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć - mówi poseł. - Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem"

Poseł PIS nie widzi nic złego w spotkaniach z prostytutką.

PISowska elita.



Trzecia sprawa.

Ty chyba przeżywasz jakąś fascynację USA i Trumpem, stąd ten Jeffrey Epstein.

A jakbyś się trochę wysilił i poszukał to zobaczyłbyś, że "Polacy nie gęsi" i też swojego "cieniasa" mają.

Nasz nazywał się Dawid Kostecki.

Taki "cienias", który był mistrzem bokserskim kilku federacji, założycielem i przywódcą grupy przestępczej, handlował narkotykami, prowadził burdele.

Okazuje się jednak, że przy tym miał bardzo słabą psychikę.

I w końcu nie wytrzymał i powiesił się w celi. Jak Epstein.

Więcej dumy z bycia Polakiem cdn..

Mogłeś śmiało napisać o Latkowskim:

"taki to sam się nie powiesi pod specjalnym nadzorem w wiezieniu jak Dawid Kostecki który za dużo by powiedział o elicie"


Ale wiadomo oczywiście, że Kosteckiego nie sprzątnęły żadne elity, bo wiadomo, że żaden Kuchciński nie miał nic wspólnego z żadną "aferą podkarpacką", a to, że rodzinie odmówiono przeprowadzenia drugiej sekcji zwłok wynika z tego, że...

W sumie nie wiem dlaczego?

Może ty powiesz cdn.., bo widzę, że jesteś dobrze poinformowany, jeśli chodzi o Epsteina więc i w przypadku Kosteckiego pewnie wiesz więcej niż ja.

P.S. Czy w przypadku ofiar katastrofy smoleńskiej przeprowadzano ekshumacje zwłok wbrew woli rodziny? Czy zatem nie można było przychylić się do prośby rodziny Kosteckiego, która sugerowała, że obrażenia na ciele sugerują zabójstwo, a nie samobójstwo?

Nieee. Jeśli prokuratura na czele której stoi kumpel Kuchcińskiego mówi, że to było samobójstwo to ja im wierzę.

P.S.2 Swoją drogą w całej tej "aferze podkarpackiej" jest nasz rodzimy, stalowowolski akcent. Otóż okazuje się, że właściciele domów publicznych, w których według Kosteckiego nagrywano polityków i rzekomo nagrano Kuchcińskiego, założyli też pensjonat Flamingo w Rozwadowie.

P.S.3 A jak już jesteśmy przy temacie sutenerstwa i prostytucji.

W Sopocie Karnowski wziął się za "k**widołek".

Dobrze, że w Stalowej Woli nie mamy takich problemów i Lucek może się zająć projektowaniem przystanków autobusowych i murali.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 07:55  
Cytuj
Jurny Stefan to historia barwnego życia sama w sobie, dzida go gniotła to jego sprawa, to ze mu tym za coś płacono to inna. Wierzmy ze stymulowano tym tylko jego obsesje na punkcie Kaczora bo był równie jurny co obsesyjny w kaftanie od lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 10:13  
Cytuj
Podczas studiów członek duszpasterstwa akademickiego, potem Zjednoczenie Chrześcijansko Narodowe, poseł z ramienia Wyborczej Akcji Katolickiej i tak to się na starość kończy jak się chłop nie wyszumial za młodusmiech2
A stare komuchy z SLD na starość pełna kulturaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 11:27  
Cytuj
Nie chodzi o to, że cdn.. zaniża poziom, bo w jego przypadku nie ma czego zaniżać. Dno i durne wklejki.

Chodzi o to, że cdn.. pisze:

"odpowiedz na wybiórcze filmy Sekielskich"

po czym okazuje się najbardziej wybiórczą osobą na forum.

Powiedz mi cdn.. czy ciebie w zachowaniu Stefana razi płacenie za seks, bo poseł Raczak z PIS nie widzi w tym nic złego, czy łapówkarstwo, bo z tym z kolei nie ma problemu Jarosław, kiedy mówi, że trzeba posmarować księdzu 50 tysięcy?

Czy może dopiero połączenie tych dwóch faktów jest ZŁE?

Ty byś się cdn.. nadawał do rozpisywania przetargów tak, żeby tylko PIS mógł wygrać.



W innych tematach nie masz nic do powiedzenia? Wziąłeś sobie do serca słowa biskupa Napierały, że czasem trzeba milczeć dla dobra wszystkich, a zwłaszcza kumpli pedofilów?




Ale przechodźmy powoli do filmu Latkowskiego.


W 2005 zrobił on film "Pedofile". W tym samym czasie prokuratorem generalnym został niejaki Zbigniew Ziobro.

Sprawa pedofilów z Dworca Centralnego była głośna.

Musiał o niej słyszeć pan Ziobro, prokurator generalny.

Napisz proszę cdn.. co Ziobro zrobił w tej sprawie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 15:45  
Cytuj
@cdn..

Posłuchaj tutaj i powiedz mi jak to się ma do APELU Latkowskiego:

https://www.youtu(...)g5DAmu3w


Według słów tej zakonnicy to ty, cdn.., niebo masz już zagwarantowane.


Wracając do filmu "Nic się nie stało".

Gdzie dochodziło do wykorzystywania nieletnich dziewcząt?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 17:14  
Cytuj
Co Pan zdecyduje to będzie.

Dyżurny ks. TVN Sowa wybiórczo bywa nawet ostrzejszy, powiedziałbym nawet że w wielu klubach na całym świecie dochodzi do prostytuowania nieletnich dla zysku. Ludzie to wiedzą ale nie chcą pamiętać i patrzą obok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 17:25  
Cytuj
@cdn..

Pójdziesz do nieba cdn.. ?

Ty straszysz więzieniem za zatajenie informacji o przypadkach pedofilii, a zakonnica obiecuje za to samo życie wieczne.

I taki ciepły ma głos. Jak matka.

Pójdziesz do nieba cdn..?

Jesteś wystarczająco wybiórczy?

Czy masz niebo w d...e i wystarczy ci 30 srebrników za wklejanie głupich postów?



Oczywiście, że w wielu klubach na całym świecie dochodzi do prostytucji nieletnich.

Moje pytanie dotyczy filmu "Nic się nie stało".

Gdzie według zeznań dziewcząt dochodziło do wykorzystywania nieletnich?


P.S.

"Ludzie to wiedzą ale nie chcą pamiętać i patrzą obok. "

W Stalowej Woli dochodzi do wykorzystywania nieletnich?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 17:43  
Cytuj
w wielu klubach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 17:59  
Cytuj
@cdn..

Możesz podać nazwy?

Czy którakolwiek z dziewcząt w filmie powiedziała, że została wykorzystana w Zatoce Sztuki?

Całkiem możliwe, ale oglądając wczoraj film nie skupiłem się na tym, a moim zdaniem to dosyć istotna kwestia.


Pisząc "w wielu klubach" piszesz o filmie czy o Stalowej Woli?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 18:24  
Cytuj
to jest istotna kwestia, wszyscy się boją elity na filmie jak HIV albo nikt nie chce zostać samobójcą, gdy porównam do otwartości ofiar pedofila w kościele to strach rzuca się w oczy

prawie 20 dziewczyn jednak chce zeznawać ale tylko o sutenerach i nie przed kamerami, szkoda, mogłyby otrzymać zadośćuczynienie za wykorzystywanie jak ta dziewczyna która dostała 4 mln od zakonu a przecież nikt im tyle nie zapłaci za taki wywiad co TVN i GW

Chyba się boją nie wiem chociaż gdy się na tym skupie to może TVN nie chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 18:29  
Cytuj
@cdn..

"to jest istotna kwestia, wszyscy się boją elity na filmie"

Weź pod uwagę, że sprawa jest świeża. Te dzieciaki z filmów Sekielskich to nie są dzieciaki.

To są ludzie po 30-40 lat.

A pewnie większość ofiar w tej sprawie ma 20-25.


Jakie to kluby?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 18:38  
Cytuj
na filmie prezydent Sopotu wspominał o sieci zatoki kultury i innych, w Warszawie nie mniej koksu i botoksu, nie wsłuchiwałem się ale skazany sutener wszędzie był dobrze wspominany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »