NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Jednorazowe sztućce?,
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 12:26  
Cytuj
Nie będę wskazywał gdzie, bo nie wiem czyja to inicjatywa, ale w jednym z lokalnych "sklepów z jedzeniem" już drugi raz zdarzyło mi się dostać jednorazowe sztućce do sałatki, które były już wcześniej używane.

Za pierwszym razem stwierdziłem, że to napewno jakaś ludzka nieświadoma pomyłka. Ale dzisiaj również dostałem niedokładnie wymyty plastikowy widelec.

Może Pani/Pan właściciel to przeczyta i zastanowi się dwa razy czy to, aby napewno dobra praktyka.

Koszt takiego plastikowego widelca to podejrzewam z 0,05 gr? Nie wiem czy warto swoją opinię stawiać na szali za taką oszczędność!

Ja w każdym razie podziękuję, bo boje się myśleć co się dzieje w kuchni i co jeszcze jest w podobny sposób "recyklingowane".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 12:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 12:37  
Cytuj
zapytanie?zapytanie?

Wyciągają ze śmietnika i myją? Domyślam się, że jednorazowe sztućce lądują w koszu po konsumpcji chytrychytrychytrychytrychytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 13:31  
Cytuj
były przypadki że szczepili jedną strzykawką tylko igły zmieniali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Nie będę wskazywał gdzie, bo nie wiem czyja to inicjatywa, ale w jednym z lokalnych "sklepów z jedzeniem" już drugi raz zdarzyło mi się dostać jednorazowe sztućce do sałatki, które były już wcześniej używane.


Dałeś plamę bo ja bym z tym widelcem podszedł do kuchni i zażądał zwrotu gotówki a i postraszyłbym sanepidem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 14:45  
Cytuj
najlepiej stołować sie w domu. jak sie oglada np kuchenne rewolucje to az strach cokolwiek gdziekolwiek zamówić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Dałeś plamę bo ja bym z tym widelcem podszedł do kuchni i zażądał zwrotu gotówki a i postraszyłbym sanepidem


Zorientowałem się w pracy, to była sałatka na wynos. Zresztą nie sądze, żeby to z inicjatywy pracownika takie praktyki były stosowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2021r. 04:29  
Cytuj
nie korzystam z takich, wiem, ze woda na mycie zwykłych etc, ale nie uzywam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »