NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Film S. Latkowskiego ..., ,,Nic się nie stało,,
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 18:44  
Cytuj
@cdn..

Ponieważ na ciebie nie można liczyć w kwestii faktów, to obejrzę film jeszcze raz (skupię się tylko na zeznaniach dziewcząt).


Koks i botoks?

Tego to i w StW jest trochę, ale to chyba jeszcze nie jest karalne?

Chociaż u nas chyba więcej koksu niż botoksu.


"nie wsłuchiwałem się ale skazany sutener wszędzie był dobrze wspominany"

Kto jeszcze był wspominany?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 18:44  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 19:06  
Cytuj
właściciel który go nie rozpoznawał, przypuszczałem ze moje odpowiedzi nastroju ci nie polepszą to przytaczałem odpowiedzi obiektywnych dziennikarzy śledczych z tego środowiska, niech inni łamią głowę nad meandrami życia elit III RP

CYTAT


W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy przez stałych bywalców lokalu i okrzyknięty Wrogiem Prawdy #1

Pytanie wiec za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?

chyba że... nic się nie stało. nie wiem



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 19:22  
Cytuj
@cdn..

"właściciel który go nie rozpoznawał"

Na pytanie o kluby odpowiadasz, że wszędzie wspominano sutenera i właściciela klubu.

Kogo jeszcze?

Mówiąc wspominano masz na myśli zeznania dziewcząt?


Masz tutaj na szybko kilka klubów. Przyjrzyj się dobrze cdn.. Może znajdziesz tam coś czego celebryci nie widzieli/nie chcieli widzieć. Parę razy internauci już w ten sposób załatwili komuś odsiadkę.

Zachęcam wszystkich do szukania.


Dream Club (zdjęcie Siwiec chyba jest właśnie stamtąd):

https://www.youtu(...)cGauoJOM

https://www.youtu(...)FkVWuO4c


Niesławne dziewczęta na huśtawkach:

https://www.youtu(...)PPDr_k5Y

https://www.youtu(...)ZFYA3OEA



Tutaj THE ROOF (mieszczący się w tym samym budynku co Zatoka Sztuki):

https://www.youtu(...)sVqag9_M

https://www.youtu(...)dpCA3nn4

Gortat nie załapał się na zdjęcie, ale na filmik już tak (w 0:12 to chyba Gortat prawda? i chyba faktycznie wygląda na wk...nego). Siwiec też się gdzieś tam przewija.



P.S. "to przytaczałem odpowiedzi obiektywnych dziennikarzy śledczych z tego środowiska" - jeśli się nie boisz, że nie pójdziesz do Nieba to przytocz je jeszcze raz ok?

Z jakiego środowiska?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 20:04  
Cytuj
@cdn..

Tutaj masz jeszcze filmiki z Zatoki Sztuki.

Bob Sinclar

https://www.youtu(...)a3h3ly-0

GusGus

https://www.youtu(...)paDDouQ4



A tutaj afterparty już w The Roof.

Sean Paul

https://www.youtu(...)HGk0tcqo

GusGus

https://www.youtu(...)kVxEtoXQ


Powiedz mi cdn..:

Dlaczego Latkowski nie wymienił w swoim filmie Boba Sinclara, GusGusa i Sauna Paula?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 23:08  
Cytuj
@cdn..

Znalazłem jeszcze 3 filmiki z Zatoki Sztuki, których Latkowski nie wykorzystał w filmie, prawdopodobnie ze względu na drastyczność scen w nich ukazanych.

https://www.youtu(...)767bdDZ4

https://www.youtu(...)KARAbFFw

https://www.youtu(...)1QrDrQ_8


I tutaj już ewidentnie pedofilska Zatoka Sztuka, bo nie mówimy o 14-latkach, ale o 6-12 latkach.

https://m.rad(...)licznosc




@cdn.. Wkleiłem ci 13 filmików z Zatoki Sztuki i miejsc z nią powiązanych. Chyba. Czy mógłbyś wskazać na którym z nich, prawdopodobnie NIE ma pedofilów?

A jeśli już wskażesz link to czy mógłbyś określić, które konkretnie osoby w danym filmiku NIE są pedofilami?

P.S. W sumie prawego i sprawiedliwego ZSRR też mógłbym o to poprosić. W końcu nie jest "obrońcą pederastów" więc pewnie szybko mu pójdzie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 01:03  
Cytuj
@cdn..

"zupełnie inny warsztat od moralnie stygmatyzującego dewiacje seksualne dzieła Sekielskich."

Powiedz mi cdn.. co to znaczy, że dzieło Sekielskich moralnie stygmatyzuje dewiacje seksualne?

Bo twój styl bardzo przypomina debilny styl pisania art2deco. Dużo mądrych słów i zero sensu.


"To pewne że w rewanżu celebryci z TVN wskażą palcami celebrytów z TVP"

Na 100%.


"dokument był o seksualnym wykorzystywaniu nieletnich oraz wciąganiu w prostytucje przez polskich celebrytów i elity"

No tak. A także o wykorzystywaniu świerszczy przez polskich celebrytów i elity. A także o wykorzystywaniu trójkołowych rowerków do szybkiego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Oczywiście wykorzystywaniu przez polskich celebrytów i elity.

Oczywiście wbrew temu co pisze cdn.. tych wszystkich rzeczy nie zobaczymy w filmie. Ale jeśli ktoś wierzy w sztuczną mgłę i w 0:34 słychać strzały to będzie mu się wydawać, że to było w tym filmie.

Pomaga też wiara w to, że 27:1 to zwycięstwo, maseczki trzeba nosić, ale nie trzeba, ale trzeba, ale nie trzeba i oczywiście wiara, że to nie są żadne nakazy tylko zalecenia. Wiara w to, że Jarek poszedł na cmentarz w imieniu Narodu, który go do tego upoważnił też pomaga. I wiara w to, że wybory odbędą się w maju i stać nas na drukowanie makulatury za grube miliony też pomaga zobaczyć te wszystkie rzeczy w filmie.


"ale przede wszystkim o strachu przed elitą który skutecznie uniemożliwia ściganie przez prokuraturę, skazywanie przez sądy i zablokował media"

Ten strach jest tak wielki, że Ziobro się wydygał i przez 5 lat nic nie zrobił. Mało tego. Ten strach był tak ogromny, że na 5 lat zablokował TVP.


Z kim tyś się na łby pozamieniał cdn.. ?


"Wszyscy wyrwani do tablicy z nazwiska odpowiedzieli: żaden z celebrytów niczego osobiście nie widział, niczego nie pamięta"

No popacz co to sie staneło.

Niesamowite.

Do tego tematu jeszcze wrócę.


"może się przyznają?"

Na 100%. Tylko szybko w rewanżu wskażą palcami celebrytów z TVP i pobiegną się przyznawać.

Powiem ci cdn.. narracja godna przedszkolaka z grupy starszaków.



"Dobrze, że Sekielscy nie kręcili serialu "Nic się nie stało".
Wszyscy aktorzy na planie tracili chwilowo wzrok albo słuch a dożywotnio mowę."

W "Zabawie w chowanego" biskup Janiak ma problemy z pamięcią. A o ile dobrze pamiętam zakonnica "nie wie czy może mówić".

W Kościele raczej się nie traci mowy, tylko trzeba mieć pozwolenie na to, żeby mówić.

Ale jak mówi biskup Napierała "czasem lepiej milczeć".

Zaprawdę powiadam Wam, nie rozdmuchujcie tego, a Bóg będzie Wam błogosławił.

Pójdziesz do Nieba cdn.. ?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 05:23  
Cytuj
chyba że... nic się nie stało zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 06:39  
Cytuj
CYTAT
chyba że... nic się nie stało zdegustowany




Po za tym że zostałeś zaorany, a film latkowskiego obniżony do kości. Tytuł adekwatny do filmu, o niczym wiec nic sie nie stało. Gorzej, że nic się nie stanie w sprawie karania pedofil.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 07:30  
Cytuj
Że środowiska lewicowe i tak zwani "wolnościowcy" z pod znaku 2,0 bronią pedofili to wiedziałam, ale ze na tym forum jest aż tylu zadeklarowanych zboczeńców, to jestem szoku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 12:49  
Cytuj
@cdn..

NIC SIĘ NIE STAŁO.


Biskup Napierała mówi, że trzeba mordę w kubeł i chronić swoich.

Co robi cdn..?

Morda w kubeł i trzeba chronić swoich.


NIC SIĘ NIE STAŁO.


Zakonnica obiecuje Niebo, jeśli dziennikarz przestanie się zajmować pedofilią w Kościele.

Co robi cdn..?

Morda w kubeł, bo trzeba chronić swoich.


NIC SIĘ NIE STAŁO.


Cdn.. insynuuje, że film jest o pedofilii, sutenerstwie, prostytucji wśród celebrytów.

Prosisz takiego typa o wskazanie kto? gdzie? kiedy?

Cdn.. bełkocze, że nie jest prokuratorem.


NIC SIĘ NIE STAŁO.



@Andrzej_2.0

"Tytuł adekwatny do filmu, o niczym wiec nic sie nie stało."

Czyś Ty się z cdn.. albo Lisą na łby pozamieniał?


Film jest BARDZO ważny. Pokazuje MNÓSTWO rzeczy. I stało się BARDZO dużo.


Ale to co się stało to nie są rzeczy o których wypisuje tutaj cdn..


Ten film nie jest o pedofilii wśród celebrytów. Zresztą Latkowski sam się do tego w jakimś stopniu przyznaje. Ale wywiadów teraz jest tyle, że muszę to przejrzeć jeszcze raz zanim podam cytaty.


Prawda jest taka, że moim zdaniem z tym filmem i z Latkowskim będzie jak z aferą Trójki. Kurski chciał sobie zrobić odpowiedź na film Sekielskich po to, żeby odciągnąć uwagę od pedofilów w sutannach i po to, żeby móc wzmocnić narrację cdn..ów i innych nieogarów typu Lisa i ZSRR o pedofilii w innych środowiskach. I się Kurski wj...ł na minę.

Bo pedofilii celebrytów w filmie nie ma.

Ale TVPis musi dalej w to brnąć, bo przecież Kurski ogłosił zwycięstwo w pojedynku na "lepszy" film o pedofilach.

A przecież po to TVPis zrobił ten film. Nie po to, żeby ścigać pedofilów, ale po to, żeby mieć argument, kiedy PIS jest oskarżany o zaniedbania / zaniechania w sprawie pedofilów. Do tematu jeszcze wrócę.


Tylko moim zdaniem TVPis ma albo za chwilę będzie miała problem z Latkowskim.

Bo Latkowski lubi gadać i gada. I gada. I gada. I gada.


A w tej TVPis pracują same talenty na miarę cdn..a i Lisy i jeszcze się nie zorientowali, że Latkowski wyciąga coraz więcej brudów obciążających obóz rządzący.


I jeszcze nie zdążyli zmienić obowiązującej narracji dotyczącej filmu.

Ale moim zdaniem niedługo TVP może wytykać Latkowskiemu fakt, że w filmie NIE MA NIC na temat pedofilii wśród celebrytów.

Dlatego zastanów się teraz kilka razy cdn.. co na ten temat napiszesz, bo za chwilę ja ci wyciągnę ten cytat.

A Latkowski coś tam mówi o tym, że Szyc mógł coś tam wiedzieć, ale mówi też o tym, że na bramkach w tych knajpach stoi CBŚ. Zaczyna opowiadać o taśmach z "afery podkarpackiej".

Zastanawiam się kiedy cdn.. zacznie pisać, że Latkowski to Wróg Prawdy #1.

P.S. Oczywiście cdn..y i inne Lisy muszą mieć nadzieję, że jednak Latkowski ma jakieś nagrania Szyca czy jakiegokolwiek celebryty i opublikuje je po to, żeby można było odtrąbić sukces swojej narracji. Sam czekam na to co Latkowski jeszcze udowodni.

Ale i tak uważam, że za jakiś czas cdn.. zacznie używać słów Latkowski Wróg Prawdy #1 w zupełnie innym kontekście.


@Lisa

Zrób sobie test.

Odpowiedz sobie na pytanie co sądzisz o biskupie Napierale i zakonnicy, która obiecuje Niebo za milczenie w sprawie pedofilii.

Napisz co o tym sądzisz, żebyśmy wiedzieli, że brzydzisz się pedofilią w każdym wydaniu. Bo inaczej zaczniemy podejrzewać, że części pedofilów nienawidzisz, a część jest ci bardzo bliska.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 15:31  
Cytuj
wszystkie pedofile są nasze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 15:37  
Cytuj
@cdn..

"wszystkie pedofile są nasze?"

Sam wiesz o których nie powiesz złego słowa.


Najwięcej masz do powiedzenia o tych wyimaginowanych. Ale tak ogólnie. Stygmatyzacja - TAK. Konkrety - NIE.

Ale za to ci płacą prawda?


W przypadku tych prawdziwych pedofilów i ich obrońców nie piszesz nic.

Tak jakby NIC SIĘ NIE STAŁO.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 15:46  
Cytuj
Każdemu, kto podniesie rękę na pedofila, władza tę rękę odrąbie! - Polański czy Krolopp?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 15:51  
Cytuj
@cdn..

"Każdemu, kto podniesie rękę na pedofila, władza tę rękę odrąbie! - Polański czy Krolopp?"

Biskup Napierała?

Zakonnica, która nie wie czy MOŻE MÓWIĆ?


Boisz się pisać cdn.. ?

Władza tę rękę odrąbie?

Władza to PIS cdn..


Boisz się PISu?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 15:52  
Cytuj
Zachowujesz się PolakzPolski3 jak typowy złodziej który właśnie zajumał na ulicy kobiecie torebkę i krzyczy "łapać złodzieja"
To takie typowe dla ludzi mającymi coś za uszami, a może ty jesteś pedofilem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 16:02  
Cytuj
@Lisa

Napisałem:

"Odpowiedz sobie na pytanie co sądzisz o biskupie Napierale i zakonnicy, która obiecuje Niebo za milczenie w sprawie pedofilii."

Nic nie odpisałaś.

Zamiast tego napisałaś:

"To takie typowe dla ludzi mającymi coś za uszami, a może ty jesteś pedofilem?"


Wiesz co robisz Liso? Chronisz biskupa i zakonnicę, którzy próbują chronić pedofilów.

Krzyczysz "Łapać pedofila" po to, żeby twój znajomy pedofil mógł się wmieszać w tłum.



P.S. Wy jesteście jak te małpki i ta zakonnica - NIE MOŻECIE MÓWIĆ.

Bo co?

Nie pójdziecie do Nieba?

czy

Nie dostaniecie kasy za posta?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 16:18  
Cytuj
wmieszać w tłum pedofilów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
Że środowiska lewicowe i tak zwani "wolnościowcy" z pod znaku 2,0 bronią pedofili to wiedziałam, ale ze na tym forum jest aż tylu zadeklarowanych zboczeńców, to jestem szoku.


Jedynymi obrońcami pedofilów to władza kościelna wespół z rządem i prokuraturą, która jest w rękach ziobry.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 16:19  
Cytuj
@cdn..

Ch.. wie ilu was tam jest.



Pytasz się cdn.. czy wszyscy pedofile są wasi?

Kim jesteście "wy"?



Sugerujesz, że Lisa próbuje chronić pedofila krzycząc "Łapać pedofila" po to, żeby mógł się wtopić w tłum pedofilów.

Znasz Lisę i jej środowisko na tyle, żeby mówić o tłumie?



Czy po prostu widzisz wszędzie pedofilów?


Ale pytałem cię wielokrotnie o podanie konkretnych nazwisk i z twojej strony:





CISZA.





Nic nie wiesz. Nic nie pamiętasz. Nie nie możesz powiedzieć. Nic nie możesz napisać.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 16:45  
Cytuj
nie spodziewałem się ze tak trywialnie prosto uda się skłonić delegata TVN do obszernej samokrytyki utrwalanych przekonań, Jędruś przejmuje pałeczkę z docelową polityczną narracją umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 17:52  
Cytuj
cdn.. się wypalił w temacie i zaczął bełkotać.

Wróćmy do filmu.



"TAK DLA ZATOKI SZTUKI!"

Głośna akcja (?).

Na pewno konkretne zdjęcia i konkretne nazwiska.


Komentarze?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 17:57  
Cytuj
rzucę kość do obgryzania na pożegnanie delegata... Jedrek pociągnie polityczna narracje

Napierała to pedofil, świadek z pokoju zajść czy dowiedział się tak jak my wszyscy od ofiar Krystka, wybierz zgodnie z przekonaniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 18:12  
Cytuj
@cdn..

"Napierała to pedofil, świadek z pokoju zajść czy dowiedział się tak jak my wszyscy od ofiar Krystka, wybierz zgodnie z przekonaniami"


Nie udawaj przygłupa.


Napierała wiedział o tym, że ksiądz H. wykorzystuje dzieci, bo zgłosiła mu to matka jednego z wykorzystywanych dzieci. I nic z tym nie zrobił. Przez co więcej dzieci ucierpiało.

Próbujesz wrobić mnie w powiedzenie, że Napierała to pedofil. Nie mam takiej wiedzy. Wiem, że chronił pedofila.


Napisz teraz co sądzisz o biskupie Napierale.

Czy wolisz pójść do Nieba?



Masz tutaj kość do obgryzania:

TVP.info z 19.09.2019

"Nie zabezpieczono żadnych nagrań w sprawie tzw. afery podkarpackiej, o których rzekomym istnieniu informują media; nie dysponujemy żadnym dowodem, że w ogóle takie powstały – oświadczyła Prokuratura Krajowa w reakcji na doniesienia Onetu nt. zeznań boksera Dawida Kosteckiego w tej sprawie."

Latkowski twierdzi jednak, że te nagrania są.



Boisz się PISu cdn.. ?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 18:15  
Cytuj
a ty wierzysz ze nic się nie stało

CYTAT
Napierała wiedział o tym, że ksiądz H. wykorzystuje dzieci, bo zgłosiła mu to matka jednego z wykorzystywanych dzieci. I nic z tym nie zrobił. Przez co więcej dzieci ucierpiało.


https://www.youtube.com/watch?v=3BwbPGbxqFA

...wybrałeś zgodnie z przekonaniami trzecią opcje, co z bywalcami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 23:05  
Cytuj
@cdn..

Stało się BARDZO dużo.

"...wybrałeś zgodnie z przekonaniami trzecią opcje, co z bywalcami?

Pie..isz bez sensu, jak zwykle kiedy nie masz nic do powiedzenia.


Wkleiłeś link do Zatoki Sztuki.

Można prosić o komentarz do tego linku?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »