NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Twój ból jest lepszy niż mój,
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
@bzk

Dlaczego korespondencyjne się nie odbyły?

Karty Sasin wydrukował.


Bo PO chcieli zmienić kandydata. I robili wszystko w senacie żeby wyborów nie było. Oczywiście powiesz ze mieli 30 dni. Gdyby chcieli zrobili by to szybciej. Ale zasłaniając się zdrowiem i życiem Polaków odwlekali to, tylko dlatego żeby zmienić kandydata. A po miesiącu nie zważając na zdrowie i życie Polaków zbierali podpisy.

A Ty mi powiedz dlaczego każdy z totalnych w kwietniu szumiał że wybory nie mogą się odbyć ze względu na pandemia a teraz gdy liczba zachorowań jest praktycznie taka sama, można je przeprowadzić bez problemu.
Powiem Ci dlaczego. Bo kidawa miała 2% a Rafałek 30%. To jest właśnie troska totalnych o Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 17:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 18:00  
Cytuj
Gdyby pisiorstwo było tak przygotowane jak obiecywało i chcieli te wybory zrobić 10 maja, to by całą procedurę przeprowadzili wcześniej i 30 dni senatu nic by nie zmieniło. Pisiory nie chcieli głosowania 10 maja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 19:27  
Cytuj
geniusz podkarpackich rebeliantów z naszego miasta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 20:53  
Cytuj
@bzk

"Bo PO chcieli zmienić kandydata. I robili wszystko w senacie żeby wyborów nie było. Oczywiście powiesz ze mieli 30 dni. Gdyby chcieli zrobili by to szybciej. Ale zasłaniając się zdrowiem i życiem Polaków odwlekali to, tylko dlatego żeby zmienić kandydata."

Nie wiem czy już wtedy chcieli zmienić kandydata, jestem pewien, że odwlekali to tak długo jak się da.




"A Ty mi powiedz dlaczego każdy z totalnych w kwietniu szumiał że wybory nie mogą się odbyć ze względu na pandemia a teraz gdy liczba zachorowań jest praktycznie taka sama, można je przeprowadzić bez problemu.
"


A teraz powiedz mi bzk:

Czy Polska to jest jakaś republika bananowa, że można sobie zmienić datę wyborów, bo ktoś ma niskie sondaże?

Opozycja zabroniła PISowi zorganizować wybory??

To jeśli opozycja ma taką władzę, to po co w ogóle robić jakieś szopki za tydzień?

Może niech opozycja ogłosi kto został prezydentem i zaoszczędzimy na kolejnym drukowaniu kart wyborczych?


bzk - albo rozmawiamy poważnie albo udajesz, że opozycja nie pozwoliła przeprowadzić wyborów i wtedy zaczynam cię traktować jak cdn..'a, Edzia i mirusia.

To już jest Twoja decyzja.


Można w Polsce zabronić władzy przeprowadzenia wyborów zgodnie z prawem?

Chcesz spróbować?

Wejdź do lokalu wyborczego w trakcie wyborów i zabroń to zobaczysz co się stanie.

To samo co z kolesiem, który dzisiaj w Krakowie miał kukłę z długopisem.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 21:25  
Cytuj
@bzk

Tutaj masz fajną wypowiedź skierowaną do przygłupów:

"Wybory prezydenckie nie odbędą się 10 maja przede wszystkim dlatego, że samorządy związane z opozycją zablokowały proces wyborczy, złożył się na to również klincz w Senacie"


"Zablokowanie procesu wyborczego".

Można iść siedzieć za zniszczenie karty do głosowania, a za ZABLOKOWANIE PROCESU WYBORCZEGO nic się nie dzieje?


W Polsce jest łamane prawo, a PIS jakby nigdy nic.

Zablokowali?

To zrobimy sobie drugie.


bzk - wierzysz w takie brednie?


Dlaczego w Polsce nie odbyły się wybory korespondencyjne?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 22:22  
Cytuj
Bo tego nie da się zrobić w 3 dni. Gdyby wcześniej rozdali karty cała opozycja by szumiała ze wybory niezgodne z prawem i mieli by rację. Gdyby senat szybciej uchwalił, wybory odbyły by się 10 maja.
A kidawe to już w lutym chcieli wymienić tak dla twojej wiadomosci

I do andrzejka

Kiedy wcześniej? Wirus w Polsce zaczal się na początku marca. Zanim się rozwinęło było ok 20 marca. Wtedy wszystko pozamykali i zaczęło się z wyborami. Posiedzenie Sejmu było na podajże na przełomie marzec-kwiecień. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

A i jeszcze jedno do Polaka

Zwisa mi to jak ty mnie traktujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 22:29  
Cytuj
@bzk

"Bo tego nie da się zrobić w 3 dni."

I PIS o tym nie wiedział?


Gdyby wcześniej rozdali karty

A wydrukować karty wcześniej można było?

Przecież "cała opozycja (...) szumiała ze wybory niezgodne z prawem"

Mieli rację?



Twoim zdaniem wybory były zgodne z prawem?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 22:45  
Cytuj
Gdyby ode nie to zależało zrobiłbym zwykle wybory 10 mają.
Jeżeli chodzi o legalność korespondencyjnych; teraz też dla niektórych osób będą korespondencyjne. Czy są legalne? Bo teraz jakoś totalnym to nie przeszkadza. A przecież w czasie trwania kampani nie można zmieniać zasad wyborów. No ale teraz jest 30%. A w drugiej turze tyle samo co Duda. Inaczej to wygląda nic 2 % kidawy. Ale im przecież zależało na Polakach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 23:21  
Cytuj
@bzk

"Jeżeli chodzi o legalność korespondencyjnych; teraz też dla niektórych osób będą korespondencyjne. Czy są legalne?"

Nie jestem pewien, a nie mam teraz czasu sprawdzać. Dlatego to co teraz napiszę może zawierać błędy/nieścisłości.

Moim zdaniem ustawa o głosowaniu korespondencyjnym została uchwalona 6 kwietnia, już w trakcie trwania kampanii. Czyli niezgodnie z prawem.


Natomiast w tej chwili mamy do czynienia z nowymi wyborami. Ustawa weszła w życie przed ich rozpisaniem. Stąd legalność głosowania korespondencyjnego.



"A przecież w czasie trwania kampani nie można zmieniać zasad wyborów."

To nie są te SAME wybory.

To są nowe wybory. 11 kandydatów zamiast 10. Makulatura Sasina nikomu się nie przyda.



"Gdyby ode nie to zależało zrobiłbym zwykle wybory 10 mają."

Ale nie zależy.

Zależało od PISu.


Pytanie następne: dlaczego nie mamy wyborów korespondencyjnych w czerwcu?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 23:26  
Cytuj
PO zbojkotowała przegrane wybory, to wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 00:20  
Cytuj
@cdn..

"PO zbojkotowała przegrane wybory, to wszystko."

A niech sobie bojkotują.

Ważne, że przygłupy takie jak ty zagłosowały.

Na kogo zagłosowałeś?


Czy też zbojkotowałeś przegrane wybory?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 10:38  
Cytuj
Pytanie następne: dlaczego nie mamy wyborów korespondencyjnych w czerwcu?

Nie wiem dlaczego. Wiem że niektórzy będą głosować korespondencyjnie.
Natomiast wiem jedno. Teraz totalnym nie przeszkadza że podczas wyborów można się zarazić wirusem. Wiesz dlaczego? Bo 30% jest większe od 2%.
Tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 10:41  
Cytuj
@bzk

Wielki przyjaciel Polaków, najmądrzejszy z amerykańskich prezydentów, ten obok, którego Duda przykucnął, żeby podpisać, imiennik Tuska powiedział:

"To byłyby najbardziej sfałszowane wybory w historii. Ludzie kradliby karty do głosowania ze skrzynek, drukowali tysiące podróbek i zmuszali innych do podpisu. Próbują wykorzystać koronawirusa do tego oszustwa - napisał na Twitterze Donald Trump."


W 2017 PIS tak mówił o wyborach korespondencyjnych:

"- To jest potężna dziura w systemie wyborczym. Były takie afery w Polsce, ich było sporo, to jest fakt, że były kupowane głosy - odpowiedział Marcin Horała z PiS. - Głosowanie korespondencyjne jest po prostu ogromną dziurą w systemie wyborczym, umożliwiającą - absolutnie nie do wykrycia - proceder skupu głosów i o to nam chodzi - doprecyzował."


Podoba mi się ostatnie zdanie. Oczywiście wyjęte z kontekstu, gdzie ma zupełnie inny wydźwięk, ale jakże pasujące do tej szopki, którą chciał PIS odstawić w maju:

"umożliwiającą - absolutnie nie do wykrycia - proceder skupu głosów i o to nam chodzi"


bzk, Pytanie następne:

dlaczego nie mamy wyborów korespondencyjnych w czerwcu?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 16:26  
Cytuj

twój ból jest lepszy niż mój




W związku z trudną sytuacją ekonomiczną związaną z pandemią, władze wielu europejskich miast zdecydowały się wspomóc mieszkańców, którzy np. stracili pracę. W Lizbonie wprowadzono automatyczne zawieszenie poboru czynszów mieszkaniowych, a w czeskiej Pradze automatycznie obniżono czynsze w lokalach wynajmowanych przez osoby fizyczne.
Warszawa pod rządami Rafała Trzaskowskiego, na problemy mieszkańców patrzy obojętnie, mówiąc "nie" "wakacjom czynszowym" dla lokatorów mieszkań komunalnych, którzy stracili pracę w wyniku wprowadzenia stanu epidemii. Podobno nie pozwala na to prawo, ale najemcy są innego zdania, wskazując na obniżki czynszów dla przedsiębiorców.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 18:05  
Cytuj
@cdn...


Napisz ile w Stalowej Woli obniżyli.

Albo podaj całą listę miast w których PISowscy prezydenci nie patrzą obojętnie na problemy mieszkańców i mówią "tak" wakacjom czynszowym".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 14:45  
Cytuj
tylko Teflonowy Rafał jest niewykluczającym Prezydentem miasta i będzie wypalał żelazem to co pis


żeby było tak jak było od okrągłego stołu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 15:09  
Cytuj
@cdn..

Napisałem:

"Napisz ile w Stalowej Woli obniżyli.

Albo podaj całą listę miast w których PISowscy prezydenci nie patrzą obojętnie na problemy mieszkańców i mówią "tak" wakacjom czynszowym"."


Nie umiesz podać żadnych danych.

Wiesz dlaczego?


Bo zarówno PISowski rząd jak i PISowscy prezydenci tych miast nic nie robią w tej sprawie.

Ale poprzez takich jak ty przygłupów, próbują ludziom wmówić, że to wina Tuska, przepraszam, Trzaskowskiego.

W myśl zasady, że "ciemny lud wszystko kupi".



Ile Lucek obniżył?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

Napisałem:

"Napisz ile w Stalowej Woli obniżyli.

Albo podaj całą listę miast w których PISowscy prezydenci nie patrzą obojętnie na problemy mieszkańców i mówią "tak" wakacjom czynszowym"."


Nie umiesz podać żadnych danych.

Wiesz dlaczego?


Bo zarówno PISowski rząd jak i PISowscy prezydenci tych miast nic nie robią w tej sprawie.

Ale poprzez takich jak ty przygłupów, próbują ludziom wmówić, że to wina Tuska, przepraszam, Trzaskowskiego.

W myśl zasady, że "ciemny lud wszystko kupi".



Ile Lucek obniżył?


Tyle samo co Rafałek klamczuszek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@cdn..

Napisałem:

"Napisz ile w Stalowej Woli obniżyli.

Albo podaj całą listę miast w których PISowscy prezydenci nie patrzą obojętnie na problemy mieszkańców i mówią "tak" wakacjom czynszowym"."


Nie umiesz podać żadnych danych.

Wiesz dlaczego?


Bo zarówno PISowski rząd jak i PISowscy prezydenci tych miast nic nie robią w tej sprawie.

Ale poprzez takich jak ty przygłupów, próbują ludziom wmówić, że to wina Tuska, przepraszam, Trzaskowskiego.

W myśl zasady, że "ciemny lud wszystko kupi".



Ile Lucek obniżył?


Tyle samo co Rafałek klamczuszek


Czyli wg. Ciebie Lucek taki sam kłamczuszek. W tym się zgadzamy smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 16:25  
Cytuj
@bzk

Witam ponownie.


Powiem Ci jak wygląda strategia PIS.

Wymyślają sobie jakieś nowe zadanie. Na przykład: 20 000 zł dla każdego Polaka.

ZAJE...E!!!

Po czym idą do samorządów i mówią: zapłaćcie ludziom po 20 000 zł.

Na to samorządy: Super. Przelejcie środki i wypłacamy.

Na to PIS: Ni ma.


Tutaj sobie przeczytaj jak to wygląda:

https://regio(...)-do-sadu

Czyli samorządy muszą iść do sądu, żeby wyciągnąć kasę od PISu za to co PIS im zlecił.



No i co Ty chcesz porównywać bzk?

Trzaskowskiego-samo-zło z PISem-który-da-Ci-więcej-niż-sobie-wymarzysz i Luckiem "Najlepszym Gospodarzem Jakiego Miała Stalowa Wola"?


To jak taki zajefajny PIS i taki super Lucek nie dają to co się dziwisz, że Trzask nie daje?


P.S.

Powtórzę pytanie bzk:

Dlaczego nie mamy wyborów korespondencyjnych w czerwcu?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@PzP003


Bo zarówno PISowski rząd jak i PISowscy prezydenci tych miast nic nie robią w tej sprawie.

Ale poprzez takich jak ty przygłupów, próbują ludziom wmówić, że to wina Trzaskowskiego. W myśl zasady, że "ciemny lud wszystko kupi".



Tyle samo co Rafałek kłamczuszek


Czyli wg. Ciebie Lucek taki sam kłamczuszek. W tym się zgadzamy smiech2


Pisowscy i nie tylko prezydenci miast ciupasem rozdysponowali środki PISowskiego rządu z Tarczy dla przedsiębiorców żeby pracownicy nie potracili pracy i mieli na czynsz z wyjątkiem.... Teflonowego kandydata wszystkich Lemingów z Warszawy który przytulił. Brawo Rafał!

Pomaga się, nie kłamie ok czy ciemny lud kupi zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 22:59  
Cytuj
Do PolakzPolski3
Ja już Ci napisałem co myślę o pisie. Ale jeszcze bardziej gardzę kolorowymi totalnymii klamczuszkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 23:18  
Cytuj
@cdn..

"Pisowscy i nie tylko prezydenci miast ciupasem rozdysponowali środki PISowskiego rządu z Tarczy dla przedsiębiorców żeby pracownicy nie potracili pracy i mieli na czynsz z wyjątkiem.... Teflonowego kandydata wszystkich Lemingów z Warszawy który przytulił."

Link cdn..

Od razu możesz też podać liczbę przedsiębiorstw w danym mieście, liczbę firm ubiegających się o pomoc, ilość urzędników oddelegowanych do tego zadania.

I może napiszesz jak wygląda taki wniosek. Czy to kartka a4 czy może jest tych kartek tysiąc pięćset sto dziewięćset?

I napisz od razu czy jeśli ktoś ma budkę z kebabem i zatrudnia 1 osobę to składa taką samą ilość dokumentów jak osoba, która zatrudnia 100 osób lub 1000 osób.

Zapraszam do dyskusji.

I prosiłbym cię o nieoperowanie procentami, ale konkretnymi liczbami.

Dlaczego?

Dlatego że jeśli w jakiejś mieścinie 2 firmy złożyły wniosek i przyznano im środki to napiszesz, że 100 % wniosków zostało rozpatrzonych.

A jeśli w takiej Warszawie działa dla przykładu 423 000 firm, to przy załatwieniu 2000 firm nie masz nawet 1 %, chociaż wniosków rozpatrzono 1000x więcej.


Do dzieła cdn..

Pokaż co potrafisz.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 23:20  
Cytuj
@bzk

"Ja już Ci napisałem co myślę o pisie. Ale jeszcze bardziej gardzę kolorowymi totalnymii klamczuszkami."

Czyli możemy się zgodzić, że jeśli chodzi o pomoc mieszkańcom w postaci "wakacji czynszowych" to PIS, Lucek i Trzaskowski w zasadzie się nie różnią?


P.S.

W sumie mogliby rzucić hasło: "Szukajmy co nas łączy, nie co nas dzieli."

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 23:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »