NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Film S. Latkowskiego ..., ,,Nic się nie stało,,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 02:01  
Cytuj
było.. znowu sobie szkodzisz, nie chodzi o Marcina

Bo inaczej Marcin pójdzie siedzieć za to co mu "udowodniono"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 02:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 02:23  
Cytuj
@cdn..

"Bo inaczej Marcin pójdzie siedzieć za to co mu "udowodniono" "


Widzisz cdn.. ja nie mam nic przeciwko temu, żeby on siedział za to co mu udowodniono. To jest jakiś problem dla ciebie?


Czy "własny zespół" Ziobry powołany zapewne w listopadzie 2015 nie może prowadzić swoich działań z Turczyńskim za kratkami?

I jeśli nie może, to napisz proszę dlaczego?


Krystek z tego co się orientuje siedzi za jedno przestępstwo i jednocześnie toczą się procesy w innych sprawach.



P.S.

Tutaj Turczyński:

https://www.youtu(...)wJwQWlMA

jedzie po Gazecie Wyborczej z zaciekłością godną cdn..a.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 02:47  
Cytuj
czwarty raz dowiodłeś swojego nierozgarnięcia, ja daje szanse tylko do 3 razy nawet gdy obserwuje drobne postępy

Wracam do istoty sprawy:

W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy przez stałych bywalców lokalu i okrzyknięty "Wrogiem Prawdy #1"

Pytanie wiec za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?

chyba że... nic się nie stało. nie wiem


Jedrek poszerzył pole do penetracji ludzkich przekonań

CYTAT
Jedynymi obrońcami pedofilów to władza kościelna wespół z rządem i prokuraturą która jest w rękach Ziobry.



https://youtu.be/nI9lnXxldIE?t=76

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 06:04  
Cytuj
W kółko to samo. Cdn.... zostałeś zaorany i nie masz już nic do powiedzenia.

Od filmu minęło 8 dni. Co się wydarzło?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 06:13  
Cytuj
Warto obejrzeć ten film.ok

https://demotywatory.pl/4691009

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 10:54  
Cytuj
@cdn..

" czwarty raz dowiodłeś swojego nierozgarnięcia, ja daje szanse tylko do 3 razy nawet gdy obserwuje drobne postępy"

Załóżmy, że umiesz liczyć.
Załóżmy, że istnieją jakieś dowody na moje nierozgarnięcie.
Załóżmy, że szanse dajesz tylko 3 razy.

Co teraz cdn..?
Co zrobisz?

Podejrzewam, że nic.

Podejrzewam, że będziesz niczym Ziobro.

Podejrzewam, że będziesz jak tvp.info.

"Pojedynek" na pedofilię wygrany.

NIC SIĘ NIE STAŁO.

Zero informacji o postępach "własnego zespołu" Ziobry, zero informacji o największej tragedii Sopotu od czasów wojny.


P.S.

Ja niestety w twoim wypadku nie widzę żadnych postępów. Nadal jesteś w tej samej grupie z pewnym "inżynierem" - przygłupem.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 11:03  
Cytuj
Rok 2015 w Sopocie. (Część 1 z 2)

8 marca Anaid rzuciła się pod pociąg.

LIPIEC Podolski i Szostak piszą artykuł o nazwijmy to "sprawie". Co dokładnie napisał nie wiem, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć. Artykuł ukazał się w magazynie "Reporter". Podobno przeszedł bez echa. Ale jestem pewien, że ZSRR, cdn.. i Lisa już wtedy wyczaili artykuł o Krystku w Reporterze i wiedzieli co się dzieje w Sopocie.

Tak na marginesie Podolski obecnie pisze dla Onetu i pisywał dla Gazety Wyborczej. Nie ma to żadnego związku ze sprawą, ale chciałbym uwiarygodnić jego artykuł w oczach cdn.., Lisy i ZSRR.

Podolski twierdzi, że nie jest w stanie przebić się z artykułem do szerszego grona odbiorców (kto z Was czyta Reportera?) i pisze do Latkowskiego. Po którymś mailu, Latkowski postanawia zająć się sprawą.


W tym samym czasie, niejako równolegle toczy się spór między Karnowskim i Zatoką Sztuki. Ale nie chodzi wcale o pedofilię tylko o nielegalny koncert, hałas i tym podobne problemy.

Tutaj artykuł z 29 lipca (już go wcześniej wklejałem):

https://www.trojm(...)3#opinie

Tutaj wywiad z Karnowskim opublikowany przez RadioGdańsk 30 lipca na youtube:

https://www.youtu(...)ZdFK2TxM

Karnowski mówi o problemach z Zatoką Sztuki, ale nie ma tam tematu molestowania czy pedofilii.


25 lipca Latkowski pisze w magazynie internetowym kulisy24.com o Krystku. W artykule pojawiają się Krystek, Dream Club, Zatoka Sztuki, Marcin Turczyński, The Roof.


W tym artykule z 29 lipca na trójmiasto.pl pojawia się taki wpis odnośnie Zatoki Sztuki:

"Czy wypowiedzenie umowy może mieć związek z ostatnimi doniesieniami ws. Krystiana W., przeciw któremu toczą się policyjne i prokuratorskie śledztwa, m.in. w sprawie kontaktów z nieletnimi, kradzieży czy jazdy po alkoholu?"

Czyli coś tam wiadomo, chociaż wygląda na to, że w tamtym okresie krążyło to bardziej wokół Krystka niż Zatoki i Turczyńskiego.


27 lipca Latkowski pisze kolejny artykuł:

Dream Club, Krystek, Zatoka Sztuki, Turczyński, Paweł Klejbor (?), Karnowski


Czyli do 27 lipca mamy 3 artykuły na temat Krystka i Zatoki Sztuki. Z tym, że w tych artykułach nie ma mowy o pedofilii w Zatoce Sztuki. Są zarzuty dla Krystka. I jest pokazana jego niejasna rola w Zatoce Sztuki.

Latkowski pisze kolejne artykuły.

29 lipca.
31 lipca.
2 sierpnia.
16 sierpnia.

1 sierpnia rusza akcja: Ratujmy Zatokę Sztuki

https://www.faceb(...)esztuki/

To stąd są słynne zdjęcia z Tak dla Zatoki Sztuki!

Tutaj filmik wrzucony właśnie 1 sierpnia.

https://www.faceb(...)31194241

Naje...o celebrytów.

Latkowski mówi w wywiadzie, który wrzucił cdn.. :

„Bo dwie rzeczy odróżnijmy. Zatoka ma parter i nieznaną część dla wielu, na pierwszym piętrze był Roof. Lokal. Tam gdzie się odbywało to co prezydent Sopotu nazywa ku...wstwem, że to był kur...dołek.”

„I część osób rzeczywiście mogła tego w ogóle nie widzieć jak była tam na dole, leżała na plaży etc i tyle.”



Obejrzałem „Nic się nie stało” jeszcze raz.

Żadna z dziewczyn nie mówi, że została wykorzystana w Zatoce Sztuki. Przewija się Puck, jakiś las. Ale nazwa Zatoka Sztuki nie pada.

Dlatego mogły tam być, ale z tej masy filmików, które wrzuciłem + filmiki wrzucone przez cdn.. wynika, że w Zatoce Sztuki mógł być każdy.

Z profilu Ratujmy Zatokę Sztuki:

„tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzję miasta i ochronić Zatoka Sztuki
przed plajtą, wywołaną wypowiedzeniem umowy przez Miasto - tak więc: do dzieła!”

Zdjęcia z „Tak dla Zatoki Sztuki!” pojawiały się w sierpniu 2015.

4 sierpnia Skiba (Big Cyc) apeluje:

https://nieza(...)z-klubem

Skiba pisał:

„Miejsce stało się modne, a cała Polska chce tu bywać. Tu także mają miejsce liczne akcje charytatywne a także spotkania skierowane do rodzin z dziećmi. Sam prowadziłem i wspomagałem tu aukcje charytatywne oraz czytałem bajki dla maluchów”

„I znowu słyszymy zarzuty o hałas, zakłócanie ciszy nocnej, a także te cięższego kalibru”

Ostatnie zdjęcie „Tak dla Zatoki Sztuki!” to 2 wrzesień „Misiek” Koterski.


W filmie „Nic się nie stało” zarzucono artystom, że bronili Zatoki Sztuki.

Już po artykułach Latkowskiego o Krystku.

Dla przypomnienia: Latkowski pisał o Krystku i jego powiązaniach z Zatoką Sztuki w artykułach z 25 i 27 lipca.

Kolejne artykuły Latkowskiego to dla przypomnienia:
29 i 31 lipca.
2 i 16 sierpnia.

Dla przypomnienia: Akcja „Tak dla Zatoki Sztuki!” trwa od 1 sierpnia. Ostatnie zdjęcie „artysty” z tabliczką to 2 wrzesień.


Główny zarzut kierowany do osób z tabliczkami jest taki, że stali z tymi tabliczkami, kiedy były już artykuły Latkowskiego.

Przypomnę, artykuły ukazywały się w internetowym magazynie kulisy24.com .

I teraz ciekawostka.

W artykule z 29 lipca Latkowski pisze o Krystku.
W artykule z 31 lipca Latkowski pisze o Krystku i Dream Clubie.
W artykule z 2 sierpnia Latkowski pisze o Krystku.
W artykule z 16 sierpnia Latkowski pisze o Krystku.

Dziwnym trafem z artykułów zniknęła Zatoka Sztuki, zniknęły nazwiska.


Został Krystek.

Latkowski przestał pisać o Zatoce Sztuki.

Pisze o „nocnych klubach”.

Czy to uwiarygadnia informacje z pierwszych 2 artykułów czy wręcz przeciwnie?


O co dzisiaj Latkowski i Podolski maja pretensje do celebrytów?

Podolski:

„Dostało się im głównie za to, że wtedy, kiedy wyszły na jaw powiązania Zatoki Sztuki z seksaferą pedofilską, sami, z własnej woli, stanęli w obronie Zatoki z jakimiś idiotycznymi kartkami. Potrzebowaliśmy wtedy nagłośnienia tej sprawy, żeby na poważnie zajęli się nią śledczy, a oni odwalili taki numer i bronili tego klubu. Część zrobiła to świadomie (wiem to na sto procent), część została w to wmanipulowana. O pewnych osobach z pierwszej części wypłyną jeszcze nowe informacje, nie z ręki Sylwestra.”

Czekam na nowe informacje, nie z ręki Sylwestra.


Część 2 z 2 pewnie jeszcze dzisiaj.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 13:53  
Cytuj
@cdn..


"Wracam do istoty sprawy:

W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy przez stałych bywalców lokalu i okrzyknięty "Wrogiem Prawdy #1""


Wielokrotnie prosiłem cię o wklejenie linkow opisujących sytuację w Zatoce Sztuki w 2015. Ale linków z 2015 roku, nie z 2020.

I za każdym razem prosiłem cię o wklejenie linków z "prawilnych" mediów.


Nic nie wkleiłeś. Nic się nie stało?


Zapytam WPROST: w jaki sposób był przedstawiany Latkowski w 2014 roku?

Jak opisywało go "W sieci"?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
W kółko to samo. Cdn.... zostałeś zaorany i nie masz już nic do powiedzenia.

Od filmu minęło 8 dni. Co się wydarzyło?


Jesteś niesprawiedliwy Jedrek gdy tak piszesz. PzP003 robi to w czym mu dyskretnie pomagam, od 8 dni delegat farmy twierdzi że nic się nie stało.

czego więcej mógłbyś oczekiwać po TVN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 15:18  
Cytuj
@cdn..

"czego więcej mógłbyś oczekiwać po TVN?"

Zostawmy TVN.

Wróć do "prawilnych" mediów.

Wklejaj linki.

Napisz co w 2014 "W Sieci" pisało o Latkowskim.


Czy to tylko moje wrażenie, że "prawilne" media dowiedziały się o całej aferze w 2020 roku?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 19:55  
Cytuj
@cdn..

Coś nie możesz znaleźć tych linków. Pomogę ci.

Luty 2014.

https://www.wirtu(...)aczelnym

W linku ładna okładka i cytat:

"Potocki ujawnia, czym w latach 90. zajmował się Latkowski. - Rozmawialiśmy z dziesiątkami ludzi, przekopaliśmy się przez tomy akt. Wniosek jest szokujący: ukrywaną przeszłość Latkowskiego można określić jako mocno kryminalną, gangsterską - stwierdza dziennikarz. - Wymuszenia, rozboje, udział w pobiciach, oszustwa, więzienie, rosyjska i polska mafia w tle – taka jest przeszłość naczelnego „Wprost”"



Czerwiec 2014.

https://www.wsiec(...)273.html

"Tymczasem Sylwester Latkowski, człowiek, który najlepiej spełniałby się w naszej ocenie w wywiadach o „kobietach mafii”, jest ostatnia osobą, która ma prawo do ustawiania sumień innych. Jego kariera w III RP bardzo dużo mówi o mediach naszego kraju, o panujących w nich standardach"

W 2014 w "prawilnych" mediach Latkowski był bandytą.

A teraz jest Ikoną Prawdy?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 22:15  
Cytuj
przerobiliśmy już wSieci, są grobowo wystraszeni tym tematem podobnie do Sumlińskiego i Roli w wRealu24 który żyje szczepionkami, protestami tzw. przedsiębiorców i bąbelkami zupełnie zapominając o Trzaskowskim.


CYTAT

Obrazek

widzę że nowa narracja jest już rozprowadzana po sieci że winni są nieobecni... ale kto by się spodziewał po kobiecie "Konserwatywny liberał" nie wiem no i co powie "Liberał" całom gęmbom Warzecha :szok: :szok: robta co chceta?

https://twitter.com/EwaZajaczkowska/status/1263202855491682304

Ktoś te dziewczyny siłą zaciągał do klubu, wlewał drinki do gardła, kazał umawiać się ze starszymi facetami i pożyczać od nich pieniądze? - Zajączkowska

dostawały tabletki gwałtu?




https://niezalezna.pl/281784-nowe-fakty-o-kolizji-dziennikarza-celebryty-kompletnie-pijany-kamil-d-nie-jechal-sam

"Nie przekreślajmy go" - apeluje etyk postępu, miłośnik związków kazirodczych i innych prof. Jan Hartman. Do grona medialnych obrońców Kamila dołączyła też "Gazeta Wyborcza" domagając się niskiego wyroku za osiągnięcia propagandowe dla III RP.

to wymagało odwagi wzajemności stada, bo nie mogli powiedzieć ze nic nie widzieli... tyle ze mikre te autorytety.

nie zawodzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 23:32  
Cytuj
@cdn..

Powiedz mi cdn.. czy Latkowski był Ikoną Prawdy bardziej w:

A) 2012, kiedy wręczał statuetkę Człowieka Roku Komorowskiemu.

https://wpoli(...)walnosci

Latkowski mówił wtedy:

"Daje pan poczucie pewności i przewidywalności. Zdecydowana większość Polaków docenia pana pracę, zaangażowanie i kompetencję" - podkreślił.


W dniu zaprzysiężenia przed Zgromadzeniem Narodowym powiedział pan "wierzę w Polskę". Minęły ponad dwa lata i można już powiedzieć "Polacy uwierzyli w Bronisława Komorowskiego"

- dodał Latkowski. Podkreślił, że prezydent jest najpopularniejszym polskim politykiem i ufa mu 70 proc. Polaków."


B)2013, kiedy kierowane przez niego WPROST uznało za Człowieka Roku Angelę Merkel?

C)A może tutaj?

"Manipulacje w tekście miały pojawić się jednak później, gdy następca Michała Koboski, Sylwester Latkowski musiał zgodzić się na publikację artykułu o finansach Aleksandra Kwaśniewskiego ponieważ cześć redakcji zagroziła buntem. Tekst ostał nieco ogołocony i wzbogacony rozmową z byłym prezydentem, którą przeprowadziła praktykantka z działu internetowego "Wprost". - Każdy, kto zna Kwaśniewskiego wie, że przez telefon nie będzie rozmawiał z osobą, której nie zna, zwłaszcza o swoich pieniądzach. Wątpię więc, że wywiad był wynikiem talentu młodej autorki. W dodatku Lisiecki i Latkowski promowali w internecie ten wywiad, zanim w ogóle ukazał się mój tekst. Chodziło o to, żeby maksymalnie wyeksponować wypowiedzi Kwaśniewskiego, a ukryć tekst - sugeruje Stankiewicz."


Kiedy dokładnie Latkowski stał się Ikoną Prawdy?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 00:28  
Cytuj
załóż wątek jego, Sekielskich i dziennikarzy TVN, będzie niesamowicie popularny bez odwracania uwagi

Ten jest o reakcjach elit III RP na film dokumentalny o wykorzystywaniu nieletnich.

nie zawodzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 01:18  
Cytuj
@cdn..

To kiedy dokładnie Latkowski stał się Ikoną Prawdy?

Jak wręczał nagrodę Komorowskiemu?

Czy kiedy Merkel została Człowiekiem Roku?

Czy wtedy jak próbował poukrywać finanse Kwaśniewskiego?


Chyba zapomniałeś odpowiedzieć.

Zawodzisz jak zwykle. Zawodzisz masakrycznie. Słychać wycie.


Możesz przypomnieć dlaczego wspomniałeś o Sumlińskim?

Zapomniałeś wkleić link.


Chyba, że...

NIC SIĘ NIE STAŁO?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 02:13  
Cytuj
dokarmiam cię dyskretnie jak tylko potrafię, ale naprawdę, uważaj gdy rozpisujesz się o swoich niskich pobudkach ataku człowieka a nie sprawy bo doradziłem ci pro bono,
nie musisz gadać... gdy to cię dyskredytuje.

nie zawodzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 09:56  
Cytuj
@cdn..

" dokarmiam cię dyskretnie jak tylko potrafię, ale naprawdę, uważaj gdy rozpisujesz się o swoich niskich pobudkach ataku człowieka a nie sprawy bo doradziłem ci pro bono,
nie musisz gadać... gdy to cię dyskredytuje."


Nie musisz bełkotać... gdy to cię dyskredytuje.


Nie. Mój błąd.

Musisz bełkotać, bo kasa za posty musi się zgadzać.


Nie zdążyłeś wybełkotać, kiedy Latkowski został Ikoną Prawdy:

a) Komorowski
b) Merkel
c) Kwaśniewski
d) wcześniej, kiedy siedział za to, że był bydlakiem?


P.S. Przestań zawodzić i wklej link z Sumlińskim.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 12:41  
Cytuj
@cdn..

30.05.2020

W tvp.info 4 dzień zmowy milczenia w sprawie największej tragedii w Sopocie od czasu wojny.

Nic się nie stało??



P.S.

26.05.2020 napisałem:

"A w tej TVPis pracują same talenty na miarę cdn..a i Lisy i jeszcze się nie zorientowali, że Latkowski wyciąga coraz więcej brudów obciążających obóz rządzący.

I jeszcze nie zdążyli zmienić obowiązującej narracji dotyczącej filmu."

Narracji nie zmienili. Po prostu uznali, że tematu nie ma.

Tutaj nie można uznać, że tematu nie ma.

I dlatego biedny cdn.. nie może przerwać swojego bełkotoku.


Zawodzisz cdn..

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 12:19  
Cytuj
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zatoka-sztuki-sopot-krystek-seksafera-wszystko-co-musisz-wiedziec/rh0je6h


tvp.info - tradycyjnie "zmowa milczenia".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 12:20  
Cytuj
rozpoczniesz narracje o krytym przez wpływowe osoby biznesie prostytucji szantażowanych nieletnich w ekskluzywnych lokalach w mateczniku PO?

nie zawiedź nas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 12:56  
Cytuj
Jakieś działania prokuratury po filmie Latkowskiego? Czy po zapowiedziach cisza?.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 13:46  
Cytuj
cdn..

"rozpoczniesz narracje o krytym przez wpływowe osoby biznesie prostytucji szantażowanych nieletnich w ekskluzywnych lokalach w mateczniku PO?"

Cdn.. - to jest narracja wymyślona przez tvp, Ziobro i tobie podobnych ludzi.

Jeśli tvp i Ziobro nie mają NIC na poparcie swojej narracji to chyba o czymś świadczy.



Powiedz mi cdn.. jak to jest.

Największa tragedia w Sopocie od czasów wojny.

"Wpływowe osoby kryją biznes prostytucji szantażowanych nieletnich w ekskluzywnych lokalach w mateczniku PO".


Co na to Ziobro?


NIC.


Nie znalazłem ANI JEDNEGO wywiadu, w którym Ziobro wypowiedziałby się na temat NIC SIĘ NIE STAŁO albo sytuacji opisanych w filmie.

Co ma do powiedzenia Prokurator Generalny o Zatoce Sztuki, Latkowskim, NIC SIĘ NIE STAŁO i o twojej przygłupiej narracji?


NIC.


ZERO. ZERO. ZERO.


Prokurator Generalny nie ma NIC do powiedzenia?


Zmowa milczenia?


W PISie wszyscy wiedzą, żeby tego tematu nie poruszać.

Oczywiście oficjalnie.

Nieoficjalnie, na forach, dalej macie przykazane napier...ć, że to wszystko celebryci-pedofile.

Bo nikt tego nie sprawdzi, nikt tego nie zweryfikuje.


A swoją drogą cdn.. powiedz mi, kto jest naszym największym lokalnym celebrytą?

Chyba nawet ostatnio w jakimś filmie zagrał.


Ten nasz lokalny lanser-celebryta to też pedofil?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 13:47  
Cytuj
popatrzmy jak robią to pro:

Zaczynasz oczywiscie od grozy hejtu, potem lecą ciemne masy i zasługi dobrego uczynku w tym środowisku, hejtowania Klepackiej

https://www.newsweek.pl/swiat/borys-szyc-znow-stal-sie-bohaterem-mediow-wygram-z-kazdym-mowi/w4l84lq

– Ale przecież nie ma dowodów, że coś wiedział, słyszał. Tłumaczy, że tylko tam bywał, jak wielu innych – mówię.

– Widzę, że jest uczciwy wobec siebie i innych – mówi. – To dowód odwagi, ale też podstawa terapii, bo w miejscu, do jakiego doszedł, już nie ma ściemy. Powrót do kłamstwa byłby powrotem do nałogu.



Poryczałem się drugi raz gdy uczciwy wobec siebie Wojewódzki wynajął ochroniarzy ze strachu przed ciemną masą.

znowu darmowa kość do obgryzienia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 13:54  
Cytuj
@cdn..


"Poryczałem się drugi raz gdy uczciwy wobec siebie Wojewódzki wynajął ochroniarzy ze strachu przed ciemną masą."

Wojewódzki już siedzi?

Jest przesłuchiwany?

Czy w kraju w którym rządzi PIS, a Ziobro jest prokuratorem generalnym "pedofil" może chodzić na wolności?


"popatrzmy jak robią to pro:"

https://www.youtu(...)CsTeW1Jk

Oczywiście film Latkowskiego i działalność cdn..ów nie ma z tym nic wspólnego.


P.S. Trzeba przyznać, że Andrzej Tykwa ma więcej odwagi niż cdn.. czy Latkowski.

Ale poziomem wiarygodności nie odbiega od cdn.. .

Kiedy premiera reportażu w TVP?


P.S.2

Nie znalazłem ANI JEDNEGO wywiadu, w którym Ziobro wypowiedziałby się na temat NIC SIĘ NIE STAŁO albo sytuacji opisanych w filmie.

Co ma do powiedzenia Prokurator Generalny o Zatoce Sztuki, Latkowskim, NIC SIĘ NIE STAŁO i o twojej przygłupiej narracji?


NIC.



@cdn..

Jaka jest zależność pomiędzy TYLKO NIE MÓW NIKOMU Sekielskich, a Ziobrą?

i

Jaka jest zależność pomiędzy NIC SIĘ NIE STAŁO Latkowskiego, a Ziobrą?

Odpowiesz sobie na pytanie i będziesz wiedział po co te filmy zostały stworzone.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 16:03  
Cytuj
rozpoczynasz narracje o krytym przez wpływowe osoby biznesie stręczycielstwa nieletnich, w ekskluzywnych lokalach w mateczniku PO?

nie zawiedź nas

Jeżeli podajesz źródła takich informacji to z przychylnych mu portali.. od razu wiesz kogo narracja ma wzruszać i kogo ośmieszać.
https://www.o2.pl/informacje/kuba-wojewodzki-wynajal-ochrone-ile-na-nia-wydaje-to-moga-byc-krocie-6515271267763841a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »