NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Światowy komunizm , ——
Posty: 54
Dołączył: 17 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2021r. 06:54  
Cytuj
Czy waszym zdaniem mamy juz komunizm??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2021r. 06:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Maja 2021r. 09:42  
Cytuj
Na razie jest "kaczyzm".zaklopotany
Socjal dla nierobów lepszy niż w komunie.sciana
No i ktoś musi na nich zapyerdal@ć...placze
Komuchy mają się dobrze.potluczony

https://demot(...)historii

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2021r. 08:16  
Cytuj
Komunizm z Polski nigdy się nie wyprowadził.
Przybrał tylko inną formę i wygląd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2021r. 11:07  
Cytuj
Jusek ile masz bezrobotnych w Polsce?? Większość pobierających pracuje. Nie wiem skąd twoje wnioski. Po tym co piszesz zakładam że jesteś starym kawalerem. A na pewno nie masz dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2021r. 16:03  
Cytuj
Załóżmy że jest starym kawalerem. Co ci do tego? Może jest z tego dumny a może mu przykro. Tak czy inaczej co ci do tego?

Sugerujesz że mamy tabuny starych kawalerów którzy muszą utrzymać dzieci potrzebujących pracujących? Że jak ktoś nie ma dzieci to z tego powodu aby się z nimi nie dzielić? Że jest z tego szczęśliwy a ty rościsz sobie prawo żeby utrzymywał twoje dzieci?

Czy zasiłki dostają jedynie ci którym los a życiu trudności nie szczędził?

Sugerujesz że Polak musi mieć zasiłki żeby była dzietność?

Czy pieniądze na świadczenia biorą się z nikąd?

Sugerujesz że to pomoc najuboższym skoro najbogatsi biorą dwa razy więcej?

Rozumowanie jak za poprzedniego socjalizmu. Wynik tej głupoty już widoczny. Wniosków naród wyciągnął z tego Ziobro.

Dasz małpie banana to i do klatki wejdzie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 02:03  
Cytuj
CYTAT
Jusek ile masz bezrobotnych w Polsce?? Większość pobierających pracuje. Nie wiem skąd twoje wnioski. Po tym co piszesz zakładam że jesteś starym kawalerem. A na pewno nie masz dzieci.

Załóżmy że jestem "starym kawalerem".good
Co to oznacza?co
A to że pracuję na nierobów i dzieciorobów.sciana
Kto na tym traci?Oczywiście ja.chytry
Emerytury z ZUS-u mógłbym nie pobierać ale będę brał co moje.Jednak odłożyłem sobie jak- Kubuś Puchatek-"małe co nieco"na stare lata.zdegustowany
Więcej niż zayeb@ł mi rząd z podatków,a potem znów...opodatkuje!mlotek

https://demot(...)erta-ZUS

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 09:14  
Cytuj
mnie tez to wkurza ze w naszym kraju lepiej wychodzą na tym ci co nie pracują i robią dzieci na potęgę a dla zwykłych normlanych obywateli co chcą pracować a nie zerować na państwie jeszcze się zabiera a nie daje. tylko w Polsce takie cos może być ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 14:04  
Cytuj
Wiecie co z tego że może jesteście starymi kawalerami ?? Tylko tyle że rozumiem dlaczego tak piszecie. Pewnie gdybym był na waszym miejscu też bym tak pisał. Ale jako pracujący człowiek któremu zabierają pół wypłaty na różne składki, fajnie jest coś odzyskać.
I teraz moje pytanie? Komu łatwiej się utrzymać parze bez dzieci czy z dodatkową głowa do wykarmienia, ubrania itp. Bo o tym że dzieci muszą się rodzić nie muszę wam pisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 14:23  
Cytuj
chodzi o to ze ludzie sie nauczyli zeby nie pracować tylko zeby panstwo dawalo bo mam dzieci. ja jakos wychowywałam dzieci bez 500 + bez 300 + i jakos trzeba bylo sobie dawac rade i dzieci sie rodzily a teraz ciagle malo malo i malo (na dzieci kasa owszem ale żeby bylo mozna rozliczyc sie przy podatku )
mam dzieci nalezy mi sie !

po co isc do pacy jak panstwo da bez meczenia sie

proponuje zwiekszyc do 1000+ bo co to teraz jest warte 500

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Wiecie co z tego że może jesteście starymi kawalerami ?? Tylko tyle że rozumiem dlaczego tak piszecie. Pewnie gdybym był na waszym miejscu też bym tak pisał. Ale jako pracujący człowiek któremu zabierają pół wypłaty na różne składki, fajnie jest coś odzyskać.
I teraz moje pytanie? Komu łatwiej się utrzymać parze bez dzieci czy z dodatkową głowa do wykarmienia, ubrania itp. Bo o tym że dzieci muszą się rodzić nie muszę wam pisać.


To zależy czy pochodzą z bogatej rodziny, czy dostali jakieś spadki, jaki jest ich stan zdrowia i jak im się w życiu poukładało. Skoro nie mają dzieci to znaczy że mają lipę w życiu a ty widzisz obiekt do przywłaszczenia mienia.

Skoro szukasz chętnych do utrzymywania swoich dzieci to i żonką musisz się podzielić z potrzebującymi starymi kawalerami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 16:01  
Cytuj
spi

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 17:39  
Cytuj
Jak do tej pory ich żadna kobieta nie chciała to moja żona tym bardziej.Jednak duża większość ludzi którzy pobierają kasę pracuje, więc nie rozumiem o co te krzyki. Ja też nie chce żeby moja kasa szła na Rydzyka lub TVP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 17:59  
Cytuj
:-)
Czy ty ich się pytasz albo prosisz o zgodę? Tak samo oni nie będą się pytać. Płacą na dzieci to dostęp do kobiety się należy.


Może trzeba zrobić odwrotnie. Zabrać tym którzy mają dzieci. Dać tym którzy nie mają aby się ustawili, rozwiązali swoje problemy i w końcu mieć je mogli? W ten sposób środki trafiły by do najbardziej potrzebujących a nie do tych których na dzieci jest stać i niczego w życiu nigdy nie brakowało.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
chodzi o to ze ludzie sie nauczyli zeby nie pracować tylko zeby panstwo dawalo bo mam dzieci. ja jakos wychowywałam dzieci bez 500 + bez 300 + i jakos trzeba bylo sobie dawac rade i dzieci sie rodzily a teraz ciagle malo malo i malo (na dzieci kasa owszem ale żeby bylo mozna rozliczyc sie przy podatku )
mam dzieci nalezy mi sie !

po co isc do pacy jak panstwo da bez meczenia sie

proponuje zwiekszyc do 1000+ bo co to teraz jest warte 500


Co jeśli nie chce się żenić i nie chcę mieć dzieci?
To moje prawo.
Zmusicie mnie?mlotek

Za komuny było tzw."bykowe".co
W Polsce w okresie po 1945 roku potocznie nazywano w ten sposób podatek (a właściwie podwyższoną kwotę podatku dochodowego) płacony przez osoby bezdzietne, nieżonate i niezamężne powyżej 21. roku życia (od 1 stycznia 1946 do 29 listopada 1956), a później powyżej 25. roku życia (do 1 stycznia 1973).zdegustowany
Miało skłonić do założenia rodziny.całus

Ktoś zapyta-Jak będziesz utrzymywał się na starość?chytry
Jak?Będę na"włanym utrzymaniu".
Z tego co odłożę m.in.nie płacąc na wykształcenie dzieci,ich "dawaj ojciec" czy na żonę.
Proste...ok

https://demot(...)ingielek

Jeśli przepiję-trudno.potluczony
Zdychał będę pod mostem.neutralny
Gdy mam zabierane ciężko zarobione pieniądze, na socjal dla nierobów i dzieciorobów(zwykle jest to u nich dziedziczne),nie ma na to mojej zgody.sciana
Roszczeniowa patologia.Dawaj,dawaj,dawaj,bo mi się należy...3m sie

PS."Bykowego"nie będzie,dopóki żyje JarekDuparek,kociarz z Żoliborza.good

https://www.faceb(...)7646931/

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Maja 2021r. 22:01  
Cytuj
Dla mnie to jest rozdawnictwo i rozleniwianie społeczeństwa no ale zawsze lepiej że kasę dostaną nasze dzieci czy emeryci niż biedni uchodźcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 07:29  
Cytuj
Progres teraz już wiem że nie jesteś żonaty i że nie masz dzieci, inaczej byś takich głupot nie pisał. Mam nadzieję że z mamusia nie mieszkasz przynajmniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 07:41  
Cytuj
to wyjaśnia dlaczego horyzonty i pojmowanie u redresika takie wąziutkie

chłopaczek jeszcze nic nie wie o życiu

stąd takie bzdury pisze o czasach komuny
nie doświadczył jej

ignorant bez pojęcia o życiu i świecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 08:10  
Cytuj
ci co dostają kase od panstwa zawsze beda za tym i beda bronic tego jak niepodległości i zawsze bedzie za malo ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 15:30  
Cytuj
Ludzie się prostytują dla pieniędzy. Zabijają dla pieniędzy. Czym przy tym jest znalezienie sobie alibi że kradzione przez kogoś innego pieniądze ci się po prostu należą?


CYTAT
Progres teraz już wiem że nie jesteś żonaty i że nie masz dzieci, inaczej byś takich głupot nie pisał. Mam nadzieję że z mamusia nie mieszkasz przynajmniej.


Skoro pracujesz powinno być cię stać utrzymać dzieci w standardzie na jaki sobie zasłużyłeś. Wstydził byś się dochodów szukać kosztem drugiego człowieka niezależnie jaki jest jego status społeczny.

Ps. A od mojej mamusi to się odp***l
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Progres teraz już wiem że nie jesteś żonaty i że nie masz dzieci, inaczej byś takich głupot nie pisał. Mam nadzieję że z mamusia nie mieszkasz przynajmniej.



Ja mam żonę i dzieci ale program 500 + uważam za bardzo głupi. Dawanie ludziom pieniędzy tylko dlatego, że mają dzieci to nie jest dobry pomysł. Ja i pewnie większość ludzi pracujących uważa to za tzw. zwrot podatku.

Odpowiadając na pytanie autora, to komunizmu jeszcze nie mamy ale socjalizm już jest pełny. Dodatkowo totalna kontrola i ograniczanie praw jednostki postępuje. Niestety ludzie są nieświadomi i myślą, że to dla ich dobra i bezpieczeństwa. Światowi przywódcy podglądają chińczyków i najchętniej w całości skopiowaliby ich rozwiązania u siebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Maja 2021r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
ci co dostają kase od panstwa zawsze beda za tym i beda bronic tego jak niepodległości i zawsze bedzie za malo ok

Przykro czytać,ale patrząc obiektywnie,muszę Tobie przyznać rację.zdegustowany
Socjal dla roszczeniowych nierobów...sciana

https://demot(...)0-albo-i

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2021r. 11:06  
Cytuj
Czyli przypadek skrajny, bezrobocie mniejsze niż 10 procent. Ale fakt, patologią jest.
A czy sądzicie że pracy starczyło by dla wszystkich??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2021r. 11:24  
Cytuj
ja uwazam ze jak ktos chce pracowac to prace zawsze znajdzie - no ale jak sie ma podejscie ze nie ma pracy z moim wyksztalceniem ...


https://www.youtu(...)S629QGgA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2021r. 15:32  
Cytuj
Znowu to jest marginalny problem bo takich Ferdkow jest mniej niż 10 procent. Znam takiego jednego typa, mimo że ma ponad 40 lat, daleko mu do żony a co dopiero dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2021r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
Znowu to jest marginalny problem bo takich Ferdkow jest mniej niż 10 procent. Znam takiego jednego typa, mimo że ma ponad 40 lat, daleko mu do żony a co dopiero dzieci.


@blue i bardzo dobrze. Widocznie ten typ się nie nadaje albo ma problem o którym ty nic nie wiesz.

Problemem jest wtedy kiedy ludzie którzy się nie nadają zostają rodzicami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »