NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Obudźcie się,
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lip 2022r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Mark gdybyś miałem chociaż minimum elementarnej wiedzy o koronawirusach to byś nie zadawał takich pytań. Przestań słuchać internetowych celebrytów, ,oni też gówno wiedzą.



zanim to się stało w 2019 roku WHO przed finansowaniem twierdziło że ich nie ruszać, samo minie - to nic innego jak zwykła grypa a tu stało się umiech kretyni łyknęli medialny przekaz i panikują ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2022r. 12:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2022r. 00:02  
Cytuj
Narazie to ty jesteś nadwornym panikarzem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 05:37  
Cytuj
Cudowne wakacje nad zimnym Bałtykiem,a konkretnie polskie Saint-Tropez czyli Międzyzdroje.ok

Cukiernia przy plaży i ceny.co
Tak więc za jednego naleśnika jest piorunująca.Za zwykły "placek"z dodatkiem zaledwie cukru pudru, trzeba zapłacić... 15 złotych.zaklopotany
17 zyli kosztuje ten z dżemem, a za naleśnika-JEDNEGO- z owocami i polewą musimy wyyeb@ć aż 25 PLN!jezyk
To było śniadanie,a dzieciaki dalej głodne!
Lody 5 zł.Razy dwa dla każdego"gówniaka"dzienne.zdegustowany

Na 4 osoby - obiad rybki ,frytki do tego surówka,cola dla bambetli i mamusi oraz piwo za 9 zł.dla tatusia.Łącznie ok.150 zyli.
Toj-tojka przy plaży czyli kibel 5 zł.Ale Bałtyk pojemny i można dokarmić rybki...potluczony

Kolacja pizza, burger itd.to już pomijam.placze
Następne 100-120 zł.
Dołożyć należy koszt dojazdu, pobytu w hotelu(o to poszłoooo w górę) i powrotu.ok
W końcu mamy"pincet plus" i jest z czego glonojadom dołożyć do "wypoczynku" rodziców!good
A mówią że to górale zdzierają"dutki i skórę"z turystów.mlotek

To podali moi znajomi którzy chcieli tam zobaczyć kogoś ze znanych celebrytów.sciana
Wynik 0/0 neutralnyzaklopotany

Stać ich właśnie za"pincet plus".12 tysiaków rocznie.

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3141
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 08:03  
Cytuj
Co z resztą wydatków w ciągu roku?
Jeśli mają dom w spadku lub mieszkają u rodziców, nie mają kredytu to stać ich dokładnie na tyle co za P.O. :szok:

W innym przypadku są w czarnej pisowskiej dudzie.
ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 09:21  
Cytuj
Kasy mają raczej sporo.chytry
Do tego bony turystyczne.
Oboje pracują.Gdyby nie"gówniaki"pewnie pojechaliby/polecieli za granicę,a tak...potluczony

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Narazie to ty jesteś nadwornym panikarzem.


nie jestem panikarzem tylko uświadamiam wam że jesteście idiotami TY i kilku z tego forum, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 17:52  
Cytuj
Dziękuję nie trzeba, lubisz jak ci ktoś ciemnotę wciska na siłę ?? Ty też tak nie rób, masz swoje ograniczone zdanie, to je zachowaj. Bo nikt nie pisze o kowidzie tylko ty ostatnio. Dla mnie się nadajesz na ten zlot co był dla ludzi wolnych w którym wypowiedziała się pewnie twoja idolka Edyta Górniak że żyjemy wśród biorodotow i hybryd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 20:11  
Cytuj
a kto to Edytka Górniak ?... tak na marginesie jak pisałeś jesteś nieszczepiony i nie oglądasz tv a wierzysz że koronawirus jest na tyle groźny że trzeba zamknąć lasy cmentarze knajpy fryzjerów....z tym jest tak jakbyś wielbił rydzyka i nie wpłacał dla niego datków....pamiętaj przyznanie się do kłamstwa nie jest złe, a co do pisaniao kowidzie, ja tylko odbijam piłeczkę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 203
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 21:05  
Cytuj
jusek,piwo za 9 zeta to taniej niż u Nas mieście wybitnie turystycznym tzn.zabytkowym osiedlu przy hucie.Atrakcji co niemiara.Obiad 150 zeta za 4 osoby?Idż np. do Biesiady to się nie zmieścisz w tej cenie.Jedż nie na last minute tylko samochodem,na kwaterę do Włoszech czy Chorwacji,przyjedż i pokaż paragony ze sklepów,knajp itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów.

Pytanie-"Co" było zanim wymyślono Eucharystię?co
Cytat-"Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii..."zdegustowany
Znają ,znają- pasibrzuchy w sutannach.potluczony
Ile ta "wartość" wychodzi w PLN,bo powinno być za "Bóg zapłać".mlotek

Służy porządkowe to kler.good
Jak na parkingu robią to żule-kierują po opłacie do...czarnej dupy.sciana

PS.Stalówek123
Piwa nie pijam.Tam jest alkohol.nie wiem
Co innego Tequila,czyściocha,bimber...jezyk
A po knajpach się nie szlajam.chytry

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 22:08  
Cytuj
A kto ci takich głupot nagadał że ja byłem że tymi wszystkimi zakazami ?? Znów sobie coś wymyślasz na temat mojej osoby. Wałka rządu z wirusem nieudolna, niekiedy kosztem innych pacjentów. Ale trzeba przyznać że i tak mieliśmy luzik w porównaniu do zachodu. System szczepień, fatalny powinien być tylko dla chętnych i grupy ryzyka oczywiście po wcześniejszym stwierdzeniu czy nie ma przeciwwskazań. Nie powinno istnieć coś takiego jak paszport kowidowy. Mam nadzieję że nie będziesz już pisał o mnie głupot i przesadzał jak zobaczysz byle artykulik w internecie i panikował że już nas czeka armagedon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 587
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2022r. 22:33  
Cytuj
Dalej niech ludzie jeżdżą nad morze,do Zakopanego itp. Niech płacą za gofry po 30 zł. Już w tamtym roku nawoływano do bojkotu, ale po co? Jak to w tym roku bez fotki z plaży czy gubałówki na Facebooku ?? Nigdy w życiu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10525
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2022r. 18:14  
Cytuj
Skok do Hiszpanii nie jest gorszy od naszych plaż. Ludzie mniej po-napinani. Polecam początek sezonu gdy nie jest tak gorąco. Byłam ostatnio na Canary islands. Klimat wyjątkowy, powietrze z Edenu a przyroda antyczna. Nie wykryłam tam Zielonych,,,
Ale trzeba wynajmować łodzie żeby poszwendać się po wyspach i wszystkiego spróbować.

A te brzoskwinki z Hiszpanii umiech nie to guano z supermarketu, tfu. I my za to płacimy zaklopotany

Jedynie gofrów z kremem i borówkami z lasu sosnowego mi brakowało ( ulubiona kombinacja ).

https://www.youtube.com/watch?v=UaydRx-Ygzk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lip 2022r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
A kto ci takich głupot nagadał że ja byłem że tymi wszystkimi zakazami ?? Znów sobie coś wymyślasz na temat mojej osoby. Wałka rządu z wirusem nieudolna, niekiedy kosztem innych pacjentów. Ale trzeba przyznać że i tak mieliśmy luzik w porównaniu do zachodu. System szczepień, fatalny powinien być tylko dla chętnych i grupy ryzyka oczywiście po wcześniejszym stwierdzeniu czy nie ma przeciwwskazań. Nie powinno istnieć coś takiego jak paszport kowidowy. Mam nadzieję że nie będziesz już pisał o mnie głupot i przesadzał jak zobaczysz byle artykulik w internecie i panikował że już nas czeka armagedon.



jaki wirus ?? a grypa ?? sezonówka będąca od lat sama się wyleczyła ? każą ludzi nosić kagańce bo wirus ale zeby tego waszego wróóóć twojego kowida wskazać wpieprzają ci 20 centymetrowy patyk w nożdzą bo tam siedzi wirus??? ale gdyby nie było kowida 19 już nie ma, szykuje się nowość!!! KOWID 22

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lip 2022r. 10:12  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=mHuiYAPoEw0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lip 2022r. 10:12  
Cytuj
ale pamiętajcie !!!! kłamstwo powtórzone milion razy staje się prawdą !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2022r. 11:33  
Cytuj
Czyli twierdzisz że kowid nie istnieje ?? Że nie ma wirusa ??
Dalej twierdzę że na temat koronawirusow nie wiesz nie a krzyczysz najgłośniej. Wyłącz media żyj spokojnie.
Wiesz że tak naprawdę przy każdym zapaleniu gardła powinno się pobrać wymaz żeby określić czy powodem jest wirus, bakterie czy grzyby??
Tylko nasi super lekarze robią to na oko za pierwszym razem, albo wiedzą co aktualnie panuje dookoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10525
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2022r. 22:17  
Cytuj
Elyta jak u nas po wojnie,,,

Przedstawiciele Federacji Rosyjskiej od samego początku wojny natrafiają jednak na silny opór ze strony ukraińskiej. Dodatkowo, szybko ujawniły się braki kadrowe w rosyjskiej armii. "Wydaje się, że nie mają już kogo wysyłać na wojnę, dlatego próbują teraz podpisywać nowe kontrakty z przestępcami, przebywającymi w rosyjskich więzieniach" – donosi w środę portal dziennika "Bild".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Czyli twierdzisz że kowid nie istnieje ?? Że nie ma wirusa ??
Dalej twierdzę że na temat koronawirusow nie wiesz nie a krzyczysz najgłośniej. Wyłącz media żyj spokojnie.
Wiesz że tak naprawdę przy każdym zapaleniu gardła powinno się pobrać wymaz żeby określić czy powodem jest wirus, bakterie czy grzyby??
Tylko nasi super lekarze robią to na oko za pierwszym razem, albo wiedzą co aktualnie panuje dookoła.



blu ty po medycynie ? koronawirusy były wykryte w latach 70 tyvch i od tamtej pory czyli przez prawie 50 lat ludzie żyli normalnie więc sweoje tezy wsadz sobie w d... ę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10525
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 23:41  
Cytuj

Obrazek



Nie cofną się przed niczym,,, nawet Amantadyny zakazali a lud umierał na wirusa którego niet. Bo przecież to była zabójcza grypa i zabójcze koperty gdy potrzeba a nie żaden wirus którego niet.

umiech dla nieobudzonych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 09:14  
Cytuj
Ja pierniczę Mark wiesz że wirusy murują? Weź się już nie gaś więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 10:53  
Cytuj
CYTAT

Obrazek



Nie cofną się przed niczym,,, nawet Amantadyny zakazali a lud umierał na wirusa którego niet. Bo przecież to była zabójcza grypa i zabójcze koperty gdy potrzeba a nie żaden wirus którego niet.

umiech dla nieobudzonych


Macie Madziu z Edkiem podobne źródło, czyli przekaz dnia smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
Ja pierniczę Mark wiesz że wirusy murują? Weź się już nie gaś więcej.


nagle w przeciągu 3lat zaczęly "murować" z 4 razy.. tak że nie można było iść do fryzjera - to skąd one wkońcu są od nietoperzy czy labolatorium w Wohan ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2022r. 21:21  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10525
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2022r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Nie cofną się przed niczym,,, nawet Amantadyny zakazali a lud umierał na wirusa którego niet. Bo przecież to była zabójcza grypa i zabójcze koperty gdy potrzeba a nie żaden wirus którego niet.

umiech dla nieobudzonych



Macie Madziu z Edkiem podobne źródło, czyli przekaz dnia smiech2


Nie bądź taki sztywniak Robercie, trochę humoru. Przywilej samodzielnego myślenia ma zalety i wady. Zapytaj Anżeja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »